Anasayfa » Gün İçi Kurye

Gün İçi Kurye

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi‘ninher semtinde gün içinde teslim edilmesi gereken paketler olmaktadır. Bu paketlerin geleneksel kargo yöntemleriyle teslimi günlerce sürebilirken gerek bireylerin gerekse işletmelerin çoğu zaman bu kadar beklemeye tahammülleri olmamaktadır. Tam da bu noktada gün içi kurye hizmetimiz devreye girmekte, istediğiniz lokasyonlarda aynı gün içinde paketleriniz teslim edilmektedir.

Yoğun İstanbul trafiğinde en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak çoğu zaman saatler sürebilmektedir. Oysa acil ihtiyaçlarda dakikalarla yarışılmakta, çoğu zaman çok kısa sürede paketlerinizin bir noktadan başka bir noktaya teslim edilmesi icap etmektedir. Bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, profesyonel motorlu kuryelerimizle dakikalar içinde teslimat yapmayı başarıyoruz. Bunu yaparken yoğun trafikten, olumsuz yol koşullarından kesinlikle etkilenmiyor, vaat ettiğimiz süre zarfında paketlerinizi başarıyla teslim ediyoruz.

Gün içi kurye hizmetlerimizin detaylarını tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçları belirlemektedir. Mesela sevdiğiniz birine çok acil bir hediye göndermek isteyebilirsiniz. Avukatınıza ya da müvekkilinize aynı gün içinde bir evrakı, dosyayı ulaştırmak isteyebilirsiniz. Son günündeki teklif dosyanızı mesai saati bitmeden teslim etmek zorunda kalabilirsiniz. Havalimanına gelen bir paketinizin gün içinde alınması ya da bir paketinizin havalimanına acil olarak yetiştirilmesi gerekebilir. Bütün bu durumlarda ve daha fazlasında gün içi kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Bir kuryeden beklenen en temel husus hızdır. Hızlı olmak da tek başına yetmez ve paketlerinizin güvenli biçimde teslim alınıp teslim edilmesi gerekir. Bizler uzun yıllara uzanan tecrübemizle, deneyimlerimizle ve gelişime açık yapımızla sektörde fark oluşturuyoruz. Her birisi modelli, bakımları zamanında aksatılmadan yapılan, bütün güvenlik donanımları tam araçlarımızla yolardayız. Araçlarımızı uzman kuryelerimize teslim ediyoruz. Böylece her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

SYS Kurye olarak İstanbul Kurye hizmetlerimizi birbirinden farklı alternatiflerle tercihe sunuyoruz. Bu sayede paketlerinizin aciliyetine ve gönderi zamanına göre kurye çeşidi seçebiliyorsunuz. Bu kapsamda tercihinize sunduğumuz gün için kurye seçeneklerimiz şunlardır:

  • Gün içi normal kurye: İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin her noktasına aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi rahatlıkla teslim edebiliyoruz. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz değişebilmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Moto kuryelerimizle istediğiniz adreslere taşıma yapabiliyoruz.
  • Gün içi hızlı kurye: Daha hızlı teslim edilmesi gereken paketleriniz için aynı zamanda Express kurye olarak adlandırılan seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Her semtte aktif görevde olan kuryelerimizi en acil şekilde adresinize yönlendiriyor ve bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Motor kuryelerimizle son derece hızlı hareket ediyor, taleplerinizi karşılıyoruz.
  • Gün içi acil kurye: Kimi zaman hızlı kuryemiz de sizin için yavaş kalabilir. Bu durumda Vip kurye olarak da adlandırdığımız acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. Gönderileriniz kuryelerimizce son derece seri, güvenli ve süratli şekilde taşınır. 45 ila 60 dakika arasında teslimatlarınız yapılır.

Gün içi kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunar. Bunların başında hızlı olmamız gelir. Bizler hızlı oldukça sizlerin de iş sürekliliğiniz artar. Zamanınızı en verimli şekilde kullanma avantajı yakalarsınız.

Gün içi kurye çözümlerimiz güvenlidir. Paketleriniz kuryemize nasıl teslim edildi ise aynı sağlamlıkta teslimat adresine ulaştırılır. Mesafeye, kurye türüne ve paketinize göre gün içi kurye fiyatlarımız değişkenlik gösterir. Yine de firmamız her zaman en iyi hizmeti en avantajlı fiyatlarla sağlamaktadır.