İçeriğe geç

Gün İçi Kurye

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi‘ninher semtinde gün içinde teslim edilmesi gereken paketler olmaktadır. Bu paketlerin geleneksel kargo yöntemleriyle teslimi günlerce sürebilirken gerek bireylerin gerekse işletmelerin çoğu zaman bu kadar beklemeye tahammülleri olmamaktadır. Tam da bu noktada gün içi kurye hizmetimiz devreye girmekte, istediğiniz lokasyonlarda aynı gün içinde paketleriniz teslim edilmektedir.

Yoğun İstanbul trafiğinde en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak çoğu zaman saatler sürebilmektedir. Oysa acil ihtiyaçlarda dakikalarla yarışılmakta, çoğu zaman çok kısa sürede paketlerinizin bir noktadan başka bir noktaya teslim edilmesi icap etmektedir. Bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, profesyonel motorlu kuryelerimizle dakikalar içinde teslimat yapmayı başarıyoruz. Bunu yaparken yoğun trafikten, olumsuz yol koşullarından kesinlikle etkilenmiyor, vaat ettiğimiz süre zarfında paketlerinizi başarıyla teslim ediyoruz.

Gün içi Kurye Hizmeti detaylarını tamamıyla müşterilerimizin ihtiyaçları belirlemektedir. Mesela sevdiğiniz birine çok acil bir hediye göndermek isteyebilirsiniz. Avukatınıza ya da müvekkilinize aynı gün içinde bir evrakı, dosyayı ulaştırmak isteyebilirsiniz. Son günündeki teklif dosyanızı mesai saati bitmeden teslim etmek zorunda kalabilirsiniz. Havalimanına gelen bir paketinizin gün içinde alınması ya da bir paketinizin havalimanına acil olarak yetiştirilmesi gerekebilir. Bütün bu durumlarda ve daha fazlasında gün içi kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Bir kuryeden beklenen en temel husus hızdır. Hızlı olmak da tek başına yetmez ve paketlerinizin güvenli biçimde teslim alınıp teslim edilmesi gerekir. Bizler uzun yıllara uzanan tecrübemizle, deneyimlerimizle ve gelişime açık yapımızla sektörde fark oluşturuyoruz. Her birisi modelli, bakımları zamanında aksatılmadan yapılan, bütün güvenlik donanımları tam araçlarımızla yolardayız. Araçlarımızı uzman kuryelerimize teslim ediyoruz. Böylece her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

SYS Kurye olarak kurye hizmetlerimizi birbirinden farklı alternatiflerle tercihe sunuyoruz. Bu sayede paketlerinizin aciliyetine ve gönderi zamanına göre kurye çeşidi seçebiliyorsunuz. Bu kapsamda tercihinize sunduğumuz gün için kurye seçeneklerimiz şunlardır:

 • Gün içi normal kurye: İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakası fark etmeksizin her noktasına aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi rahatlıkla teslim edebiliyoruz. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz değişebilmekle birlikte 120 dakika ila 180 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Moto kuryelerimizle istediğiniz adreslere taşıma yapabiliyoruz.
 • Gün içi hızlı kurye: Daha hızlı teslim edilmesi gereken paketleriniz için aynı zamanda Express kurye olarak adlandırılan seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Her semtte aktif görevde olan kuryelerimizi en acil şekilde adresinize yönlendiriyor ve bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Motor kuryelerimizle son derece hızlı hareket ediyor, taleplerinizi karşılıyoruz.
 • Gün içi acil kurye: Kimi zaman hızlı kuryemiz de sizin için yavaş kalabilir. Bu durumda Vip kurye olarak da adlandırdığımız acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. Gönderileriniz kuryelerimizce son derece seri, güvenli ve süratli şekilde taşınır. 45 ila 60 dakika arasında teslimatlarınız yapılır.

Gün içi kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunar. Bunların başında hızlı olmamız gelir. Bizler hızlı oldukça sizlerin de iş sürekliliğiniz artar. Zamanınızı en verimli şekilde kullanma avantajı yakalarsınız.

Gün içi kurye çözümlerimiz güvenlidir. Paketleriniz kuryemize nasıl teslim edildi ise aynı sağlamlıkta teslimat adresine ulaştırılır. Mesafeye, kurye türüne ve paketinize göre gün içi kurye fiyatlarımız değişkenlik gösterir. Yine de firmamız her zaman en iyi hizmeti en avantajlı fiyatlarla sağlamaktadır.

Hız faktörü, teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha da ön plana çıkmıştır. İnsanlar, günlük hayattaki işlerini yapma konusunda hız faktörünü ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda acil ihtiyaçlarını karşılama noktasında olabildiğince hızlı olan ulaştırma tercihlerini seçmektedir. Gün içi kurye, bu tarz ihtiyaçların karışlanması konusunda en çok tercih edilen kurye hizmeti olduğu görülmektedir.

Gün içi kurye hizmeti, diğer kurye hizmetlerine oranla daha fazla özveri isteyen bir hizmettir. SYS kurye olarak, yılların verdiği tecrübeyle müşterilerimizin gün içinde ulaştırmak istediği kuryeleri hızlı ve güvenli bir şekilde istedikleri adrese teslim etmekteyiz.

Gün geçtikçe daha çok tercih edilen kurye hizmeti, bu alanda bir yarışı da beraberinde getirmiştir. Müşteriler, kargolarını gönderecekleri kurye firmasını seçerken belli başlı ölçütleri de göz önünde bulundurmaktadır. Bu doğrultuda;

 • Kargonun kısa sürede ulaştırılması,
 • Gönderilen kargonun hiçbir zarar görmeden alıcıya teslim edilmesi,
 • Belirtilen zamanda teslimatın yapılması,
 • Hizmeti veren firmanın, tecrübe ve deneyim farklılığı,
 • Sağlıklı bir iletişimin kurulabilmesi,
 • Önceki müşterilerinin memnuniyet durumu gibi birçok konu değerlendirmektedir.

Bizler SYS kurye olarak, gün içi kurye hizmeti verirken müşterilerimizin tüm bu beklentilerinin bilincinde olup kurye hizmetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Müşterilerimize hızlı bir ulaştırma imkânı sağlamanın yanında güvenli bir teslimatın garantisini de vermekteyiz. Bugüne dek vermiş olduğumuz hizmetteki müşteri memnuniyeti ile bu alandaki farkımızı kanıtlamış bir firmayız.  Bizlerle çalışan müşterilerimiz, bizdeki kalitenin ve güvenin farkına vararak devamlı bir çalışmaya gitmektedir.

Bizler yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeden yola çıkarak, müşterilerimize hizmet verirken isabetli kararlar alıp bu yönde hareket etmeye çalışmaktayız. Müşterilerimiz ile yaptığımız ilk görüşmede sağlıklı bir diyalog kurarak, onlar için en makul olan kurye hizmetini önermekteyiz.

Gün içi kurye hizmetinde, kargonun gün içinde teslim edilebilmesi için isabetli kararların alınması gerekmektedir. Bu doğrultuda,

 • Şehir içi bir kargo teslimatında motor kurye tercih ederken, şehirlerarası uzun mesafe içeren taşımalarda ise uçak kargo hizmetini sağlamaktayız.
 • Rüzgâr, yağmur, kar ve sıcaklık gibi hava koşulları göz önünde bulundurularak, kargonun taşınmasında herhangi bir zarar görmemesi için gerekli olan özel taşınma haznelerini kullanmaktayız.
 • Gönderilecek kargonun ebattı göz önünde bulundurularak, en uygun olan kurye çeşidini seçip teslimatı sağlıyoruz.
 • Kargonun zamanında ulaşması noktasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için araçlarımızın günlük ve haftalık bakımlarına dikkat etmekteyiz.
 • Çalışanlarımız, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile belirtilen adreslere gidilecek en kısa yolları bilmekte ve trafik yoğunluğunun az olduğu güzergâhları tercih etmektedir.

Bizler, gün içi kurye hizmetini verirken, müşterilerimizin kargolarını kendi kargomuz olarak görerek en kaliteli hizmeti en güvenli koşullarda sağlamaktayız. Kurye hizmetimizin her aşamasında gerekli olan titizliği ve hassasiyeti göstererek müşterilerimize güvenli hizmet olanağı sunmaktayız.

Gün içi kurye hizmetinedosya, evrak, özel gün hediyeleri gibi acillik barındıran durumlar söz konusu olduğu zaman geç saatlerde veyahut hafta sonlarında da ihtiyaç duyula bilinmektedir. SYS kurye olarak, müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her an ihtiyaçlarını karşılamak için 7/24 hizmet olanağı sunmaktayız.

SYS kurye müşteri hizmetleri irtibat numarasını arayarak ihtiyacınız olan her bilgiye ve hizmete ulaşabilirsiniz. Acil kuryeniz için ister şubeye gelebilir, ister bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. Saat kaç olursa olsun talep ettiğiniz kurye en kısa sürede adresinize gelerek kargonuzu teslim alır ve kısa sürede belirttiğiniz adrese teslimatını sağlamaktayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp