İçeriğe geç

Yavuztürk Kurye

Giderek genişleyen hizmet sektöründe en önemli unsur eskiden de olduğu gibi günümüzde de ulaşımdır. Kurumlar ile şirketler arası haberleşme veya alışveriş çoğu zaman uzak mesafelerde halledilmeye çalışılır. Tam burada, en hızlı ve en masrafsız ulaşım aracı devreye girer. Şahsi veya kurumsal iletişimin giderek daha çok sürat temelinde şekillendiği günümüzde ulaşım sektörünün en etkili vasıtası şüphesiz Yavuztürk kurye olarak adlandırılan ulaştırma elemanlarıdır.

Şirket olarak vizyonumuz müşterilerimize en hızlı ve en güvenli hizmeti sağlamaktır. Bunun için son derece hassas çalışıyor ve hedef kitlemizin memnuniyetini her şeyden daha çok önemsiyoruz. Giderek artan ve çözüm bulunamayan İstanbul trafiğinde bu vizyonumuzu gerçekleştirmek adına Yavuztürk kurye araçlarımız yedi yirmi dört çalışmaktadır. Son derece önemli olan belgeleri, evrakları, ilaçları üstün hizmet standartlımızla İstanbul’un her bölgesine ulaştırıyoruz. Şehrin en geniş ulaştırma ağına sahip olduğumuz bu sektörde birincil hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Özel sektör hizmetlerinin son yıllarda hızla dijitalleşmesi beraberinde birtakım sorunlar doğurmuştur. Son derece önemli yazışmaların fiziksel belgelere dayalı olması şirketlerin güvenli iletişimine daha büyük katkı sağlar. Tam burada devreye yüksek güvenlikli ve süratli ulaştırma ağımız girmektedir. Bu sayede büyük önem arz eden evraklarınız veya postalarınız memnun kalacağınız bir hizmetle adreslerine ulaşır. Üstelik yılların verdiği tecrübe ve birikimle kurumumuz ve müşterilerimiz arasında sıkı bir güven ilişkisi bulunmaktadır.

İstanbul gibi kalabalık bir kentte en önemli sorun elbette ki ulaşımdır. Yoğun insan nüfusunun getirdiği trafik yoğunluğu her sektörün işini aksatmaktadır. Fakat bizim için trafik bir sorun veya problem değildir. Zira sahip olduğumuz geniş Üsküdar kurye ağıyla şehrin ulaşamayacağımız hiçbir bölgesi yoktur. Üstelik motor kullanımının verdiği kıvraklık ve hafifliği bir avantaja çevirerek değerli müşterilerimize en süratli hizmeti vermekteyiz. Bu anlayışla her geçen gün genişleyen müşteri kitlemize karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyor ve alt yapı ile araçlarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Saha araştırmalarımızı, hedef kitlemizin en çok memnun kalacağı yöntemleri keşfetmek adına aksatmıyoruz. Bu yüzdendir ki mevcut piyasada sektörün öncüsü ve takip edileni konumundayız.

Günümüzde şehir trafiği bazı anlarda katlanılması çok zor bir hal almıştır. Özellikle iş çıkış ve işe gidiş saatleri son derece yoğun geçmektedir. Sürekli korna seslerinin hâkim olduğu bu saatler zaten kendiliğinden bir stres kaynağı yaratmaktadır. Kalan son enerjinizi de alabilen bu trafik saatleri kimi zamanlar gerçek bir çileye dönüşebilmektedir. Üstüne üstlük bu trafik yoğunluğunun yaşandığı saatlerde çok önemli ve bir an önce halledilmesi gereken işlerimiz olabilmektedir. Üstelik de sürekli artan araç yoğunluğu işleri iyiye götürmekten fazlasıyla uzak gibi görünmektedir. Siz trafik azalsın da işimi halledeyim deseniz de şehir sizin gibi düşünmemektedir. İşte bizim size sunmuş olduğumuz İstanbul Kurye böyle anlarda imdadımıza yetişmektedir. Tam iş çıkışında amiriniz sizden bir evrak teslim etmenizi mi istedi? Arkadaşınız şehir dışından sizi ziyarete geldi ve anahtarı ulaştırmanız mı gerekiyor? Dert değil, biz varız!

Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde evrak ya da paketlerinizi yerine ulaştırma garantisi veriyoruz. Tamamı tecrübeli Yavuztürk kurye personellerimiz ile gözünüz asla arkada kalmasın. Yoğun trafik sıkıntısı yaşanan bu kentte elemanlarımız sizin ihtiyaçlarınıza çözüm olurken başkalarını da sıkıntıya sokacak eylemlerden uzak durmaktadırlar. Çevresine ve trafiğe son derece saygılı, dikkatli kişilerle özellikle çalışmayı seçmekteyiz. Bizim çalışma arkadaşlarımız, güveni ve özveriyi bir arada bulunduran, çalışkan ve işini seven kişilerdir. Aynı zamanda teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanan ve işine adapte etmeyi bilen kişilerdir. Bizimle çalışırsanız; paket veya evrakım nerede, güvenle gitti mi, yerine ulaştı mı, gibi soruları kafanızdan rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

İstanbul gibi yoğun bir metropol hayatının içerisinde yer almanın, bunun getirdiği sıkıntıların üstüne bir de yetişmeyebilecek paketler sizlere dert olmasın. Avrupa ve Anadolu yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Hatta dilerseniz şehirlerarası hizmetimiz de mevcuttur. 7 gün 24 saat arayabileceğiniz Yavuztürk kurye hizmetimiz olduğu gibi günlük veya aylık seçeneklerimiz de mevcut. Bütün bu hizmetlerde önceliğimiz güveninizi korumaktır. Hizmetimizden bireysel ya da firma olarak faydalanabilirsiniz. Sizin de yetiştirmeniz gereken evrak ya da paketleriniz varsa bize hemen ulaşın. Her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×