Anasayfa » Eminönü Kurye

Eminönü Kurye

Eminönü kurye hizmetlerimizle semt genelinde hizmet veriyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, mevcut yüzlerce müşterimize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Eminönü’nün en çok tercih edilen kurye firmalarından birisi olmanın ayrıcalığını bütün müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Eminönü bugün Fatih Belediyesi ilçe sınırları içinde olup İstanbul’un en köklü semtlerindendir. Liman kenarında yer alan Eminönü, İstanbul’un en eski çarşılarının yanı başında, tarihi camilerle bezeli bir yerdir. Geçmişi asırlar öncesine uzanan semt her zaman yoğun bir nüfusa sahip olmuş, özellikle ticari hareketlilik had safhada bulunmuştur.

Günümüzde de kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapan semt, yüzlerce işletmenin, resmi kurumu, firmanın da bulunduğu bir yerdir. Bütün bunlar yanında trafik yoğunluğunun da 7/24 devam etmekte, hayat aralıksız sürmektedir. Haliyle de her zaman bir adresten başka bir adrese taşınması gereken acil paketler bulunmaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimiz Eminönü’nden İstanbul’un herhangi bir noktasında ya da herhangi bir noktadan Eminönü’nde bir adrese kısa sürede ulaştırılması gereken bütün paketler için geçerlidir. Evraklarınızı, kolilerinizi, dosyalarınızı ve diğer motosikletle taşınması mümkün, yasal her türlü paketinizi taşıyabiliriz. Şahıs gönderileriniz ya da kurumsal gönderilerinizde profesyonel hizmet verebiliriz.

Eminönü kurye uygulamalarımızın detayları tamamıyla sizin ihtiyaçlarınıza uyarlanmaktadır. Mesela havalimanına adınıza ulaştırılacak bir paketi alıp teslim edebiliriz. Size gelen bir paketi alıp tarafınıza teslim edebiliriz. Sevdiğiniz birisi için hazırladığınız hoş hediyeyi dilediğiniz saatte sizin adınıza sunabiliriz. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları teslim edebilir ya da e-ticaret sitenizden satışını yaptığınız bir ürünü müşterilerinize acil olarak iletebiliriz. Firmalara teklif dosyası gönderimlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebilir, farklı adreslerdeki kişileri dolaşarak imza işlemlerinizi halledebiliriz. Dolayısıyla burada her şey sizin için!

Eminönü kurye uygulamalarımızı farklı alternatif seçeneklerde sunuyoruz. Böylece SYS Kurye bünyesinde herkese, her zaman hitap eden bir çözüm üretmiş oluyoruz. Normal moto kurye hizmetimizde Eminönü ile İstanbul’un diğer bütün semtleri arasında aynı gün içinde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi teslim edebiliyoruz.

Bölgelere göre değişmekle birlikte gönderileriniz 120 ila 180 dakika arasında adresten alınıp adrese teslim edilebilmektedir. Hızlı kurye hizmetimiz aynı zamanda ekspres kurye olarak da geçer ve bir noktadan başka bir noktaya daha acil şekilde ulaştırılması gereken paketleriniz içindir. Sahada her an aktif olan ekiplerimiz kısa sürede adresinize yönlendirilerek paketinizi teslim alırlar ve 60 dakika ila 90 dakika arasında teslimatlarını yaparlar.

Acil kurye hizmetimiz aynı zamanda Vip kurye olarak adlandırılır ve en acil ihtiyaçlarınız içindir. Önemli kurye gönderilerinizi en güvenli, seri ve hızlı şekilde yaparız. Bölgelere göre değişebilse de 45 ila 60 dakika içinde teslimatlarımızı gerçekleştirebiliriz. Gece kurye uygulamamız ise mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Mesai saatleri dışında taşınacak paketleriniz de kuryelerimizde alınarak istediğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Teslimat sürelerimiz mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre değişir.

İstanbul Kurye  uygulamalarımız pek çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle hızlı olmamız sayesinde Eminönü içinde aynı gün ulaştırılması gereken paketlerinizi, dosyalarınızı karşı tarafa ulaştırabilir ya da teslim alabilirsiniz. Bu da iş sürekliliğinizi ve iş hızınızı arttırır. Aynı zamanda en acil ihtiyaçlarınızın güvenli şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

Eminönü kurye fiyatlarımız mesafeye, seçeceğiniz kurye türüne ve gönderi zamanınıza bağlı olarak değişse de her zaman en uygun fiyatlarda taşıma yapılır. 7/24 SYS Kurye çağrı merkezimizi arayarak fiyat öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz.