İçeriğe geç

Eminönü Kurye

Eminönü Kurye
Eminönü Kurye

Eminönü kurye hizmetlerimizle semt genelinde hizmet veriyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, mevcut yüzlerce müşterimize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Eminönü’nün en çok tercih edilen kurye firmalarından birisi olmanın ayrıcalığını bütün müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Eminönü bugün Fatih Belediyesi ilçe sınırları içinde olup İstanbul’un en köklü semtlerindendir. Liman kenarında yer alan Eminönü, İstanbul’un en eski çarşılarının yanı başında, tarihi camilerle bezeli bir yerdir. Geçmişi asırlar öncesine uzanan semt her zaman yoğun bir nüfusa sahip olmuş, özellikle ticari hareketlilik had safhada bulunmuştur.

Günümüzde de kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapan semt, yüzlerce işletmenin, resmi kurumu, firmanın da bulunduğu bir yerdir. Bütün bunlar yanında trafik yoğunluğunun da 7/24 devam etmekte, hayat aralıksız sürmektedir. Haliyle de her zaman bir adresten başka bir adrese taşınması gereken acil paketler bulunmaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimiz Eminönü’nden İstanbul’un herhangi bir noktasında ya da herhangi bir noktadan Eminönü’nde bir adrese kısa sürede ulaştırılması gereken bütün paketler için geçerlidir. Evraklarınızı, kolilerinizi, dosyalarınızı ve diğer motosikletle taşınması mümkün, yasal her türlü paketinizi taşıyabiliriz. Şahıs gönderileriniz ya da kurumsal gönderilerinizde profesyonel hizmet verebiliriz.

Kurye uygulamalarımızın detayları tamamıyla sizin ihtiyaçlarınıza uyarlanmaktadır. Mesela havalimanına adınıza ulaştırılacak bir paketi alıp teslim edebiliriz. Size gelen bir paketi alıp tarafınıza teslim edebiliriz. Sevdiğiniz birisi için hazırladığınız hoş hediyeyi dilediğiniz saatte sizin adınıza sunabiliriz. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları teslim edebilir ya da e-ticaret sitenizden satışını yaptığınız bir ürünü müşterilerinize acil olarak iletebiliriz. Firmalara teklif dosyası gönderimlerinizi sizin adınıza gerçekleştirebilir, farklı adreslerdeki kişileri dolaşarak imza işlemlerinizi halledebiliriz. Dolayısıyla burada her şey sizin için!

Eminönü Kurye uygulamalarımızı farklı alternatif seçeneklerde sunuyoruz. Böylece SYS Kurye bünyesinde herkese, her zaman hitap eden bir çözüm üretmiş oluyoruz. Normal moto kurye hizmetimizde Eminönü ile İstanbul’un diğer bütün semtleri arasında aynı gün içinde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi teslim edebiliyoruz.

Bölgelere göre değişmekle birlikte gönderileriniz 120 ila 180 dakika arasında adresten alınıp adrese teslim edilebilmektedir. Hızlı kurye hizmetimiz aynı zamanda ekspres kurye olarak da geçer ve bir noktadan başka bir noktaya daha acil şekilde ulaştırılması gereken paketleriniz içindir. Sahada her an aktif olan ekiplerimiz kısa sürede adresinize yönlendirilerek paketinizi teslim alırlar ve 60 dakika ila 90 dakika arasında teslimatlarını yaparlar.

Acil kurye hizmetimiz aynı zamanda Vip kurye olarak adlandırılır ve en acil ihtiyaçlarınız içindir. Önemli kurye gönderilerinizi en güvenli, seri ve hızlı şekilde yaparız. Bölgelere göre değişebilse de 45 ila 60 dakika içinde teslimatlarımızı gerçekleştirebiliriz. Gece kurye uygulamamız ise mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Mesai saatleri dışında taşınacak paketleriniz de kuryelerimizde alınarak istediğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Teslimat sürelerimiz mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre değişir.

Kurye uygulamalarımız pek çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle hızlı olmamız sayesinde Eminönü içinde aynı gün ulaştırılması gereken paketlerinizi, dosyalarınızı karşı tarafa ulaştırabilir ya da teslim alabilirsiniz. Bu da iş sürekliliğinizi ve iş hızınızı arttırır. Aynı zamanda en acil ihtiyaçlarınızın güvenli şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

Eminönü kurye fiyatlarımız mesafeye, seçeceğiniz kurye türüne ve gönderi zamanınıza bağlı olarak değişse de her zaman en uygun fiyatlarda taşıma yapılır. 7/24 SYS Kurye çağrı merkezimizi arayarak fiyat öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Eminönü Kurye Hizmeti

Zaman hepimiz için çok önemli bir kavramdır. Zamanı doğru kullanarak hayatımızı daha kaliteli hale getirmek mümkün… Hal böyle olunca da müşteriler her zaman hızlı teslimat istemektedir. Fakat İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için kuryelik yapmak profesyonellik ister. Bu profesyonelliği kaliteli hizmetleri ve uzman kadrosuyla sağlayan firmamız SYS Kurye Eminönü kurye hizmetiyle sizlerin yanında.

Sizler için yenilikleri yakından takip ederek en iyi çözümleri sunuyoruz. Vip kurye ve Express kurye hizmetimizle çok acil olan işleriniz için daha donanımlı motorlarımızla ve daha hızlı bir şekilde teslimat yapıyoruz. Vip kurye hizmetimizle İstanbul’da yakın mesafe kurye işleminiz için 15-30 dakika içerisinde uzak mesafe kurye işleminiz için 40-60 dakika arasında teslimatınız sağlıyoruz.

Eminönü kurye işleminizi güvenilir şekilde yerine getirmek için zorlu hava şartlarına ve kötü yollara karşı en iyi şekilde önlemlerimizi sağlıyoruz. Motorlarımızın düzenli bakımlarını aksatmadan yapıyoruz. A2 ehliyete ve yol bilgisine sahip deneyimli sürücülerimizle hizmet vermekteyiz.

Eminönü kurye hizmetimizler Eminönü ‘den İstanbul’un en uzak noktasına bile dakikalar içerisinde ulaşıyoruz. Geleneksel kargoların çok ötesinde verdiğimiz hizmetlerle zamana ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizler için en önemli şeydir. Taşıma sırasında bir sorunla karşılaşması durumunda veya gönderdiğiniz ürüne zarar gelmesi gibi durumlarda problemlerinizi en kısa sürede çözüyoruz. Maddi ve manevi zararınızı firmamız tarafından karşılayarak sizleri mağdur etmiyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar:

  •  Gönderinizin teslim alındığı adresten teslim edileceği adrese kadar olan uzaklık
  • Tercih ettiğiniz kurye çeşidi
  • Tercih ettiğiniz motor modelimiz
  • Gönderinizin hacmi ve özellikleri

Eminönü kurye hizmetimiz için gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edildiği nokta arasındaki mesafe harcanan benzin ve yolda harcanan masraflar sebebiyle fiyatı arttırıp, azaltmaktadır. Vip kurye veya Express kurye çeşitlerimizden yararlanmanız ise daha donanımlı motorlarımızla teslimat yapılacağından fiyatı etkilemektedir. Gönderinizin boyutuna, uzunluğuna ve kırılabilir eşya olmasına göre uygun motorlarımızla teslimat sağlanmaktadır. Bu da fiyatı arttıran etkenlerden biridir.

Eminönü kurye hizmetimiz ile para, cüzdan, kimlik, fatura, belge, hediyelik eşya, çikolata, dosya, evrak, yiyecek, pasaport, tekstil sektörü ürünleri, otomotiv parçaları gibi birçok ürününüzün taşınması sağlanmaktadır. Yanıcı, patlayıcı, taşınması yasal olmayan ürünleriniz taşınmamaktadır.

Eminönü kurye hizmetlerimizden 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimi konumunuza en yakın kuryeyi yönlendirmektedir. En kısa sürede konumunuza gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak istediğiniz konuma en güvenilir şekilde teslim etmektedir.

Anlık konum uygulamamız sayesinde kuryemizi sürekli takip edebilir ve gönderinizin son durumunu takip edebilirsiniz. Gönderim nerede? Sağlam şekilde ulaştı mı? Doğru adrese mi teslim edildi? Gönderimin ulaşması ne kadar sürer? Gibi sorularınızı bilgilendirme hizmetimizle çözerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Donanımlı ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Gece gündüz demeden ihtiyacınız olan her anda yanınızda olarak ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Acil bir ihtiyaca ihtiyacınız olduğunda veya acil bir evrak yetiştirmeniz gerektiğinde sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Bizlere her zaman güvenebilirsiniz.

Avantajlı Eminönü kurye tekliflerimizi kaçırmayın. Numaramızdan bizlere ulaşarak en iyi şekilde bilgilendirilir ve hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlarız. Düşünceleriniz kendimizi geliştirmemiz açısından çok önemli. Dilek ve şikâyetlerinizi bize bildirerek katkı sağlayabilirsiniz. Fikirlerinizi dikkate alarak sizleri memnun etmeye çalışırız. Sizler de bizleri seçerek kaliteli hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara