İçeriğe geç

Denizli Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Denizli Kurye

Denizli kurye hizmetlerimiz ile Denizli’den almış olduğumuz gönderilerinizi istediğiniz konuma kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Sys Kurye firması olarak son teknoloji motorlarımız ve donanımlı elemanlarımız ile her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektördeki gelişmeleri her en yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun pek çok alternatif sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Denizli kurye hizmetlerimiz ile gönderinizi her zaman takip edebilmeniz için anlık konum hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz zaman gönderinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak da gönderinizin teslim edilip edilmediğini, ne zaman teslim edileceğini ya da gönderinizin kime teslim edildiğini kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

Denizli kurye hizmetlerimizi çalışanlarımız iş birliği içerisinde yürütmektedir. Destek ekibimiz o günkü hava koşullarını, trafik durumunu, yol durumunu ve diğer durumları araştırarak kuryemizi yönlendirmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcının adresine ulaşım sağlanmaktadır.

Denizli kurye hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Uzun seneler boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeler ile her zaman profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizin yorumlarına da çok önem veriyoruz. Onlardan almış olduğumuz değerlendirme ve yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

Bünyemizde her zaman gerekli eğitimlerini almış ve deneyimli olan kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize ve diğer çalışanlarımıza sürekli eğitimler verip, onları belirli sınavlardan geçirerek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz.

Denizli kurye hizmetlerimiz ile giyim ürünlerinden ayakkabıya, takılardan kişisel bakım eşyalarına, süpermarket ürünlerinden sağlık ürünlerine kadar pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti veriyoruz. Patlayıcı ya da yanıcı özelliğe sahip olan veya taşınması yasal olmayan gönderilerinizin taşıma hizmeti vermiyoruz. Bu sayede diğer gönderilerin güvenliğini sağlıyoruz.

İstanbul Denizli Kurye

İstanbul Denizli kurye hizmetlerimiz sırasında gizlilik kurallarına da çok dikkat ediyoruz. Bizimle paylaşmış olduğunuz isim, soy isim, T.C kimlik numarası, telefon numarası, taşınan ürün bilgisi ve adres bilgisi gibi bilgilerinizi asla üçüncü şahıslar ile paylaşmıyoruz.

Her zaman yanınızda olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek Şehirler Arası Kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca çalışan çağrı merkezi elemanlarımız size anında dönüş yaparak yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan soruları yanıtlayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Denizli kurye hizmetleri için firmamız ile anlaşma yaparak pek çok avantajdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Gönderilerinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.
  • Gönderilerinizi taşırken herhangi bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.
  • Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Her zaman uygun fiyatlarla hizmet vererek müşterilerimizi mutlu ediyoruz.
  • 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.
  • Express kurye ve Vip kurye hizmetleri vererek daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi teslim ediyoruz.
  • Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden memnun ayrılmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
  • Anlık konum hizmeti vererek gönderinizin teslim edilip edilmediğini ve ne zaman teslim edileceğini dilediğiniz zaman görmenizi sağlıyoruz.
  • Pek çok türden gönderiniz için profesyonel taşıma hizmeti veriyoruz.
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×