İçeriğe geç

Aydınevler Kurye

Aydınevler Kurye
Aydınevler Kurye

Zamanımızın en büyük problemlerinden olan zaman sıkıntısı her alanda bizleri oyalamaktadır. Birçok fırsattan zaman sıkıntısı nedeniyle yararlanamadığımız modern dünyamızda özellikle İstanbul gibi trafik akışının yoğun olduğu bölgelerde bazı durumlarda aciliyet gerektiren kargo gönderilerimize ulaşmak zor ve zahmetlidir. Gerek trafikten gerekse geçiş sürecinden dolayı size ulaşması ertelenen kargolarınızın hızlı ve kaliteli sizlere ulaştırmayı meslek edinen Aydınevler kurye olarak hızlı şekilde akıp giden hayatımızın küçük kısımlarını kaçırmamak adına sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Siz de bizleri tercih ederek kargolarınızı hızlı şekilde alabilir, aciliyet gerektiren dosya ve evraklarınıza anında ulaşabilir ve günün her zamanı hizmet veren işletmemizden dilediğinizden şekilde yararlanarak bizleri destekleyebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ve talepleri yönünde hizmet vermeyi hedefleyen işletmemiz Aydınevler kurye olarak misyonumuz, ihtiyacınız olan gönderileri sizlere hem uygun fiyatlarda ulaşmasını sağlamak hem de sizlere sağlayabileceğimiz en fevkalade müşteri hizmetinden yararlandığınızdan emin olmaktır.

Aydınevler kurye sizlere sunduğumuz hizmeti beklerken kargonuzun durumunu merak ediyor ya da uzun süre geçmesine rağmen kuryeniz adresinizde bulunmuyor ise sitemize giriş yaparak kuryenizin kargonuzu size teslim ederken nerede olduğunu ve size ne kadar uzakta olduğunu görebilirsiniz. Kuryenizin ulaşımı hakkında herhangi bir sorun yaşamanızın durumunda iletişim numaralarımız yolu ile elemanlarımıza bağlanabilir ve kargonuzun durumu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aydınevler kurye olarak kargonuzun gecikme nedenlerinden sizi haberdar etmeyi kendimize bir görev olarak görüyoruz. Genel olarak alışılmadık hava durumlarından ya da meşguliyetten dolayı geç kalabilen kargolarınızın tahmini ulaşım sürecini de telefon hatlarımıza bağlanarak tahmini anlamda gönderinizin ne kadar sürede sizlere ulaşabileceğini de öğrenebilirsiniz.

Aydınevler Kurye Hizmeti

Kargonuzun sizlere her şart altında zamanında ulaşabilmesinden emin olmak adına sunmakta olduğumuz farklı kurye seçenekleri ile şartlar ne olursa olsun hızlı ve kaliteli bir hizmet gerçekleştirmeyi misyonumuz ediniyoruz. Gönderinizin büyüklüğü, türü ve ulaşması gereken bölgeye özel olarak dilerseniz motosiklet dilerseniz oto araba hizmeti sunmakta olan işletmemiz sizler ve gönderileriniz için elinden gelen en iyi hizmeti sunmaya ve memnuniyetinizden emin olmak için çalışmalarına devam ediyor. Gönderinizin hassasiyetini de göz önüne işletmemiz Aydınevler kurye hizmetleri olarak taleplerinizi göz önüne alarak uygun kurye aracı ile gönderinizin size hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasından emin olmayı hedefliyoruz.

Modern zamanların tercih edilen yöntemlerinden biri olan çevrimiçi ödeme yöntemini yenilikçi ve gelişime açık bir işletme olan Aydınevler kurye hizmetleri olarak sizlere bu seçeneği de sunmanın görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Hızlı ve pratik bir işlem olan çevrimiçi ödeme yöntemi ile hızlıca ödeme işlemlerinizi halledebilir ve deneyimli sürücülerimizin kargolarınızı sizlere teslim etmesini bekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarda hizmet vermeyi önemseyen işletmemiz sizlere her konuda yardımcı olmayı kendine meslek edinmiştir.

Fiyatlandırma işlemlerine kargoya özel gerçekleştiren firmamız, bu süreç içerisinde gönderinizin türü, ağırlığı ve uzaklığını hesaba katarak uygun ve yerinde bir fiyat belirleyerek sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmayı diliyorsanız sizlere sunduğumuz iletişim numarasından müşteri hizmetlerine bağlanıp ürününüzün detaylarını elemanımız ile paylaştığınız zaman sizin ile tahmini bir rakamı paylaşacaktır. Tabii ki kurye alımı onaylanmış gönderilerimizde kesin bir fiyat belirlemesi yapmaktayız. Bu fiyat için biz sizler ile detayları konuşarak beraber bir sonuca varabilmekteyiz. Siz de kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve 7/24 hizmetin olan işletmemizi tercih ederek kargolarınıza güvenle ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp