İçeriğe geç

Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa Kurye
Rasimpaşa Kurye

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesi sınırlarında bulunan bölgesi Rasimpaşa, ilçeye bağlı 21 mahalleden birini oluşturmaktadır. Kadıköy ilçesinin merkezi olan Rasimpaşa mahallesi, ünlü Haydarpaşa Garı tren istasyonuna da ev sahipliği yapmaktadır. Kadıköy ilçesinin en yoğun trafiğine sahip olan bölgesi bu yoğun trafiğin yanı sıra, oldukça kalabalık bir insan popülasyonu ev sahipliği yapmaktadır.

Sıkışık trafik yapısı özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde içinden çıkılmaz bir durum alarak, yaşayan insanların kurye teslimatlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Rasimpaşa kurye hizmetlerini yapan otomobiller, dört tekerlekli yapıları sebebiyle trafikte zor anlar yaşamaktadır. Ulaşım sıkıntısı tüm semt sakinleri açısından alışılmış bir durum olmasına rağmen gün içinde oldukça sinir bozucu bir duruma dönüşebilmektedir.

 • Teslimat kapsamında garantili hizmetler
 • Aynı gün taşımacılık seçenekleri
 • Şehir dışı kurye hizmetleri
 • Toplu dağıtım ve servis ağı seçenekleri
 • Evcil hayvan taşımacılığı konusunda tecrübe

Bu trafikten kurtulmanın en etkili yolu olan Rasimpaşa kurye hizmetleri bölgede oldukça yoğun olan ve sıklıkla talep gören bir teslimat hizmetidir. Sys kurye olarak en güvenli hizmetleri sunuyor, sizleri bölgenin yoğunlaşan boğucu trafiğinden kurtararak sıkıntılarınıza son veriyoruz. Sorunlara çözüm üreten firmamız, teslimat işlerinizi en hızlı ve pratik bir şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Periyodik bakımlarını yetkili servislerde gerçekleştirdiğimiz araçlarımız ve tüm sürüş belgelerine sahip profesyonel kuryelerle sizlere hizmetler veriyoruz. Trafik işaret ve işaretçilerine tam uyum içerisinde teslimatlarını gerçekleştiren Sys Kurye olarak, kurye işlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz. İlçenin tüm çevresel yapı ve problemlerini göz önüne alan firmamız kurye harita bilgisi konusunda alan tecrübesine sahip profesyonel ekipleriyle, sorunsuz hizmetler vermektedir.

 • Planlı ve programlı taşımacılık anlayışı
 • 7 gün 24 saat çağrı merkezi iletişim hizmeti
 • Güvenli ve kaliteli özel taşıma hizmeti
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Deneyimli çağrı merkezi personeli

Yoğunlaşan trafik ve daralan yollarda pratik bir çözüm sunan kurye ekiplerimiz, mümkün olan en kısa sürede teslimatları belirlenen konumlara hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Toplu dağıtım ağımız sayesinde kına, düğün, nişan, nikâh, sünnet, iş toplantısı, açılış, baby shower, sürpriz doğum günü, davet ve balo gibi organizasyonlarınızın davetiyelerini hızlı bir şekilde sizin adınıza dağıtmaktadır. Sürekli sektör analizleri yaparak kendini yenileyen firmamız, şeffaf fiyat politikalarıyla en kaliteli teslimat işlemini, en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Rasimpaşa kurye hizmetlerimiz kapsamında son teknoloji yerli ve yabancı hizmet sağlayıcılarımızla, expres ve hızlı taşımacılık konularında çözümler üretiyoruz.

 • Gece nöbetçi kurye hizmeti
 • Kişiye özel VIP taşımacılık anlayışı
 • Üst düzey altyapı güvencesi
 • Özel danışma hizmetleri
 • Toplu dağıtım hizmeti

Aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabileceğiniz müşteri çağrı merkezimiz, evcil hayvan taşımacılığından, özel gönderilere, hassas teknoloji kullanılan ürünlerden, teslimat seçenek ve fiyatlarına kadar aradığınız tüm soruların cevaplarını sizlere veriyor. Rasimpaşa kurye hizmetlerimiz kapsamında teslimat paketlerinizi incelik ve titizlikle taşıyarak, olumlu müşteri geri dönüşleri almak adına yoğun bir çaba sarf ediyoruz. İşini severek yapan ekibimizle kaliteden asla ödün vermeden, mutlu olacağınız kalıcı hizmetler veren firmamız Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimizi büyük ailemize bekliyoruz.

 • Kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti
 • Güler yüzlü hizmet çözüm odaklı yaklaşım
 • Anlık müşteri bilgi aktarımı
 • Her türlü canlı çiçek teslimi
 • Olumlu referans ve geri dönüş
 • Ekspres kurye taşımacılığında öncü firma

Rasimpaşa Kurye Hizmeti

İstanbul Kadıköy ilçesi günlük hayatın çok erken başladığı, çok geç saatlere kadar devam ettiği hatta bazı yerlerinde günün 24 saati boyunca aktif olunduğu bir bölgedir. Hayat aktif olarak devam ettiği sürece de iletişim, bir o kadar da ulaşım yol ve yöntemleri gerekmektedir. İnsanların sürekli olarak birbirlerine göndermeleri gereken eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalara toplu olarak paket adını verirsek, büyük ve ağır paketler için nakliyeler, otomobil kargoları hizmet vermektedir.

Daha küçük boyutlarda olup, tek kişi tarafından motorlu taşıt ile gönderilebilecek paketlerinizi ulaştırmak için kendiniz otobüs, tren vb. yollarda git gel yapmak zorunda kalmayacaksınız. Biz SYS Kurye olarak iletişim yolları konusunda yardımcı olamasak da, size ulaşım konusunda, ulaşımın ise en iyi olanı konusunda hizmet veriyoruz. SYS Kurye olarak motor kurye servis hizmetlerimize Kadıköy ilçesi Rasimpaşa semti için oluşturduğumuz Rasimpaşa kurye bölümümüzle devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz haftanın yedi günü 24 saat boyunca devam etmektedir.

Rasimpaşa semti, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı olan, ulaşım açısından çevre semt ve ilçelerden rahatça ulaşım sağlanabilen bir yerdir. SYS Kuryeolarak Rasimpaşa motor kurye hizmetimizi başlatmamızın iki önemli nedeni vardır:

 • Rasimpaşa semtinin yoğun bir semt olması
 • Bu yoğunluğun paket ulaştırma, acele kargo gibi ulaşım gerektiren konuların sizde oluşturduğu yorgunluğu azaltmak istememiz.

İstanbul halkı için günlük hayatın hem bedensel hem de ruhsal açıdan çok yoğun ve yorucu hissettirmesinin başlıca nedeni insan sayısının çok olması ve insanların yolda, işte, alışverişte, sporda, etkinliklerde sürekli bir arada bulunmak zorunda kalmalarıdır. Şahsi olarak kendimizin yapması gereken işlerin haricindeki diğer konularla ilgili bir yerden başka bir yere ulaştırılması gereken bir paketiniz var ise işte orada Rasimpaşa kurye olarak biz devreye giriyoruz. Örneğin;

 • İş ile ilgili belgeler
 • Çocuğunuzun okulu ile ilgili ihtiyaçlar
 • Yakınınızda oturan akraba, arkadaşlarınıza göndereceğiniz eşyalar
 • Hediye teslimatları gibi durumlarda motorlu taşıtla ulaştırılmaya elverişli olan aklınıza gelen her konuda biz Rasimpaşa kurye servimizle bir telefon araması kadar yakınındayız.

Bizden gönderilmesini istediğiniz bir paketiniz olduğunda sırayla aşağıdaki aşamaları uyguluyoruz:

 • Öncelikle çağrı merkezi arkadaşımız sizden paketinizle ilgili detayları öğreniyor. (Paket içinde ne olduğu, ağırlığı, büyüklüğü, gideceği yer, gönderileceği kişi)
 • Paketinizle ilgili tahmini ücret ve yol süresi size bildiriliyor.
 • Sizden paketi alan kişi hem size hem de paketin gönderileceği kişiye teslim etmek üzere bilgilerin yazılı olduğu kağıdı teslim ediyor.
 • Paket teslim edildiğinde ise size bilgi veriliyor.

Rasimpaşa kurye kaliteli, mümkün olduğunca hızlı, garantili, uygun bütçeli olacak şekilde size beklediğiniz hizmeti vermektedir. Hem işinde tecrübeli ofis ve motorlu kurye çalışanlarımızla hem de kullandığımız son model araçlarımızla güvenli, en iyi hizmetin adı olmak için tüm SYS Kurye olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

SYS Kurye olarak Rasimpaşa sakinlerine daha etkili hizmet verebilmek için ayrıca oluşturduğumuz Rasimpaşa kurye hizmeti için şu an bulunduğunuz site üzerinden, arama motorunda adımızı yazdığınızda çıkacak olan telefon numaralarından veya sosyal medya adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz gelişen ve değişen çağımıza uygun olacak şekilde kendimizi geliştiriyoruz. Hem sitemizi hem de hizmetlerimizi güncelliyor, daha iyiye ulaşmak adına sizden gelen yorumları da dikkate alıyoruz.

Eğer İstanbul’ da Rasimpaşa semtinde yaşıyor iseniz, paket kargo gönderimi ihtiyacınız var ise aklınıza gelecek ilk isim SYS Kurye olsun.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp