Anasayfa » Emirgan Kurye

Emirgan Kurye

İstanbul denince akla ilk gelen şeylerden birisi trafiktir. Bu yoğun trafik arasında işlerin hallolması hem zor hem de zaman alıcıdır. İstanbul’da yaşayan herkes aslında farkında olmadan zamanla yarış halindedir. Bu durumda özel bir eşyanın, bir evrakın ya da bir hediyenin İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya gönderilmesi uzun zaman alacak bir iştir. Böyle durumlarda genellikle kargo şirketleri kullanılır ama kargo şirketleri de elbette trafiğe takılacaktır. Bizler işte bu noktada gönderilerinizin çok daha kısa zamanda taşınması için Emirgan kurye hizmetimizi devreye aldık.

SYS Kurye müşterilerin istedikleri her an Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde  gece veya gündüz fark etmeksizin günün her saati gönderinizi alır ve yeni adresine teslim etmek için yola çıkarlar. Müşterilerin tek yapması gereken şey müşteri hizmetlerini arayarak gönderinin alınacağı ve teslim edileceği adres bilgisini iletmektir. İlgili yere en yakın konumdaki kurye o adrese yönlendirilerek gönderi müşteriden alınır ve teslim edilmek istenen adrese doğru yola çıkılır.

Hava şartları ne olursa tüm hava koşullarına göre gerekli donanıma sahip olan araçlarımız ve motorlarımız ile iletileriniz zarar görmeden teslim edilmesini sağlarlar. Ekibimizde çalışan tüm kuryeler sektörde deneyimi olan, çözüm odaklı, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarından oluşur.
Hizmetlerimiz için uyguladığımız fiyatlar müşterilerimizin bütçesine dost fiyatlardır.

Her gönderi için fiyatlandırma yapılırken mesafe ve gönderi boyutu dikkate alınsa da müşterilerimize her zaman makul olan en uygun fiyatı uygulamaya çalışmaktayız. Müşteri hizmetlerini aradığınızda gönderilecek eşyanın boyutları eğer belirtilirse kuryenin fiyatı hakkında bilgi alınabilir. Gönderileriniz boyutuna göre küçük motorlarımızla ya da daha büyük ticari araçlarla da gönderileriniz taşınabilmektedir.

Kuryeler bir eşyayı ya da evrakı ilgili adrese bırakıp işlemi tamamladıkları gibi; gönderiyi alıcıya tekrar geri getirmeleri de gerekebilir. Bu durum tamamen göndericinin isteğine bağlı olarak şekillenir. Bu ve buna benzer tüm konularda web sayfamızdan ve bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderileriniz Emirgan kurye ile taşındığında
Gönderileriniz çok kısa zamanda taşınacaktır, böylelikle zamandan tasarruf edilmiş olur.
Kuryelerimizin fiyatı mümkün olan en makul seviyelerde tutulmaktadır.
Gönderi sahibinin kuryeye gitmesi gerekmez, müşteri hizmetlerine talebi ve adresi iletmesi yeterlidir.

Gönderi sahibinin adresinden gönderi teslim alınır, alıcının adresine kadar taşınır.
Kargoya verilen gönderilerde aynı anda çok fazla gönderi taşındığı için ve kargolama sürecinde çok farklı kişi tarafından aynı gönderi alınıp kayıt girilip araca yükleme ve daha pek çok sürece katıldığı için eğer eşyanız kırılgan ise bu durum pek dikkate alınmaz. Ürün eğer iyi paketlenmemişse kargolama sürecinde zarar görebilir.

Emirgan kurye ile taşınan eşyalarınız tek bir çalışan tarafından teslim alınıp alıcıya götürüldüğü için farklı bir taşıma süreci de olmadığından zarar görmeden taşınacaktır. Bunun yanı sıra bir de taşınan ürüne göre araçlara gerekli tüm donanımlar yapılmıştır. Hava koşulları ne olursa, gönderiniz darbe de alsa her şekilde korunarak iletilecektir.

Emirgan kurye ile taşınan iletileriniz kargo taşımacılığına oranla çok daha kısa zamanda taşınır. İstanbul Kurye ile iletileriniz taşınırken trafiğe takılma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Taşımacılıkta kullanılan motorlar hem küçük oldukları için hem de hareket kabiliyeti fazla gelişmiş olduğu için beklemeden yoluna devam eder. Bunun yanı sıra araç takip cihazları motoru takip ettiği için sürekli trafik olmayan yollara motoru yönlendirerek daha kısa zamanda iletilerin adresine ulaşmasını sağlar.