İçeriğe geç

Emirgan Kurye

 

İstanbul denince akla ilk gelen şeylerden birisi trafiktir. Bu yoğun trafik arasında işlerin hallolması hem zor hem de zaman alıcıdır. İstanbul’da yaşayan herkes aslında farkında olmadan zamanla yarış halindedir. Bu durumda özel bir eşyanın, bir evrakın ya da bir hediyenin İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya gönderilmesi uzun zaman alacak bir iştir. Böyle durumlarda genellikle kargo şirketleri kullanılır ama kargo şirketleri de elbette trafiğe takılacaktır. Bizler işte bu noktada gönderilerinizin çok daha kısa zamanda taşınması için Emirgan kurye hizmetimizi devreye aldık.

SYS Kurye müşterilerin istedikleri her an Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde  gece veya gündüz fark etmeksizin günün her saati gönderinizi alır ve yeni adresine teslim etmek için yola çıkarlar. Müşterilerin tek yapması gereken şey müşteri hizmetlerini arayarak gönderinin alınacağı ve teslim edileceği adres bilgisini iletmektir. İlgili yere en yakın konumdaki kurye o adrese yönlendirilerek gönderi müşteriden alınır ve teslim edilmek istenen adrese doğru yola çıkılır.

Hava şartları ne olursa tüm hava koşullarına göre gerekli donanıma sahip olan araçlarımız ve motorlarımız ile iletileriniz zarar görmeden teslim edilmesini sağlarlar. Ekibimizde çalışan tüm kuryeler sektörde deneyimi olan, çözüm odaklı, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarından oluşur.
Hizmetlerimiz için uyguladığımız fiyatlar müşterilerimizin bütçesine dost fiyatlardır.

Her gönderi için fiyatlandırma yapılırken mesafe ve gönderi boyutu dikkate alınsa da müşterilerimize her zaman makul olan en uygun fiyatı uygulamaya çalışmaktayız. Müşteri hizmetlerini aradığınızda gönderilecek eşyanın boyutları eğer belirtilirse kuryenin fiyatı hakkında bilgi alınabilir. Gönderileriniz boyutuna göre küçük motorlarımızla ya da daha büyük ticari araçlarla da gönderileriniz taşınabilmektedir.

Kuryeler bir eşyayı ya da evrakı ilgili adrese bırakıp işlemi tamamladıkları gibi; gönderiyi alıcıya tekrar geri getirmeleri de gerekebilir. Bu durum tamamen göndericinin isteğine bağlı olarak şekillenir. Bu ve buna benzer tüm konularda web sayfamızdan ve bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderileriniz Sarıyer kurye ile taşındığında Gönderileriniz çok kısa zamanda taşınacaktır, böylelikle zamandan tasarruf edilmiş olur.
Kuryelerimizin fiyatı mümkün olan en makul seviyelerde tutulmaktadır.
Gönderi sahibinin kuryeye gitmesi gerekmez, müşteri hizmetlerine talebi ve adresi iletmesi yeterlidir.

Gönderi sahibinin adresinden gönderi teslim alınır, alıcının adresine kadar taşınır.
Kargoya verilen gönderilerde aynı anda çok fazla gönderi taşındığı için ve kargolama sürecinde çok farklı kişi tarafından aynı gönderi alınıp kayıt girilip araca yükleme ve daha pek çok sürece katıldığı için eğer eşyanız kırılgan ise bu durum pek dikkate alınmaz. Ürün eğer iyi paketlenmemişse kargolama sürecinde zarar görebilir.

Avrupa Yakası Kurye ile taşınan eşyalarınız tek bir çalışan tarafından teslim alınıp alıcıya götürüldüğü için farklı bir taşıma süreci de olmadığından zarar görmeden taşınacaktır. Bunun yanı sıra bir de taşınan ürüne göre araçlara gerekli tüm donanımlar yapılmıştır. Hava koşulları ne olursa, gönderiniz darbe de alsa her şekilde korunarak iletilecektir.

Emirgan kurye ile taşınan iletileriniz kargo taşımacılığına oranla çok daha kısa zamanda taşınır. İstanbul Kurye ile iletileriniz taşınırken trafiğe takılma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Taşımacılıkta kullanılan motorlar hem küçük oldukları için hem de hareket kabiliyeti fazla gelişmiş olduğu için beklemeden yoluna devam eder. Bunun yanı sıra araç takip cihazları motoru takip ettiği için sürekli trafik olmayan yollara motoru yönlendirerek daha kısa zamanda iletilerin adresine ulaşmasını sağlar.

Emirgan Moto Kurye

Son zamanlarda hayat standartlarımızda meydana gelen değişmelerden günlük rutinlerimiz de epeyce etkilenmiş durumdadır. Birçok işin elektronik ortamlarda hızlı bir şekilde tamamlanması, hayatımıza oldukça büyük katkılar sağlamış olmasının yanı sıra farklı beklentileri de beraberinde getirmiştir. Bu hızlı değişimler nedeniyle de birçok isteğimizin mümkün olan en kısa süre içinde yerine gelmesini talep ederiz.

Biz Sys Kurye ailesi olarak yılları aşkın bir süredir yer aldığımız İstanbul Emirgan moto kurye hizmetleri kapsamında kusursuz ve yüksek kaliteli çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Günümüzün ihtiyaçlarına uygun, güvenli ve güler yüzlü çalışma anlayışından ödün vermeden sizler için motor kurye hizmetleri sağlamayı sürdürüyoruz. Sizler de acil motor kurye ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Sys Kurye firması olarak öncelikli ve asıl amacımız, bizlerden hizmet bekleyen müşterilerimiz için en uygun fiyatlı kurye hizmetlerini geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda düzenli ve tutarlı bir çalışma anlayışını benimsiyoruz ve günümüzün ihtiyaçlarına uygun, güncel niteliğe sahip hizmetlere bünyemizde yer veriyoruz.

Firmamız durağan bir hizmet politikası anlayışını kesinlikle reddetmektedir. Siz değerli ve kıymetli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Peki firmamız Emirgan moto kurye hizmetleri kapsamında hangi alanlarda hizmetler veriyor?

  • Fatura, irsaliye ve her türlü mali değeri olan resmi evrak
  • Hediye, çiçek gibi tüm kişisel gönderiler

başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için hızlı kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz hizmetler aynı gün içinde birkaç saat içinde gerçekleşmektedir. Sizler de İstanbul içinde Emirgan moto kurye hizmetleri veren güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Emirgan Motor Kurye

Günümüzde kurye hizmetlerini bu denli popüler yapan birkaç farklı neden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenler arasında;

  • Kişilerin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa süre zarfında giderme arzusu
  • Güvenilir ve yenilikçi hizmetlere duyulan ihtiyaç
  • Yüksek standartlı hizmetlere makul ücretler karşılığında erişebilmek

gibi çeşitli sebepler yer almaktadır. Biz bu dinamik dengeler doğrultusunda, deneyimli yönetici ekibimiz ve sahada aktif olarak çalışmalarını sürdüren çalışkan kuryelerimiz ile sizlere maksimum verim alacağınız Emirgan motor kurye hizmetleri vermeyi sürdürüyoruz.

Klasik paket ulaştırma ya da kargo hizmetleri oldukça sınırlı çizgiler içinde kısıtlı prosedürler doğrultusunda ilerlemektedir. Bu doğrultuda süreç kişiler için oldukça zor ve sıkıcı bir hal de alabilmektedir. Biz Sys Kurye ekibi olarak bu sıkıcı ve rutin prosedürleri bir kenara bırakarak siz değerli müşterilerimiz için kusursuz bir kurye hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de Emirgan motor kurye hizmetleri kapsamında detaylı bilgileri firmamızdan alabilirsiniz.

Emirgan Motorlu Kurye

Firmamız yer aldığı motor kurye sektöründe yılları aşkın bir deneyim ışığında hizmetler sunmaktadır. 2013 yılından bu yana İstanbul gibi büyük bir metropolde yoğun trafik ve şehrin kaotik yapısından bağımsız olarak İstanbul halkına Emirgan motorlu kurye hizmetleri vermeyi sürdürüyoruz. Her zaman yeniliklere açık duruşumuz, yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen tavrımız sayesinde sizlere layık hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize memnun kalacağınız hizmetler sunmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Bu sebepten dolayı her kurye hizmetinde aynı özen ve itinayı göstermeye devam etmekteyiz. Sizler de İstanbul Emirgan’da hızlı, güvenilir ve güler yüzlü Emirgan kurye hizmetleri almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp