İçeriğe geç

Nilüfer Kurye

Nilüfer Kurye
Nilüfer Kurye

Zaman ve hız hepimiz için özellikle son dönemlerde en vazgeçilmez olgulardır. Zamanı doğru kullanmak ve verimli olmak isteyen bireyler için ise hayatı kolaylaştıran ilk meslek grubu olarak akla motor kurye gelir.

Nilüfer kurye sistemi aslında uzun zamandır hayatımızda olmakla birlikte, ihtiyacımıza cevap aldığımız dönem şüphesiz pandemi dönemiydi. Evlerimizden çıkamadığımız, riskin yüksek olduğu bu süreçte alışveriş ihtiyacı, kargo ya da iletmek istediğimiz evrak ve belgeleri motor kuryeler aracılığı ile ilettik. Hijyen hassasiyetinin fazlasıyla yoğun olduğu bu dönemde temassız teslimat seçenekleri, kapıya bırakma ve uzaktan ödeme işlemleri her birimizin hayatını kolaylaştırdı.

Türkiye’ de kayıtlı motorlu kurye sayısı 982 bine ulaştı. Her geçen de gün bu sayı artmaktadır. Biz de Bursa Nilüfer’de vatandaşlarımıza hizmet veren profesyonel bir kurye şirketi olarak işinize vermiş olduğunuz değeri göz ardı etmeksizin, aynı değeri vererek paketlerinizi istediğiniz adreslere iletiyoruz. Motorlu kurye hizmetimiz ile trafik ve hava şartları ne durumda olursa olsun yanınızdayız. Hızlı teslimat sistemimiz ile ulaştırılmasını istediğiniz evrak ya da paketleri size en yakın kuryenin yönlendirilmesini sağlayarak, bölgelere göre hızlı teslimat seçeneği ile 60 – 80 dakika arasında teslim etmekteyiz. Bunun yanında normal teslimat, acil teslimat seçeneklerimiz de mevcuttur. Acil teslimatlarda bölgelere göre 45- 60 dakikada hizmet verirken, normal teslimat hizmetimizde bu süre 120 ile 180 dakika arasında değişmektedir.

Tamamı işini seven, motor kullanmayı bir zevk olarak gören profesyonellerden oluşan filomuzda son derece güvenli ve yeni model araçlar ile hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz müşterilerimizin emanetlerini istenilen yere azami zamanda ulaştırmak olsa da personel güvenliğimiz de bizim için son derece önemlidir. Hız sınırı ve güvenlik ekipmanları noktasındaki hassasiyetimizden kaynaklanan periyodik denetimlerimiz devam etmektedir. Çalışanlarımızın güvenliği noktasında hassas bir firmayız. Personellerimiz işini severek yapan, motor tutkunu, güvenilir ve çalışkan bireylerdir. Emanetlerinizin her daim güvende olduğunu bilmenizi istiyoruz.

İstanbul Nilüfer Kurye

Nilüfer kurye işletmesi olarak hizmetimizin en hızlı en profesyonel ve en kaliteli bir şekilde olabilmesi amacıyla kullandığımız motosiklet gibi araçların motosiklet piyasası içerisinde son model olmasına ve gerekli kontrollerinin ve muayenelerinin yapılmasında son derece dikkatli ve titiz davranmaktayız. Ayrıca kuryelerimizin işletmemiz tarafından sağlanan motosikletlerin kullanımında şoför olarak çalışan çalışma arkadaşlarımızın işe alım sürecinde M-A1-A2 ve A Sınıfı motosiklet ehliyetine sahip olmasını zorunlu bir şart olarak kılmaktayız. Bursa gibi büyük bir şehirde trafik deneyiminin ne kadar önemli bir husus olduğunu bilmekteyiz ve Nilüfer gibi büyük bir ilçenin hızına yetişebilmek amacıyla çalışma arkadaşlarımız olan şoför arkadaşlarımızın kurye olarak iş deneyimlerinin işe alım sürecimizde önemli bir nokta olarak değerlendirme sürecimizde etkin olduğunu sizlere garanti etmekteyiz.

Nilüfer kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında işletmemizden hizmet alan bütün müşteri gruplarına hitap edebilmek amacıyla işletmemizde kullanılan motosikletlerin bakımlarının günü geçmeksizin yapılmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede hem motosikletlerimizin kullanım ömrünü uzatıyor hem de motosikletlerimizi her geçen gün artan tamir masraflarından koruyarak sizlere de bu tür masrafları yansıtmamaya büyük bir özen gösteriyoruz. İşte bu yüzden Bursa Nilüfer gibi büyük bir ilçede hizmet veren işletmemiz sayesinde sizler de uygun fiyatlı hizmet alabilmeniz mümkün. İşletmemizden hizmet alan hem küçük işletme gruplarımız için hem kilometre başı fiyat indirimlerimiz hem de daha büyük işletme gruplarımız için toptan hizmet alımlarında sizlere özel büyük indirim seçeneklerimiz bulunuyor.

Nilüfer kurye işletmesi olarak Türkiye’de kullanılmakta olan bütün ödeme yöntemlerinde siz müşterilerimize yine kolaylık sağlamaktayız. İşletmemizden hizmet alan küçük ve büyük işletme gruplarımızın bütün ödeme yöntemlerine karşılık verebilmek ve işletmelerinizin büyümesinde siz müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz. İşte bu yüzden bütün işletme gruplarına Elektronik Fon Transfer sistemi yani halk arasında bilinen adıyla EFT, Fonların Anlık ve Sürekli Transferi yani halk arasında yine bilenen adıyla FAST ödeme yöntemlerimiz yanında hesaba havale, İBAN’dan ödeme ve QR ile yöntemlerimizi siz müşterilerimize sunmaktayız. İşletmemizden hizmet alan yüzlerce müşteri grubumuzda sizleri de görmeyi bekliyoruz

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara