Anasayfa » Atalar Kurye

Atalar Kurye

Motorlu kuryelerin tercih edilmesindeki en büyük etken acil teslim edilmesi gereken kuryenin hızlı teslimatının sağlamasıdır. Ancak İstanbul gibi metropol bir şehirde motorlu ulaşım dahi zordur. Günümüzde Metropol şehirlerin en büyük sıkıntısı ulaşımdır. İstanbul da bu kalabalıktan mustarip şehirlerden bir tanesidir. Yüz ölçümünün geniş olması, nüfusunun kalabalık olması, arazi yapısının engebeli ve yer yer çarpık kentleşmenin olması ulaşımı daha da zorlaştırıyor. Atalar kurye olarak, son model motorlarımız ve bütün güvenlik tedbirleri alınmış, özel eğitimli kuryelerimiz ile en uzak mesafeyi sizler için yakın kılıyoruz. Aşılması ve ulaşılması zor noktalara en kısa sürede ulaşıp kuryenizi istediğiniz adrese sağlam ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Bizler Atalar kurye olarak, İstanbul’un kalabalık trafiğinde, dar sokaklarında teslim etmek istediğiniz teslimatlarınızı; sevdiğiniz birine özel bir hediye, çiçek, şirketler arası dosyalar, ulaştırmak istediğiniz herhangi bir evrak veya yiyecek türünde acil teslimatlarınızı güvenli, sıkıntısız ve en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Teslim etmek istediğiniz acil bir kuryeniz var ise 7/24 açık olan çağrı merkezi numarasını arayıp bize ulaşabilirsiniz. Kartal Belediyesi ilçe sınırları içinde bulunuyorsanız aradığınız çağrı merkezinden direk bize yönlendiriliyorsunuz, Atalar kurye olarak, her an hazırda olan kuryemizi belirttiğiniz adrese yönlendirerek en kısa sürede size ulaştırarak, teslim edeceğiniz ürünü alıp hızlı bir şekilde temsil etmek istediğiniz adrese ulaşımını sağlıyoruz. Ürününüzün hızlı ulaştırılması gibi güvenli bir şekilde ulaştırılmasının da garantisini veriyoruz. Teslim ettiğiniz ürün, evrak, yiyecek, çiçek vb. her kuryenin teslim alındığı gibi açılmadan, güvenle teslimini sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ilk önceliğimizdir.

Bizler Atalar kurye olarak, size dilediğiniz her saatte kurye imkânı sunuyoruz. İsteğiniz saatte ulaştırmak istediğiniz kuryeyi sizin adınıza en kısa sürede ulaştırıyoruz. Kuryelerimiz özel motor kabiliyetine sahip, yol ve güvenliğe önem gösteren çalışanlardır. Bununla birlikte güvenli motosikletlerimiz ve kurye ürününü iyi muhafaza eden motor kasası ile her yol ve koşula uygun bir şekilde kuryenizi muhafaza etmekteyiz. Her saatte hizmet vermemizin yanı sıra yaz kış demeden her koşulda aynı imkânı sunuyoruz. Sys Kurye olarak, Mevsimsel duruma göre kuryenizi en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

İstanbul’un trafik başta olmak üzere her türlü olumsuz etkisini İstanbul Kurye olarak, sizler için en aza indiriyoruz. Böylelikle sizler için hem zamandan tasarruf etmiş oluyoruz hem de kuryenizi alıcıya en kısa sürede hasar görmeden güvenle teslimini sağlamış oluyoruz. Bizi tercih etmiş olmanız, kısa sürede teslimatın ilk ve doğru adımıdır.

Teknoloji çağında olmamızın en büyük avantajlarından biri her şeyin artık en kısa sürede bir tıklama ile elimizin altında olmasıdır. İstediğimiz ürün vb. her şeye bir kaç adımla ulaşıyoruz ve bu da e-ticaret gibi bir sosyal ticaret ağının oluşmasını sağlıyor. Görsellerinin bir kaç saniyede elimizde olan ürünlerin aynı hızda elimizde de olmasını istiyoruz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde kısa sürede bir şeyi elde etmek için kısa bir yol kat etmek gerekir. Ancak hızlı ulaşım her zaman istediğimiz şekilde olamaya biliyor. Çünkü yol koşulları göz önüne alındığında hızlı ulaşım aynı zamanda üründe deformasyona sebep olabiliyor. Fakat biz Atalar kurye olarak, hızlı ulaşım sağlamanın yanı sıra güvenle getirmenin de doğru adresiyiz. Teslim edilen ürünün herhangi bir deformasyona uğramadan en hızlı şekilde ulaşmanı sağlıyoruz.