İçeriğe geç

Atalar Kurye

Atalar Kurye
Atalar Kurye

Atalar kurye olarak, son model motorlarımız ve bütün güvenlik tedbirleri alınmış, özel eğitimli kuryelerimiz ile en uzak mesafeyi sizler için yakın kılıyoruz. Aşılması ve ulaşılması zor noktalara en kısa sürede ulaşıp kuryenizi istediğiniz adrese sağlam ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Motorlu kuryelerin tercih edilmesindeki en büyük etken acil teslim edilmesi gereken kuryenin hızlı teslimatının sağlamasıdır. Ancak İstanbul gibi metropol bir şehirde motorlu ulaşım dahi zordur. Günümüzde Metropol şehirlerin en büyük sıkıntısı ulaşımdır. İstanbul da bu kalabalıktan mustarip şehirlerden bir tanesidir. Yüz ölçümünün geniş olması, nüfusunun kalabalık olması, arazi yapısının engebeli ve yer yer çarpık kentleşmenin olması ulaşımı daha da zorlaştırıyor.

Bizler Anadolu Yakası Kurye olarak, İstanbul’un kalabalık trafiğinde, dar sokaklarında teslim etmek istediğiniz teslimatlarınızı; sevdiğiniz birine özel bir hediye, çiçek, şirketler arası dosyalar, ulaştırmak istediğiniz herhangi bir evrak veya yiyecek türünde acil teslimatlarınızı güvenli, sıkıntısız ve en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Teslim etmek istediğiniz acil bir kuryeniz var ise 7/24 açık olan çağrı merkezi numarasını arayıp bize ulaşabilirsiniz. Kartal Belediyesi  ilçe sınırları içinde bulunuyorsanız aradığınız çağrı merkezinden direk bize yönlendiriliyorsunuz, Atalar Kurye olarak, her an hazırda olan kuryemizi belirttiğiniz adrese yönlendirerek en kısa sürede size ulaştırarak, teslim edeceğiniz ürünü alıp hızlı bir şekilde temsil etmek istediğiniz adrese ulaşımını sağlıyoruz. Ürününüzün hızlı ulaştırılması gibi güvenli bir şekilde ulaştırılmasının da garantisini veriyoruz. Teslim ettiğiniz ürün, evrak, yiyecek, çiçek vb. her kuryenin teslim alındığı gibi açılmadan, güvenle teslimini sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ilk önceliğimizdir.

Bizler Atalar kurye olarak, size dilediğiniz her saatte kurye imkânı sunuyoruz. İsteğiniz saatte ulaştırmak istediğiniz kuryeyi sizin adınıza en kısa sürede ulaştırıyoruz. Kuryelerimiz özel motor kabiliyetine sahip, yol ve güvenliğe önem gösteren çalışanlardır. Bununla birlikte güvenli motosikletlerimiz ve kurye ürününü iyi muhafaza eden motor kasası ile her yol ve koşula uygun bir şekilde kuryenizi muhafaza etmekteyiz. Her saatte hizmet vermemizin yanı sıra yaz kış demeden her koşulda aynı imkânı sunuyoruz. SYS Kurye olarak, Mevsimsel duruma göre kuryenizi en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

İstanbul’un trafik başta olmak üzere her türlü olumsuz etkisini Atalar kurye olarak, sizler için en aza indiriyoruz. Böylelikle sizler için hem zamandan tasarruf etmiş oluyoruz hem de kuryenizi alıcıya en kısa sürede hasar görmeden güvenle teslimini sağlamış oluyoruz. Bizi tercih etmiş olmanız, kısa sürede teslimatın ilk ve doğru adımıdır.

Teknoloji çağında olmamızın en büyük avantajlarından biri her şeyin artık en kısa sürede bir tıklama ile elimizin altında olmasıdır. İstediğimiz ürün vb. her şeye bir kaç adımla ulaşıyoruz ve bu da e-ticaret gibi bir sosyal ticaret ağının oluşmasını sağlıyor. Görsellerinin bir kaç saniyede elimizde olan ürünlerin aynı hızda elimizde de olmasını istiyoruz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde kısa sürede bir şeyi elde etmek için kısa bir yol kat etmek gerekir. Ancak hızlı ulaşım her zaman istediğimiz şekilde olamaya biliyor. Çünkü yol koşulları göz önüne alındığında hızlı ulaşım aynı zamanda üründe deformasyona sebep olabiliyor. Fakat biz Atalar kurye olarak, hızlı ulaşım sağlamanın yanı sıra güvenle getirmenin de doğru adresiyiz. Teslim edilen ürünün herhangi bir deformasyona uğramadan en hızlı şekilde ulaşmanı sağlıyoruz.

Atalar Kurye Hizmeti

Atalar kurye hizmetiyle uzakları yakın eden firmamız Sys Kurye her zaman sizinle. Sektörde uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizle sizlere her zaman destek oluyoruz. Taşıma hizmetlerimizi son teknoloji motorlarımızla gerçekleştirerek ihtiyacınıza uygun şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünlerinizi güvenilir şekilde taşıyarak alınması gerek tüm önlemleri eksiksiz şekilde alıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, problemi en kısa sürede hallederek mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Atalar kurye hizmetimizi gece gündüz demeden sizlere sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz saatte hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Kalabalık ve trafiğin her zaman olduğu İstanbul’da bile kısa sürede teslimat yapıyoruz. En dar sokaklardan rahatça geçerek, trafiğe takılmadan adresinize ulaşım sağlıyoruz.

Sys Kurye olarak sizler için sadece teslimat hizmeti değil aynı zamanda gümrük ve konsolosluk işlemlerinizi de hallediyoruz. Sizlere vakit kaybettiren işlemlerinizi biz gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Atalar kurye hizmetlerimizle beklentilerinizi karşılıyoruz.

Acaba ürünüm nerde? Sağlam teslim edildi mi? Doğru adrese mi ulaştı? Teslimat ne zaman yapılır? Gibi aklınıza takılan soruları cevaplamak adına bilgilendirme hizmetleri veriyoruz. Kargonuzun hareketlerini anlık şekilde görmenizi sağlayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak kargonuzun durumunu sorgulatabilirsiniz.

Atalar kurye hizmetimizle taşımasını yaptığımız ürün çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Para ve cüzdan
 • Kimlik, pasaport ve ehliyet
 • Dosya, belge ve evrak
 • Yemek, içecek ve diğer gıda ürünleri
 • Hediyelik eşya
 • Kıyafet
 • Teknolojik eşyalar
 • Ev ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Kişisel bakım ürünleri

Gibi daha pek çok ürününüzü güvenilir şekilde ve en kısa sürede taşıyoruz. Ürünlerinizi taşırken gizlilik kurallarına özenle dikkat ediyoruz. Bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmaz ve bizimle daima güvendedir.

Atalar kurye hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yaparak sizlere yardımcı oluyoruz. Ad, soy ad, teslim alınacak ve teslim edilecek adres bilgileri, taşınacak ürün çeşidi, teslim edilmesi gereken zaman gibi bilgileri alarak ürününüze uygun motorumuzu hazırlıyoruz.

Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz ürününüzü alarak zarar görmeyecek şekilde motora yerleştirerek istediğiniz adrese teslim etmektedir. Teslim edildikten sonra sizleri bilgilendirerek hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı soruyoruz. Atalar kurye hizmetlerimiz ile ilgili memnun kalmadığınız bir nokta varsa hallederek memnun kalmanızı sağlıyoruz. Duygu ve düşüncelerinize kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

En yeni teknolojileri sizlere sunan firmamız Sys Kurye, gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Geleneksel kargo hizmetlerinin çok ötesinde olan firmamız taşıma hizmetlerine adeta yeni bir boyut kazanmış durumdadır.

Kurye hizmetlerimizin kargo hizmetlerinden farkını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Bu sayede kargo şirketlerindeki gibi mesai saatleri ve iş gününü beklemenize gerek yoktur.
 • Ürününüz sizden alınarak direkt istediğiniz adrese teslim edilir. Kargo şirketlerinde ise teslim alma, şubeye verme ve dağıtıma çıkma gibi işlemler yapılır. Bu hem vakit kaybettirirken hem de ürününüze zarar gelme ihtimalini arttırmaktadır.
 • Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak sizlere yardımcı oluyoruz. Ancak kargo şirketlerinde herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman muhatap bulmak zordur.
 • Kargo şirketlerinin aksine ürünlerinize zarar gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Aracımıza özenle yerleştirerek güvenilir şekilde teslim ediyoruz.
 • Express kurye ve VIP kurye gibi hizmet seçenekleri sunarak daha acil teslim edilmesi gereken ürünlerinizi teslim ediyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp