İçeriğe geç

Esatpaşa Kurye

Esatpaşa Kurye
Esatpaşa Kurye

Geçmişten günümüze hayat sürekli olarak değişim göstermiştir. Bu değişim hem teknolojinin gelişmesi hem de insanların değişip dönüşmesi üzerine olmuştur. En çok gelişen şeylerden biri de bir şeyleri bir yerlere ulaştırmak olmuştur. Buna örnek olarak kurye hizmetini verebiliriz. Bir şeyleri taşımak ve o şeyleri gideceği yere ulaştırmak kurye hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Doğru bir kurye hizmeti verebilmek için yeteri kadar çalışana ve deneyime ihtiyaç vardır.

Günümüzde kurye hizmeti vermekte olan binlerce firma var. Ancak hepsinin bu işi profesyonelce yaptığını söylemek imkânsız. Ancak Esatpaşa kurye, işini dört dörtlük yaparak halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermiş ve bu yolu izleyerek çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Esatpaşa kurye, kurulduğu günden bu yana hiç durmadan çalışmış ve gelebileceği en iyi seviyeye gelmeyi başarmıştır.

Sizlerin ve çevrenizdeki insanların güvenilir bir kurye hizmeti alması için kurulmuş olan firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturuyor ve bu yönü ile diğer firmalara fark atıyor. Günümüzde bizim ile eşdeğer kalitede hizmet veren bir firma olmadığını iddia ediyor ve siz değerli müşterilerimizi bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Esatpaşa Kurye büyük başarılara imzasını atmış ve geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmuş olan tek firmadır. Güvenilir hizmetin tek adresi olan firmamız ile hala tanışmadınız mı?

Her yerde adından sıkça söz ettiren ve kalite kokan firmamız, hem telefon üzerinden hem de sosyal medya üzerinden iletişime açıktır. Firmamıza, günün dilediğiniz saatinde ulaşmanız mümkün. Esatpaşa Kurye kendisine gelen aramalara anında dönüş sağlıyor ve bunun akabinde de anında hizmet vermeye başlıyor. Bizden daha hızlısını ne gördünüz ne de duydunuz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde halka hizmet veren firmamız, bu kaliteyi halka sunmanın gururunu yaşıyor. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen arayın. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarımız üzerinden de dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, soru sorabilir veya hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, her firma gibi kuruluştan gelen birçok kurala göre hizmet sunmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere kurallar bir sistemin ayakta durabilmesi için oldukça önemlidirler. Kurallar düzenin oluşturulmasını ve devam etmesini sağlar. Firmamızın da kendince birçok kuralı vardır. Birinci kuralı müşteriye hızlı hizmet sunmak olan Esatpaşa kurye, buna benzer birçok kurala daha sahiptir.

Günümüzde en çok beklenen durum olarak güven oluşturmak ta bizim için bir kuraldır. Yani kurallarımızdan biri de müşteri güvenini sağlamak için sözleşmeler imzalamaktır. Bu durumda hem güven sağlanmış olur hem de müşterinin emanet ettiği eşyalar güvende olur. Bunun yanı sıra fiyat üzerine anlamak ve sözleşmede buna yer vermek te bir kuralımızdır. Fiyatın hizmet esnasında değişim göstermeyeceğini her zaman belirtmekteyiz. Buna benzer kurallar ile sistemimizi oturtmuş ve halka daha sağlıklı bir hizmet sunmuş bulunmaktayız.

Evet, sizlerin de bildiği gibi ulaştırma hizmeti sunan kargo şirketleri vardır. Peki, bunlara rağmen neden kurye hizmeti diye bir şey çıkmış dediğinizi duyar gibiyiz. Kargo hizmeti ile kurye hizmeti arasında çok büyük hizmet farkları vardır. Günümüzde, sizlerin de görmekte olduğu gibi kargo hizmeti şehirlerarası verilmekte ve bu hizmette büyük yükler taşınmaktadır. Ancak kurye hizmeti bundan daha farklıdır.

Kurye hizmeti şehir merkezinde verilmekte ve çok küçük eşyaların taşıma hizmeti verilmektedir. Kargo şirketleri devasa araçlar kullanırken biz kurye hizmeti veren firmalar, en ufak araç olan motosikletten faydalanırız. Bu nedenle bu iki hizmet birbirinden oldukça farklıdır. Tek ortak yanları taşıyıp ulaştırmaktır. Esatpaşa kurye, bu konuda da en sağlıklı hizmeti sunarak müşterisini memnun bırakmayı başarıyor. Hem hızlı hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunan firmamız, müşterisinin tek alternatifi olmuş durumdadır.

Esatpaşa Kurye Hizmeti

Günümüzde her alanda kullandığımız kuryeler, hassas ve önemli teslimatlar için çok fazla tercih edilir. Bu teslimatın size problemsiz ve zamanında ulaşması için kurye arkadaşlarımızı daima sorumluluk sahibi ve motor kullanmayı seven arkadaşlarımız arasından seçiyoruz. Bu durum size en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Firmamız profesyonel olarak sizler için en kaliteli ve en hızlı teslimat hizmetini sunmaktadır.  Birçok firma ve kişiler, hızlı teslimata önem verdiği için bizim firmamızı sıklıkla tercih etmektedir. Firmamızın en büyük avantajı teslimatını gün içerisinde ulaştırması ve alıcı haricinde kimseye teslim etmemesidir. Özellikle hassas olan teslimat için bizim firmamızın tercih edilmesi profesyonelliğimizin kanıtı niteliğindedir.

İş yerlerinde yetiştirilmesi gereken evraklar ve özel günlerde alınan hediyelerin zamanında ulaşması gibi acil olan durumlarda firmamızın sıkıntı yaşamayacağının garantisini verirken kurye arkadaşlarımız gün içerisinde alıcılar haricinde görüşme yapmadığından teslimatın size ulaşmasının kısa süreceğini bilmenizi isteriz. Evde olmadığınız durumlarda ise kurye arkadaşlarımız belirlediğiniz saat aralığında teslimatını gerçekleştirmektedir.

Hayatımızın her alanında bulunan firmamızdaki Esatpaşa kurye arkadaşlarımız trafik yoğunluğuna ve olumsuz hava şartlarına rağmen en iyi hizmeti sunmaktadır. Her teslimatı dikkatle size ulaştırmaktayız. Firmamız için ve yoğun trafiğe sahip olan İstanbul için motor önemli bir araçtır. Firmamız böyle yoğun bir ilde olmasına rağmen kurye arkadaşlarımız teslimatlarını verilen süre içerisinde ulaştırmaktadır.

Kurye arkadaşlarımızın size olan hizmetinin kalitesini artırmak için motorlarımızın bakımları günlük olarak yapılmaktadır. Motorlarımızın bakımlarının düzenli olarak yapılmasının sebebi teslimatımızda herhangi bir aksaklık olmasını en aza indirmektir. Böylelikle hizmetimizin kalitesini korumaktayız.

Firmamızla iletişim kurmanızı kolaylaştırmak için online ve müşteri hizmetleri seçeneğini sunmaktayız. Online olarak veya müşteri hizmetleri arkadaşlarımıza bağlanarak en kısa sürede kuryelerimizi size ulaştırmaktayız. Bilgi almak istediğiniz durumlarda da müşteri hizmetleri arkadaşlarımız her zaman sizi bilgilendirmektedir. Size belirtilen süre içerisinde kurye arkadaşlarımız kapınıza gelmektedir. Online olarak ya da müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda günün her saatinde size hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmanız durumunda size en yakın Esatpaşa kurye yönlendirebileceğimiz gibi sizin belirlediğiniz bir saat aralığında da hizmet verebilmekteyiz.

Talep edilen her an, her bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabildiğimiz bir dünyada, hızlı kargo sistemlerinin de temel ihtiyaçlar listesinde yer edindiğinin farkındayız. Biz, bu ihtiyaçtan yola çıkarak sizlere, İstanbul içerisinde kısacık bir sürede teslimat sözümüz ile Esatpaşa kurye hizmetimizi sunuyoruz. İster tek bir parça doküman ister aile yadigarı antika vazonuz, dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaşmış oluyor. Canlı takip sistemimiz sayesinde de gönderinizin anlık durumunu kolayca kontrol etmenize olanak sağlıyoruz. Sürekli güncellenen altyapımız ve farklı noktalarda bulunan şubelerimiz ile de sizlere ayrıca iletişim rahatlığı ve güvenilirlik sağlamayı amaçlıyoruz.

Sistemimiz, özellikle yoğun zamanlarda, trafik sebebi ile kaynaklanabilecek gecikmeyi ya da gecikmeden kaynaklanabilecek kötü sürprizleri engellemeye yönelik bir sistem. Teslimat adresi ve gönderi elimize ulaştığı anda, gönderinize uygun en kısa rota ve en uygun süre tarafınıza iletilmekte, kabul etmeniz durumunda Esatpaşa kurye gönderiniz ile yola çıkmaktadır. Kargo taşımacılığı mevzuatı dahilinde alınması gereken tüm önlemler alınmakta ve kuryelerimizin seyir halindeyken trafik kurallarına uyup uymadığı sürekli kontrol edilmektedir. Gönderinizin herhangi bir zarar görmemesi adına web sitemizde ve şubelerimizde belirtilen kurallara uygun olarak paketlemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz, şubelerimizde paketleme için gerekli her şeyi bulabilirsiniz. Gönderinizin ve kuryelerimizin güvenliği maksimum seviyede sağlanarak, bu hızlı çağda, aynı şehirde uzun süren bekleyişler son bulmaktadır.

Hem hızlı, hem kolay hem de yerinizden bile ayrılmadan kargo göndermenize olanak sağlıyoruz. Hayatınıza bu kolaylığın girmesi için tek yapmanız gereken ise ister web sitemizden ister şubelerimizden, gönderinizin detaylarını içeren formu doldurup, Esatpaşa kurye talebinizi iletmeniz. Talebiniz anında işleme alınarak, gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Şubeye gelmeden gönderinizin alınması için başvurunuzu web sitemiz üzerinden yapmanız, başvuru formunuzda gerekli yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Gönderinizin alınacağı ve teslim edileceği saatler formu doldurduktan sonra onayınıza sunulacaktır. Özel bir talebiniz ya da durumunuz varsa formda belirtmeniz halinde sizleri telefon ile arayarak da bilgilendirme yapabilir ve başvurunuzu alabiliriz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp