İçeriğe geç
Anasayfa » Esatpaşa Kurye

Esatpaşa Kurye

Geçmişten günümüze hayat sürekli olarak değişim göstermiştir. Bu değişim hem teknolojinin gelişmesi hem de insanların değişip dönüşmesi üzerine olmuştur. En çok gelişen şeylerden biri de bir şeyleri bir yerlere ulaştırmak olmuştur. Buna örnek olarak kurye hizmetini verebiliriz. Bir şeyleri taşımak ve o şeyleri gideceği yere ulaştırmak kurye hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Doğru bir kurye hizmeti verebilmek için yeteri kadar çalışana ve deneyime ihtiyaç vardır.

Günümüzde kurye hizmeti vermekte olan binlerce firma var. Ancak hepsinin bu işi profesyonelce yaptığını söylemek imkânsız. Ancak Esatpaşa kurye, işini dört dörtlük yaparak halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermiş ve bu yolu izleyerek çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Esatpaşa kurye, kurulduğu günden bu yana hiç durmadan çalışmış ve gelebileceği en iyi seviyeye gelmeyi başarmıştır.

Sizlerin ve çevrenizdeki insanların güvenilir bir kurye hizmeti alması için kurulmuş olan firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturuyor ve bu yönü ile diğer firmalara fark atıyor. Günümüzde bizim ile eşdeğer kalitede hizmet veren bir firma olmadığını iddia ediyor ve siz değerli müşterilerimizi bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. İstanbul Kurye büyük başarılara imzasını atmış ve geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmuş olan tek firmadır. Güvenilir hizmetin tek adresi olan firmamız ile hala tanışmadınız mı?

Her yerde adından sıkça söz ettiren ve kalite kokan firmamız, hem telefon üzerinden hem de sosyal medya üzerinden iletişime açıktır. Firmamıza, günün dilediğiniz saatinde ulaşmanız mümkün. Ataşehir kurye, kendisine gelen aramalara anında dönüş sağlıyor ve bunun akabinde de anında hizmet vermeye başlıyor. Bizden daha hızlısını ne gördünüz ne de duydunuz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde halka hizmet veren firmamız, bu kaliteyi halka sunmanın gururunu yaşıyor. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen arayın. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarımız üzerinden de dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, soru sorabilir veya hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, her firma gibi kuruluştan gelen birçok kurala göre hizmet sunmaktadır. Sizlerin de bildiği üzere kurallar bir sistemin ayakta durabilmesi için oldukça önemlidirler. Kurallar düzenin oluşturulmasını ve devam etmesini sağlar. Firmamızın da kendince birçok kuralı vardır. Birinci kuralı müşteriye hızlı hizmet sunmak olan Esatpaşa kurye, buna benzer birçok kurala daha sahiptir.

Günümüzde en çok beklenen durum olarak güven oluşturmak ta bizim için bir kuraldır. Yani kurallarımızdan biri de müşteri güvenini sağlamak için sözleşmeler imzalamaktır. Bu durumda hem güven sağlanmış olur hem de müşterinin emanet ettiği eşyalar güvende olur. Bunun yanı sıra fiyat üzerine anlamak ve sözleşmede buna yer vermek te bir kuralımızdır. Fiyatın hizmet esnasında değişim göstermeyeceğini her zaman belirtmekteyiz. Buna benzer kurallar ile sistemimizi oturtmuş ve halka daha sağlıklı bir hizmet sunmuş bulunmaktayız.

Evet, sizlerin de bildiği gibi ulaştırma hizmeti sunan kargo şirketleri vardır. Peki, bunlara rağmen neden kurye hizmeti diye bir şey çıkmış dediğinizi duyar gibiyiz. Kargo hizmeti ile kurye hizmeti arasında çok büyük hizmet farkları vardır. Günümüzde, sizlerin de görmekte olduğu gibi kargo hizmeti şehirlerarası verilmekte ve bu hizmette büyük yükler taşınmaktadır. Ancak kurye hizmeti bundan daha farklıdır.

Kurye hizmeti şehir merkezinde verilmekte ve çok küçük eşyaların taşıma hizmeti verilmektedir. Kargo şirketleri devasa araçlar kullanırken biz kurye hizmeti veren firmalar, en ufak araç olan motosikletten faydalanırız. Bu nedenle bu iki hizmet birbirinden oldukça farklıdır. Tek ortak yanları taşıyıp ulaştırmaktır. Esatpaşa kurye, bu konuda da en sağlıklı hizmeti sunarak müşterisini memnun bırakmayı başarıyor. Hem hızlı hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunan firmamız, müşterisinin tek alternatifi olmuş durumdadır.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×