İçeriğe geç

Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye
Mimarsinan Kurye

Nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğinin çok fazla olması Mimarsinan genelinde özellikle lojistik ihtiyacının fazla olmasına neden olmaktadır. Mimarsinan kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada mahalle halkının yardımcısı olmakta, acil taşınması gereken her türlü gönderi için firmamız en yakın çözüm ortağı konumunda yer almaktadır.

Mimarsinan, Avrupa yakasında, Büyükçekmece’ye bağlı mahallelerden birisidir. Tarihi geçmişine baktığımızda 630’lu yıllarda mahallenin bir yerleşim yeri olduğu görülmektedir. Dolayısıyla Mimarsinan mahallesinin İstanbul’un en köklü yerlerinden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçmişten bu yana nüfusu sürekli artmaya devam eden Mimarsinan bugün itibariyle 10 bine yakın kişiye ev sahipliği yapmakta, yüzlerce firma, mağaza, işletme, şirket de bölgede yer almaktadır.

Avrupa Yakası Kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkan firmamız tamamı alanında eğitimli, donanımlı, deneyimli, işinin ehli, çağı takip eden bir ekiple çalışmaktadır. Profesyonel ekibimiz yeni model araçlar kullanmakta, öncelik her zaman personel güvenliği olduğu için araçlarımız tam teşekküllü olarak Büyükçekmece Belediyesi ilçe sınırları içinde seyretmektedir.

Kurye uygulamalarımızdan herkesin yararlanmasını amaçlıyoruz. Bu nedenle birden çok kurye seçeneği oluşturmuş bulunuyoruz. Kurye seçeneklerimizin tamamı kalite standartlarını en üst seviyede tutmakla birlikte teslimat süreleri arasında ufak farklılıklar bulunmaktadır. Başlıca Mimarsinan kurye seçeneklerimiz şunlar olmaktadır:

  • Normal kurye: Gerek Mimarsinan içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasındaki herhangi bir noktadan gönderilerinizi teslim alıp belirteceğiniz adrese en hızlı şekilde taşıyabiliyoruz. Aynı gün içinde teslimat yapılmasını istediğiniz bütün gönderilerinizde çözüm ortağınız oluyoruz. Bölgelere göre değişse de ekseriyetle 120 ila 180 dakika arasında başarıyla teslimat yapabiliyoruz.
  • Express kurye: Daha hızlı şekilde ulaştırılmasını istediğiniz bütün evrak, dosya, paketlerinizi taşıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adresler arasında teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.
  • Vip kurye: Acil kurye olarak da adlandırılan uygulamamızla en seri, en güvenli teslimatlara imza atıyoruz. Yoğun Mimarsinan trafiği gibi sorunları ortadan kaldırarak bölgelere göre değişse de 45 ila 60 dakika gibi çok kısa sürede istenen adresler arasında teslimat yapıyoruz.
  • Gece kurye: Firma olarak gönderi sürelerinizi mesai saatleriyle sınırlandırmıyoruz. Akşamları, geceleri de sizin adınıza paketlerinizi taşıyor, Express kurye standartlarında mesai saatleri haricinde de yollarda olmayı sürdürüyoruz.

Kurye pek çok avantajı bir arada sunar. Bunların başında zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olmasını gösterebiliriz. Bizler sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olur, zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Yolda, trafikte zaman kaybetmekten kurtulursunuz.

Mimarsinan kurye uygulamalarımızın detaylarını tamamıyla sizin ihtiyaçlarınıza göre belirleriz. Hediyeleriniz, evraklarınızı, teklif dosyalarınızı, kişisel belgelerinizi ve diğer bütün motosikletlerle taşınması mümkün paketlerinizi güvenli şekilde taşıyabiliriz.

Mimarsinan kurye çözümlerimiz hakkında en çok merak edilenlerden birisi motor kurye fiyatlarıdır. Fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmekte, bunların başında teslim alıma ve teslim etme noktaları arasındaki mesafe, kurye türü, gönderi ölçüleri gelmektedir. Bununla birlikte SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi, güvenilirliği, hızı ve profesyonelliği bütçe dostu fiyatlarla birleştirme gayesindeyiz. Bu nedenle bizden teklif almadan moto kurye tercihi yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Mimarsinan Kurye Hizmeti

Gelişen teknolojiye rağmen günümüzün en büyük problemlerinden biri ulaşım problemidir. Bu problemin en çok yaşandığı şehirler ise metropol şehirlerdir. İstanbul bu şehirlerden biridir. Mahallesinden ilçesine kadar her bölgesinde insan kalabalığı ve trafiği çok yoğun olan İstanbul, ne kadar geliştirilmeye çalışılsa da ulaşım noktasında büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Ulaştırılması gereken kuryeler aynı bölgede dahi günler içerisinde ulaştırılmaktadır. SYS Kurye olarak, İstanbul’un hızlı ve güvenli kurye ihtiyacına en iyi yanıtı ve hizmeti veren firmalardan biriyiz.

Mimarsinan kurye olarak, bünyemizde bulunan profesyonel personellerimiz ve son model motorlarımız ile kuryelerinizi, hızlı ve güvenli teslim etme fırsatı sunmaktayız. İstanbul içerisinde kuryelerinizi, bir uçtan bir uca en kısa sürede teslim etmekteyiz. Mimarsinan kurye ile hem İstanbul içi hem de İstanbul dışı kurye hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Gün içerisinde kuryeleriniz profesyonel personellerimiz ile güvenle teslim edilmektedir.

Metropol şehirlerde kurye ulaşımları her zaman problem olmuştur. Firma olarak, bu probleme en uygun çözümü motor kuryeler hizmetinize sunarak getirdik. Sizler için bulunduğunuz adresten belirttiğiniz adrese kuryelerinizi en kısa sürede ulaştırmak için moto kuryelerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Mimarsinan kurye ile İstanbul içerisinde saatleri almayan, kısa sürede teslimat gerçekleştirmekteyiz. Acil kuryeleriniz için en doğru seçim firmamızdır.

Acil kuryeleriniz için herhangi bir saatte SYS müşteri hizmetleri iletişim numaralarını arayarak, kurye talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz adrese en kısa sürede kuryemiz gelir ve paketi teslim etmek üzere alır. Hızlı teslimat kadar, güvenli teslimata da son derece önem vermekteyiz.

Hız ve güvenli teslim odaklı çalışma sistemimiz ile paketiniz en kısa sürede adresine teslim edilir. Mimarsinan kurye olarak, geniş alanda hızlı ve güvenli kurye teslimatı yapan kaliteli firmalardan biriyiz.

Kurye hizmetimizde birçok ürünün taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ebat ve hacim olarak motorlu araçlarımızın kaldıracağı cinsten ve olan, sürücülerimiz için hayati tehlike içermeyen hemen hemen her ürünü sizler için taşımaktayız.

Firma olarak, en sık kurye hizmeti verdiğimiz saha şirketlerdir. Şirketler arası hızlı ve acil ulaştırılması gereken dosya ve paketler için dakikalar süren kısa süreli teslimatlar yapmaktayız. Mimarsinan kurye olarak, şirketler için dosya, evrak türünden ürünlerin yanı sıra özel günleriniz için çiçek, pasta, hediye tarzı ürünleri de güvenle taşımaktayız.

Bireysel olarak göndermek istediğiniz acil herhangi bir kurye için firmamız, en doğru tercihtir. Alanında profesyonel sürücülerimiz, İstanbul’un kalabalık ve yoğun olan sokaklarında kuralları ihlal etmeden en kısa sürede ürünlerinizi teslim etmektedir. Bu süreçte ürünleriniz herhangi bir deformasyona uğramadan güvenle taşınmaktadır.

Firma olarak, hızlı ve güvenli taşıma prensibimizle kurye hizmetinde kalite standartların üstünde hizmet vermekteyiz. Motorlu kurye hizmeti her ne kadar kolay görünse de birçok zorluğu olan bir iştir. Ancak sahip olduğumuz deneyimli ve profesyonel personellerimizle her türlü zorluğa rağmen ürünler kısa sürede herhangi bir deformasyona uğramadan adreslerine teslim edilmektedir. Taşınan kuryeler yağmur, kar, güneş, rüzgâr vb. tüm olumsuz hava koşullarına karşı gereken tedbirler alınarak taşınmaktadır.

Mimarsinan kurye olarak, verdiğimiz 7/24 kurye hizmeti, evinizden paketinizi teslim alma, güvenli ve hızlı teslimat ile en sık tercih edilen firmalardan olmaktayız. Verdiğimiz bu özenli ve kaliteli hizmetle, kurye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmaktayız. Hızlı ve güvenli teslimat ihtiyacınız için yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçmenizdir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara