Anasayfa » Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye

Nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğinin çok fazla olması Mimarsinan genelinde özellikle lojistik ihtiyacının fazla olmasına neden olmaktadır. Mimarsinan kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada mahalle halkının yardımcısı olmakta, acil taşınması gereken her türlü gönderi için firmamız en yakın çözüm ortağı konumunda yer almaktadır.

Mimarsinan, Avrupa yakasında, Büyükçekmece’ye bağlı mahallelerden birisidir. Tarihi geçmişine baktığımızda 630’lu yıllarda mahallenin bir yerleşim yeri olduğu görülmektedir. Dolayısıyla Mimarsinan mahallesinin İstanbul’un en köklü yerlerinden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçmişten bu yana nüfusu sürekli artmaya devam eden Mimarsinan bugün itibariyle 10 bine yakın kişiye ev sahipliği yapmakta, yüzlerce firma, mağaza, işletme, şirket de bölgede yer almaktadır.

Mimarsinan kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkan firmamız tamamı alanında eğitimli, donanımlı, deneyimli, işinin ehli, çağı takip eden bir ekiple çalışmaktadır. Profesyonel ekibimiz yeni model araçlar kullanmakta, öncelik her zaman personel güvenliği olduğu için araçlarımız tam teşekküllü olarak Büyükçekmece Belediyesi ilçe sınırları içinde seyretmektedir.

Mimarsinan kurye uygulamalarımızdan herkesin yararlanmasını amaçlıyoruz. Bu nedenle birden çok kurye seçeneği oluşturmuş bulunuyoruz. Kurye seçeneklerimizin tamamı kalite standartlarını en üst seviyede tutmakla birlikte teslimat süreleri arasında ufak farklılıklar bulunmaktadır. Başlıca Mimarsinan moto kurye seçeneklerimiz şunlar olmaktadır:

  • Normal Mimarsinan motorlu kurye: Gerek Mimarsinan içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasındaki herhangi bir noktadan gönderilerinizi teslim alıp belirteceğiniz adrese en hızlı şekilde taşıyabiliyoruz. Aynı gün içinde teslimat yapılmasını istediğiniz bütün gönderilerinizde çözüm ortağınız oluyoruz. Bölgelere göre değişse de ekseriyetle 120 ila 180 dakika arasında başarıyla teslimat yapabiliyoruz.
  • Express Mimarsinan motorlu kurye: Daha hızlı şekilde ulaştırılmasını istediğiniz bütün evrak, dosya, paketlerinizi taşıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adresler arasında teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.
  • Vip Mimarsinan kurye: Acil kurye olarak da adlandırılan uygulamamızla en seri, en güvenli teslimatlara imza atıyoruz. Yoğun Mimarsinan trafiği gibi sorunları ortadan kaldırarak bölgelere göre değişse de 45 ila 60 dakika gibi çok kısa sürede istenen adresler arasında teslimat yapıyoruz.
  • Mimarsinan gece motorlu kurye: Firma olarak gönderi sürelerinizi mesai saatleriyle sınırlandırmıyoruz. Akşamları, geceleri de sizin adınıza paketlerinizi taşıyor, Express kurye standartlarında mesai saatleri haricinde de yollarda olmayı sürdürüyoruz.

İstanbul Kurye  pek çok avantajı bir arada sunar. Bunların başında zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olmasını gösterebiliriz. Bizler sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olur, zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Yolda, trafikte zaman kaybetmekten kurtulursunuz.

Mimarsinan moto kurye uygulamalarımızın detaylarını tamamıyla sizin ihtiyaçlarınıza göre belirleriz. Hediyeleriniz, evraklarınızı, teklif dosyalarınızı, kişisel belgelerinizi ve diğer bütün motosikletlerle taşınması mümkün paketlerinizi güvenli şekilde taşıyabiliriz.

Mimarsinan kurye çözümlerimiz hakkında en çok merak edilenlerden birisi motor kurye fiyatlarıdır. Fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmekte, bunların başında teslim alıma ve teslim etme noktaları arasındaki mesafe, kurye türü, gönderi ölçüleri gelmektedir. Bununla birlikte SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi, güvenilirliği, hızı ve profesyonelliği bütçe dostu fiyatlarla birleştirme gayesindeyiz. Bu nedenle bizden teklif almadan moto kurye tercihi yapmamanızı tavsiye ediyoruz.