İçeriğe geç

Ballıca Kurye

Ballıca Kurye
Ballıca Kurye

Trafik yoğunluğu ve hızlı hayatlarımızın sebep olduğu aciliyet durumundan kaynaklı olarak ulaşım konusunda halk olarak hepimiz zorluk yaşamaktayız. Gerek işimize ulaşmamız gerektiği zamanlarda gerek ise yalnızca evlerimize dönmek isterken karşılaştığımız trafik yoğunluğu sinir bozucu ve zorluk oluşturucu bir duruma çabucak dönüşebilir. Bu stresini anlıyor ve sizler ile paylaşıyoruz. Bu nedenle Ballıca kurye olarak modern zamanın trafik yoğunluğunu sizler için bir engel olmaktan çıkarmak ve ihtiyacınız olan gönderiler ya da kargoları makul bir vakit içerisinde sizlere ulaştırmak amacı ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetten yararlanarak gönderilerinizin dilediğiniz konuma en hızlı şekilde geldiğinden emin olmakla kalmayıp aynı zamanda güvenli ve memnuniyetinizi en ön plana alan hizmetimiz ile sizlerin talepleri yönergesinde hareket ediyor ve gönderilerinizin sizlere güvenle ulaşmasını kendimize meslek ediniyoruz. Sizler de kargo ve gönderilerinizin ulaşımı için Ballıca kurye hizmetimizi tercih ederek kalite ve güvenliğin adresini seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Birbirinden farklı sunduğu faydalar ile kurye hizmetlerinde öne gelen isimlerden biri olmayı hedefleyen işletmemiz zor zamanlarınızda sizler ile birlikte olmaya söz veriyor ve hizmetlerimizden dilediğinizden gibi yararlanmanız adına sizlere memnun kalacağınız bir deneyim sunmayı amacı olarak belirliyor.

Ballıca kurye hizmetlerimizin hızı konusunda detaylı soruları olan müşterilerimiz olabilir.  Onların sorularına birer cevap olmak adına sizler ile servisimizin hızı ve süresi hakkında detayları paylaşmanın doğru olacağını düşünüyoruz. Kuryelerimiz gönderilerinizi normal şartlar altında 30 dakika ile 50 dakika arasında bir süre içerisinde dilediğiniz konuma ulaştırma yönelimindedir. Ancak belirttiğimiz gibi, bu süre ancak normal ilerleyen gönderiler ve kargolar için geçerli olup birçok etkene göre değişim göstermek ile birlikte kendi ulaşım süresi içerisinde dahi değişme durumuna gelebilir.

Bu etkenler arasında ürününüzün büyüklüğü, ağırlığı, türü veya aradığınız konumun kuryemize olan uzaklığı gibi daha fazla birçok etken yer almaktadır. Ballıca kurye olarak sizler ile paylaştığımız iletişim numarasından çalışanlarımız ile kargonuzun detaylarını paylaşarak sizlere ulaşım süreci hakkında tahmini bir sayı alabilirsiniz. Ancak bu sayının tahmini olduğunu, yine hava durumu veya yol sıkıntıları gibi beklenmeyen etkenlere göre değişebileceğini unutmayın.

Ballıca Kurye Hizmeti

Ballıca kurye hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz için hizmetlerimiz bitmek bilmiyor. Kargosunun gelmesinin ne kadar süre alabileceği hakkında meraklı olan müşterilerimizin yanı sıra, kargosunun fiziksel olarak ne konumda olduğunu da bilmek isteyen müşterilerimiz için sizlere harita takip fırsatı da sunmaktayız. Bu şekilde kuryemiz tarafından sizlere dilediğiniz konumda ulaştırılmak için yola çıkan gönderinizin sizlere olan uzaklığı, hangi konumda olduğu ve eğer gelme süresini geçti ise bunun nedenini öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz. Sitemize üyelik girişi gerçekleştirip aktif ürünlerinizin durumunu incelerseniz kargonuzun durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ballıca kurye hizmetleri olarak sizlere verdiğimiz bir söz de hızlı ve uygun bir servis sağlamaktır. İşletmemizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz fiyatlandırma hakkında meraklanıp detaylı bilgiye ulaşmak isteyebilir. Fiyatlarımız sabit bir durumda olmayı tıpkı ulaşım süresi gibi birden fazla etkene bağlı olarak gönderilerinize özel şekilde elamanlarımız tarafından oluşturulur. Bu etkenler arasında yine sürede olduğu gibi kargonuzun türü, ağırlığı, büyüklüğü ve kuryemizin dilediğiniz konuma olan uzaklığı önemli özellikler olarak bulunmaktadır. Yine Ballıca kurye hizmetlerimiz tarafından sizler ile paylaşılan numara yolu ile bizlere ulaşarak gönderinize özel fiyatlandırma olanaklarından kolayca haberdar olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara