İçeriğe geç

Uşak Uçak Kargo

Uşak Uçak Kargo
Uşak Uçak Kargo

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en büyük etken her şeyin aynı oranda hızlı olması arzusudur. Kargo da çağa ayak uyduran en hızlı ulaşım aracı ise uçak kargolardır. Uçak kargolar sayesinde müşteriler istedikleri zaman kargoları hızlı bir şekilde temin etmektedir. Bu alanda kalite standartlarına en uygun firmalardan bir tanesi Uşak uçak kargo firmamızdır.

Kargo taşımacılığında en hızlı taşıma yöntemi Uçak Kargo hizmetidir. Ancak hacmi ve ebattı büyük olan yükler için daha çok karayolu taşıma yöntemi tercih edilmektedir. Turkish Cargo  taşımacılığı daha çok, hafif ve hızlı kargolar için tercih edilmektedir. Belli miktar ve ebatta ki ürünler uçak taşımacılığı yöntemi ile daha hızlı taşınmaktadır.

Uşak uçak kargo olarak, müşterilerimizin hızlı kargo isteğine en etkin ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin her bölgesinde SYS kurye bünyesinde bulunan firmalarımızla koordineli çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin aciliyetlik durumlarına göre hızlı kargo teslimatı yapmaktayız.

Hava Kargo firmalarının verdiği en etkin hizmet kargoların adresine hızlı ve güvenle teslim edilmesidir. Ancak asıl olan bu alanda dahi birçok kargo firmasıyla müşterilerimiz sıkıntı yaşamaktadır. Uşak uçak kargo firması olarak farkımızı bu noktada belli ederek uçak kargo firmaları arasında en kaliteli kargolama hizmeti vermekteyiz. Bu alanda;

  • Firma olarak, teslim aldığımız kargoları işleme alıp mesafe ve yoğunluğa göre standart olarak iki ile üç gün arasında teslim etmekteyiz. Ancak müşterilerimizin acil ulaştırılması gereken kargolarında hızlı ve acil kargo hizmeti ile aynı gün içinde kargo teslimatı yapmaktayız.
  • Firma olarak kargosunu yapmadığımız ürünler sınırlıdır. Bunun yanında geniş yelpazede ürün taşımacılığı yapmaktayız. Kırılabilen, çabuk bozulabileni soğuk depo ürünleri, evrak, dosya türünde birçok ürün taşımaktayız.
  • Müşterilerimize Vip kargo imkânı sağalmaktayız. Vip kargolarda paha biçilemeyen kıymetli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu ürünleri özel ekip ve ekipmanlarımız ile taşımaktayız.
  • Uçak kargo firmamız ile acil kargo hizmeti almak için SYS Kurye bünyesine bağlı müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak 7/24 detaylı bilgi ve kargo hizmeti alma imkânınız mevcuttur.
  • Koordineli çalışma ağımız sayesinde kargolarınız istenilen tarih ve saatte adreslerine teslim edilmektedir.
  • Taşınma işlemleri sırasında kargolarınız herhangi bir deformasyona uğramadan profesyonel ekiplerimizce taşınmaktadır.

Uluslararası kalite standartlarına uygun verdiğimiz kargo hizmetimiz ile güvenle tercih edilen firmalardan bir tanesiyiz.

Uşak uçak kargo firması olarak yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, deneyim ve tecrübe ile çalışmaktayız. Bünyemizde bulanan ekiplerimiz alanlarında son derece profesyonel ve deneyimli çalışanlardır. Kargolar alındığı andan itibaren teslim edilene kadar kargonun cinsine göre muhafaza edilir ve büyük bir hassasiyet ile adresine teslimatı sağlanır.

Ekiplerimizin iletişim ağını iyi kullanmaları sayesinde kargolar belirlenen tarihte adreslerinde olurlar. Kargoların teslim alınmasından itibaren adres teslimatı sağlanana kadar müşterilerimiz kargolarının her hareketinden haberdar olma imkânına sahiptir. Müşterilerimizin acil kargo ihtiyaçlarına kaliteli ve güvenli cevap vermekteyiz.

Firma olarak, ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Çalışma sistemimiz de daima müşterilerimizin istek ve beklentileri ilk sırada yer almaktadır. Bu alanda müşterilerimize kaliteli ve etkin uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteli uçak kargo hizmeti sayesinde müşterilerimiz ile uzun vadede devamlı çalışmaktayız. Güvene dayalı kaliteli hizmetimiz ile sık tercih edilen en yetkin firmalardan biriyiz.

Sizlerde Şehirler Arası kurye hizmeti arıyorsanız başvuracağınız en doğru adres Uşak uçak kargo firmamızdır.

İstanbul Uşak Uçak Kargo

Günümüzde bir yere hızlı şekilde ulaşmak isteyen insanlar, başka birine bir teslimat yapmak istediğinde de aynı duygu ile hareket ediyor. Elindeki gönderinin hızlı bir şekilde karşı tarafa teslim edilmesini istiyor. Veyahut başka birinden kendisine ulaştırılacak olan gönderinin en kısa sürede eline geçmesini arzu ediyor. Zamanın git gide önem kazandığı bu çağda, en hızlı ulaşım yöntemleri araştırılıyor. Hizmet almak isteyen kişiler en hızlı ve güvenilir yolları kullanarak gönderi yapmayı tercih ediyor. SYS Kurye olarak bu ihtiyacı gözlemliyor ve İstanbul Uşak uçak kargo olarak hizmet veriyoruz.

Uşak’ta yaşayan veya Uşak’ta yaşayanlara kargo göndermek isteyen müşterilerimiz firmamızın bünyesinde yer alan bu hizmetten istifade edebilirler. Uşak’a ortalama 7 km mesafede yer alan havalimanı ile 7/24 hizmet sağlıyoruz. Acil gönderimler söz konusu olduğunda aynı gün içinde bile şehir dışına kargo yollayabiliyoruz.

52 farklı noktadan biri olan Uşak uçak kargo hizmetimiz ile ülkemizin herhangi bir şehrine en kısa sürede paketinizi ulaştırıyoruz. İşletmelerin sıklıkla tercih ettiği bu yöntem, ticaret yapan işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Güvenlik önlemleri son derece arttırılmış olduğundan en güvenli taşıma yöntemlerinden biri hava yolu taşımacılığıdır. Hatta göndereceğiniz ürünün hassaslığına ve değerine göre firmamızın sağladığı Vip kargo hizmetinden de istifade edebilirsiniz. Firmamızı aradığınızda gönderinizin özelliklerini belirtirken daha hassas bir paketleme arzu ediyorsanız personelimize söylediğiniz takdirde daha farklı bir paketleme uygulaması yapılır.

Müşteri hizmetlerimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Aradığınızda kargonuzla ilgili detaylı bilgi alan personelimiz, kargonun gideceği adresi, boyutunu, ne zaman ulaşmasını istediğinizi not alır. Bu bilgilere göre bir teslimat planı yapılır. Uşak uçak kargo olarak kargonuzun teslim alınacağı ve teslim edileceği tarih belirlenir. Saat ayarlanır ve size konuyla ilgili dönüş sağlanır. Bütün teslimat tamamlandığında da size bildirilir.

Uşak uçak kargo yolu ile müşterilerimizin ihtiyacı olan en hızlı ve kaliteli teslimatı gerçekleştiriyoruz. Uluslararası standartlara uygun olarak yapılan teslimatta karışma, kaybolma, yıpranma gibi ögelere çok nadir rastlanır. Kargolarınız en güvenilir şekilde alınır ve alıcısına teslim edilir. Bireysel ve şirketlerin pek çok farklı ürününü taşıyan firmamız, güvenliği en üst seviyede sağlar.

Uşak uçak kargo ile gıda taşımak isteyenler için soğuk depo ürünlerini alıyoruz. Evrakları, sözleşmeleri aynı gün içinde istenen işletmeye iletiyoruz. Kırılabilecek hassas ürünleri daha iyi paketleyerek muhafaza ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmet kalitesini size sunuyoruz.

Paketiniz uçakla beraber istediğiniz havalimanına vardığında, ister alıcının kendisi gelip alabilir ister o bölgede hizmet veren kuryemiz adrese teslimat yapar. Siz bulunduğunuz şehirde başka bir işle meşgulken gönderdiğiniz paket alıcısına varmış olur.

Firmamız kaliteli hizmet sunmayı amaçlarken müşterilerinin ihtiyaçlarını önceler. Sektördeki tecrübesi ve yılların getirdiği gözlemler ile ihtiyaçları tespit eder. Müşterisine daha iyi hizmet götürebilmek için yeni seçenekler sunar. Uşak uçak kargo yoluyla güvenli ve kaliteli teslimat sağlar. Aynı zamanda süratle şehirlerarası ulaşımı sağlayan bu yöntemden herkesin istifade etmesini arzu eder. O yüzden de hava yolu taşımacılığı fiyatlarını da en ekonomik seviyede tutmaya gayret eder.

Her müşterimiz bizim için değerlidir. Her müşterimize özel olarak sağladığımız teslimat, yine müşterimizin kullandığı hizmet kadarını karşılaması sağlar. Yani kargo fiyatı hesaplanırken müşterimizin kullanacağı havalimanı, havalimanına kadar adresin mesafesi, alıcının mesafesi, gönderinin saati, boyutu gibi pek çok faktör hesaplanır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp