İçeriğe geç

Çemenzar Kurye

Çemenzar Kurye
Çemenzar Kurye

Son zamanlarda kuryeler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İş hayatımız, eğitim hayatımız, özel günlerimiz gibi birçok alanda kurye hizmetine ihtiyaç duyabiliyoruz. Bir yerden başka bir yere taşınması gereken evraklarınızı, hediyelerinizi, belgelerinizi sorunsuz ulaştırmak için İstanbul’da Çemenzar Kurye olarak hizmetinizdeyiz.

Özel günlerinizde göndermek istediğiniz paketlerinizi, kişisel bilgilerinizi içeren belgelerinizi, acil olarak gönderilmesi gereken her türlü gönderilerinizi hızlı ve hassas bir şekilde istenilen adrese ulaştırıyoruz. Bu sektördeki en önemli avantajımız tüm gönderilerimizi zamanında teslim ederek müşterilerimizin herhangi bir zaman kaybı yaşamalarını önlememizdir.

Çemenzar kurye, pandemi gibi ciddi bir durumun içinde olduğumuz bu dönemde sizlerin evlerinizden çıkmadan, adresinize kadar geleceğimiz bir hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Firmamız değerli müşterilerimize en üst seviyede hizmet vererek bugün kurye sektöründe en tercih edilen firmalar arasındayız.

İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sorunlara çözüm üretebilen, teknolojik gelişmelere ayak uyduran personellerimiz tarafından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına SYS kurye olarak çeşitli hizmetlere sahip olarak bu hizmetlerimizi ayrıntılı şekilde sizinle paylaşmak isteriz.

Normal Kurye Hizmeti; diğer hizmetlerimize göre gönderim süresinin fazla olduğu, gün içerisinde paketlerinizi istenilen semte ulaştırdığımız hizmetimizdir. Ekspress Kurye Hizmeti; acil olarak ulaştırılması gereken paketler için tercih edilen, en kısa sürede teslim edilen hizmetimizdir.

Vip Kurye Hizmeti; kurye hizmetlerimiz arasında paketlerinizin en hızlı teslim edildiği hizmetimizdir. Eczane Kurye Hizmeti, ihtiyacınız olan ilaçlarınızı kısa sürede size ulaştırdığımız hizmetimizdir. Moto kurye, yoğun trafiğe sahip olan İstanbul’da trafikten sıyrılarak teslimatlarınızı belirtilen süre içerisinde teslim ettiğimiz hizmetimizdir.

Tüm hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz. Bu sektördeki en avantajlı fiyatlara sahip olarak her müşterimizin bütçesine uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Sizler için sunduğumuz diğer önemli hizmetlerimiz ise şöyledir:

  • Bizimle göndermek istediğiniz evraklarınızı, eşyalarınızı teslimat süresindeyken geçtikleri her aşamadan bilgi alabilirsiniz.
  • Gidiş Dönüş adı verilen hizmetimizle talebiniz doğrultusunda söylenen adrese iletilir ve alınan adresi geri getirilir.

SYS Kurye ekibimizi hizmetimizin kalitesini korumak ve hizmetimizi her geçen gün ilerletebilmek için kuryelerimizi alanlarında profesyonel, dinamik, etik değerlere sahip olan, işine saygı duyan, ekip ruhunun olduğu, sorumluluk sahibi kişiler arasından tercih ediyoruz. Gerekli tüm belgelere sahip olan kuryelerimiz, hizmet verdiğimiz bölgelere hâkim olarak teslimatlarımızı size daha kolay ve daha kısa sürede ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kurye hizmetinde kuryelerin kullandıkları çeşitli araçlar vardır. Çemenzar kurye arkadaşlarımız kullandıkları araçlara göre gerekli olan ehliyetlere sahiptir. Teslimat için kuryelerimizin kullandığı tüm araçlar düzenli olarak bakım ve onarımının yapılmasını yakından takip ederek teslimat anında araçtan kaynaklı herhangi bir aksilik olmamasını istiyoruz. Müşterilerimizi önemsediğimiz gibi kuryelerimizi de önemsiyoruz. Kuryelerimizin sağlığını ve hayatını tehlikeye sokabilecek hiçbir içeriğin taşınmasını gerçekleştirmiyoruz.

Müşterilerimizin bilgilerini ve bizimle göndermek istedikleri paketlerinin güvenliğini sağlamaktadır. Firmamız tarafından taşınacak olan tüm paketlerinizi türüne, boyutuna göre gerekli paketlemeleri yaparak gönderilerinize zarar gelmesini önlüyoruz. Yasalarımızın gerektirdiği şekilde hizmet vererek Çemenzar kurye sektörde güvenirliğiyle müşterilerimizden tam not alarak en çok tercih edilen firmalar arasına girmekteyiz.

Bize güvenerek gönderilerinizi teslim ettiğiniz tüm kişisel bilgilerinizi gizlilik politikası çerçevesinde gizli tutmaktayız. Kuryelerimiz teslimatlarını ve teslimat bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayarak sadece alıcıyla iletişim kurarak teslimatını sadece alıcıya teslim eder.

Çemenzar Kurye Hizmeti

Çemenzar kurye hizmetlerimizle Kadıköy’ün ve İstanbul’un en gözde semtlerinden birisinde uzun yıllardır aktif bulunuyoruz. Yıllar içinde dünya çok hızlı bir değişime sahne olmuş ve bu değişim ve gelişim aralıksız sürmektedir. Buna göre de çeşitli yeni ihtiyaçlar, yeni sektörler ortaya çıkmıştır. SYS Kurye firmamız bu alanda ilklerden olup güçlü altyapısıyla yola çıkmış, kısa sürede çok büyük bir fark oluşturmuş ve Çemenzar’ın en çok tercih edilen kuryesi haline gelmiştir. Fakat bizler müşterilerimizin hep daha iyi bir kuryeyi hak ettiklerine inanıyor, bunun için azim ve gayretle yolumuza devam ediyoruz.

Çemenzar kurye hizmetlerimizle bulundurulması ve taşınması yasak olmayan hemen her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz. Evraklarınızı, belgelerinizi, kimliklerini, dosyalarınızı, hediyelerinizi, gıda, ilaç, yedek parça, numune, hukuki dosya, elektronik ürün, telefon, kimlik, ruhsat, bilet ve daha onlarca farklı ürünün taşımacılığını yapıyoruz. Tekli ya da çoklu taşıma hizmeti verdiğimiz alanda dilerseniz davetiye, basın, yayın gibi çoklu dağıtımlarınızı da adres adres dolaşarak alıcılarına iletebiliriz.

Çemenzar kurye uygulamalarımızla gerek Çemenzar içindeki bir adresten diğerine gerekse Çemenzar ile İstanbul’un herhangi bir yeri arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Havalimanları, otobüs terminalleri, sağlık kurumları, limanlar, sanayi merkezleri, iş merkezleri, kamu kurumları ve diğer bütün yerler faaliyet alanlarımız içindedir.

Çemenzar kurye uygulamalarımız ile en acil ihtiyaçlarınızı dahi karşılayabiliyorsunuz. Çünkü bizler hızlı hareket ediyor ve Çemenzar ile İstanbul’un en uzak noktası arasında dahi dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz. Yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, adres karmaşası yaşamadan, yollarda kaybolmadan en seri biçimde yol alıyoruz.

Firma olarak ayrıca güvenli taşımacılık sunuyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, güvenle ambalajladığınız taktirde hiç biz hasar almadan, kaybolma, ezilme, kırılma, yırtılma riskleri bulunmadan son alıcısına ulaştırıyoruz. Böylece en hassas paketlerinizden en kıymetli eşyalarınıza kadar tamamında profesyonel kurye desteği sunuyoruz.

Çemenzar kurye alanında müşterilerimizin en çok dikkat ettikleri noktalardan birisi fiyatlardır. Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler taşımacılık giderlerini minimuma indirmek için gayret göstermekte; fakat bunu yaparken çoğu zaman hüsranla karşılaşabilmektedirler. Oysa SYS Kurye’de böyle riskler yoktur.

Firma olarak bütün taşıma operasyonlarımızı birtakım unsurlara göre ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz. En temel belirleyici paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe olmakta ve bu, modern teknolojiyle net şekilde hesaplanabilmektedir. Mesafe uzadıkça doğal olarak ayrılan zaman, tüketilen yakıt, personel mesaisi gibi detaylar arttığından fiyatlar da yükselmektedir.

Çemenzar kurye fiyatlarında bir diğer etken paketlerin özelliği olup ağırlık, hacim gibi etkenler hesaplamada kullanılmaktadır. Son olaraksa tercih edeceğiniz motor kurye çeşidi, kurye hizmetinin mesai saati içinde ya da dışında olması gibi etkenler devreye girmektedir. Fakat firmamız her zaman en uygun fiyatlı Çemenzar kurye olmayı başarmaktadır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, net fiyat öğrenebilirsiniz.

Çemenzar kurye alanında pek çok kurye modeliyle yollardayız ve bu sayede bütün ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyoruz. Normal kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıdığımız gibi daha acil ve hızlı gönderileriniz için hızlı kurye, acil kurye gibi modellerimizle öne çıkıyoruz. Mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınız içinse gece kurye ile aktif bulunuyor, akşamları ve geceleri de yollarda oluyoruz. Her zaman kurye ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli, güvenilir, modern ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara