Anasayfa » Kilyos Kurye

Kilyos Kurye

Son yıllarda başta iş dünyası olmak üzere hayatın pek çok alanında lojistik hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmıştır ve artmaya da devam etmektedir. Gelişen teknoloji ile de daha hızlı şekilde akan zaman işlerin tam zamanında da gerçekleşmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Firmaların büyük bir çoğunluğu lojistik ihtiyacını karşılayabilmek için farklı çözümler bulsa da genellikle de ekonomik olmadığı için alternatif yollar aramaktadırlar. SYS Kurye olarak da tam bu noktada devreye girerek sizlerin sorunlarına çözüm olmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden sayısız sektöre yardımcı olduk ve her zamanda olmaya devam edeceğiz. Kilyos kurye hizmetimiz ile de evrak, belge, sözleşme, fatura, koli gibi gönderilmesi istenen her şey taşınmaktadır.
İş dünyasında hem zaman hem de belgeler değerlidir. Bir evrakın eksik olması ya da zamanında da teslim edilmemesinde de beraberinde problemleri de getirmektedir. Dolayısıyla da bütün planlar bozulmakta ve yeni bir yol haritasının belirlenmesi gerekmektedir. Zamanın yanı sıra da ekonomik olarak da kayıplar yaşanabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için iyi bir çözüm ortağı güvenilir bir çözüm olacaktır.
İstanbul Kurye hizmetleri içerisinde yer alan Kilyos kurye hizmetimiz ile de aradığınız çözümü bulabilirsiniz. Böylelikle de hiçbir planınız aksamadan ve değiştirmeye gerek duymadan da işlerinize devam edebilirsiniz.
Kilyos kurye hizmeti dendiğinde akla ilk gelen firmalar içerisinde yer alan firmamız İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde sizler için gönderilmesi gereken her şeyi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Geriye ise işlerinizi huzurlu bir şekilde yapmak kalmaktadır.
Kilyos kurye hizmetimiz sizlerin firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçmesi ile başlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizlerden bazı bilgiler almaktadır. Bu bilgiler ise;
Gönderilecek şeyin bir belge mi yoksa bir koli mi olduğu, Hangi adresten teslim alınacağı, Hangi adrese teslim edileceği, Teslim tarihi ve saati hakkında olmak üzere 4 temel soru sormaktadırlar.
Bunun yanında ise de özel bir durum olması ya da sizlerin belirttiği noktalara bağlı olarak da farklı sorular sorulabilmektedir. Bütün bu bilgilerin ışığında Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde  konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Teslim alındıktan sonra ise de diğer adrese doğru hareket etmek üzere yola çıkmaktadırlar. Kargonun teslim edilmesi ile de sizlere ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle de işlem tamamlanmış olmaktadır.
Pek çok kişinin aklına neden tercih etmeliyim sorusu gelmektedir. Son dönemlerde çok hızlı bir şekilde yükselen kurye hizmetleri arasından da neye göre ve nasıl bir karar verileceği noktasında soru işaretleri bulunmaktadır. Bu noktaları düşünmeyin. Hizmetimiz ile tanışın.
Kilyos kurye hizmetimiz ile, Ekonomik olarak bakıldığı zaman lojistik hizmetlerinin daha uygun fiyata yapılabildiği, Plan dahilinde her şeyin gerçekleşmesinin mümkün olduğu, İyi bir çözü ortağı olduğumuzu göreceksiniz.
Profesyonel çalışmanın adresi konumunda yer alan firmamız ile iş dünyasında yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Kilyos kurye hizmetimiz sizlerin adeta firma dışındaki eliniz gibidir. Hedeflerinize daha hızlı ulaşabilmek için hizmetlerimizi detaylı inceleyerek yararlanmayı düşünebilirsiniz. İlk defa bizi arayıp ve kuryelerimizin çalışma sistemlerini öğrenen kişilerin aklından ise bugüne kadar neden denemedik sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabını hiç düşünmeyin. Gelecekteki planlarınıza dahil etmek istediğiniz hizmetlerimiz ile de çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın. Sizlerden sadece bir telefon kadar uzaktayız.