İçeriğe geç

Kilyos Kurye

Kilyos Kurye
Kilyos Kurye
 
Son yıllarda başta iş dünyası olmak üzere hayatın pek çok alanında lojistik hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmıştır ve artmaya da devam etmektedir. Gelişen teknoloji ile de daha hızlı şekilde akan zaman işlerin tam zamanında da gerçekleşmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Firmaların büyük bir çoğunluğu lojistik ihtiyacını karşılayabilmek için farklı çözümler bulsa da genellikle de ekonomik olmadığı için alternatif yollar aramaktadırlar. SYS Kurye olarak da tam bu noktada devreye girerek sizlerin sorunlarına çözüm olmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden sayısız sektöre yardımcı olduk ve her zamanda olmaya devam edeceğiz. Kilyos kurye hizmetimiz ile de evrak, belge, sözleşme, fatura, koli gibi gönderilmesi istenen her şey taşınmaktadır. İş dünyasında hem zaman hem de belgeler değerlidir. Bir evrakın eksik olması ya da zamanında da teslim edilmemesinde de beraberinde problemleri de getirmektedir. Dolayısıyla da bütün planlar bozulmakta ve yeni bir yol haritasının belirlenmesi gerekmektedir. Zamanın yanı sıra da ekonomik olarak da kayıplar yaşanabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşı karşıya kalmamak için iyi bir çözüm ortağı güvenilir bir çözüm olacaktır. 

Kurye hizmetleri içerisinde yer alan Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile de aradığınız çözümü bulabilirsiniz. Böylelikle de hiçbir planınız aksamadan ve değiştirmeye gerek duymadan da işlerinize devam edebilirsiniz. Kilyos kurye hizmeti dendiğinde akla ilk gelen firmalar içerisinde yer alan firmamız İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde sizler için gönderilmesi gereken her şeyi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Geriye ise işlerinizi huzurlu bir şekilde yapmak kalmaktadır.  

Kurye hizmetimiz sizlerin firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçmesi ile başlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizlerden bazı bilgiler almaktadır. Bu bilgiler ise;
Gönderilecek şeyin bir belge mi yoksa bir koli mi olduğu, Hangi adresten teslim alınacağı, Hangi adrese teslim edileceği, Teslim tarihi ve saati hakkında olmak üzere 4 temel soru sormaktadırlar.
Bunun yanında ise de özel bir durum olması ya da sizlerin belirttiği noktalara bağlı olarak da farklı sorular sorulabilmektedir.  

Bütün bu bilgilerin ışığında Sarıyer Belediyesi ilçe sınırları içinde  konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Teslim alındıktan sonra ise de diğer adrese doğru hareket etmek üzere yola çıkmaktadırlar. Kargonun teslim edilmesi ile de sizlere ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle de işlem tamamlanmış olmaktadır.   Pek çok kişinin aklına neden tercih etmeliyim sorusu gelmektedir. Son dönemlerde çok hızlı bir şekilde yükselen kurye hizmetleri arasından da neye göre ve nasıl bir karar verileceği noktasında soru işaretleri bulunmaktadır. Bu noktaları düşünmeyin. Hizmetimiz ile tanışın.


Kilyos kurye hizmetimiz ile, Ekonomik olarak bakıldığı zaman lojistik hizmetlerinin daha uygun fiyata yapılabildiği, Plan dahilinde her şeyin gerçekleşmesinin mümkün olduğu, İyi bir çözü ortağı olduğumuzu göreceksiniz.   Profesyonel çalışmanın adresi konumunda yer alan firmamız ile iş dünyasında yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Kilyos kurye hizmetimiz sizlerin adeta firma dışındaki eliniz gibidir. Hedeflerinize daha hızlı ulaşabilmek için hizmetlerimizi detaylı inceleyerek yararlanmayı düşünebilirsiniz. İlk defa bizi arayıp ve kuryelerimizin çalışma sistemlerini öğrenen kişilerin aklından ise bugüne kadar neden denemedik sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabını hiç düşünmeyin. Gelecekteki planlarınıza dahil etmek istediğiniz hizmetlerimiz ile de çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın. Sizlerden sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Kilyos Kurye Hizmeti

Profesyonel çalışanları ve kaliteli hizmeti ile Kilyos kurye sektörüne adını altın harflerle yazdıran firmamız, özel teslimatlarınız için sizlere hizmet sağlıyor. Kalite ve hız ilkelerini benimseyerek çalışan kurye firmamız siz değerli müşterilerimiz için yüksek özveri ile çalışmaktadır. Kilyos kurye ihtiyaçlarınızda her an her yerde yanınızda olma potansiyeline sahip firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar boyu aynı kalitesini bozmadan özel hizmet sunan firmamız değerli müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda hizmet sağlamaktadır. Bizlere ulaştığınız dakika itibariyle size en yakın kuryemizi yönlendirerek paketinizi teslim alıyor, verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Kurye her türlü paketinizin iletilmesini sağlamak için görev alan çalışandır. Bizim kuryelerimiz de bu çalışanların en profesyonel ve tecrübeli olanlarıdır. Kilyos kurye sektöründe özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini en üst planda tutmak için çalışmakta, kullanıcıların teslimat işlerini zamanında gerçekleştirmek ve memnuniyet sağlamak için yüksek özveri ile çalışmaktadır. Sizlerin belirttiği zaman diliminde teslimatları ulaştırabilmek, memnuniyet sağlayabilmek için gece gündüz demeden 7/24 çalışma sağlamaktadırlar. Kalitesinden hiç ödün vermeyen firmamız Kilyos kurye sektörünün kaliteli hizmet sunan nadir firmalarından biridir. Sıradan kurye şirketlerinin aksine biz müşterilerimize memnuniyet garantisi, süper hijyen şartlarında teslimat olanağı tanıyoruz. Teslimatınızın zarar görmemesi adına birçok önlem alırken, özellikle hassasiyet gösterilmesi gereken kargo ürünlerini özenle taşıyoruz.

7/24 hizmeti ile sınır tanımayan firmamız sektörün özel çalışanlarını sizlere sunuyor. En kıymetli varlığımız siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizler de farkımızı görmek ve teslimat kalitemizden faydalanmak isterseniz özenle çalışan ekibimize ulaşarak bizlerle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bizlerle çalıştığınız süre içerisinde müşterilerimizin fikir ve önerilerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ciddi emek gerektiren kurye sektörü insan memnuniyeti sağlama konusunda her zaman başarılı olamayan firmalarla dolu. Çünkü müşteri memnuniyeti sağlamak asla kolay bir iş değildir. Ancak biz bu memnuniyeti gerçekten büyük emek sarf ederek sağlıyoruz.

Özel çalışanlarımız sizlere en yakın noktadan yola çıkarak bulunduğunuz noktaya geliyor, teslimatınızı teslim alıp verdiğiniz adrese doğru yola çıkıyor. Paket güvenliği adına hiçbir noktada durmayarak sadece sizin paketinize odaklanarak teslim etme işlemini hızla gerçekleştiriyor. Teslimat işleminin en kolay yolu bizim firmamızdan geçiyor. Kıymetli müşterilerimizin bütçesini de düşünen Kilyos kurye bünyesinde bulunan çalışanlarımız en uygun fiyatlarla teslimat gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat garantisi de sunan çalışanlarımız sizler için büyük özveri ile çalışmaktadır.

Kilyos kurye bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımız siz değerli müşterilerimiz için kalite standartlarını en yüksek seviyeye taşıyarak hizmet vermektedir. Özel bir çalışma stiline sahip olan firmamız plan ve programlı şekilde işlemektedir. Değerli müşterilerimizin teslimatlarına gereken en büyük dikkati ve hassasiyeti sağlıyoruz. Yoğun iş koşullarında uzun saatler boyunca çalışabilme mentalite ve fiziksel gücüne sahip olan çalışanlarımız ile sürdürdüğümüz çalışmalarımız değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle ödüllenmektedir. Birçok zorlu koşulda hizmet vermeye devam eden kuryelerimiz her şartta sizin yanınızda olmaya devam ediyor.

Özel günlerinizde de yanınızda olan kuryelerimiz büyük özen ile sizlerin mutluluğuna ortak olmaktadır. Güler yüz ve samimiyetle sürdürdüğümüz işimiz değerli müşterilerimize sunduğumuz en büyük fırsattır. Sizler de memnuniyet garantisi sunan kuryelerimizle çalışmak, müthiş teslimat garantisi tecrübesi yaşamak isterseniz firmamızla iletişime geçebilir teslimat işlerinizi kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara