İçeriğe geç

Halide Edip Adıvar Kurye

Halide Edip Adıvar Kurye
Halide Edip Adıvar Kurye

Biz firma olarak verdiğiniz siparişlerde hiçbir sorun yaşamadan gönderiyi alıcıya en yakın sürede ulaştırmak amacıyla kendimizi sürekli yenileyip, siz değerli müşterilerimiz için 7/24 çalışıyoruz. Güleryüzlü ve özverili çalışan ekibimizle birlikte göndereceğiniz tüm kargolarda sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda teslimatı gerçekleştiriyoruz. En ufak bir sorun yaşamayacağınızın garantisini korkmadan verebiliriz. Çünkü biz sektörde en iyisi olmak için size kaliteli hizmeti veriyoruz bundan da mutluluk duyuyoruz.

Gönderdiğiniz kargoyu Halide Edip Adıvar kurye çalışanımız özenle taşıyıp alıcıya hızlıca teslim ederek size zamandan büyük ölçüde tasarruf ettirip işlerinizin aksamadan yürümesini sağlamış olur. Özellikle acil teslimatlar da hassas kargolarda ve önemli evraklarda çok faydalı olmaktadır. En önemli faydası da zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Böylece siz de içiniz rahat bir şekilde gününüze devam edersiniz. Gönderinizin gidişatı hakkında her şeyi destek ekibimizden öğrenebilir, bize her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

Firmamızda çalışan Halide Edip Adıvar kurye çalışanlarımız işinde uzman kişilerden oluştuğu için hiçbir teslimatınız aksamadan tam vaktinde alıcıya ulaşır. Çalışanımızla istediğiniz zaman iletişime geçip gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargom alıcıya ulaştı mı diye kafanızdaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Çünkü biz işimizin uzmanıyız.

Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Bu yüzden sizin içiniz rahat olduğunda biz işimizi daha da profesyonel yapmak için kendimizi geliştirmekten zevk alıyoruz.

Bu zamana kadar evrak teslimatlarında ve acil teslimatlarda hiçbir sorun yaşamamakla birlikte, her türlü ihtiyacınız için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Ekibimizdeki çalışanlar her türlü zorlu hava koşullarına rağmen işini özveriyle yapıp siz değerli müşterilerimize hiçbir mağduriyet yaşatmazlar.

Halide Edip Adıvar Kurye Hizmeti

Halide Edip Adıvar kurye çalışanlarımız verdiğiniz adreslere kolayca ulaşıp ürününüzü tam ve eksiksiz olarak karşı tarafa iletir. Bu sayede her türlü kargolarınız evrak, çiçek, hediyeleriniz ve özel ürünleriniz ivedilikle alıcıya ulaşmış olur.

Alışverişlerinizin çoğunu internet üzerinden yaptığınız bu teknoloji çağında doğal olarak ürünleriniz elinize daha hızlı geçsin istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz. Ve paketlerinizi, mektuplarınızı, önemli evraklarınızı eksiksiz olarak hızlı ve güvenli bir şekilde Halide Edip Adıvar kurye filomuzla adrese teslim ediyoruz. İster sevdiklerinize aldığınız hediyeler olsun isterse şirketlerinizin önemli ve gizli evrakları olsun gönderilerinizi tam zamanında iletiyoruz. Ya da evde yemek hazırlayacak vaktiniz olmayıp ta sipariş ettiğiniz yemekleri en taze şekilde size ulaştırıyoruz.

Gerekli eğitimlerden geçmiş elemanlarımız trafikte en hızlı ulaşım aracı olan motosikletleri kurallara uygun bir şekilde kullanmaktadırlar. İstanbul’un bazı semtlerinin yolları karışık ve ulaşılmaz gibi düşünülür, ama merak etmeyin bu son teknoloji donanımlı kuryelerimiz için hiç dert değil. Gönderilerinizin doğru kişi ya da kişiler tarafından teslim alınması da çok önemli bir konudur. Herhangi bir sorun yaşamamanız bizim için çok önemlidir. Bunun için bütün elemanlarımız büyük bir özveriyle hizmetinizdedir.

Halide Edip Adıvar kurye elemanlarımızın yerini cep telefonunuzdan kolayca görebilirsiniz. Kuryelerimiz hâlihazırda motosiklet kullanmayı seven deneyimli sürücüler olduğu için işlerini büyük bir zevkle yapmaktadırlar. Her zaman güler yüzle sizi kapınızda karşılarlar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendilerini geliştirirler. Biz kuryelerimize çok önem veriyoruz çünkü onlar bizim görünen yüzümüzdür. Kuryelerimize verdiğimiz değerin direkt size yansıyacağını düşünüyoruz çünkü onlar aramızdaki bağdır. Ve biz bu bağın her zaman sağlam kalması taraftarıyız. Siz müşterilerimizin bize duydukları güven bizim için çok önemlidir. Bu güvenle gönderilerinizi bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara