Anasayfa » Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye

Firma olarak hizmetinize sunduğumuz Akmerkez kurye hizmetimiz tüm bu özelliklere sahip ve kendini daha öne çıkarmak için bir dizi özelliğe daha sahiptir. Verdiğimiz hizmet insan nüfusunun teknoloji ile beraber bir artış göstermesi ve nüfus yoğunluğunun artması bu hizmetimizi daha önemli ve bir ihtiyaç haline getirmiştir. Hizmetimizin bir diğer tercih sebebi ile nüfus ile trafiğin doğru orantılı olmasıdır. Akmerkez kurye hizmetimizde kullandığımız motor sayesinde trafikten en az ölçüde etkilenmekte ve oldukça hızlı bir hizmet sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle özellikle de son yirmi yoldaki büyük atılımı insan hayatını doğrudan etkilemiş ve bu etkinin en büyük sonucu olarak insan hayatı geçmişe göre büyük bir hızlanma yaşamıştır. Bu da yeni oluşan yapı ile beraber insanlar artık daha hızlı bir şekilde istediğine ulaşmak istemektedir ve bunu hizmet aldıkları firmalardan da beklemekledirler. Bunu istemek ne kadar insanların hakkı olsa da bunu sağlamak bazen firmalar açısından büyük zorluklar çıkarabilmektedir. Çünkü trafiğinin büyük bir sorun olduğu yerlerde bir yerden bir yere paket taşımak zor bir durum haline dönüşür. Bu dönüşümde müşteri memnuniyetini doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Özellikle de Beşiktaş Belediyesi gibi trafik sorunu olan bir ilçe de kargo işlemi daha zordur. Bu sebeple trafikten daha az etkilenen ve daha hızlı olan motor kuryeler bu durumlara ilaç gibi olmaktadır.

Teknolojinin gelişiminden en çok etkilenenlerden birisi belki de etkilenen olan ticarette kendine düşen payı almıştır. Bu pay kendilerine online ticaret ismi ile gelmiştir. Ancak hangi büyüklükte olursa olsun her firma online ticaret yapıyorsa onlar için kargo işlemi büyük bir önem ve endişe kaynağıdır. Çünkü hizmet alan müşteriler ürünlerinin kendilerine en hızlı en güvenli şekilde ulaşmasını ister. Bun isteği de anlamak mümkündür. Hizmet sunan firmaların bunu sağlamasını en kolay şekilde sağlayan firmamız Akmerkez kurye hizmetimiz yardımcı olmaktadır. İstanbul Kurye hizmetimiz geleneksel kargo yönteminden çok daha hızlı ve güvenilir bir hizmettir. Aynı zamanda bu hizmetimiz kullandığımız araçlar sayesinde de trafikten en az ölçüde etkilenmektedir. Yaptığı planlı hizmet sayesinde de yine teslimat süresini minimum seviyeye çekmektedir.

Firmamızın siz müşterilerine sunduğu bir sürü çeşit ve özellikte kurye çeşidi vardır. Bu hizmetlerden size en uygun olanı tercih etmek sizin için çok önemlidir. Size sunduğumuz kurye çeşitleri; klasik moto kurye, express kurye, hızlı kurye, acil kurye ve gece kurye gibi bir tercih seçeneklerimiz mevcuttur. Sizde kendinize en uygun yöntemi tercih ederseniz ihtiyacınızı en kısa sürede giderebilirsiniz. Seçmekte zorluk yaşıyor iseniz müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirisiniz.

Firmamızın siz müşterilerine sunduğu kurye hizmeti klasik kargo yöntemine göre daha hızlı ve güvenli olması ile tercih edilmektedir. Aynı zamanda motor kuryeler birçok çeşit tür belge, paket, ürün ve daha bir sürü maddeyi taşıyabilmektedir. En hızlı kargo yöntemi olan motor kurye sisteminin temel avantajları vardır. Ancak bu temel avantajların yanında bizim firma olarak diğer firmalardan öne çıkmak ve daha iyi bir hizmet sağlamak için sizlere sağladığımız bazı özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özellikler;

  • 7/24 saat fark etmeksizin hizmet talebinde bulunabilme
  • Kolay iletişim ağımız sayesinde kolayca bize ulaşabilme
  • Müşteri hizmetleri sayesinde istediğiniz zaman ürününüzün nerede ve nasıl bir durumda olduğunu öğrenebilme
  • Her seferde kişiye özel hizmet verdiğimiz için kişisel ve hızlı bir hizmet alabilme
  • Belirlenen konuma göre aynı gün hatta aynı saat içerisinde teslimat

SYS Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetler sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda yine şekillenebilmektedir.