Anasayfa » Moda Kurye

Moda Kurye

Moda kurye olarak bizler uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle Kadıköy Belediyesi içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunan gönderilerinizi dilediğiniz adresler arası taşıyoruz. Her zaman kurumsal bir ciddiyetle çözüm ortağınız oluyor, iş hayatında ve günlük yaşamda paketlerinizin güvenli biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Moda sadece Kadıköy’ün değil, aynı zamanda bütün bir İstanbul’un da en hareketli, en yoğun ve gelecekte daha da yoğunlaşması beklenen semtlerden birisidir. Çok sayıda işletme, firma yanında kamu kurumları da semtte faaliyetlerine devam etmekte, hayat sadece gündüzleri değil, geceleri de Moda’da aralıksız akmayı sürdürmektedir. Haliyle her gün yüzlerce gönderinin Moda içinde ya da Moda ile diğer semtler arasında getirilip götürülmesi gerekmektedir.

Moda kurye alanında hizmet veren firmamız pek çok yönüyle avantaj sağlamaktadır. Öncelikle motor kurye uygulamalarının en büyük tercih nedeni hızdır. Çünkü hem Moda’da hem de bütün İstanbul’da trafik aşırı yoğun olmakta, özellikle belli saatlerde çoğu yer tıkanmaktadır. Böyle olunca da en yakın noktalar arasında dahi araçla ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir.

Her ne kadar İstanbulluların trafik yoğunluğu sıkıntısı olsa da her zaman acil yetiştirmeleri gereken işleri vardır ve bizler profesyonel Moda kurye uygulamalarımızla çok hızlı hizmet veriyoruz. Kurye türümüze göre genellikle 30 dakika ila 3 saat içinde teslimatlarımızı yapıyor, sizlerin en acil taşınması gereken paketlerinizi taşıyarak zamandan tasarruf etmenize, işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Moda kurye olarak bir diğer avantajımız zamanı verimli kullanmanıza yardımcı olmaktır. Firmamız haftanın her günü aralıksız taşıma hizmeti vermekte, bu da acil taşınması gereken paketleriniz için gündüzü ya da hafta içini bekleme zorunluluğunuzu ortadan kaldırmaktadır. Üstelik sizler paket taşımakla uğraşmak yerine işinize zaman harcayabilir, arta kalan zamanınızı sevdiklerinize veya hobilerinize ayırabilirseniz. İş süreçleriniz, çalışmalarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Moda kurye uygulamalarımızın detayları tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleri taşıyabiliriz. Satın aldığınız ya da satışını yaptığınız biri ürünü belirttiğiniz adresten alıp size getirebilir ya da müşterinize teslimatını yapabiliriz. Adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp gelebilir ya da göndereceğiniz bir paketi sizin adınıza havalimanına taşıyabiliriz.

Eczaneden alınması gereken acil ilacınızı alıp gelebilir, havalimanındayken ya da otogardayken evinizde unuttuğunuz kimlik, pasaport gibi belgelerinizi en hızlı şekilde tarafınıza teslim edebiliriz. İhale dosyalarınızdan hediyelerinize, evraklarınızdan acil yardım malzemelerinize kadar motorla taşınması mümkün olan ve yasal engel bulunmayan her ürününüzü hızlı ve güvenli şekilde adresten adrese taşır, profesyonel hizmet ayrıcalığıyla tanışmanızı sağlarız.

İstanbul Kurye  alanında çok farklı ihtiyaçlarla karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle birden çok kurye türü geliştirdik. Normal moto kurye uygulamalarımızda aynı gün içinde Moda içinde ya da başka semtlerde adrese teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Bölgelere göre 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Hızlı moto kurye ya da diğer adıyla ekspres moto kurye uygulamamızda daha acil gönderilerinizi taşıyor, tarafımızla iletişime geçtiğiniz anda size en yakın personelimizi harekete geçirerek dakikalar içinde paketinizi teslim alıyoruz. 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adrese paketinizi teslime diyoruz.

Mesai saatleri dışında taşınması gereken paketlerinizi de gece moto kurye uygulamamızla taşıyor, bu sayede 7 gün, 24 saat aralıksız Moda kurye desteği veriyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.