İçeriğe geç

Moda Kurye

Moda Kurye
Moda Kurye

Moda kurye olarak bizler uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle Kadıköy Belediyesi içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunan gönderilerinizi dilediğiniz adresler arası taşıyoruz. Her zaman kurumsal bir ciddiyetle çözüm ortağınız oluyor, iş hayatında ve günlük yaşamda paketlerinizin güvenli biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Moda sadece Kadıköy’ün değil, aynı zamanda bütün bir İstanbul’un da en hareketli, en yoğun ve gelecekte daha da yoğunlaşması beklenen semtlerden birisidir. Çok sayıda işletme, firma yanında kamu kurumları da semtte faaliyetlerine devam etmekte, hayat sadece gündüzleri değil, geceleri de Moda’da aralıksız akmayı sürdürmektedir. Haliyle her gün yüzlerce gönderinin Moda içinde ya da Moda ile diğer semtler arasında getirilip götürülmesi gerekmektedir.

Anadolu Yakası Kurye alanında hizmet veren firmamız pek çok yönüyle avantaj sağlamaktadır. Öncelikle motor kurye uygulamalarının en büyük tercih nedeni hızdır. Çünkü hem Moda’da hem de bütün İstanbul’da trafik aşırı yoğun olmakta, özellikle belli saatlerde çoğu yer tıkanmaktadır. Böyle olunca da en yakın noktalar arasında dahi araçla ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir.

Her ne kadar İstanbulluların trafik yoğunluğu sıkıntısı olsa da her zaman acil yetiştirmeleri gereken işleri vardır ve bizler profesyonel Moda kurye uygulamalarımızla çok hızlı hizmet veriyoruz. Kurye türümüze göre genellikle 30 dakika ila 3 saat içinde teslimatlarımızı yapıyor, sizlerin en acil taşınması gereken paketlerinizi taşıyarak zamandan tasarruf etmenize, işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Moda Kurye olarak bir diğer avantajımız zamanı verimli kullanmanıza yardımcı olmaktır. Firmamız haftanın her günü aralıksız taşıma hizmeti vermekte, bu da acil taşınması gereken paketleriniz için gündüzü ya da hafta içini bekleme zorunluluğunuzu ortadan kaldırmaktadır. Üstelik sizler paket taşımakla uğraşmak yerine işinize zaman harcayabilir, arta kalan zamanınızı sevdiklerinize veya hobilerinize ayırabilirseniz. İş süreçleriniz, çalışmalarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kurye uygulamalarımızın detayları tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleri taşıyabiliriz. Satın aldığınız ya da satışını yaptığınız biri ürünü belirttiğiniz adresten alıp size getirebilir ya da müşterinize teslimatını yapabiliriz. Adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp gelebilir ya da göndereceğiniz bir paketi sizin adınıza havalimanına taşıyabiliriz.

Eczaneden alınması gereken acil ilacınızı alıp gelebilir, havalimanındayken ya da otogardayken evinizde unuttuğunuz kimlik, pasaport gibi belgelerinizi en hızlı şekilde tarafınıza teslim edebiliriz. İhale dosyalarınızdan hediyelerinize, evraklarınızdan acil yardım malzemelerinize kadar motorla taşınması mümkün olan ve yasal engel bulunmayan her ürününüzü hızlı ve güvenli şekilde adresten adrese taşır, profesyonel hizmet ayrıcalığıyla tanışmanızı sağlarız.

Kurye alanında çok farklı ihtiyaçlarla karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle birden çok kurye türü geliştirdik. Normal moto kurye uygulamalarımızda aynı gün içinde Moda içinde ya da başka semtlerde adrese teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Bölgelere göre 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Hızlı kurye ya da diğer adıyla ekspres kurye uygulamamızda daha acil gönderilerinizi taşıyor, tarafımızla iletişime geçtiğiniz anda size en yakın personelimizi harekete geçirerek dakikalar içinde paketinizi teslim alıyoruz. 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adrese paketinizi teslime diyoruz.

Mesai saatleri dışında taşınması gereken paketlerinizi de gece kurye uygulamamızla taşıyor, bu sayede 7 gün, 24 saat aralıksız Moda kurye desteği veriyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Moda Kurye Hizmeti

Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti vermektedir. Moda üzerinde bulunan farklı iki adres arasında paketlerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Günümüzde kuryelere duyulan ihtiyaç giderek artmıştır. Geçmiş yıllarda insanlar kuryeleri pek tercih etmezken günümüzde kuryeleri yoğun ilgiyle tercih etmeye başlamıştır. Bunun nedeni ise kuryelerin sağladığı avantajlardır. 

Evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket gönderebilirsiniz. Paket gönderme işlemleri için güvenilir kuryeyle çalışmak her zaman önemlidir. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması, maddi ve manevi kaybın olmaması için doğru kurye seçimi yapılmalıdır. Bu sayede paketler güvenli koşullarda taşınır, herhangi bir aksilik yaşanmaz. Uzun zamandır hizmet vermekte olan kurye firmamız Moda kurye sektörünün güvenilir ismidir. Firmamız sektörde geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler için tecrübe sahibi ekibimiz görev almaktadır. Bulunduğunuz adresten başka bir adrese paket göndermek için sizler de Moda kurye firmamızı tercih edebilirsiniz. SYS Kurye ailesi olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Moda üzerinde hizmet vermekte olan kurye firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firmamız sektörde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyor. Motosiklet üzerinde taşınan paketler: 

 • Kimlik, cüzdan, pasaport
 • Ehliyet 
 • Dosya, evrak, belge 
 • Fatura
 • Para 
 • Kart 
 • Çiçek
 • Pasta 
 • Yemek
 • İlaç 
 • Tıbbi malzeme

Motor kuryeler farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyor. Moda kurye alanında hizmet veren firmamız motosikletle taşınması uygun olan paketleri taşıyor. Kişisel eşyalarınız, özel evrak veya belgeler, para veya fatura, tıbbi malzemeler gibi çeşitli pek çok paket taşınıyor. Taşınan bu paketler için güvenlik önlemleri alınıyor. Güvenlik önlemleri eksiksiz alınıyor. Bu sayede paketlerin zarar görmesi önleniyor. Moda motor kurye alanında hizmet vermekte olan firmamızı tercih ederek taşınması gereken paketlerinizi güvenle gönderebilirsiniz.

Moda kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir plan doğrultusunda hareket ediyor. Bulunduğunuz adresten başka bir adrese paket göndermek istiyorsanız veya başka bir adresteki paketinizi teslim almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Paket göndermek istediğinizde paketle birlikte firmamıza gelebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz adrese kurye çağırabilir, firmamıza gelmeden paketi kolaylıkla gönderebilirsiniz. Kuryemiz size ait paketi istediğiniz adresten alır veya teslim edilmesi gereken paketi istediğiniz adrese teslim eder. Bu sayede herhangi bir karışıklık yaşanmadan paketler adrese ulaşır. Tam donanımlı firmamız paket incelemesi sonrasında paket için fiyat belirler. Kabul edilen paketin teslim edilmesi için istenilen bir saat varsa o saatte paket teslimi yapılmaktadır.

Motorlu kuryelere duyulan ilgi giderek artıyor. Bunun temel nedeni ise kuryelerin sağladığı avantajlar oluyor. Kuryeler birçok avantajı beraberinde getiriyor. Başlıca Moda kurye avantajları: 

 • Zamandan tasarruf sağlanıyor.
 • Uygun fiyata paketler taşınıyor.
 • Farklı özelliklerde pek çok paket taşınıyor.
 • Paketler için gizlilik ve güvenlik ihlaline müsaade edilmiyor.

Moda kurye çalışmalarında öncelikle zamandan tasarruf sağlanıyor. Motosikletle daha kolay taşınan paketler tam vaktinde adrese ulaşmış oluyor. Paketler için uygun fiyat aralığı belirleniyor. Geniş kapsamlı taşıma çalışmaları doğrultusunda farklı özelliklerde paketler taşınıyor. Firma olarak bizler hizmet kalitesine önem veriyoruz. Gizlilik ve güvenlik ihlaline müsaade etmiyor, daha güvenli koşullarda taşıma hizmeti sunuyoruz. Firma olarak her paket için uygun fiyat aralığını belirlemeye özen gösteriyoruz. Paket özellikleri doğrultusunda fiyat belirliyoruz. Bizler vermiş olduğumuz hizmetle %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara