İçeriğe geç

Ekinoba Kurye

Ekinoba Kurye
Ekinoba Kurye

Ekinoba kurye işletmesi olarak internet üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerinizin sorunsuz ve hasarsız olarak sizlere teslim edilmesi işletmemizin en önemli amaçları arasında yer almaktadır. İşletme olarak bu amacımızı yerine getirebilmek adına çok uzun soluklu çalışmalar yapmaktayız. Ürünlerinizin teker teker her aşamada kontrol edilmesi, ürünlerinizin paketlenerek güvenli hale getirilmesi, kullandığımız motorların güvenli yapıya sahip olması, ileri derece teknoloji kullanımı bu özellikleri sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Ekinoba kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana bünyemizde kurye hizmeti sunan elemanlarımıza sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayacak nitelikte sorunsuz ve hasarsız şekilde hizmetler sunmaktayız. Ayrıca işletme olarak bünyemizde çok fazla kurye elemanı ve motorlar bulundurmaktayız. Kurye elemanlarımızın ve motorlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı daha kaliteli ve hızlı hizmetler vermekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde pek çok teslimat ve ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler arasından müşterilerimizin kendilerini en uygun olanlarını seçebilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimize pek çok iletişim yolu sunmakta ve bu iletişim yolları sayesinde hiç vakit kaybetmeden istediğiniz destekleri alabilmeniz sağlanmaktadır.

Ekinoba kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimize hızlı hizmetler sunmakta ve bu hızlı hizmetler sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Zaman dünya içerisinde ki en değerli varlıklardan bir tanesidir. Bizde bunun farkında olduğumuzdan dolayı her zaman hızlı hizmetler sunmaktayız. Hızlı kurye hizmeti sunabilmek adına motorlarımızın bakımlarını yapmakta, kurye elemanlarımıza motor kullanımı hakkında eğitimler vermekte ve teknolojik sistemlerin kullanımını sağlamaktayız.

Ekinoba Kurye Hizmeti

Ekinoba kurye işletmesi olarak hızlı kurye hizmetleri sunabilmek adına bünyemizde fazla sayıda kurye elemanı bulundurmakta ve sizlerin sıra beklemeden hızlı bir şekilde hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Hızlı kurye hizmeti sunabiliyor olmak işletmemizin en önemli özellikleri arasında yer almakta ve bu özellik sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Ekinoba kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet karşısında pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. EFT, FAST, kapıda ödeme yöntemi, kartlarınız ile ödeme ve internet üzerinden ödeme gibi pek çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Müşterilerimiz bu ödeme yöntemleri arasında kendilerine en uygun olanını seçebilmekte ve bu sayede maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmektedirler.

İşletme olarak günümüz teknolojisini yakından takip etmekte ve bu sayede her zaman yeni ödeme seçeneklerini ortaya koymaktayız. Bünyemizde bulunan ödeme yöntemleri her zaman sorunsuz bir hizmet sunulması konusunda çok büyük fayda sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Ekinoba kurye işletmesi olarak sunduğumuz temassız teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin günlük uygunluk durumlarına göre hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimizin uygunluk durumlarını değiştirmeden rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri çok önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından tercih edildiği zaman siparişler kapıya asılmakta ve ziller çalınarak teslimat tamamlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde uzun yıllardan bu yana hizmet veren kurye elemanlarımız sundukları temassız teslimat hizmetleri hakkında defalarca eğitim almakta ve bu eğitimler sayesinde temassız teslimat seçeneği sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır. Temassız teslimat özelliğinin sorun şekilde müşterilerimize sunuluyor olması her zaman işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp