İçeriğe geç

Kuleli Kurye

Kuleli Kurye
Kuleli Kurye

Önemli evrak ve paketlerin teslimatında özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde motor kuryeler sıklıkla tercih edilmektedir. Büyük araçların aksine trafikte çok fazla yer kaplamayan motor kuryeler, diğer teslimat araçlarından daha hızlı ve kaliteli teslimatlar gerçekleştirerek müşterilerin devamlı tercihi haline gelmiştir.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizi memnun etmek adına çalışmalarımızı daima müşteri odaklı yürütmekteyiz. Bu sebeple firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren teslimatın tamamlanmasına kadar geçen süreç boyunca çalışmalarımızı memnun kalacağınız kalitede, disiplinli bir şekilde yürütmekteyiz.

İsteklerinizin dikkate alınacağı, teslimat sürecinin kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanacağı bir hizmet almak isterseniz firmamızı bu konuda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kurye kapsamlı teslimat ve taşımacılık seçenekleri ile yıllar içince İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan güvenilir bir firmadır. Sys Kurye bünyesinde müşterilerimize kaliteli teslimat hizmetleri sunmakta olan firmamız Kuleli kurye olarak daima müşterilerimizin memnun kalacağı teslimatlar yapmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekte olan firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Paketlerinizin teslimat sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına motor kuryelerimiz sürücü belgesine sahip ve daha önce motosiklet kullanmış olan alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Bir kuryenin en önemli özelliklerinden birisi de yeterli konum bilgisine sahip olmasıdır. Teslimatın gerçekleştirileceği adres hakkında motor kuryenin yeterli konum bilgisine sahip olmaması, teslimat sürecinin gecikmesine neden olmaktadır. Bu gibi sorunların yaşanmaması adına kurye çalışanlarımızın her birisi de yeterli konum bilgisine sahiptir. Bu konuda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmak adına birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başta önemli evraklar, belgeler ve dosyaların dışında özel günlerinizde de çiçekler, hediyelik eşyalar ve daha birçok ürünler olmak üzere çeşitli paketlerinizi isteğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Bunların dışında:

● Pasaport

● Kimlik

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

Olmak üzere daha birçok ürünün taşımacılığını yapmakta olan firmamız, teslimat sürecinde daima kaliteli bir paketleme işlemi ile oluşabilecek herhangi bir hasarın da önüne geçmektedir. İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz ürünleriniz, istenilen tarih ve saatler arasında teslim edilmek üzere firmamıza ait depolarda güvenli bir şekilde bekletilmektedir.

Depolarımızda beklemeye alınan ürünler teslim edilecekleri tarihe kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bu sebeple bekleme sürecinde paketlerinizin karışması gibi durumlar söz konusu değildir.

Kuleli kurye tarafından teslimat sürecinde daima tek bir adres ve o adrese ait olan ürünlerin taşımacılığı yapılmaktadır. Bu sebeple paketinizin yol üzerinde farklı bir adresle karıştırılması ya da paketinizin yabancı bir paketle karışması gibi durumlar söz konusu değildir.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmakta olduğumuz teslimat hizmetimiz daima kişiye özel bir şekilde yürütülmektedir. Kaliteli ve güvenli bir teslimat hizmeti sunmak adına paketleme işlemlerimizde de daima sağlam ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin teslimat sürecindeki ürünlerine hiçbir şekilde zarar verilmez ve olası hasarların meydana gelmemesi adına gerekli önlemler önceden alınır.

Siz de kaliteli ve güvenli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız, firmamızı gönül rahatlığı ile daima tercih edebilirsiniz.

Kuleli Kurye Hizmeti

İstanbul’da bir noktadan başka bir noktaya en hızlı ve güvenilir kargo ve kurye taşımacılığına ihtiyaç duyduğunuz anda Kuleli kurye ekibimizle yanı başınızdayız. Taşımacılık sektöründe, sektörün en iyisi olmak için çalışan ve bu yönde sürekli kendini geliştiren ekibimiz, Sys Kurye bünyesinde sunulan tüm hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Modern çağa uygun hızlı çözümler sunan firmamızda, aradığınız kişiye özel taşımacılık ve çözümler sizlere sunulmaktadır. Kargo ve kurye taşımacılığına dair yönetmeliklerde belirtilen kurallar dahilinde, taşımacılık yapılabilen:

 • Resmi evraklar, yazışmalar, belgeler,
 • Pasaport, kimlik, ehliyet gibi kişisel evraklar,
 • Elektronik eşyalar,
 • Değerli mücevher, takı, aksesuarlar,
 • Kıyafetler
 • Kitaplar,
 • Gıda ürünleri,
 • Hediyelikler,
 • Evcil hayvan ürünleri ve daha aklınız gelen her şeyin taşınmasını güvenle ve kalite ile yapabiliyoruz.

Kuleli kurye ekibi olarak, taşımacılık kurallarına uygun, şeffaf ve güvenli iş yapmayı ilke edinerek, her zaman en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Taşımacılığımızın büyük bir kısmını, eğer taşınan eşya uygunsa, motosikletlerle gerçekleştirmekteyiz. Sektörde deneyimli, profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşan Kuleli kurye ekibimizle, talep ettiğiniz her an, talep ettiğiniz adreste hizmete hazırız. Gönderinizi adresinizden teslim alıyor ve dakikalar içerisinde adrese teslim ediyor, şubeye gitme gerekliliğini ortadan kaldırıyoruz.

Modern teknolojiden yararlanarak oluşturduğumuz teknolojik alt yapı sayesinde tüm işlerimizi randevulu bir şekilde gerçekleştiriyor, gecikme, bulamama ve haksız iadelere son veriyoruz.

Haftanın her günü, 24 saat hizmete hazır Kuleli kurye ekibimizden talep edebileceğiniz hizmetlerimizden bazıları:

 • Acil kurye
 • Aynı gün teslim kurye
 • Ekspres kurye
 • Gece kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Gümrük kurye
 • Seri kurye ve
 • VIP kurye hizmetlerimizdir.

Tüm bu seçeneklerde motosikletler kullanılmakta, şehir içinde hızla ama güvenle yol alınmaktadır.

Motosikletle taşınmaya uygun olmayan eşyalarınız ya da şehir dışı gönderilerinizde araçlı kurye ve uçak kargo hizmetlerimizi kullanımınıza sunmaktayız. Bu yönde bir talebiniz olması durumunda çağrı merkezimiz ya da web sitemizden talebinizi bize iletebilir, hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm işlerimizde hızlı olmayı önceliğimiz haline getirmiş bulunmaktayız. Ancak, hızlı olmak için güvenliği kesinlikle es geçmiyor, Kuleli kurye ekibimizde, trafikte güvenliğin sağlanmasını birincil görevi gören kişilerle çalışıyoruz. İstanbul’un her bir köşesini ve kısa yollarını bilen ekibimiz sayesinde, hem zamanında hem de hasarsız teslimat yapıyoruz.

Sadece gönderinizi taşırken değil, paketinizi teslim alırken ya da teslim ederken de ihtiyatlı davranıyor, toplum güvenliğini tehdit edecek herhangi bir unsur içeren eşya taşıması yapmıyoruz. Gönderinizin teslim edilmesinden önce içeriği ile ilgili yanıltıcı bir beyanda bulunulması ve bu durumun resmi güçler tarafından tespit edilmesi halinde, tüm sorumluluk göndericiye ait olarak kabul edilmektedir.

Birçok farklı eşyanın güvenle taşınmasını sağlayan, bu yönde modern çağa uygun çözümler sunan Kuleli kurye ekibimiz, bizlerle çalışmayı tercih eden herkese en iyi taşımacılık hizmetini vermektedir. Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip eden, teknolojik alt yapısı sayesinde, insan hatasını en aza indirgeyerek çalışan, yanlış yönlendirmeler ya da gecikmeler yaşanmasını ortadan kaldıran bizler, hep daha iyisini sunmaya çalışarak kendimizi geliştirmekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmayı tercih ettiğiniz anda:

 • Modern ve güler yüzlü bir ekip,
 • Güvenilir ve hatasız bir çalışma şekli,
 • Kişiye ve duruma özel uygulamalar,
 • Ekonomik ücret politikası ile her cebe uygun hizmetler,
 • Kesintisiz ve anlayışlı bir müşteri destek hattı sizlere sunulmaktadır.

Taşımacılığın en yeni hali ile tanışmak için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara