İçeriğe geç
Anasayfa » Kuleli Kurye

Kuleli Kurye

Önemli evrak ve paketlerin teslimatında özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde motor kuryeler sıklıkla tercih edilmektedir. Büyük araçların aksine trafikte çok fazla yer kaplamayan motor kuryeler, diğer teslimat araçlarından daha hızlı ve kaliteli teslimatlar gerçekleştirerek müşterilerin devamlı tercihi haline gelmiştir.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizi memnun etmek adına çalışmalarımızı daima müşteri odaklı yürütmekteyiz. Bu sebeple firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren teslimatın tamamlanmasına kadar geçen süreç boyunca çalışmalarımızı memnun kalacağınız kalitede, disiplinli bir şekilde yürütmekteyiz.

İsteklerinizin dikkate alınacağı, teslimat sürecinin kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanacağı bir hizmet almak isterseniz firmamızı bu konuda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Üsküdar kurye kapsamlı teslimat ve taşımacılık seçenekleri ile yıllar içince İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan güvenilir bir firmadır. Sys Kurye bünyesinde müşterilerimize kaliteli teslimat hizmetleri sunmakta olan firmamız Kuleli kurye olarak daima müşterilerimizin memnun kalacağı teslimatlar yapmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekte olan firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Paketlerinizin teslimat sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına motor kuryelerimiz sürücü belgesine sahip ve daha önce motosiklet kullanmış olan alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Bir kuryenin en önemli özelliklerinden birisi de yeterli konum bilgisine sahip olmasıdır. Teslimatın gerçekleştirileceği adres hakkında motor kuryenin yeterli konum bilgisine sahip olmaması, teslimat sürecinin gecikmesine neden olmaktadır. Bu gibi sorunların yaşanmaması adına İstanbul Kurye çalışanlarımızın her birisi de yeterli konum bilgisine sahiptir. Bu konuda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmak adına birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başta önemli evraklar, belgeler ve dosyaların dışında özel günlerinizde de çiçekler, hediyelik eşyalar ve daha birçok ürünler olmak üzere çeşitli paketlerinizi isteğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Bunların dışında:

● Pasaport

● Kimlik

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

Olmak üzere daha birçok ürünün taşımacılığını yapmakta olan firmamız, teslimat sürecinde daima kaliteli bir paketleme işlemi ile oluşabilecek herhangi bir hasarın da önüne geçmektedir. İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz ürünleriniz, istenilen tarih ve saatler arasında teslim edilmek üzere firmamıza ait depolarda güvenli bir şekilde bekletilmektedir.

Depolarımızda beklemeye alınan ürünler teslim edilecekleri tarihe kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bu sebeple bekleme sürecinde paketlerinizin karışması gibi durumlar söz konusu değildir.

Kuleli kurye tarafından teslimat sürecinde daima tek bir adres ve o adrese ait olan ürünlerin taşımacılığı yapılmaktadır. Bu sebeple paketinizin yol üzerinde farklı bir adresle karıştırılması ya da paketinizin yabancı bir paketle karışması gibi durumlar söz konusu değildir.

Kuleli kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmakta olduğumuz teslimat hizmetimiz daima kişiye özel bir şekilde yürütülmektedir. Kaliteli ve güvenli bir teslimat hizmeti sunmak adına paketleme işlemlerimizde de daima sağlam ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin teslimat sürecindeki ürünlerine hiçbir şekilde zarar verilmez ve olası hasarların meydana gelmemesi adına gerekli önlemler önceden alınır.

Siz de kaliteli ve güvenli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız, firmamızı gönül rahatlığı ile daima tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×