İçeriğe geç

Milas Uçak Kargo

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Milas Uçak Kargo

Milas ilçesi Muğla Büyükşehir Belediyesi il sınırlarına bağlı bulunan 13 ilçeden birisidir. Milas tarihi yapısı ve büyüleyici doğası ile her dönem yerel nüfusundan çok daha fazla sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. İlçe sınırlarını oluşturan 132 tane mahallesi bulunmaktadır. Hızla gelişen ve sürekli göç alan Milas, Bodrum güzergâhı üzerinde bulunur. Antik dönemlerden buyana birçok uygarlığa başkentlik yapmış bir bölgedir. İlçe arkeolojik araştırmalar ve tarihi kalıntılar sebebiyle her mevsimde turizm merkezi olma özelliği taşımaktadır. Uluslararası alanda ün kazanmış olan Milas halıları, yine bölgenin katma değer kazanmasını sağlayan unsurların başında gelmektedir. Eski bir Yahudi cemaati yerleşim bölgesi olan ilçe, anavatanlarını görmek için İsrail’den gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. Mermer yatakları ile ünlü olan ilçe, her konuda ticari gelişmelerin artarak devam ettiği bölgelerden birini oluşturmaktadır. Bu sebepten Milas uçak kargo hizmetleri sıklıkla bu bölgede kendini göstermektedir.

  • %100 müşteri memnuniyeti önceliği
  • Projeye özel planlama hizmeti

Bodrum – Milas Havalimanı olarak adlandırılan uluslararası standartlara sahip havalimanı yine Milas ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe sınırları içeresinde bulunan bu havalimanı terminali sayesinde, uçak kargo hizmetleri çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Uçak Kargo taşımacılığı hızlı, pratik ve özel bir kargo deneyimi sunmaktadır. Firmamız bu özel kargo alanında kendini geliştirmiş ve müşteri referansları ile günden güne büyüyerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Milas uçak kargo hizmetlerine özel proje ve tasarımlarımızla en güvenir hizmetleri, bütçenizi aşmayan en uygun fiyatlara sizlere sunuyor, böylece sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Uçak kargo işlemleri hafife alınmayacak profesyonel bilgi ve beceri gerektiren alanlardır. Tecrübesiz kişiler tarafından alan deneyimleri hiçe sayılarak yapılacak olması halinde, iş güvenliği, ürün güvenliği ve lojistik operasyon tehlikeye girecektir.

  • Tüketim amaçlı ürün taşımacılığı
  • Profesyonel hava kargo hizmeti

Sıkıntılı durumlarda iş gücü ve zaman anlamdı büyük bir kayıp yaşanacak, hem de psikolojik bir travma yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Milas uçak kargo hizmetlerimiz kapsamında güvenli, konforlu ve firmaya özel hizmetler sunuyor, %100 müşteri memnuniyeti önceliğini birinci planda tutuyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz kapsamında sorunlarınıza çözüm sunan müşteri temsilcilerimizi arayabilir, soğuk hava depoları, numune gönderileriniz, sebze, meyve, bakliyat, deniz ürünleri, sütlü tatlılar gibi malzemelerin taşınma şartları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Asla gecikmelere yer vermeyen firmamız, kapıdan kapıya sunduğu teslimat hizmetleri ile güvenli bir kargo hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde günden güne büyüyerek güçlenen firmamız, sektör kazanımlarını yine sektörün kendi içerisine yatırım yaparak genişlemeye devam etmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Milas uçak kargo hizmeti veren firmamız, bölgenin en önemli taşıma işlemlerine imza atmaya devam etmektedir.

  • Özel lojistik imkânları
  • Sigorta garantili teslimat

Deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle 7 gün 24 saat özel hizmetler sunan firmamız, acil yetişmesi gereken numunelerinizi ekspres kodu ile adreslerine ulaştırmaktadır. Milas uçak kargo hizmetlerimiz kapsamında numunelerinizin ilk gün ki formlarını korumaları adına yoğun bir çaba sarf ediyor, açık havada bozulması olası olan ürünleri havalimanı bünyesindeki özel soğuk hava depolarımızda muhafaza ediyoruz. Ücret tarifeleri, taşıma şartları, sigorta hizmetleri, depolama şartları gibi aklınıza takılan tüm sorularla ilgili çağrı merkezimizi arayabilir ve deneyimli müşteri temsilcisi personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Sizde Milas uçak kargo hizmetleri konusunda uzman firmamıza danışın, kargo işlemleriniz sorun olmaktan çıksın.

  • Özel müşteri danışma hattı
  • Tüm havalimanlarına entegre hizmet ağı
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Sys Kurye uçak kargo hizmeti için Turkish Cargo‘yu tercih ediyor.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×