İçeriğe geç

Milas Uçak Kargo

Milas Uçak Kargo
Milas Uçak Kargo

Milas ilçesi Muğla Büyükşehir Belediyesi il sınırlarına bağlı bulunan 13 ilçeden birisidir. Milas tarihi yapısı ve büyüleyici doğası ile her dönem yerel nüfusundan çok daha fazla sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. İlçe sınırlarını oluşturan 132 tane mahallesi bulunmaktadır. Hızla gelişen ve sürekli göç alan Milas, Bodrum güzergâhı üzerinde bulunur. Antik dönemlerden buyana birçok uygarlığa başkentlik yapmış bir bölgedir. İlçe arkeolojik araştırmalar ve tarihi kalıntılar sebebiyle her mevsimde turizm merkezi olma özelliği taşımaktadır. Uluslararası alanda ün kazanmış olan Milas halıları, yine bölgenin katma değer kazanmasını sağlayan unsurların başında gelmektedir. Eski bir Yahudi cemaati yerleşim bölgesi olan ilçe, anavatanlarını görmek için İsrail’den gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. Mermer yatakları ile ünlü olan ilçe, her konuda ticari gelişmelerin artarak devam ettiği bölgelerden birini oluşturmaktadır. Bu sebepten Milas uçak kargo hizmetleri sıklıkla bu bölgede kendini göstermektedir.

 • %100 müşteri memnuniyeti önceliği
 • Projeye özel planlama hizmeti

Bodrum – Milas Havalimanı olarak adlandırılan uluslararası standartlara sahip havalimanı yine Milas ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe sınırları içeresinde bulunan bu havalimanı terminali sayesinde, uçak kargo hizmetleri çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Uçak Kargo taşımacılığı hızlı, pratik ve özel bir kargo deneyimi sunmaktadır. Firmamız bu özel kargo alanında kendini geliştirmiş ve müşteri referansları ile günden güne büyüyerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Milas uçak kargo hizmetlerine özel proje ve tasarımlarımızla en güvenir hizmetleri, bütçenizi aşmayan en uygun fiyatlara sizlere sunuyor, böylece sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Uçak kargo işlemleri hafife alınmayacak profesyonel bilgi ve beceri gerektiren alanlardır. Tecrübesiz kişiler tarafından alan deneyimleri hiçe sayılarak yapılacak olması halinde, iş güvenliği, ürün güvenliği ve lojistik operasyon tehlikeye girecektir.

 • Tüketim amaçlı ürün taşımacılığı
 • Profesyonel hava kargo hizmeti

Sıkıntılı durumlarda iş gücü ve zaman anlamdı büyük bir kayıp yaşanacak, hem de psikolojik bir travma yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Milas uçak kargo hizmetlerimiz kapsamında güvenli, konforlu ve firmaya özel hizmetler sunuyor, %100 müşteri memnuniyeti önceliğini birinci planda tutuyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz kapsamında sorunlarınıza çözüm sunan müşteri temsilcilerimizi arayabilir, soğuk hava depoları, numune gönderileriniz, sebze, meyve, bakliyat, deniz ürünleri, sütlü tatlılar gibi malzemelerin taşınma şartları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Asla gecikmelere yer vermeyen firmamız, kapıdan kapıya sunduğu teslimat hizmetleri ile güvenli bir kargo hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde günden güne büyüyerek güçlenen firmamız, sektör kazanımlarını yine sektörün kendi içerisine yatırım yaparak genişlemeye devam etmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Milas uçak kargo hizmeti veren firmamız, bölgenin en önemli taşıma işlemlerine imza atmaya devam etmektedir.

 • Özel lojistik imkânları
 • Sigorta garantili teslimat

Deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle 7 gün 24 saat özel hizmetler sunan firmamız, acil yetişmesi gereken numunelerinizi ekspres kodu ile adreslerine ulaştırmaktadır. Milas uçak kargo hizmetlerimiz kapsamında numunelerinizin ilk gün ki formlarını korumaları adına yoğun bir çaba sarf ediyor, açık havada bozulması olası olan ürünleri havalimanı bünyesindeki özel soğuk hava depolarımızda muhafaza ediyoruz. Ücret tarifeleri, taşıma şartları, sigorta hizmetleri, depolama şartları gibi aklınıza takılan tüm sorularla ilgili çağrı merkezimizi arayabilir ve deneyimli müşteri temsilcisi personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Sizde Milas uçak kargo hizmetleri konusunda uzman firmamıza danışın, kargo işlemleriniz sorun olmaktan çıksın.

 • Özel müşteri danışma hattı
 • Tüm havalimanlarına entegre hizmet ağı

İstanbul Milas Uçak Kargo

Uçak kargo, gönderilerin ya da yükün bir hava taşıyıcısı aracılığıyla taşınması işine verilen addır. Hava yoluyla taşıma hizmetleri, dünya çapında hizmet verir, alıcısına hızla ulaşması gereken gönderilerde ya da büyük yüklerin taşınmasında en etkili nakliye yöntemi olarak kabul edilir.

Uçak kargo aracılığı ile zarf boyutundaki posta gönderilerinden, ev mobilyasına kadar taşınmasında kısıt bulunmayan her şey taşınabilmektedir.

Uçak kargo araçları ticari veya yolcu havayolları ile aynı ağı kullanmakta, birçok yolcu uçağında aynı zamanda kargo taşımacılığı yapılabilmektedir.

Milas uçak kargo, Türkiye ve dünyada Turkish Cargo’nun uçtuğu her noktaya hızlı ve güvenli teslimat sağlamaktadır. Türk Hava Yolları ile olan ortaklığımız sayesinde, sık frekansla gerçekleşen kargo uçuşları gerçekleştirebiliyor, uçak kargo ayrıcalığından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz Milas uçak kargo, hızlı olmasının yanı sıra büyük ve uzak mesafeye taşınacak yükler için ekonomik bir taşıma yöntemi olarak hizmete sunulmaktadır. Kurye sektörünün geleceği olarak kabul edilen uçak kargo uygulaması ile toptan taşıma yapılması gereken;

 • Meyve, sebze gibi taze tarım ürünleri,
 • Bakliyat, kuru gıda ya da konserve gibi uzun süren dayanıklı gıda ürünleri,
 • Kıyafetler, örtüler, perdeler gibi dokuma ürünleri,
 • Kitap, dergi gibi basılı medya ürünleri,
 • Resim tabloları gibi sanat ürünleri ya da ham maddeleri,
 • Belirli rotalarda, gereken tüm önlemler alınmış olarak belirli evcil hayvan türleri,
 • Oyuncaklar, bebek eşyaları,
 • Elektronik eşyalar,
 • Mobilya ve dekorasyon ürünleri ve hatta
 • İnşaat malzemelerinin taşımasını yapabilmekteyiz.

Kısacası, Milas uçak kargo ile bulundurulması ve taşınması yasak olan patlayıcı ya da toplum sağlığını tehdit edici maddeler dışına her şeyi taşıyabiliyoruz. Lityum bataryalı piller ve bu pillerle çalışan elektronik aletler için özel düzenlemelerle ve belirli sınırlamalarla hizmet verebiliyoruz.

Kısıtlamalar ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiyi 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Milas uçak kargo ekibi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerine azami özen gösteriyoruz. Yurt içi ve yurtdışı noktalara hızlı teslimat sağlayan güvenli kurye seçenekleri sunuyor, evinizin rahatından ayrılmadan gönderinizin yola çıkmasını sağlıyoruz.

Yeni nesil taşımacılıkta en üst seviyede verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizle, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

Milas uçak kargo hizmetlerimizden yararlanmaya, bizlere resmi iletişim kanallarımızdan ulaşarak, kargo talebinizi iletip kolayca başlayabilirsiniz. Gönderinizin içeriği, teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri alınarak teslimat süreciniz dakikalar içerisinde başlatılacaktır.

Gönderinizin yola çıkmaya hazır olduğundan eminseniz, bu görüşmeden sonra tek yapmanız gereken bulunduğunuz konuma gelen kuryemize gönderinizi teslim etmek olacaktır. Kuryemiz, gönderinizi havalimanına getirip, talep ettiğiniz uçuşla varış noktasına ulaşması için gereken işlemleri tamamlayacaktır.

Gönderiniz ilgili destinasyona vardığında ise, talebiniz üzerine varış havaalanına bulunan kuryemiz gönderinizi teslim alarak, alıcısına ulaştıracaktır.

Tüm süreç profesyonel kuryelerimiz ve müşteri destek personelimiz tarafından yürütüleceğinden, sizin tek yapmanız gereken sürecin tamamlanmasını beklemek olacaktır.

Uçak kargo, hız, mesafe ve ağırlık değişkenleri göz önünde bulundurulduğunda, en ekonomik kargo yöntemi olarak kabul edilmektedir. Milas uçak kargo fiyatları, gönderinizin detaylarına göre değişiklik göstermekte, kargo talebinizi ilettiğiniz görüşmede net fiyat bildirilmektedir.

Fiyat bilgisi belirlenirken göz önüne bulundurulan;

 • Gönderinizin içeriği,
 • Ağırlığı,
 • Boyutu,
 • Kapladığı alan,
 • Taşıma esnasında özel donanımı ekipmana ihtiyaç olup olmaması,
 • Nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceği,
 • Hangi uçuşla taşınacağı,
 • Konum – havaalanı arasında kurye hizmeti isteyip istemediğiniz gibi değişkenler göz önünde bulundurularak belirlenmekte, almadığınız hizmetin ücreti sizden istenmemektedir.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara