İçeriğe geç

Ümraniye Oto Sanayi Kurye

Ümraniye Oto Sanayi Kurye
Ümraniye Oto Sanayi Kurye

Kuryeler bir noktadan başka bir noktaya gönderi taşıyan hizmetlerdir. Nüfusun artmasıyla kişilerin ve kurumların ihtiyaç ve giderleri de artmaya başladı. Günlük akıştan doğan ve kurumların faaliyetleri sonucu oluşan ürünlerin bir şekilde alıcı kişilere ulaştırılması gerekiyordu. Bu noktada kuryelerin önemi artmaya ve sayıları da hızla çoğalmaya başladı. Günümüze kadar farklı araçlarla müşterilere hizmet vermeye ve gelişmeye devam edildi. SYS Kurye olarak arabalı ve motorlu kuryelerimizle kaliteli hizmet anlayışında örnek bir firmayız. Uzun zamandır kaliteli hizmet vererek her bölgede de bulunmak istiyoruz. Ümraniye Oto Sanayi kurye kolumuzu da sizlerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.

Ümraniye İstanbul’un ilçelerinden birisidir. Nüfus bakımından kalabalık olan ilçede farklı iş kolları da bulunmaktadır. Yoğun bir işleyişin olduğu yerde kurye de duyulan ihtiyaçta kaçınılmaz bir hal aldı. Kişilerin ve kurumların tercih edeceği Ümraniye Oto Sanayi kurye olarak kaliteli hizmetimizle herkese sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz. Kurye olarak bizleri tercih ettiğiniz zaman kişi ve kurumsal gönderilerinizle zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Tamamı tecrübeli çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle sizlere profesyonel hizmet garantisi veriyoruz. Çalışanlarımızı seçerken çok dikkat ediyoruz. Ümraniye Oto Sanayi kurye arkadaşlarımız tecrübeli ve kurallar dahilinde hareket eden kişilerden oluşmaktadır. Motorlarımızın bakımları düzenli yapılarak saha içi görevlerine çıkmaktadırlar. İletişim ağırlıklı hizmetimizle sizleri hizmet başlangıcından sonuna kadar memnun etmek için gayretle çalışmaktayız. Hem bireysel gönderileriniz hem de kurumsal gönderilerinizi bizlere güvenerek teslim edebilirsiniz. Önceliğimiz bizlere sonsuz güvenerek gönderilerinizi emanet etmenizdir. Gönderilerinizin koruyucu önlemleri alınarak taşıma işlemi yapılacaktır. Kurye arkadaşlarımız kurallara uyarak yola çıkacak ve gönderilerinizi tam zamanında alıcı kişilere teslim edecektir. Acil durum gönderileriniz ise büyük bir titizlik ve gizlilik dahilinde alıcı adrese götürülecektir. Özel gün siparişlerinizde zarar görmeden sevdiklerinize iletilecektir.

Ümraniye Oto Sanayi kurye olarak kaliteli hizmetimizle sizlere günlük veya kurumsal siparişlerinizde yardımcı olarak sorunsuz bir hizmet garantisi veriyoruz.

Ümraniye Oto Sanayi Kurye Hizmeti

Fiyatlarımızı piyasa altında tutarak uygun seviyeye getirmeye çalıştık. Gönderilerinizin mesafe, hız, ağırlık gibi unsurları ele alınarak sizler için uygun fiyat seçenekleri belirliyoruz. Bunların dışında ekstra bir ücret talep edilmeden gönderileriniz teslim alınacaktır. Uygun fiyatlarımızla herkese ulaşarak hizmetlerimizden herkesin yararlanabilmesini istiyoruz. Bütçe dostu Ümraniye Oto Sanayi kurye olarak kişilerin ve kurumların her daim yanında hizmet vermek için bu alanda bulunmaya devam edeceğiz.

Bizleri gece gündüz demeden arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz iletişimde bizlerle irtibat halinde olacaksınız. Bizlere gerekli bilgileri verdikten sonra en yakın Ümraniye Oto Sanayi kurye arkadaşlarımız sizlere doğru yönlendirilecektir.  Gönderileriniz sizlerden nasıl alındıysa aynı hassasiyetle taşınarak alıcı kişilere teslim edilecektir. Kuryemizin hareket sürecini takip edebilirsiniz. Gönderiniz teslim edildiği zamanda bilgilendirileceksiniz. Açık ve şeffaf iletişim hizmetimizle sizlerin sonsuz güvenini kazanmak istiyoruz.

Ümraniye Oto Sanayi kurye olarak kaliteli hizmet ve sorunsuz müşteri memnuniyetinin tek adresi olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle beraber büyüyerek rakipsiz olarak bu alanda örnek firma olacağız. Sürekli kendimizi geliştirerek ve yenilikleri takip ederek hizmet süreçlerimizi daha da kolaylaştırmak için fazlasıyla çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgede fazla sayıda bulunan kurye arkadaşlarımızla bizlere ulaştığınız anda hizmet almaya başlamış olacaksınız. Kurye bekleme gibi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp