Anasayfa » Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

SYS Kurye olarak sizlerin çözüm ortağınız olmak ve bu alanda yaşanan ihtiyacı karşılayabilmek için kurulduk. İlk kuryemizin aldığı paketten başlayarak Bomonti kurye hizmetimiz ile de çok sayıda firma ve kişinin paketini teslim ettik. Gece gündüz demeden çalışmaya devam ederek de teslim etmeye devam edeceğiz.

Belgeler, evraklar ve çeşitli amaçlar ile gönderilmesi gereken çeşitli paketler hem iş hayatında hem de günlük hayatta çok önemli bir yere sahiptir. İstanbul gibi ticaretin ve sanayinin kalbi olan bir şehirde ise durum daha da farklı olmaktadır. Zamanında evrakların doğru yerde olması gerekmektedir.

Bunun yanında ise de trafiğinde hayata etkisi göz önüne alındığında ise de sektör fark etmeksizin büyük bir ihtiyacı karşılayabilmek için lojistik departmanları kurulmuştur. Ancak ekonomik olarak incelendiğinde ise yıllık maliyet göz önüne alındığında da her firma içinde iyi bir çözüm olmadığı görülmektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için moto kurye hizmeti verilmeye başlanmıştır.

İş dünyasında zamanın yanı sıra düşünülmesi gereken çok fazla detayda yer almaktadır. Yapılması gerekenler iş listesinden evrakların zamanında teslim edilmesi gereken işini silebilirsiniz. Böylelikle de evrak gitti mi nasıl götüreceğim sorularını düşünmeden diğer işlerinize gönül rahatlığı ile odaklanabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile kaliteli hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Her geçen gün büyüyen ekibimiz, araçlarımız ve sistemlerimiz ile de Şişli kurye hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Firmamız olarak her zaman kalite her şeyden önce gelmektedir. Bunun içinde bütün işlerimizi çok titiz ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız. En ufak bir sorunun yaşanmaması için attığımız her adım önceden planlanmaktadır. Kalitemizin sırlarından biri de çalışma sistemimizdir.

Şişli Belediyesi ilçesinin her noktasına ulaşan kurye ağımız sayesinde sadece iş hayatında değil özel günler ve günlük hayatta da götürülmesini istediğiniz belge ve paketlerde taşınmaktadır. Sevdiğiniz ya da yakın olduğunu bir kişiye hediye göndermek, sürpriz yapmak istiyorsanız ne yapsam diye düşünmeyin. İstanbul Kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayın ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulun. Böylelikle hem unutulmaz hem de özel bir gün yaşayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Sizden gönderilmesini istenen belge ya da paket hakkında ilgili bilgiler alındıktan sonra ise;

  • Hangi adresten teslim alınacağı
  • Hangi adrese teslim edileceği
  • Teslim tarihi ve saati hakkında da ilgili bilgiler sisteme girildikten sonra size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.

Sonrasında ise Bomonti kurye hizmetimiz ile teslim edilme süreci başlamış olmaktadır. Yapılan plan ve program dahilinde verdiğiniz adrese iletilmektedir. Sonrasında ise teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle her şey tamamlanmış olmaktadır.

Bomonti kurye hizmeti veren firmalar dendiği zaman firmamız ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Sizlerde sorun yaşamadan ve aklınıza en ufak bir şey takılmadan işlerinizin veya çalışmalarınızın devam etmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Bomonti kurye hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alarak bütün sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Güvenilir bir hizmet sunabilmek içinde bütün her şeyi düşündük. İşimizi çok seviyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşler ile müşteri memnuniyetinden güç alarak çalışmaya devam etmeyiz. Sizlerin de belge ya da göndermek istediğiniz hediyeleri ulaştırmak için telefonunuzu bekliyoruz.