İçeriğe geç
Anasayfa » Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

SYS Kurye olarak sizlerin çözüm ortağınız olmak ve bu alanda yaşanan ihtiyacı karşılayabilmek için kurulduk. İlk kuryemizin aldığı paketten başlayarak Bomonti kurye hizmetimiz ile de çok sayıda firma ve kişinin paketini teslim ettik. Gece gündüz demeden çalışmaya devam ederek de teslim etmeye devam edeceğiz.

Belgeler, evraklar ve çeşitli amaçlar ile gönderilmesi gereken çeşitli paketler hem iş hayatında hem de günlük hayatta çok önemli bir yere sahiptir. İstanbul gibi ticaretin ve sanayinin kalbi olan bir şehirde ise durum daha da farklı olmaktadır. Zamanında evrakların doğru yerde olması gerekmektedir.

Bunun yanında ise de trafiğinde hayata etkisi göz önüne alındığında ise de sektör fark etmeksizin büyük bir ihtiyacı karşılayabilmek için lojistik departmanları kurulmuştur. Ancak ekonomik olarak incelendiğinde ise yıllık maliyet göz önüne alındığında da her firma içinde iyi bir çözüm olmadığı görülmektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için moto kurye hizmeti verilmeye başlanmıştır.

İş dünyasında zamanın yanı sıra düşünülmesi gereken çok fazla detayda yer almaktadır. Yapılması gerekenler iş listesinden evrakların zamanında teslim edilmesi gereken işini silebilirsiniz. Böylelikle de evrak gitti mi nasıl götüreceğim sorularını düşünmeden diğer işlerinize gönül rahatlığı ile odaklanabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile kaliteli hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Her geçen gün büyüyen ekibimiz, araçlarımız ve sistemlerimiz ile de Şişli kurye hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Firmamız olarak her zaman kalite her şeyden önce gelmektedir. Bunun içinde bütün işlerimizi çok titiz ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız. En ufak bir sorunun yaşanmaması için attığımız her adım önceden planlanmaktadır. Kalitemizin sırlarından biri de çalışma sistemimizdir.

Şişli Belediyesi ilçesinin her noktasına ulaşan kurye ağımız sayesinde sadece iş hayatında değil özel günler ve günlük hayatta da götürülmesini istediğiniz belge ve paketlerde taşınmaktadır. Sevdiğiniz ya da yakın olduğunu bir kişiye hediye göndermek, sürpriz yapmak istiyorsanız ne yapsam diye düşünmeyin. İstanbul Kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayın ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulun. Böylelikle hem unutulmaz hem de özel bir gün yaşayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Sizden gönderilmesini istenen belge ya da paket hakkında ilgili bilgiler alındıktan sonra ise;

  • Hangi adresten teslim alınacağı
  • Hangi adrese teslim edileceği
  • Teslim tarihi ve saati hakkında da ilgili bilgiler sisteme girildikten sonra size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.

Sonrasında ise Bomonti kurye hizmetimiz ile teslim edilme süreci başlamış olmaktadır. Yapılan plan ve program dahilinde verdiğiniz adrese iletilmektedir. Sonrasında ise teslim edildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır. Böylelikle her şey tamamlanmış olmaktadır.

Bomonti kurye hizmeti veren firmalar dendiği zaman firmamız ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Sizlerde sorun yaşamadan ve aklınıza en ufak bir şey takılmadan işlerinizin veya çalışmalarınızın devam etmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Bomonti kurye hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alarak bütün sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Güvenilir bir hizmet sunabilmek içinde bütün her şeyi düşündük. İşimizi çok seviyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşler ile müşteri memnuniyetinden güç alarak çalışmaya devam etmeyiz. Sizlerin de belge ya da göndermek istediğiniz hediyeleri ulaştırmak için telefonunuzu bekliyoruz.

Bomonti Moto Kurye

Alacağınız hizmetin sağladığı kolaylıklar size daha kaliteli bir yaşamın anahtarını sunmuş oluyor. Bazı sebeplerden ötürü gitmek istemediğiniz ya da gidemediğiniz mesafelerin size yansıyan sorunlarını ortadan kaldırarak istediğiniz paketlerin hemen ulaşımını sağlayan bir hizmet sunuyoruz. Bomonti  moto kurye olarak verdiğimiz hizmet acil durumları da göz ardı etmiyor. Mesela acil durumlarda daha oturaklı bir sistemi sunmuş oluyoruz. Diğer firmalara göre bu farklı belirgin bir şekilde göstermiş oluyoruz. Çünkü diğer firmalar her türlü durumda hızlarını sabit bir düzeyde tutuyor ve gelişimini bu noktada ilerletemiyorlar. Biz ise gerekli işlemleri hızımızı arttırarak ve katlayarak gerçekleştirme yolunda plan yapıyoruz ve bunu sürekli uygulamaya ise özen gösteriyoruz. Uyguladığımız sistemin sizlere daha yararlı olabilmesi açısında bütün pürüzleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Mesela paketlerin sizlere sağlam ulaşması çok önemli bir konu ve Bomonti moto kurye olarak biz buna olabildiğince özen gösteriyoruz.

Teslimatın dört dörtlük olması için;

  • Aldığınız paketin kontrolünü sağlamak,
  • Verdiğiniz adres bilgilerinin doğru olması,
  • İletişim bilgilerinin doğru olması,
  • Zamanlamasını kendinize göre belirleyip doğru plan yapmak gibi ayrıntıları düşünmeniz yerinde olacaktır.

Bomonti Motor Kurye

Bizler bu ayrıntıları sizlerin daha verimli hizmet alması için hatırlatıyor ve üzerinde ayrıca durulması gerektiğini düşünüyoruz. Bomonti motor kurye olarak sizin bizler hakkında yapacağı değerlendirmeleri ve sizlerin bizlere karşı düşüncesini her zaman önemsiyoruz. Bu değerler karşısında kendimizi sizlere en iyi şekilde göstermek istiyoruz. En ayrıntılı incelikleri ise biz sergiliyoruz. Sizlerin yapacağı en önemli şey ise bize adım atmak oluyor. Bizler sizlerden teslimat talebini aldığımızda sistemli bir şekilde planımızı yapıyor ve istenilen zaman diliminde teslimatımızı gerçekleştirmek adına hemen yola koyuluyoruz. Bomonti motor kurye olarak yola çıktığımız andan itibaren süreç başlıyor ve ciddi bir şekilde disiplinli olarak bu görevi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Süreci sizlerle yaşamak ve başarımızı sizlerle katlamak için sabırsızlıkla bekliyor ve alanımızda hızlı bir şekilde ilerlemek istiyoruz.

Bomonti Motorlu Kurye

Sistem sizlerim taleplerine göre işliyor. İstekleriniz karşısında gerekli adımları atıyor ve planımızı ona göre yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde ve gerekli bilgileri verdiğinizde iş artık bizim tarafımıza verilmiş oluyor ve sorumluluğu almış oluyoruz. Bomonti motorlu kurye olarak sorumluluğu kabul ediyor. Bu sorumluluk altında ezilmemek için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Seferber ettiğimiz imkanlar aslında sizler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu hizmeti sunmamış olmak diğer firmaların daha yavaş hizmetlerine maruz kalmak anlamına geliyor. Bu gibi olasılıkları düşündüğümüzde işin ciddiyeti daha da belirgin bir hale geliyor ve bunu net bir şekilde görüyoruz. Sizlerin de daha iyi görmesi için bu sürece dahil olmanız gerekiyor.

Çok acil olan durumlarda işimizi en hızlı şekilde uygulayabilmek için imkanlarımızı en hassas şekilde seferber ediyoruz. Mesela bazı kişilerin sağlık sorunları olabiliyor. Sağlık sorunları nedeniyle yürüyemediği ve istediği ilaçları alamadığı anlar olabiliyor. Bu gibi anlarda Bomonti kurye devreye giriyor ve sorunlarınızı çok hızlı bir şekilde çözüyor. Kendimize olan güveni sizlere aşılamak adına profesyonelliğimizi arttırıyor ve bu konuda geri adım atmıyoruz. Acil durumlarda hareket planını değiştiren bir firma olarak farkımızı koymuş oluyoruz. Çünkü bunu uygulamayan birçok firma bulunmakta ve oldukça önemli bir konu olarak göze çarpar. Dolayısıyla önem verdiğimiz değerlerin en

başında sizlerin sağlığı ve memnuniyeti olduğunu özellikle belirtmek gerekir. Değerlerimizde de sizleri önemsiyoruz ve önemseyeceğiz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×