Anasayfa » Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye

Son dönemlerde etrafınızda oldukça sık rastladığınız Yeşilköy kurye ile ilgili merak ettiğiniz sorular vardır. Mesela; ne taşırlar, ne kadar mesafeyi ne kadar sürede kat ederler, gerçekten güvenilir ve hızlılar mı? Bunlardan bazıları olabilir.

Öncelikle bu hizmetin, oldukça yoğun geçen sıkışık alanlarda, dar zamanlarda sürekli bir yerlere yetişmek veya yetiştirmek zorunda kaldığımız anlar için kurtarıcı nitelikte olduğunu bilmeliyiz. Bu sistem, kurye ulaştırma araçları arasında diğerlerine kıyasla işlerinizi kolaylaştıracak oldukça fazla avantaja sahiptir. Şehir içinde en kısa sürede direk alıcıya ulaşım, dikkat ve titizlikle taşıma, ürünün güvenle teslim edilmesi bunlardan birkaçıdır. İstanbul Kurye Postayla, kargoyla, toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da özel aracınızla olması gereken zamanda ulaştıramayacağınız çeşitli (hediye, zarf, iş evrakı, vb.) ürünlerinizin ulaşımında başvurabileceğiniz en garanti yöntemidir.

Günümüzde yoğun trafiğin aksaklıklara ve zaman israfına sebep olması sebebiyle, sadece birkaç saat içerisinde göndermek istediğiniz ürünü adrese ulaştırıyor olması Yeşilköy kurye seçeneğinin sıkça kullanılmasını sağlamıştır. Ekibimizle; trafikte günlük hayatlarına ve iş tempolarına devam etmeye çalışan, siz kıymetli müşterilerimizi hem daha yoğun trafiğe maruz bırakmıyor hem de işlerinizi kolaylıkla çözüyoruz.

Taşıma kriterlerine uygun olan her ürün, fark gözetmeksizin bizler tarafından aynı özen ve titizlikle korunur, taşınır ve ulaştırılır. Taşınan ürün, birinci elden teslim alınır ve direk olarak alıcıya ulaştırılır. Taşıma süresince bir depoya konması veya bir yerden bir yere aktarılması gerekmez. Böylelikle ürününüzde herhangi bir hasar ya da yıpranma gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kaldırılmış olur. Tüm bunların yanı sıra Yeşilköy kurye diğer seçeneklere nazaran oldukça ekonomiktir. Bu nedenle de tercihleriniz arasında birinci sırayı alabilir.

Ekibimizi oluştururken kendi can güvenliği ve taşınan ürünün güvenliğine gerekli hassasiyeti gösterebilecek, işlerinde uzman sağduyulu kişileri seçmek önceliğimizdir. Seçilen çalışma arkadaşlarımız yeni model, güvenli motorlar eşliğinde, siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye başlar. Bizler, değişen ve gelişen yaşam koşullarında zamandan tasarruf edebilmek, hızlı ve güvenli hizmet almak amacıyla daha çok talep göreceğimizi ön görüyoruz. Talep arttıkça bizleri sokaklarda daha sık görecek hatta belki iş alanı olarak değerlendirmek bile isteyeceksiniz.

İstanbul’un her semtinde görev yapmakta olan ekiplerimiz her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.  Bakırköy Belediyesi ilçe sınırları içinde 7/24 çalışan ekiplerimizle çağrı merkezlerimiz aracılığıyla iletişime geçerek bizi istediğiniz yere çağırabilir, dilerseniz kurye merkezlerimize gelebilirsiniz. Ulaştırmak istediğiniz kargonuzu, göndermekle yükümlü olduğunuz evraklarınızı ve daha birçok şeyi mümkün olan en kısa sürelerde ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Düzenli ve titizlikle tutulan gönderi kayıtlarımız sayesinde yerine ulaşmayan, yolda veyahut dağıtımda kaybolan hiçbir emanetiniz olmamaktadır. Vardiyalı çalışma saatlerimiz ile acil durumlarda sizleri çaresiz bırakmıyoruz. Gece nöbetçi ekiplerimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Günümüzde yaygınlaşmış olan ve oldukça fazla talep gören Yeşilköy kurye, hayatımıza hız kazandırmasının yanında sizlere güvenli taşımacılık sağlamaktadır. İstediğiniz her an bilgi alabileceğiniz müşteri sistemimiz sayesinde aklınız gönderinizde kalmasın. Güler yüzlü ekiplerimize her konuda güvenebilirsiniz. Tüm kuryelerimize emanetinizi güvenle teslim edip İstanbul şartlarının daha yukarısında olan kısa sürelerde yerine ulaşmasını keyifle bekleyebilirsiniz. Sizin ulaştırma tercihinize göre beklemede kalan gönderileriniz güvenli depolarımızda emniyetle saklanır. Her türlü hijyen standartlarına uygun olarak düzenli temizlenen ekipmanlarımız ile gönderileriniz emin ellerde.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en ön planda olmaktadır. Uygulanan her işleme gönderi numaranız sayesinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Öneri ve şikâyetleriniz için özel kullanılan e-posta adresimize dilediğiniz her konuda fikir belirtebilirsiniz. En kısa sürelerde geri bildirim yapan ekip arkadaşlarımız fikirlerinize daima önem vermektedir. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda bize e-mail gönderip şikâyet belirtebilirsiniz. Haklı olmanız durumunda mağduriyetinizi elimizden gelecek en iyi şekilde telafi etmeye hazırız. Günden güne artan, güven çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz işler bizim gurur kaynağımızdır.

Sizlere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek için çıktığımız bu yolda, sizlerin de talepleri doğrultusunda gelişerek, yenilenerek ve büyüyerek ilerliyoruz. İstanbul’da büyük bir sorun olan ulaşımdan en az etkilenmek, işlerinizi güvenle ve hızlı halletmek için SYS Kurye ile iletişime geçin.