İçeriğe geç

Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye
Yeşilköy Kurye

Son dönemlerde etrafınızda oldukça sık rastladığınız Yeşilköy kurye ile ilgili merak ettiğiniz sorular vardır. Mesela; ne taşırlar, ne kadar mesafeyi ne kadar sürede kat ederler, gerçekten güvenilir ve hızlılar mı? Bunlardan bazıları olabilir.

Öncelikle bu hizmetin, oldukça yoğun geçen sıkışık alanlarda, dar zamanlarda sürekli bir yerlere yetişmek veya yetiştirmek zorunda kaldığımız anlar için kurtarıcı nitelikte olduğunu bilmeliyiz. Bu sistem, kurye ulaştırma araçları arasında diğerlerine kıyasla işlerinizi kolaylaştıracak oldukça fazla avantaja sahiptir. Şehir içinde en kısa sürede direk alıcıya ulaşım, dikkat ve titizlikle taşıma, ürünün güvenle teslim edilmesi bunlardan birkaçıdır. Kurye Postayla, kargoyla, toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da özel aracınızla olması gereken zamanda ulaştıramayacağınız çeşitli (hediye, zarf, iş evrakı, vb.) ürünlerinizin ulaşımında başvurabileceğiniz en garanti yöntemidir.

Günümüzde yoğun trafiğin aksaklıklara ve zaman israfına sebep olması sebebiyle, sadece birkaç saat içerisinde göndermek istediğiniz ürünü adrese ulaştırıyor olması Avrupa Yakası Kurye seçeneğinin sıkça kullanılmasını sağlamıştır. Ekibimizle; trafikte günlük hayatlarına ve iş tempolarına devam etmeye çalışan, siz kıymetli müşterilerimizi hem daha yoğun trafiğe maruz bırakmıyor hem de işlerinizi kolaylıkla çözüyoruz.

Taşıma kriterlerine uygun olan her ürün, fark gözetmeksizin bizler tarafından aynı özen ve titizlikle korunur, taşınır ve ulaştırılır. Taşınan ürün, birinci elden teslim alınır ve direk olarak alıcıya ulaştırılır. Taşıma süresince bir depoya konması veya bir yerden bir yere aktarılması gerekmez. Böylelikle ürününüzde herhangi bir hasar ya da yıpranma gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kaldırılmış olur. Tüm bunların yanı sıra kurye diğer seçeneklere nazaran oldukça ekonomiktir. Bu nedenle de tercihleriniz arasında birinci sırayı alabilir.

Ekibimizi oluştururken kendi can güvenliği ve taşınan ürünün güvenliğine gerekli hassasiyeti gösterebilecek, işlerinde uzman sağduyulu kişileri seçmek önceliğimizdir. Seçilen çalışma arkadaşlarımız yeni model, güvenli motorlar eşliğinde, siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye başlar. Bizler, değişen ve gelişen yaşam koşullarında zamandan tasarruf edebilmek, hızlı ve güvenli hizmet almak amacıyla daha çok talep göreceğimizi ön görüyoruz. Talep arttıkça bizleri sokaklarda daha sık görecek hatta belki iş alanı olarak değerlendirmek bile isteyeceksiniz.

İstanbul’un her semtinde görev yapmakta olan ekiplerimiz her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.  Bakırköy Belediyesi ilçe sınırları içinde 7/24 çalışan ekiplerimizle çağrı merkezlerimiz aracılığıyla iletişime geçerek bizi istediğiniz yere çağırabilir, dilerseniz kurye merkezlerimize gelebilirsiniz. Ulaştırmak istediğiniz kargonuzu, göndermekle yükümlü olduğunuz evraklarınızı ve daha birçok şeyi mümkün olan en kısa sürelerde ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Düzenli ve titizlikle tutulan gönderi kayıtlarımız sayesinde yerine ulaşmayan, yolda veyahut dağıtımda kaybolan hiçbir emanetiniz olmamaktadır. Vardiyalı çalışma saatlerimiz ile acil durumlarda sizleri çaresiz bırakmıyoruz. Gece nöbetçi ekiplerimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Günümüzde yaygınlaşmış olan ve oldukça fazla talep gören Yeşilköy kurye, hayatımıza hız kazandırmasının yanında sizlere güvenli taşımacılık sağlamaktadır. İstediğiniz her an bilgi alabileceğiniz müşteri sistemimiz sayesinde aklınız gönderinizde kalmasın. Güler yüzlü ekiplerimize her konuda güvenebilirsiniz. Tüm kuryelerimize emanetinizi güvenle teslim edip İstanbul şartlarının daha yukarısında olan kısa sürelerde yerine ulaşmasını keyifle bekleyebilirsiniz. Sizin ulaştırma tercihinize göre beklemede kalan gönderileriniz güvenli depolarımızda emniyetle saklanır. Her türlü hijyen standartlarına uygun olarak düzenli temizlenen ekipmanlarımız ile gönderileriniz emin ellerde.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en ön planda olmaktadır. Uygulanan her işleme gönderi numaranız sayesinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Öneri ve şikâyetleriniz için özel kullanılan e-posta adresimize dilediğiniz her konuda fikir belirtebilirsiniz. En kısa sürelerde geri bildirim yapan ekip arkadaşlarımız fikirlerinize daima önem vermektedir. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda bize e-mail gönderip şikâyet belirtebilirsiniz. Haklı olmanız durumunda mağduriyetinizi elimizden gelecek en iyi şekilde telafi etmeye hazırız. Günden güne artan, güven çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz işler bizim gurur kaynağımızdır.

Sizlere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek için çıktığımız bu yolda, sizlerin de talepleri doğrultusunda gelişerek, yenilenerek ve büyüyerek ilerliyoruz. İstanbul’da büyük bir sorun olan ulaşımdan en az etkilenmek, işlerinizi güvenle ve hızlı halletmek için SYS Kurye ile iletişime geçin.

Yeşilköy Kurye Hizmeti

Yeşilköy, İstanbul’ de bulunan Florya ve Yeşilyurt mahallelerinin arasında yer alan Marmara Denizi’nin kıyısındaki Bakırköy ilçesinin işlek mahallelerinden birisidir. Bu kadar merkezi konumda yer alması sebebiyle Yeşilköy’ e ulaşım da oldukça zordur. 16 milyon nüfusa sahip mega kent olan İstanbul’ da ulaşım bu kadar zorken teslimat işlemlerinde de aksama yaşanmaktadır. Tam da bu noktada Sys Kurye olarak biz devreye giriyoruz. Son teknoloji motorlarımızla hızlı şekilde Yeşilköy kurye hizmeti vererek sizleri memnun ediyoruz.

Bize ulaşarak Yeşilköy’ den istediğiniz konuma gönderinizi yollayabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan aradığınız zaman çağrı merkezimizde bulunan çağrı arkadaşlarımız anında dönüş yapmaktadır. Sizlerden gerekli olan bilgileri aldıktan sonra, adresinize en yakın kuryeyi yönlendirmektedir. Adresinize dakikalar içerisinde gelen kuryemiz, gönderinizi teslim alarak motora yerleştirir ve istediğiniz adrese teslim eder. Yeşilköy kurye hizmet sürecimiz işte bu kadar kolaydır.

Yeşilköy kurye hizmetimizle belge, dosya, evrak, yiyecek, kıyafet, hediyelik eşya, pasaport, cüzdan, çikolata, çiçek, oyuncak, teknolojik ürünler, ev eşyaları gibi pek çok ürününüzü güvenilir şekilde taşıttırabilirsiniz. Yanıcı, patlayıcı ve taşınması yasal olmayan ürünlerinizi taşımıyoruz. Taşıtmak istediğiniz ürün ile ilgili yanlış bilgi vermeniz durumunda tüm sorumluluk sizlere aittir.

Yeşilköy kurye hizmetimizde gönderinizin durumu hakkında sürekli bilgilendirmeler yaparak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Anlık konum özelliğimizden yararlanarak kuryemizi anlık şekilde takip edebilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip ederek aradığınız hizmeti en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiyoruz. Kalitemizi arttırarak her geçen gün daha da büyümeye ve hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Yeşilköy kurye hizmetimiz için gerekli olan tüm evraklara ve donanıma sahip olarak yasal taşıma hizmeti veriyoruz. Araçlarımızın düzenli bakımlarını yaptırarak bir sorun yaşanmasını engelliyoruz. Hizmetimizde çalışan kuryelerimize düzenli eğitimler vererek ve sınavlara sokarak hem kendilerini geliştirmelerini sağlıyor hem de hizmetlerimizi daha profesyonel hale getiriyoruz.

Yeşilköy kurye hizmetimizi 7 gün 24 saat oyunca sizlere sunuyoruz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden bize ulaşabilirsiniz. Acil ihtiyacınız olan durumlarda da en kısa sürede yardımınıza koşarak sizlere yardımcı oluyoruz. Sadece teslimat hizmeti değil aynı zamanda sizlere vakit kaybettiren konsolosluk, gümrük, fatura kesilmesi gibi işlemlerinizi de sizin adınıza biz yürütüyoruz. Bu sayede bu işlere ayıracağınız zamanı harcamanızı önleyerek iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Sys Kurye olarak sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal iş yerlerine de hizmet veriyoruz. Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan, uygulama üzerinden yemek siparişi, market alışverişi gibi hizmetler veren iş yerleri ile de düzenli olarak çalışıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi uygun fiyatlardan sunarak bu zor zamanlarda sizlerin yanında oluyoruz. Normalde saatler sürecek teslimat işlemlerinizi en geç 30 dakika ile 45 dakika arasında gerçekleştirerek sizlere yardımcı oluyoruz. Gönderinizin zarar görmeden taşınması için gerekli olan tüm tedbirleri almaya özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, sizin yanınızda olarak sorunu en kısa sürede çözüyoruz. Hizmetlerimizin sonunda duygu ve düşüncelerinizi alarak kendimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. İstanbul’ un her yerine hizmet veren Yeşilköy Kurye firmamız aynı zamanda ülkemizin pek çok şehrine de hizmet vermektedir. Sizlerle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hizmet verdiğimiz alanı genişletmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ederek hizmetlerimizden %100 memnun kalacağınıza her zaman emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara