İçeriğe geç

Kuyubaşı Kurye

Kuyubaşı Kurye
Kuyubaşı Kurye

Kalabalık ve sıkıntılı trafik hayatı olan bir şehirde yaşamanın zorluğunu en çok iş hayatı olan insanlar çekmektedir. Bir yerden başka bir yere giderken neredeyse zamanla mücadele eden bu insanlar, çoğu zaman yetiştirmeleri gereken önemli evrak ve belgeleri zamanında yetiştiremezler.

Bu gibi zorlu trafik şartlarından şikayetçi olan insanların imdadına yıllardır Kuyubaşı kurye olarak firmamız yardım eli uzatmaktadır. Müşterilerimizin yollarda mağdur olmamaları ve paketlerinin tam zamanında, istedikleri adreslere teslim edilmesi adına daima işinin ehli profesyonel çalışanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için başta evrak ve belgelerin teslimatı olmak üzere, daha birçok ürünün taşımacılığını yapmaktayız. Ayrıca ürünlerinizin paketlenme işlemlerinden, teslimatına kadar geçen bütün zaman aralığında, işlerimizi özenle ve ürünlerinizin hasar almayacağı şekilde yürütmekteyiz.

Kuyubaşı kurye daima müşterin isteklerini göz önünde bulundurarak hareket eden, müşteri odaklı bir firmadır. Kuryelerimiz teslimatlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına, tek bir adresi esas alırlar. Siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz kişiye özel olan bu teslimat hizmetleri sayesinde, paketlerinizin başka bir adrese gitmesi ya da kaybolması durumu söz konusu bile değildir. Paketleriniz günün hangi saatinde olursa olsun, daima belirtmiş olduğunuz adreslere güvenle teslim edilmektedir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için zamanlarının ne kadar değerli olduğunun bilinciyle, her zaman hızlı bir teslimat süreci sağlamaya çalışıyoruz. Ancak firmamız teslimat süresi kadar, teslimatın kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanmasına da değer vermektedir. Kadıköy kurye çalışanlarımızın güvenliğini de göz önünde bulundurarak, sadece sürücü belgesi olan ve motosiklet kullanma tecrübesine sahip kişilerle teslimat yapmaktadır.

İstanbul kurye, teslimatın güvenli bir şekilde tamamlanması adına güvenlik önlemlerini alarak, modern motosikletler ile hizmet sunan güvenilir bir firmadır. Paketlerinizi firmamıza uğrayarak teslim edebilecek zamanınız olmadığında, telefon numaramızdan bize ulaşarak dilerseniz evinizden de teslim alabiliriz. Bu gibi durumlarda firmamıza bağlı bir kuryeyi adresinize yönlendirerek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Evden eve, evden ofise ya da ofisten ofise gibi birçok taşımacılık hizmeti sunan Kuyubaşı kurye daima müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Firmamızı tercih ederek dilediğiniz adrese teslim edilmesini istediğiniz ürünlerin genel olarak motosiklet ile taşınabilecek büyüklükte olması gerekir. Aksi taktirde çok büyük ve ağır olan eşyaların taşımacılığını kuryelerimiz hem kendi güvenliklerini hem de trafikteki vatandaşlarımızın güvenliğini korumak açısından yapmamaktadırlar.

Firmamızın genel olarak taşımacılığını yaptıkları ürünler şöyledir:

● Çeşitli evraklar, belgeler, dosyalar

● Pasaportlar, kimlikler ve çeşitli kartlar

● Hediyelik eşyalar

● Çiçekler ve pastalar

● Elektronik cihaz ürünleri

Yıllardır hizmetinize açık olan Sys Kurye İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmak adına büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutan firmamız, oluşabilecek her türlü sorunları da en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu yüzden 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak, var olan sorununuzun ortadan kaldırılması konusunda firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kuyubaşı kurye olarak teslimat sürecindeki bütün ürünlerle yakından ilgilenmekte ve müşterilerimizin hiçbir sorun yaşamaması adına, yapmakta olduğumuz işlerin her bir aşamasında gereken özeni daima göstermekteyiz. Yıllardır sektördeki yerimizi tecrübemiz ve müşterilerimizin firmamıza duymuş olduğu güvenden güç alarak korumaktayız.

Kuyubaşı Kurye Hizmeti

Gelişimini gün geçtikçe daha yukarılara tırmanarak sürdüren e-ticaret hizmetlerinin en önemli iş bölümü teslimat aşamalarıdır. Bir teslimat ne kadar hızlı bir biçimde gerçekleştirilirse memnuniyette o kadar artmaktadır. Kuyubaşı kurye uzman ekibimizle yer aldığımız kurye hizmetleri sektöründe tüm işlemlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde sonlandırmak adına sizlerin yanında bulunmaktayız. Yerine getirdiğimiz her teslimat sonucunda hem kendimizin hem iş ortaklarımızın işlerindeki ilerleme yadsınamaz seviyelere gelmektedir. Tüm gönderi aşamalarında göstermiş olduğumuz üstün hassasiyet anlayışımızla tüm paket ve ürünlerinizi yerlerine ulaştırmaktayız.

Kuyubaşı kurye hizmetlerimizi geliştirerek daha kaliteli noktalara taşımak amacıyla her zaman daha iyi hizmete ulaşmak ve ulaştırmak için uğraşmaktayız. Birçok kurye hizmetini tek bir çatı altında birleştirerek tüm müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda geniş hizmet yelpazemizle hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin nasıl bir hizmet istediklerini çok iyi bilerek hep yanlarında oluyoruz.

Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ilk ulaştığınız andan teslimatın sonlanma ve sonraki aşamaların tamamında sizlerle iş birliği içinde hareket ediyoruz. Tüm iş bölümlerimizdeki tecrübeli uzman kadromuzla sorunsuz işlemler vadediyoruz. Kuyubaşı kurye ekibimizin şehir içi tüm lokasyonlar hakkındaki geniş bilgileri sayesinde gereksiz zaman kayıplarından sizleri kurtarıyoruz. Teslimatını gerçekleştirmek istediğiniz paketlerinizin boyutlarının motorlarımıza sığmaması durumunda özel araçlarımızla yine kısa sürelerde alıcılarına teslim ediyoruz.

7 gün 24 saat faydalanabileceğiniz kuyubaşı kurye hizmetlerimize istediğiniz saatte müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Şehir içi teslimat seçeneğimizin yanında şehirlerarası gönderilerinizi de kabul etmekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmalarını kullanarak şehir dışı gönderilerinizi de bir an önce yerlerine götürüyoruz. Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz tüm ürünler kıymetleri arasında herhangi bir ayrım gözetmeksizin tamamı güvencemiz altında sigortalanmaktadır.

Hızla gerçekleştirdiğimiz işlemlerimiz ile birlikte kaliteden asla ödün vermiyoruz. Gerekli tüm tedbirleri alıyor ve oluşabilecek tehlikeli durumlara karşı hiçbir risk almıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli tüm eğitimleri veriyor hem kuryelerimizin hem diğer insanların hayatlarını tehlikeye sokabilecek hareketlerden kaçınıyoruz. Kuyubaşı kurye ekibimiz bizlere iletmiş olduğunuz bilgilere istinaden gönderilerinizi adresinizden alarak alıcılarına götürmektedir. Kıymetli eşya, dosya, evrak, bireysel ve ticari gönderilerinizin tamamını aynı özenle taşıyarak sapasağlam bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz.

Hızlı bir şekilde yapılan teslimatın yanında ürünlerin zarar görmemesi ve hasar almamasının da çok önemli olduğunu biliyoruz. Uyguladığımız tüm süreçlerin başından sonuna kadar müşteri hizmetlerimiz ile tüm sorularınızı cevaplandırarak gönderinizi takip etme imkanını sizlere sunuyoruz. Acil durumlar için gece ve nöbetçi kurye seçeneğimizle ürünlerinizi taşıyoruz. Ekstra hassaslık gerektiren gönderileriniz için Vip teslimat seçeneğimizde sizleri beklemektedir.

Teslimat aşamasında sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerle sektör içinde fark yaratmanıza ve rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı oluyoruz. Uyguladığımız fiyat tarifelerini ulaşılabilir seviyelerde bütçe sarsmayan şekilde sunarak kaliteli hizmetlerimize kolay bir şekilde ulaşmanızı temenni ediyoruz.

  • 7/24 teslimat kolaylığı
  • Vip hizmet seçeneği
  • Şehir içi ve şehir dışı gönderim
  • Gece ve nöbetçi kurye hizmeti
  • Uçak kargo seçeneği
  • Müşteri memnuniyeti
  • Uygun fiyat tarifesi
  • Gönderi takibi
  • Sorun değil çözüm üretme anlayışı
  • Kaliteden ödün vermeyen yaklaşımlar

İle birlikte tüm hizmetlerimizi işinizi kolaylaştırmak için uyguluyoruz. Kuyubaşı kurye olarak tüm uzman kadromuzla kaliteyi ve hızı bir arada sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Almış olduğunuz hizmetin kalitesi ile müşterilerinizde oluşacak memnuniyeti keyifle izleyeceğinize inanıyoruz. Üstün hizmet verme anlayışımızı görmek ve tüm avantajlarımızdan faydalanarak hemen hizmet almaya başlamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp