İçeriğe geç

Kuyubaşı Kurye

Kalabalık ve sıkıntılı trafik hayatı olan bir şehirde yaşamanın zorluğunu en çok iş hayatı olan insanlar çekmektedir. Bir yerden başka bir yere giderken neredeyse zamanla mücadele eden bu insanlar, çoğu zaman yetiştirmeleri gereken önemli evrak ve belgeleri zamanında yetiştiremezler.

Bu gibi zorlu trafik şartlarından şikayetçi olan insanların imdadına yıllardır Kuyubaşı kurye olarak firmamız yardım eli uzatmaktadır. Müşterilerimizin yollarda mağdur olmamaları ve paketlerinin tam zamanında, istedikleri adreslere teslim edilmesi adına daima işinin ehli profesyonel çalışanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için başta evrak ve belgelerin teslimatı olmak üzere, daha birçok ürünün taşımacılığını yapmaktayız. Ayrıca ürünlerinizin paketlenme işlemlerinden, teslimatına kadar geçen bütün zaman aralığında, işlerimizi özenle ve ürünlerinizin hasar almayacağı şekilde yürütmekteyiz.

Kuyubaşı kurye daima müşterin isteklerini göz önünde bulundurarak hareket eden, müşteri odaklı bir firmadır. Kuryelerimiz teslimatlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına, tek bir adresi esas alırlar. Siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz kişiye özel olan bu teslimat hizmetleri sayesinde, paketlerinizin başka bir adrese gitmesi ya da kaybolması durumu söz konusu bile değildir. Paketleriniz günün hangi saatinde olursa olsun, daima belirtmiş olduğunuz adreslere güvenle teslim edilmektedir.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için zamanlarının ne kadar değerli olduğunun bilinciyle, her zaman hızlı bir teslimat süreci sağlamaya çalışıyoruz. Ancak firmamız teslimat süresi kadar, teslimatın kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanmasına da değer vermektedir. Kadıköy kurye çalışanlarımızın güvenliğini de göz önünde bulundurarak, sadece sürücü belgesi olan ve motosiklet kullanma tecrübesine sahip kişilerle teslimat yapmaktadır.

İstanbul kurye, teslimatın güvenli bir şekilde tamamlanması adına güvenlik önlemlerini alarak, modern motosikletler ile hizmet sunan güvenilir bir firmadır. Paketlerinizi firmamıza uğrayarak teslim edebilecek zamanınız olmadığında, telefon numaramızdan bize ulaşarak dilerseniz evinizden de teslim alabiliriz. Bu gibi durumlarda firmamıza bağlı bir kuryeyi adresinize yönlendirerek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Evden eve, evden ofise ya da ofisten ofise gibi birçok taşımacılık hizmeti sunan Kuyubaşı kurye daima müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Firmamızı tercih ederek dilediğiniz adrese teslim edilmesini istediğiniz ürünlerin genel olarak motosiklet ile taşınabilecek büyüklükte olması gerekir. Aksi taktirde çok büyük ve ağır olan eşyaların taşımacılığını kuryelerimiz hem kendi güvenliklerini hem de trafikteki vatandaşlarımızın güvenliğini korumak açısından yapmamaktadırlar.

Firmamızın genel olarak taşımacılığını yaptıkları ürünler şöyledir:

● Çeşitli evraklar, belgeler, dosyalar

● Pasaportlar, kimlikler ve çeşitli kartlar

● Hediyelik eşyalar

● Çiçekler ve pastalar

● Elektronik cihaz ürünleri

Yıllardır hizmetinize açık olan Sys Kurye İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmak adına büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutan firmamız, oluşabilecek her türlü sorunları da en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu yüzden 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak, var olan sorununuzun ortadan kaldırılması konusunda firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kuyubaşı kurye olarak teslimat sürecindeki bütün ürünlerle yakından ilgilenmekte ve müşterilerimizin hiçbir sorun yaşamaması adına, yapmakta olduğumuz işlerin her bir aşamasında gereken özeni daima göstermekteyiz. Yıllardır sektördeki yerimizi tecrübemiz ve müşterilerimizin firmamıza duymuş olduğu güvenden güç alarak korumaktayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×