İçeriğe geç

Ziverbey Kurye

Ziverbey Kurye
Ziverbey Kurye

İş temposunun yüksek ve gündelik yaşamın yoğun olduğu günümüzde hız veya zamandan tasarruf, her alanda önemli bir konudur. Hız denilince akla gelebilecek en önemli alanlardan biri kargo hizmetleridir. Yüksek veya düşük önemde gönderilerin ilgili yerlere teslim edilmesini sağlayan kargo firmaları, zaman zaman teslimat süreleriyle kişilerin işlerini zorlaştırabilmektedir. Yüksek önemde olmayan gönderilerin teslimat sürelerinde gecikme kişiler tarafından telafi edilebilirken kurumlarla alakalı belgelerin veya yüksek önemde gönderilerin gecikmesi önemli sorunlara neden olabilmektedir. Bu sorunların üstesinden gelmek için Ziverbey kurye hizmete girmiştir.

Kadıköy ilçesinde faaliyette bulunan Ziverbey kurye olarak istediğiniz adresten iş evraklarınızı, dosyalarınızı veya diğer ürünlerinizi alarak ilgili kişi ve kurumlara güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Bu hızlı ve güvenilir hizmetimizden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, telefon numaralarımızdan bizi aramak veya internet sitemiz aracılığıyla gönderi kaydı oluşturmaktır. Kaydın ardından personellerimiz istediğiniz adresten gönderinizi teslim alacaktır. Ürünleriniz adresten alındıktan sonra gönderinizin durumunu haritadan takip edebilirsiniz. En kısa sürede belirttiğiniz adrese teslimat gerçekleşmektedir.

Türkiye’de trafiğin en yoğun olduğu şehir olan İstanbul’da kurye hizmetleri önem arz etmektedir. Kurye olarak gönderilerinizin zamanında ilgili yerlere teslim edilmesi için uğraşıyoruz. Teslimatlarımıza trafiğin etki etmemesi için çaba gösteriyoruz. Bunun için ise çeşitli araçlara başvuruyoruz.

Trafikten en az etkilenen araçlardan biri olan motosiklet kullanımı gittikçe çeşitli sektörlerde yaygınlaşmaktadır. İstanbul’un trafiğine ek olarak yolların durumundan da en az etkilenmek için motorlu kuryeler tercih edilmektedir. Ziverbey kurye olarak sağlam ve hızlı araçlarımızla gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Kurye hizmetimiz en güvenilir ve profesyonel bir şekilde verilmektedir. Faaliyetlerimiz kapsamındaki tüm unsurlarla hassasiyetle ilgilenmekteyiz. Taşıma işlemlerini gerçekleştirdiğimiz araçlarımız, bakımlı ve en son modeldirler. Bakımlarını periyodik olarak takip ederek oluşabilecek en küçük sorunları başından engelliyoruz. Trafiğe çıkan ekip üyelerimizin tamamı deneyimli ve trafik kurallarına özenle uyan kişilerden oluşmaktadır. Ekip üyelerimiz, İstanbul trafiğindeki deneyimleriyle en kısa yoldan gönderilerinizi güvenle teslim eder. Böylece Ziverbey kurye olarak trafikte oluşabilecek herhangi bir öngörülebilir sorundan dolayı teslimatta yaşanabilecek aksamayı önlüyoruz.

Taşınması ve bulundurulmasında sakınca olan madde veya ürünler haricinde tüm gönderileriniz ekibimiz tarafından özenle taşınmaktadır. Taşıma sırasında ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi için taşınan ürünün içeriğine yönelik olarak paketleme yapılmaktadır. Böylece hasar almadan veya bozulmadan ürünler ilgili yerlere kusursuz ulaştırılır. Sadece bireysel teslimat değil aynı zamanda şirketlerle yaptığımız anlaşmalar neticesinde çeşitli şirketler arası teslimatları da gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, teslimat ile ilgili tüm durumları hesaba katarak hizmet verir. Teslim edilecek ürünlerin veya evrakların zarar görmesine sebep olabilecek sert hava şartları için ekibimiz çeşitli önlemler almaktadır. Güvenilir araçlarımızda yer alan taşıma haznesinde ürünler doğru şekilde muhafaza edilerek güvenli sürüşle ilgili yerlere sorunsuz bir şekilde ulaştırılır.

Firmamız, hizmetleri karşılığında müşterilerimiz için en uygun fiyatlar sunmaya özen göstermektedir. Kargonun teslim alınmasından önce de talep edildiği takdirde net ücret bilgisi müşterilerimizle paylaşılabilmektedir. Fiyatlandırmanın yanı sıra ürünlerin taşınmasından teslim edilmesine kadar olan tüm sürece dair aklınıza takılan tüm detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ziverbey kurye olarak hizmetlerimizi sadece mesai saatlerinde değil mesai saatleri dışında da sürdürüyoruz. Bünyemizde bulunan çeşitli ekipler, teslimatların daha hızlı gerçekleştirilmesi istendiğinde ve firmamıza teslimat için mesai saatleri dışında başvurulduğunda harekete geçmektedir. Böylece Ziverbey kurye olarak 7 gün 24 saat hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ziverbey Kurye Hizmeti

Ziverbey Kadıköy’e bağlı minibüs ve otobüsleri ile yoğun trafiğe sahip bir semttir. İkamet eden kişi sayısının çokluğu elbette ki bütün şehirde olduğu gibi bu semtte de trafiği olumsuz etkilemektedir. Bizim gibi Ziverbey kurye taşımacılık olarak faaliyet gösteren işletmelerin böylesi bir yoğunlukta hizmet verebilmesi için çok dikkatli ve özenli olması gerekir. O sebeple profesyonel bir ekiple çalışarak en küçük bir aksiliği bile çarçabuk çözebilen, çözüm odaklı anlayışın izinden giden nitelikli elemanlarla yol alıyoruz.

Teknolojiyi takip ediyor, gerek donanım bakımından gerekse araç noktasında en iyi seçimleri yapıyoruz. Araçlarımız yola çıkmadan önce rutin kontrolleri aksatılmadan yapılıyor. Bütün bu dikkat ve özen beraberinde güveni ve hızı kazandırıyor. Bu iki unsur da bu alanda çalışan işletmeler için çok değerli iki gayedir. Bunun için çok çalışıyoruz.

Ziverbey kurye olarak semtimizin güzide insanlarına hizmet vermekten mutluyuz. Çünkü bizim firma olarak bu alanda çalışma yürütmemizin esas gayesi, insana hizmettir. İşletmemiz gücünü bu mottodan alır. Bu yüzden en üst seviyede hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak pek çok kişiye pek çok alanla ilgili hizmet taşıyoruz. Şirketler başka bir şirkete evrak göndermek isteyebiliyor. Hukukî dosyaların hızlıca diğer bir yöneticiye verilmesi icap edebiliyor. Pasaport gibi kişisel kimlikler gönderilebiliyor. Evin küçüğü için oyuncak, büyüğü için kitap alınıyor. Ve bütün bunlar için kuryemiz kullanılıyor. Bütün bu paketlerin yanında dikkat gerektiren bir husus var ki o da yasal olmayan paketleri taşıyamayacağımızdır.

Ziverbey kurye olarak dört mevsim bütün hava koşullarında hizmet veriyoruz. Yağmur yağdığında, kar atıştırdığında, güneşli havada, bulutlu olduğunda her şart ve koşulda hizmete devam ediyoruz. Önlem alarak yola çıkan ekiplerimiz paketlerin güvenliğini de kendi sağlığını da riske atmayacak şekilde taşımacılık yapıyor.

Ziverbey kurye sürücüsünün sağlığını düşünerek en iyi ekipmanı alarak elemanlarının güvenliğini en üst düzeyde sağlamaya gayret eder. Kask olmazsa olmazlardandır. Dizlik, gözlük, rüzgârlık da bulundurulması zorunlu donanımlardır. 4 mevsim teslimat yapan elemanlarımız mevsimin gereği olan eşyayı kullanarak yola çıkmalıdır. Yoksa hava şartları sebebiyle soğuk ve rüzgârlı günlerde hastalanmaması işten bile değildir. Firmamızın görevi meslek etiği icabı, elemanını meslek hastalığına yakalanmaktan korumaktır. Zira motosikletle olan kazaların büyük çoğunluğu koruyucu malzemenin tedarik edilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Ayrıca Ziverbey kurye motosikletlerini de özenle seçer. En iyi donanıma sahip araçları kullanır. Bu, aynı zamanda hızı ve güvenliği de beraberinde getirir. Yola çıkmadan önce bakımı aksatılan motosikletin kaza yapma olasılığı daha yüksektir. Yolda çıkan herhangi bir aksilikte ekiplerimiz birbiriyle koordineli çalışır. Ve sorun en kısa sürede çözülür. Taşımacılık aksamayacak şekilde en iyi çözüm geliştirilir. Paket tarafınızdan alındıktan sonra size takip kodu verilir. Bu kodla paketinizi her an takip edebilirsiniz. Alıcıya teslim edildiğinde de size bildirilir.

İşletmeler ve tüketiciler için artık hayatın bir parçası haline gelen Ziverbey kurye 7/24 hizmet anlayışla hizmet verir. Günün herhangi bir saatinde gece bile kurye hizmetiyle paketlerinizi taşımaya yardımcı oluyoruz. Fiyatlandırma konusunda da dikkat ettiğimiz belli kriterler oluyor. En makul değeri vererek müşterimizin yanında bir duruş sergilemeye gayret ediyoruz. Gönderi paketinin boyutu, gönderen kişinin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafe hesaplanarak fiyat belirleniyor. Bize her konuda bilgi almak için ulaşabilir, hizmetlerimizle alâkalı geri dönüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Sizin istek ve talepleriniz bizi daha ileriye taşımaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara