İçeriğe geç
Anasayfa » Kapalıçarşı Kurye

Kapalıçarşı Kurye

Sys Kurye firmamız, profesyonel Kapalıçarşı kurye hizmetleri ile müşterilerini her zaman memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün kendimizi daha fazla geliştirerek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalarak ayrılmanız için çok çalışıyoruz.

Kapalıçarşı kurye gönderilerinizi adresinize kadar gelip elden teslim alarak istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir problem çıkmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Hem hizmet esnasında hem de hizmetten yararlandıktan sonra destek hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak endişelerini ortadan kaldırıyoruz.

Kapalıçarşı kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderinizi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Bu gönderi türlerinden bazıları şunlardır:

 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Aksesuar ve ayakkabı çeşitleri
 • Süpermarket ve gıda ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Kişisel bakım ve makyaj ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Belge, dosya, evrak, fatura vb.
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Teknolojik ürünler
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Spor, hobi ve müzik ürünleri
 • Yedek parça
 • Kırtasiye ürünleri

Gibi daha birçok türden gönderinizi Sys Kurye güvencesi ile alıcısına ulaştırabilirsiniz. Fatih kurye hizmetlerimizi hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Kurumsal firmalar ile düzenli anlaşmalar yaparak müşterilerini memnun etmelerini sağlıyoruz.

İstanbul Kurye hizmetleri gönderilerinizin profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayan hizmettir. Hizmetin kalitesi tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına göre değişkenlik göstermektedir. İşini iyi yapmayan bir kuryeyi tercih etmeniz durumunda gönderiniz zarar görebilir, kaybolabilir ya da doğru alıcıya teslim edilmeyebilir. Bu gibi sorunların yaşanmaması için Sys Kurye firmamızı tercih edin ve işinizi riske atmayın.

İhtiyaç ve taleplere yönelik çözüm seçenekleri sunan firmamız her zaman kaliteli bir şekilde Kapalıçarşı kurye hizmeti vermektedir. Hizmetimiz bünyesinde her zaman işini iyi bilen gerekli donanıma sahip kişileri bulundurarak kalitemizden söz ettiriyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz.

Her zaman yanınızda olabilmek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstediğiniz günde ve istediğiniz saatte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gönderilerinizin alıcısına teslim edilmesi için dağıtım gününü ya da mesai saatini beklemenize gerek yok. Çalışmalarımızı her zaman sürdürerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kapalıçarşı kurye fiyatları gönderinizin uzunluğuna, ağırlığına ve diğer özelliklerine, göndericinin adresi ile alıcının adresi arasındaki toplam uzaklığa, tercih ettiğini kurye hizmetine ve tercih etmiş olduğunuz motor modeline göre değişkenlik göstermektedir.

Express kurye ve Vip kurye hizmetlerimiz daha donanımlı araçlarla gerçekleştirildiği için bu fiyatı etkilemektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde gönderinizin teslim edileceği konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edileceği konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim edilmektedir. Bu sayede daha acil teslim edilmesini istediğiniz önemli gönderilerinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak sizleri memnun ediyoruz. Sene içinde belli dönemlerde kampanyalar yaparak da müşterilerimize avantajlı teklifler sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Sizlere hızlıca dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz kurye hizmeti ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×