Anasayfa » İstoç Kurye

İstoç Kurye

Günümüzde başta büyük şehirler olmak üzere, trafik sorunu her geçen gün artmaktadır. Artan insan nüfusu, yetersiz şehir altyapısı kimi zaman bireylerin ulaşımının önündeki en büyük engel kimi zaman ise ulaştırılması gereken önemli bir belge ya da kargonun ulaşacağı yere zamanında yetişmemesi gibi sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunun aşılmasındaki en önemli unsuru ise İstoç kurye ile yapılan taşıma yöntemi oluşturmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de özellikle İstanbul olmak üzere birçok büyük ilde, bu kuryeler aracılığı ile taşıma yapılmaktadır.

Bir kargo, paket ya da başka bir yere ulaştırılması gereken herhangi bir belgenin, Bağcılar Belediyesi ilçe sınırlarındaki trafik sorununu en aza indirgenerek, hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese tesliminin motorlu taşıtlar aracılığı ile yapılmasına İstoç kurye hizmeti adı verilmektedir. Kurye olarak çalışacak bireylerde; A2 ehliyete sahip, görme, duyma ya da psikolojik olarak bir problemi bulunmaması ve iletişimin kuvvetli olması gibi birtakım özelliklerin bulunması gerekmektedir. Motorlu araçlar ile yapılan bu taşımacılığın en büyük avantajlarından birisi, trafiğin yoğun olması durumunda bile kargonun hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edilmesine olanak sağlamasıdır. Aynı zamanda fiyat ve performans açısından bakıldığında fiyatlar makul ve sürekli kurye hizmetine ihtiyaç duyulan durumlarda ise ekonomik olarak oldukça uygundur.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, özellikle İstanbul Kurye  hizmeti ile trafiğin yoğun olduğu birçok yerde taşınması gereken kargo ve belgelerinizi özenle ve dikkatle, hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Acil ilaç teslimatı, kiralık, VIP ya da taksi olarak hizmet veren İstoç kurye araçlarımız, isteğiniz doğrultusunda 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Sayılan hizmetlerin yanı sıra kredi kartı ekstresi, broşür, el ilanı, davetiye ya da doğum günü kartı gibi özel belge teslimatını güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteye önem veren firmamız, yüksek model motorlu araçlar ve tecrübeli kuryeler ile çalışmakla birlikte, müşteri memnuniyetine azami önem veren bir vizyon benimsemektedir.

Kuryeler yaya kurye, motor kurye, arabalı ve bisikletli kurye olarak kendi aralarında sınıflara ayrılır. Şüphesiz ki bunlar içerisinde en önemli yere sahip olan motor kuryelerdir. İstoç kurye olarak da bilinen motorlu kuryeler özellikle acil ve önemli teslimatı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Biliyorsunuz ki trafik sorunu günümüzün en önemli sorunlarından biridir. İnsanlar sürekli bir yerlere yetişmekte ve bir şeyler yetiştirmekte sorun yaşamaktadırlar. Bu sebeple hem zamandan tasarruf sağlama hem de teslimatlarının güvenirliliği açısından motor kuryeler tercih edilmektedir.

İstoç kurye hizmeti kolay ve hızlı taşımacılık kurye olarak bilinir. Verdiği hizmetle ciddi anlamda insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Bir gönderinin belirlenen saatte yerine ulaşması sağlanır. Önemli evrak, mektup ve özel eşyaların gönderiminde de güven açısından özellikle tercih edilmektedir. Zamanında ve doğru teslimat bu hizmeti belirleyen en önemli noktalarından biridir. Gün içinde yoğun bir şekilde evrak teslimatı yapan firmalar tarafından da öncelikli olarak tercih edilmektedir. İş yerlerinde iş yükünün hafiflemesi ve zamanında iş teslimi açısından da önemi büyüktür.

Gelişen teknolojiyle birlikte motorlu kuryelerin en yüksek hızda hizmet sunmasının da payı büyüktür. Hem iyi bir motorla hızlı hareket etmesi hem de ulaşım sağlanacak bölgeyi kolay bulup zamanında gitmesi sağlanır.

İstoç kurye fiyatları ise gönderinin yapılacağı adrese ve gönderiye göre farklılıklar göstermektedir. Alacağınız hizmet karşılığında size fiyat belirlenir ve bu doğrultuda hizmet verilir. Sonradan bir fiyat farklılığı yaşanmaz.

Motor kurye tercih edilirken en önemli husus, motor kurye hizmeti veren kişinin ve kurumun beklenen hizmete tam karşılık vermesidir. Müşteri talebini tam karşılamak ve güler yüzlü hizmet sunmak çok önemlidir. Verilen hizmetin kalitesini belirleyici unsur, müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olup, sizlere her zaman doğru ve kaliteli hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz.