İçeriğe geç
Anasayfa » İstoç Kurye

İstoç Kurye

Günümüzde başta büyük şehirler olmak üzere, trafik sorunu her geçen gün artmaktadır. Artan insan nüfusu, yetersiz şehir altyapısı kimi zaman bireylerin ulaşımının önündeki en büyük engel kimi zaman ise ulaştırılması gereken önemli bir belge ya da kargonun ulaşacağı yere zamanında yetişmemesi gibi sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunun aşılmasındaki en önemli unsuru ise İstoç kurye ile yapılan taşıma yöntemi oluşturmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de özellikle İstanbul olmak üzere birçok büyük ilde, bu kuryeler aracılığı ile taşıma yapılmaktadır.

Bir kargo, paket ya da başka bir yere ulaştırılması gereken herhangi bir belgenin, Bağcılar Belediyesi ilçe sınırlarındaki trafik sorununu en aza indirgenerek, hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese tesliminin motorlu taşıtlar aracılığı ile yapılmasına Avrupa Yakası Kurye hizmeti adı verilmektedir. Kurye olarak çalışacak bireylerde; A2 ehliyete sahip, görme, duyma ya da psikolojik olarak bir problemi bulunmaması ve iletişimin kuvvetli olması gibi birtakım özelliklerin bulunması gerekmektedir. Motorlu araçlar ile yapılan bu taşımacılığın en büyük avantajlarından birisi, trafiğin yoğun olması durumunda bile kargonun hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edilmesine olanak sağlamasıdır. Aynı zamanda fiyat ve performans açısından bakıldığında fiyatlar makul ve sürekli kurye hizmetine ihtiyaç duyulan durumlarda ise ekonomik olarak oldukça uygundur.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, özellikle İstanbul Kurye  hizmeti ile trafiğin yoğun olduğu birçok yerde taşınması gereken kargo ve belgelerinizi özenle ve dikkatle, hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Acil ilaç teslimatı, kiralık, VIP ya da taksi olarak hizmet veren İstoç kurye araçlarımız, isteğiniz doğrultusunda 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Sayılan hizmetlerin yanı sıra kredi kartı ekstresi, broşür, el ilanı, davetiye ya da doğum günü kartı gibi özel belge teslimatını güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteye önem veren firmamız, yüksek model motorlu araçlar ve tecrübeli kuryeler ile çalışmakla birlikte, müşteri memnuniyetine azami önem veren bir vizyon benimsemektedir.

Kuryeler yaya kurye, motor kurye, arabalı ve bisikletli kurye olarak kendi aralarında sınıflara ayrılır. Şüphesiz ki bunlar içerisinde en önemli yere sahip olan motor kuryelerdir. Bağcılar kurye olarak da bilinen motorlu kuryeler özellikle acil ve önemli teslimatı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Biliyorsunuz ki trafik sorunu günümüzün en önemli sorunlarından biridir. İnsanlar sürekli bir yerlere yetişmekte ve bir şeyler yetiştirmekte sorun yaşamaktadırlar. Bu sebeple hem zamandan tasarruf sağlama hem de teslimatlarının güvenirliliği açısından motor kuryeler tercih edilmektedir.

İstoç kurye hizmeti kolay ve hızlı taşımacılık kurye olarak bilinir. Verdiği hizmetle ciddi anlamda insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Bir gönderinin belirlenen saatte yerine ulaşması sağlanır. Önemli evrak, mektup ve özel eşyaların gönderiminde de güven açısından özellikle tercih edilmektedir. Zamanında ve doğru teslimat bu hizmeti belirleyen en önemli noktalarından biridir. Gün içinde yoğun bir şekilde evrak teslimatı yapan firmalar tarafından da öncelikli olarak tercih edilmektedir. İş yerlerinde iş yükünün hafiflemesi ve zamanında iş teslimi açısından da önemi büyüktür.

Gelişen teknolojiyle birlikte motorlu kuryelerin en yüksek hızda hizmet sunmasının da payı büyüktür. Hem iyi bir motorla hızlı hareket etmesi hem de ulaşım sağlanacak bölgeyi kolay bulup zamanında gitmesi sağlanır.

İstoç kurye fiyatları ise gönderinin yapılacağı adrese ve gönderiye göre farklılıklar göstermektedir. Alacağınız hizmet karşılığında size fiyat belirlenir ve bu doğrultuda hizmet verilir. Sonradan bir fiyat farklılığı yaşanmaz.

Motor kurye tercih edilirken en önemli husus, motor kurye hizmeti veren kişinin ve kurumun beklenen hizmete tam karşılık vermesidir. Müşteri talebini tam karşılamak ve güler yüzlü hizmet sunmak çok önemlidir. Verilen hizmetin kalitesini belirleyici unsur, müşteri memnuniyetidir. SYS Kurye olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olup, sizlere her zaman doğru ve kaliteli hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz.

İstoç Moto Kurye

İstoç Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük ticaret merkezlerinden birisidir. İstanbul Toptancılar Çarşısı olsa da merkez daha çok İstoç olarak bilinmektedir. Eminönü belgesinde yer alan ticaret merkezi Tahtakale, Mercan, Kantarcılar, Yeşildirek, Süleymaniye, Küçükpazar, Sirkeci, Beyazıt ve Cağaloğlu’ndaki toptancı esnaflardan oluşmaktadır. Çeşitli meslek dallarından çok sayıda esnafın oluşturduğu kooperatif İstanbul’un zorlu şartlarından uzaklaşmak amacıyla kurulmuştur.

Esnaflar İstanbul’un artan trafiğinden, sağlıksız koşullarından, ham maliyelerinden ve diğer sorunlarından uzaklaşmak için bu toplu pazarı açmışlardır. 1979 yılında 52 üye tarafından kurulan İstoç, 1984 yılında bugünkü arazisine taşınmıştır. Yıllar içinde oldukça fazla sektöre hizmet vermeye başlamış olan İstoç’ta hırdavat, plastik eşya, madeni eşya, melamin, kâğıt, mobilya malzemeleri, zücaciye, promosyon ürünleri, gıda ürünleri, ikinci el otomobil ve daha pek çok eşitte ürün satılmaktadır. Otuz beşten fazla çeşit ürünün satışı yapılan bölgede en temel ihtiyaçlardan birisi de kuryedir.

SYS Kurye olarak uzun yıllardır İstoç Moto kurye alanında hizmet veriyoruz. Bölgenin ihtiyaçlarını gözetiyoruz ve her zaman müşterilerimize en hızlı ve en güvenli çözümleri sağlamak amacıyla hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz.

İstoç Motor Kurye

İstoç motor kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak tamamen ihtiyaç odaklı çalışıyoruz. İsterseniz İstoç içinde bir adresten başka bir adrese taşınması gereken paketleriniz için hizmet alabilirsiniz. Ya da İstoç’tan İstanbul’un herhangi bir yerine göndermek istediğiniz paketleriniz için yardım alabilirsiniz. Dilerseniz de İstanbul’un herhangi bir yerinden İstoç’taki bir adrese teslim edilmesi gereken paketleriniz için talepte bulunabilirsiniz.

İstoç motor kurye olarak çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Pek çok farklı kategoride birçok paketinizi taşıyabiliriz. Kuryelerimizce aşınması istenen paketler daha çok kişisel eşyalar, hediye ürünleri, yemek ürünleri, kimlik, pasaport, ehliyet vs. olmaktadır.

Ayrıca dosya, evrak, belge gibi paketlerin taşınması da tarafımızca yapılmakta, kurumsal ve bireysel her türlü ihtiyacınız başarıyla karşılanabilmektedir. Gıda malzemeleri ve gıda ürünleri de kuryelerimizce taşınabilmektedir. Yine çiçek ve başka hediyelik ürünleri, tıbbi malzemeleri, faturaları, kartları da İstoç motor kurye uygulamamızla taşıyabiliyoruz.

İstoç Motorlu Kurye

İstoç motorlu kurye olarak pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Bu açıdan uygulamalarımızın en büyük avantajı zaman açısından olmaktadır. Motor kuryelerimiz yoğun İstanbul trafiğinden etkilenmeden her yere en hızlı biçimde ulaşabilmektedir. Böylece en acil taşınması gereken paketleriniz dahi tarafımızca taşınabilmektedir.

İstoç motorlu kurye uygulamalarımızın bir diğer avantajı güvenli olmasıdır. Paketleriniz tarafımıza teslim edildiği andan itibaren bizim sorumluluğumuzdadır. Bu sayede nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde alıcısına ulaştırılır. Böylece paketlerinizin ezilmesi, kırılması, kaybolması, hasar alması gibi maddi zararlar yaşanmaz.

En çok önem verdiğimiz hususlardan birisi gizlilik ve güvenliktir. Yasal engeli olmayan her türlü paketinizi başarıyla taşıyabildiğimiz alanda paketlerinizin gizliği, müşteri gizliliği zedelenmez.

İstoç kurye alanında her ihtiyaca karşılık verebilmek amacıyla birden çok kurye türüyle hizmet veriyoruz. Bu açıdan İstoç genelinde gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için normal moto kuryemizi seçebilirsiniz. Böylece 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Hızlı kurye uygulamamızla daha hızlı teslimat yapabiliyor, size en yakın kuryemizi adrese yönlendirerek 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Daha acil talepleriniz içinse VİP kurye uygulamamızla 45 ila 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Gece kuryemizle hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz hale getiriyoruz. Motosikletlerle taşınması mümkün olmayan ebatlardaki paketleriniz içinse araçlı kurye hizmeti veriyor, aynı kalitede paketlerinizi taşımayı sürdürüyoruz. Her zaman kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kurye desteği sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×