Anasayfa » Körfez Kurye

Körfez Kurye

Günümüzün hızlı yaşam standartları, taşımacılık standartlarını belirlemede ve aynı zamanda yönlendirmede büyük bir rol oynamaktadır. Pek çok kişi gerek kişisel, gerek kurumsal gönderilerini hızlı ve pratik bir yöntemle ulaştırmak için güvenilir bir alternatif yolu aramaktadır. Bu gibi durumlarda Kocaeli içinde Körfez kurye hizmetleri sunan firmamız, büyük avantajlar sağlamaktadır.

Sahip olduğumuz yılları aşkın deneyim ışığında siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bazı hizmetler;

 • Evrak ve dosya gönderimi
 • Fatura, irsaliye gönderimi
 • Hediye, çiçek ve acil ilaç gönderimi
 • Kişisel kargo gönderimi

Gibi aklınıza gelebilecek pek çok durum için motorlu kuryelerimizle sizlere destek sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimiz belli bir düzen içinde tamamlanarak hızlı ve kaliteli süreçler sunulmaktadır. Sizler de Şehirler Arası Kurye hizmetlerini güvenle almak için doğru bir adres arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Körfez kurye faaliyetlerinde her zaman profesyonel bakış açısı çerçevesinde hizmetler sunuyoruz. Alanda aktif olarak hizmet veren kurye ekibimiz;

 • İş bilincine sahip
 • Takım çalışmalarında kusursuz faaliyetlere imza atan
 • Hızlı
 • Deneyimli ve eğitimli
 • Kriz anlarında soğukkanlı davranma eğilimi gösteren

Özel olarak seçilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız sektörde sahip olduğu başarılarında her zaman disiplinli bir bakış açısını temel alarak ilerlemiştir. Modern hayatın bir gerekliliği olan hızlı ve güvenli ulaştırma ihtiyacına hesaplı ve kaliteli bir alternatif geliştirmek için 2013’den bu yana İzmit Belediyesi ilçe sınırları içinde yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Alanında deneyimli ve eğitimli, şehir içi trafik akışına hakim olan özel motorlu kuryelerimizle sizlere standartların dışında bir süreç sunuyoruz. Siz de hem kurumsal, hem kişisel gönderileriniz için bizi tercih ederek, ayrıcalıklı hizmet deneyiminin keyfine varabilirsiniz.

Günümüzde pek çok kişi, motorlu kurye hizmetlerinin standart kargo hizmetlerinden daha maliyetli olduğu yanılgısına kapılmaktadır. Daha detaylı incelendiğinde ya da hizmet standartları bakımından ele alındığında Körfez kurye hizmetleri çok daha avantajlı bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. Standart kargo hizmetleri ile motorlu kurye hizmetleri arasındaki bazı farklar;

 • Motorlu kurye hizmetleri kapsamında, paketler aynı gün içinde teslim edilir.
 • Gönderileriniz motorlu kurye tarafından bulunduğunuz noktadan alınır.
 • Gönderi süreçleri bizzat sizin için özel olarak organize edilir.
 • Gönderi, önceliği varsa gün içinde birkaç saatte hedef noktaya ulaştırılmış olur.
 • Uygun fiyatlı yüksek kaliteli süreçler müşterilerimiz için özel olarak organize edilmektedir.

Firmamız tüm bu prensipler ışığında hem makul fiyatlar sunmakta hem de yüksek kalite standartlarında hizmetler vermektedir.

Sys Kurye ekibi olarak; Hem çağrı merkezinde çalışmalarını sürdüren arkadaşlarımız, hem de sahada aktif olarak faaliyet gösteren kurye ekibimizle büyük bir uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Körfez kurye süreçlerinde, talep ettiğiniz kuryeyi dakikalar içinde adresinize yönlendirerek hizmet sürecini başlatıyoruz. Adresinize ulaşan ekibimiz kısa süre içinde hedef noktaya ulaşarak, kurye hizmetini tam zamanında tamamlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimize her açıdan kusursuz ve kaliteli süreçler sunmak firmamızın öncelikli hedefini oluşturmaktadır. Biz de bu doğrultuda Körfez kurye hizmetlerinde, tüm ekip arkadaşlarımızla eksiksiz ve sıfır hata felsefesi ile ilerlemeyi sürdürüyoruz. Sizler de Körfez içinde güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı bir kurye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek hemen bulunduğunuz noktaya kurye talebinde bulunabilirsiniz.