İçeriğe geç

Nizam Kurye

Nizam Kurye
Nizam Kurye

Nizam kurye olarak hizmet götürdüğümüz her semtte hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz elemanlarımızın tecrübesinden ve hizmette sunduğumuz kaliteden son derece memnundur. Takdir alan personelimiz kaliteden ödün vermeden, standartları yükseltmek için azimli çalışmalarına devam eder. Yıllardır bu sektörde emek veren firmamız, müşterilerine verdiği güvenle bugünlere gelmiştir.

Profesyonel kadromuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hizmet verir. O yüzden kesintisiz hizmeti tercih eden işletmemiz, güne ara vermeden teslimata devam eder. Kuryelerimizi çağırmak için ne zaman arasanız ulaşabilirsiniz. Özellikle acil paketler için en hızlı servisi sağlayarak imdada yetişiyoruz. Medikal ilaçları veyahut malzemeleri, iki şirket arası yapılan sözleşmeleri, unutulan bir özel gün hediyesini vb. gibi pek çok teslimatı adresine ulaştırıyoruz.

Hedefimiz İstanbul’daki bütün semtlere en hızlı ulaşımı gerçekleştirebilmektir. Semt semt, ilçe ilçe dolaşarak teslimat yapan kuryelerimiz, yasal çerçevede her ürünü taşır.

Nizam kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, trafik yoğunluğuna girmeden paketlerini ulaştırabilir. Hız çağında yaşıyoruz ve herkes her işini mümkün olduğu kadar en hızlı sürede bitirmek istiyor. Bunun için de yollar araştırıyor. Hızı ve verimi arttıracak bütün avantajlı uygulamaları kullanarak hem bireyler hem de işletmeler kendilerine daha fazla zaman kazanmak istiyor. Son yıllarda kurye hizmetleri de bu açığı kapatarak hızlı hizmetleriyle insanların istediği zamanı kazanmalarına destek oluyor.

Nizam kurye olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. Bugünlere kadar müşterilerimizin takdirini kazanarak gelmemizin en önemli sebebi, ihtiyaçları gözlememiz ve yeni hizmet alanları belirlememizdir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu, hızlı ve güvenilir sistemimiz sayesinde en fazla tercih edilen işletmeler arasında yer alıyoruz. Kuryelerimiz, teslim aldıkları paketleri özenle ve titizlikle taşıyarak yeni adresine ulaştırıyor. Teslim edilmesi gereken kişi dışında da kimseye bırakmıyor. Paketin hasar görmesi, zarara uğraması için önlem alarak hareket ediyor.

Nizam Kurye Hizmeti

Nizam kurye olarak müşterimiz bize ulaştığında, kuryelerimiz yola çıkıyor ve paketi alarak en hızlı rotasyonu oluşturuyor. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle beraber kullandığımız yazılımlar ve navigasyon sayesinde hedef olarak belirlenen adrese ulaşım kolaylaşmaktadır. Trafik ne kadar yoğun olsa da motosiklet kullanan kuryelerimiz en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirebilmektedir. Özellikle acil durumlarda işletmelerin teslim edilmesi gereken sözleşmelerini, medikal bir cihazı, yedek araba anahtarını, unutulan kimliği dakikalar içinde bulunduğunuz konuma getiriyoruz.

Nizam kurye uygulamamızla gece veya gündüz istediğiniz saatte hizmet talep edebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, sizden aldıkları bilgiler doğrultusunda kuryelerimizi yönlendirir. Zaten takip numarası ile müşterilerimizin paketlerini izleme fırsatı sunuyoruz. Paketlerinin nerede olduğunu, teslim edilme zamanını görebiliyorlar. Firma olarak kendimizi her zaman yeniliyor, yeni teknolojileri kullanıyor, yazılımlarımızı güncelleyerek en hızlı sistemi oluşturuyoruz.

Nizam kurye olarak hem şehir içinde hem şehir dışındaki teslimatınızı hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Deneyimli personelimiz çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hareket eder. Pratik çözümler sunarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olurlar. Çünkü bizim bu sektördeki hizmet anlayışımız, önceliğimiz müşterilerimizdir. Amacımız müşterilerimizin verdiğimiz hizmetin kalitesinden memnun kalmalarını sağlamaktır. Bunun için de bütün ekibimiz elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret eder.

Her müşterimizin hizmetlerimizden yararlanmasını istiyoruz. Bu yüzden de uygun maliyetlerle hizmet vermeye çalışıyoruz. Hem güvenilir hem hızlı hem de uygun bir hizmetten istifade etmek isteyen herkes bize kolaylıkla ulaşabilir:

  • GSM numaralarımız
  • WhatsApp uygulamamız
  • E-mail adresimiz ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp