İçeriğe geç

Ateştuğla Kurye

Ateştuğla Kurye
Ateştuğla Kurye

Günümüz dünyasında gerek profesyonel gerekse kişisel hayatımızın birçok noktasında aciliyet gerektiren durumlarla baş başa kalırız. Hiç ummadığımız anlarda dahi, kendimizi mühim bir objenin varlığına muhtaç halde bulmamız mümkündür. Bu obje her şey olabilir: Patronunuz tarafından talep edilen bir dosya, sevdiğiniz bir bireye aynı gün iletilmesi gereken bir hediye, beklenmedik bir kargonun adınıza iletilmesi bunlardan sadece birkaçıdır.

Firmamız, bu gibi ehemmiyet gerektiren durumlarda, müşteri memnuniyetine öncelik vererek 7/24 Ateştuğla kurye hizmetinde bulunmaktadır. Sağlık, medya, sanayi gibi çeşitli alanlarda görev yapmakta olup, güvenilir ve hızlı bir hizmet aldığınızdan emin olacak şekilde işimizi yerine getirmeye önem göstermekteyiz. Hizmet vermekte olan Ateştuğla kurye servisimiz müşterilerimize en memnun olacakları servisi sunmanın yanı sıra, sahip olduğu geniş çalışan kadrosu ile de Türkiye’nin dört bir köşesine hiç zaman kaybetmeden ulaşma olanağına sahiptir. Sahip olduğumuz disiplinli kargomuz, içeriği fark etmeksizin, kargolarınızın bütünüyle gizliliğini temin etmekle birlikte aciliyet arzu eden müşterilerimizi ön plana alarak hizmet vermektedir.

İstanbul ilinde çalışmakta olan Ateştuğla kurye hizmetimize ulaşım ise bir telefon araması uzağınızdadır. İster trafikte sıkışmış olun ister işletmenize gereken malları talep etmek için bize ulaşın, kuryemiz en hızlı ve güvenilir şekilde hizmetinizde olmaya özen göstererek çalışacaktır.

Kuryemiz ile yola çıkan bir gönderinin elinize ulaşma süresi, birçok farklı etkene göre değişim göstermektedir.  Bulunduğunuz semt içerisindeki hava konumu, elinize ulaşması gereken gönderinin türü, ağırlığı ve ulaşım aciliyeti bu etkenlerden ancak birkaçını içermektedir. Sizlerle paylaştığımız iletişim numarasının diğer ucundaki yetkili, sizinle gerçekleştireceği konuşma esnasında bu detayların her birini göz ününe alarak size tahmini bir süre iletmektedir. Bu tahmini süre, beklenmedik koşulların gerçekleşmesi halinde değişiklik gösterebilmektedir.

Kurye teslimatının acil olması durumunda teslimat yaklaşık 40 dakika içerisinde müşteriye teslim edilmektedir. İnternet sitemizde bulunmakta olan iletişim numarası yoluyla yalnızca ulaşım süresi hakkında değil, aynı zamanda fiyat hakkında da bilgi alabilirsiniz. Size yönlendirilen çağrı uzmanı, sizleri yararlanabileceğiniz kampanyalardan haberdar ederek kuryemizden en ekonomik şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda size yardımcı olmaktadır.

Ateştuğla Kurye Hizmeti

İnsanın bazen günlük hayatta acilen çözülmesi gereken sıkıntıları olabiliyor. Örneğin; çok önemli bir toplantıdasınız ve size lazım olan not defteriniz arkadaşınızda kaldı. Arkadaşınızın araba ile gelmesi uzun sürecek. Fakat Ateştuğla kurye sayesinde normale nazaran çok daha kısa süre içerisinde size çok lazım olan not defteriniz hızlı bir şekilde elinize ulaşmış olacak. Böylelikle zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Yakın bir arkadaşınızın doğum gününde başka bir şehirde olduğunuzu varsayalım. Almak istediğiniz hediyeyi hem hızlı hem de direk adrese teslim edebiliriz. Böylelikle sevdiklerinizin özel günlerinde yanında olmasanız da hızlı bir şekilde gönderdiğiniz hediye bir nebze de olsa onları mutlu edecektir.

Özellikle büyük şehirlerde çok fazla trafik sıkıntısı bulunmakta… Kimi zaman sadece trafik yüzünden bazı görüşmeler iptal edilmekte. Bu trafiğe bakıldığında en hızlı ilerleyen araçlar küçük oldukları için motorlardır. Çoğu aracın giremeyeceği yerlere girebilmesi özelliği ile de ulaşımı daha da avantajlı hale gelmektedir. Örneğin dar bir ara sokaktan araçlar geçememekte fakat motorlar geçebilmekte bu yüzden ulaştırmak istenen yer her nerede ise kolaylıkla ulaşımı sağlanabilir. Hatasız hızlı bir biçimde teslimat sağlanmış olur ve böylelikle müşteri memnuniyetini de sağlamış oluruz.

Daha kapsamlı düşünürsek hem vakitten hem de nakitten kazanmış oluruz. Nasıl gideceğimizi bilmediğimiz ve bu yüzden teslimatı kendiniz sağlayamayacağınız dosya, evrak, eşya ve hediyeler Ateştuğla kurye sayesinde artık çok kolay bir hale gelmiş bulunmakta. Sadece önemli işler değil gitmek istemediğimiz bir yer veya görüşmek istemediğimiz herhangi birisine bile artık hiç görüşmeden istenilen her şeyi teslim edebiliriz. Böylelikle hem yorulmadığınız için fiziksel istenmeyen kişiler ile görüşmediğiniz için psikolojik olarak da rahatlamış oluruz. Tüm bu karmaşa içindeki hayatta bazı aksilikler ve unutkanlıkların getirdiği durumları en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak için daima hizmetinizdeyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara