İçeriğe geç

Yukarı Kurye

Yukarı Kurye
Yukarı Kurye

Yukarı kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak hızlı hizmetleri ortaya koymaktayız. Hizmetlerimiz pek çok özellik ile beraber sunulmakta ve bu sayede hızlı şeklide sunulabilmektedir. Hizmetlerimizin hızlı olarak sunulması için bünyemizde bulunan özellikler aşağıdaki gibi listelenebilmektedir;

  • Kurye elemanlarımızın mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olması,
  • Kullandığımız motosikletlerimizin bakımlı ve yüksek modelli olması,
  • İşletmemiz bünyesinde her zaman teknolojik cihazların ve sistemlerin bulunması,
  • Güzergâh belirleme konusunda hassas ve özenli davranılması gibi pek çok önemli özellik işletmemiz bünyesinde bulunmakta ve hızlı hizmetler ortaya çıkarılmaktadır.

Yukarı kurye işletmesi olarak hızlı hizmetler sunabilmek adına kurye elemanlarımıza ileri derce motor kullanım teknikleri hakkında detaylı ve geniş çaplı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerimiz sayesinde her türlü trafik yoğunluğu sorunlarını kurye elemanlarımız kolay bir şekilde halletmekte ve siparişlerinizi en kısa süreler içerisinde adreslerinize ulaştırmaktadır. Ayrıca güzergâh belirleme konusunda da her zaman titiz şekilde davranmaktayız. Trafik yoğunluk durumları, trafik kazaları, inşaat çalışmaları ve asfalt çalışmaları gibi pek çok durum göz önünde bulundurulmakta ve en doğru güzergâh belirlenmektedir. Bu şekilde belirlediğimiz güzergâhlar sayesinde siparişleriniz hem güvenli hem de hızlı şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır.

Yukarı kurye işletmesi olarak her hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız motosikletlerimize ayrı bir özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz özen sayesinde motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında, orijinal parçalar ile ve eksiksiz olarak yaptırmakta ve bu sayede motor arızalanma risklerini en alt seviyelere indirmekteyiz. Motorlarımızın tüm bakımları ve sorumlulukları kurye elemanlarımıza ait olmaktadır. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın hepsine motosikletler hakkında detaylı ve geniş çaplı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız motorlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmakta ve gerekli olan tüm işlemleri zamanında yapmaktadır. Motorlarımızın tüm bakımları uzman işletmeler bünyesinde ve uzman ustalar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede en ufak bir sorun dahi yaşamamaktayız.

Yukarı Kurye Hizmeti

Yukarı kurye işletmesi olarak motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Ürün taşıma kısımlarını temin ederken geniş ve güvenli yapılara sahip olmasını sağlamaktayız. Geniş yapılara sahip ürün taşıma hazneleri sayesinde sizlerin gönlünüzce fazla sayıda ürün sipariş verebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde ürünleriniz planlı ve programlı bir şekilde bu haznelere yüklenmektedir. Kırılacak yapılara sahip olan ürünleriniz sabitlenmekte ve ezilecek ürünleriniz ise en üst kısma yerleştirilmektedir. Bu sayede ürünleriniz hiçbir zarar görmeden adreslerinize ulaştırılmaktadır. Motorlarımız bünyesinde bulunan ürün taşıma haznelerimizin iç kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler ve kartonlar ile kaplamakta ve ürünlerinizin her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelmesini sağlamaktayız.

Yukarı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin ödemelerini kapıda yapabilmelerini sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneği bünyesinde hem nakit hem de kartlarınız ile ödeme yapabilme şansına sahip olmaktasınız. Bu yöntem bünyesinde kullandığımız post cihazlarımız temassız ödeme özelliğini bünyesinde bulundurmaktadır. Temassız ödeme özelliği sayesinde tüm ödemelerinizi saniyeler içerisinde yapabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yukarı kurye işletmesi olarak bünyemizde güncel teknolojik sistemler kullanmaktayız. Bu teknolojik sistemlerimiz siparişlerinizi liste halinde bizlere sunmaktadır. Bu listeler sayesinde tüm ürünleriniz teker teker kontrol edilmekte ve hiçbir ürünün eksik olmaması sağlanmaktadır. Eksiksiz ürün teslimatları yapıyor olmamız en büyük özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp