Anasayfa » Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye

Zamanın önemi her geçen gün artmaktadır. Hem iş dünyası hem de günlük hayattaki yeri ise zamanın tartışılmazdır. Ancak her şeye de yetişmek mümkün değildir. Özellikle de iş dünyasında gönderilmesi gereken belge, evrak ve koliler içinde çok dikkatli olunması ve aynı zamanda da dikkatli olunması gerekmektedir. Bu noktada ise ekonomik ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çözüm ise Fikirtepe kurye hizmetimizdir.

Alanında uzman kadromuz ile bugüne kadar sayısız belge ve koliyi teslim ettik. Siz değerli müşterilerimizin amaçlarına ulaşabilmesi içinde teslim etmeye devam edeceğiz. Uluslararası kalite standartlarına bir hizmet ile sizleri buluştururken işimize her geçen gün daha büyük bir aşk ile de bağlanmaktayız.

Söz konusu İstanbul ve trafik olunca bir adresten başka bir adrese gitme konusunda akıllarda soru işaretleri oluşabilmektedir. Amacımız her zaman Fikirtepe kurye hizmetimiz ile de bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve daha kolay bir şekilde sizlerin işlerinizi yapabilmenizi sağlayabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Ülkemizin bu alanda önemli bir ihtiyacını ortadan kaldırabilme hedefi ile bu yola çıktık. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile de birleşen teknolojik alt yapımız ve motorlarımız ile de sektöre de imzamızı attık. Sizlerde gönderilecek bir dosya ya da başka bir şey olduğunda nasıl yapalım diye düşünmek yerine firmamızı tercih edebilirsiniz. Böylelikle de iş dünyasında ulaşmak istediğiniz noktalara da daha kolay bir şekilde ulaşmış olabilirsiniz.

Çoğu kişinin aklına İstanbul Kurye  hizmeti nasıl olmaktadır sorusu gelmektedir. Hizmetimiz ise şu şekilde olmaktadır:

  • Çağrı merkezimizi aramanız ile süreç başlamış olmaktadır.
  • Çağrı merkezinde çalışan ekibimiz sizlerden ilgili bilgileri almaktadır. Bu bilgiler evrak, koli gibi ne teslim edileceği, hangi adrese gideceği ve hangi adresten alınacağı şeklindedir.
  • Bu bilgiler alındıktan sonra konum olarak en yakın olan kurye adrese gelerek teslim almaktadır.
  • Diğer adrese gitmek üzere yola çıkmaktadır.
  • Kolinin ya da belgenin teslim edilmesi ve size bildirilmesi ile de süreç tamamlanmaktadır.

Fikirtepe kurye hizmetinde kullanılan motorsikletlerimizin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için her bir detaya çok dikkat etmekteyiz. Hizmetimizin kalitesinin sırlarından biri de sahip olduğumuz iş disiplinimizdir.

Sadece bir telefon ile gün içerisinde yapılacak işlerinizi daha pratik bir şekilde planlarken dosya gitti gitmedi mi diye düşünmek yerine firmamıza ulaşabilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmaya başladıktan sonra işlerinizde yaşanacak gelişmeler ile birlikte ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Kurye hizmeti söz konusu olduğunda çok fazla seçenek ile karşılaşılabilmektedir. Son yıllarda daha fazla tercih edilmesi ve yükselen bir hizmet olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak en ufak bir aksilik ile karşılaşmamak için seçim yaparken çok dikkat edilmelidir. Ekibin niteliğinden hizmetin özelliklerine kadar her şey araştırılmalıdır.

SYS Kurye olarak Fikirtepe kurye hizmetimiz ile bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Lojistik masraflarını en alt seviyelere indirebilmek, e-ticarette bütün işlerinizi kolaylaştırabilmek ve bunun yanında Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğin ne de hava şartlarının neden olabileceği olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek için firmamızı tercih etmelisiniz.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Fikirtepe kurye hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak, aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlerden sadece ve sadece bir telefon mesafesi çok yakınız.