İçeriğe geç

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye
Fikirtepe Kurye

Zamanın önemi her geçen gün artmaktadır. Hem iş dünyası hem de günlük hayattaki yeri ise zamanın tartışılmazdır. Ancak her şeye de yetişmek mümkün değildir. Özellikle de iş dünyasında gönderilmesi gereken belge, evrak ve koliler içinde çok dikkatli olunması ve aynı zamanda da dikkatli olunması gerekmektedir. Bu noktada ise ekonomik ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çözüm ise Fikirtepe kurye hizmetimizdir.

Alanında uzman kadromuz ile bugüne kadar sayısız belge ve koliyi teslim ettik. Siz değerli müşterilerimizin amaçlarına ulaşabilmesi içinde teslim etmeye devam edeceğiz. Uluslararası kalite standartlarına bir hizmet ile sizleri buluştururken işimize her geçen gün daha büyük bir aşk ile de bağlanmaktayız.

Söz konusu İstanbul ve trafik olunca bir adresten başka bir adrese gitme konusunda akıllarda soru işaretleri oluşabilmektedir. Amacımız her zaman Kadıköy kurye hizmetimiz ile de bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve daha kolay bir şekilde sizlerin işlerinizi yapabilmenizi sağlayabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Ülkemizin bu alanda önemli bir ihtiyacını ortadan kaldırabilme hedefi ile bu yola çıktık. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile de birleşen teknolojik alt yapımız ve motorlarımız ile de sektöre de imzamızı attık. Sizlerde gönderilecek bir dosya ya da başka bir şey olduğunda nasıl yapalım diye düşünmek yerine firmamızı tercih edebilirsiniz. Böylelikle de iş dünyasında ulaşmak istediğiniz noktalara da daha kolay bir şekilde ulaşmış olabilirsiniz.

Çoğu kişinin aklına İstanbul Kurye  hizmeti nasıl olmaktadır sorusu gelmektedir. Hizmetimiz ise şu şekilde olmaktadır:

 • Çağrı merkezimizi aramanız ile süreç başlamış olmaktadır.
 • Çağrı merkezinde çalışan ekibimiz sizlerden ilgili bilgileri almaktadır. Bu bilgiler evrak, koli gibi ne teslim edileceği, hangi adrese gideceği ve hangi adresten alınacağı şeklindedir.
 • Bu bilgiler alındıktan sonra konum olarak en yakın olan kurye adrese gelerek teslim almaktadır.
 • Diğer adrese gitmek üzere yola çıkmaktadır.
 • Kolinin ya da belgenin teslim edilmesi ve size bildirilmesi ile de süreç tamamlanmaktadır.

Anadolu Yakası Kurye hizmetinde kullanılan motorsikletlerimizin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için her bir detaya çok dikkat etmekteyiz. Hizmetimizin kalitesinin sırlarından biri de sahip olduğumuz iş disiplinimizdir.

Sadece bir telefon ile gün içerisinde yapılacak işlerinizi daha pratik bir şekilde planlarken dosya gitti gitmedi mi diye düşünmek yerine firmamıza ulaşabilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmaya başladıktan sonra işlerinizde yaşanacak gelişmeler ile birlikte ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Kurye hizmeti söz konusu olduğunda çok fazla seçenek ile karşılaşılabilmektedir. Son yıllarda daha fazla tercih edilmesi ve yükselen bir hizmet olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak en ufak bir aksilik ile karşılaşmamak için seçim yaparken çok dikkat edilmelidir. Ekibin niteliğinden hizmetin özelliklerine kadar her şey araştırılmalıdır.

SYS Kurye olarak Fikirtepe kurye hizmetimiz ile bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Lojistik masraflarını en alt seviyelere indirebilmek, e-ticarette bütün işlerinizi kolaylaştırabilmek ve bunun yanında Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğin ne de hava şartlarının neden olabileceği olumsuz durumları ortadan kaldırabilmek için firmamızı tercih etmelisiniz.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Fikirtepe kurye hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak, aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlerden sadece ve sadece bir telefon mesafesi çok yakınız.

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Kargo taşımacılığı, suiistimali açık bir iştir; çünkü gönderinin takibi kargocudan değil belirli bir numara ve ekran üzerinden sağlanır. Üstelik birçok farklı kargonun ya da gönderinin başka adreslere teslimatı da kargoya gösterilmesi gereken titizliğin azalmasına yol açar. Bu nedenle Fikirtepe kurye olarak kargo taşımacılığından ziyade birebir sizin için önemli olan gönderilerinizi adresine bırakıyoruz. Kurye çalışma mantığımız klasik kargo mantığından çok daha üstün olduğu için muhtemel problemlerin önüne geçmeyi rahatlıkla başarır durumdayız.

Kargo teslimatı adına tercih edebileceğiniz klasik kargo taşımasıyla kurye hizmetimizin farkları şu şekildedir:

 • Klasik kargo taşımacılığında şeffaflık yoktur; oysa biz teslim alım sürecinden kargonun teslim edilmesine kadar şeffaf bir şekilde bilgilendirme sunarız.
 • Klasik kargo taşımacılığında gereksiz prosedürler vardır; oysa biz gereksiz prosedürlere girmeden ivedilikle size ulaşır ve kargonuzun arzu ettiğiniz noktaya taşınmasını amaçlarız.
 • Klasik kargo taşımacılığında aynı anda birçok gönderi teslim edilir; oysa biz yalnızca size özel teslimat gerçekleştiririz.
 • Klasik kargo taşımacılığında gece taşıması yoktur; oysa bizim için 7/24 aktif şekilde kargo taşımacılığı yapılır.

Görüldüğü gibi Fikirtepe kurye alanında vermiş olduğumuz hizmet, klasik kargo taşımacılığından son derece üstün ve kendisine has bir içerikle sunulmaktadır. Arzu ederseniz içeriğimizden şeffaf bir biçimde yararlanarak kargo teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma içeriğimiz, klasik kargo teslimatlarından çok daha üstün ve geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu bakımdan Fikirtepe kurye olarak hem araçlı hem de motorlu kurye hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin genel tablosu:

 • Fikirtepe içerisindeki her noktadan 7/24 kargo alınıp 7/24 İstanbul’un her noktasına teslim edilir.
 • VIP, standart, motorlu, araçlı, gece, gündüz, ekspres gibi farklı seçeneler ile kargo teslimatı yapılır.
 • Kargo teslimat süreci şeffaf bir şekilde gerçekleştirilip ilgili kişiyle anlık paylaşıma açılır.
 • Uçak kargo hizmeti, kargonun uçağa bırakılması veya uçaktan alınmasını sağlar.
 • Kargo teslimatı gün içinde olacağı gibi başka günler adına da belirlenebilir.

Görüldüğü üzere Fikirtepe kurye olarak sizin için geniş bir yelpaze havuzunda hizmet sunuyoruz. Kargonuz için en uygun olanı seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kargo ücretlendirilmesi yapıldığında belirli hususlar dikkate alınır:

 • Gönderilecek kargonun hacim özellikleri; büyüklüğü, ağırlığı.
 • Kargonun gece ya da gündüz sürecinde teslim edilmesi.
 • Standart, ekspres, VIP teslim seçeneklerinin belirlenip tercih edilmesi.

Teslim seçenekleri ve kargonun teslim süresi ya da teslim zaman dilimi Fikirtepe kurye hizmetinde fiyatın belirlenmesini sağlar. Fiyatın öğrenilmesi yahut teslim sürecinin işlemesi adına bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İrtibata geçtikten sonra nakit veya kartla işlem yaparak kargonuzun teslim sürecini başlatabilirsiniz.

Her şeyden önce bizim için müşterimizin huzurlu olması ve huzurunu koruması büyük önem taşıyor. Yaptığımız iş de bu bağlamda şekillendiği için çalışma arkadaşlarımızı titizlikle seçiyoruz. Ayrıca önem verdiğimiz bir diğer husus da şeffaflık; zira kargonun şeffaf bir şekilde iletilmesi kargo sahibinin huzurlu kalmasında büyük bir öneme sahip.

 • Yüksek verimlilikle optimum fiyatlandırma altında kargo taşımacılığı
 • 7/24 aktif şekilde kurye takibi ve kurye görevlendirme hizmeti
 • Farklı bütçe ya da kargo içerik amaçlara yönelik kurye hizmeti
 • Fikirtepe üzerinden İstanbul’un her noktasına hakimiyet ya da tersi şekilde teslimat

Yukarıdaki maddeler ile Fikirtepe kurye dendiğinde neden akla geldiğimizi anlayabilirsiniz; zira uzun süredir kurye hizmeti vermemizin yanında çağa uygun şekilde mevcut kalitemizle gelişiyoruz. Bizimle irtibata geçerek fiyatlandırma ve kargo iletim süresi hususunda fikir sahibi olup arzu ettiğiniz teslimat adına bizi görevlendirebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp