İçeriğe geç

Göksu Kurye

Göksu Kurye
Göksu Kurye

İnsanların birçoğu işlerinin zamanında ve düzgün bir şekilde halledilmemesinden kaynaklı mustariptirler. Evet, günümüzde herkes kendince bir şeyler halletmeye ve bazı görevleri yerine getirmeye çalışmaktadır. Ancak yapılan işte kalite mutlaka ön plana çıkmaktadır. Doğasında kalite olan firmaların ek bir çaba sarf etmesine gerek kalmadan kalitesi ön plana çıkmaktadır. Ancak bir de profesyonel ve kaliteli olmayan firmaların kaliteli görünmek için epey bir çabaladığı görülmektedir.

Göksu kurye, profesyonel çalışan kadrosu ile birlikte hem son derece kaliteli hem de oldukça hızlı bir hizmet sunmaktadır. Bulunduğu ilde verdiği hizmet ile tüm halkı hizmetinden faydalanmaya davet eden firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.  Geçmişten bugüne kadar müşterisini memnun bırakarak gelmiş olan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlayarak bu sektörün en zirvesindeki isim olmayı başarmıştır. Firmamız adaletli, kaliteli, güvenilir ve tecrübeli yanlarıyla müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmıştır.

Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, gün geçtikçe büyümekte ve genişlemektedir. Hiç durmadan kendini geliştiren ve genişleyen hizmet ağı ile halkın gururu olan firmamız, sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Her an her yerde hizmetinizde olmayı hedefleyen firmamıza, iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz.

Geçmişten günümüze kurye hizmet ağı sürekli olarak gelişmekte ve değişim göstermektedir. Bu hizmetler ağına ulaştırma hizmetlerini de örnek verebiliriz. Geçmişte ulaştırma hizmeti önce kargo hizmeti şeklinde doğmuştur. Yani sizlerin de bildiği gibi kargo hizmeti vermekte olan firmalar ağır yükler taşımakta ve şehirlerarası yolculuk yapmaktaydı. Günümüzde de aynı şekilde devam etmekte olan kargo hizmetinin üzerine bir de kurye hizmeti doğmuştur.

Kargo hizmetinden sonra oluşmuş olan kurye hizmeti, şehir merkezlerinde hizmet vermektedir. Kuryeler çok ağır olmayan yüklerini bulundukları şehir içinde belli adreslere ulaştırmak ile sorumludurlar. Kuryeler asla şehir dışına çıkmazlar ve asla çok ağır yük taşımazlar.

Göksu kurye, kurye hizmetini hızlı bir şekilde sunmak için en ufak olan araçları kullanmaktadır. Yani firmamız hem hızlı hem de ebatları küçük olduğundan kaynaklı motosiklet ile kurye hizmeti vermektedir. Sizlerde kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizleri arayarak anında hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde her işin ve her hizmetin belli bir ücreti vardır. Lakin hangi hizmeti tercih edeceğimiz tamamı ile bize kalmıştır. Firmaları biraz gözlemleyip verdikleri hizmetin aldıkları ücrete deyip değmediğini hesaplarız. Bu hesabın akabinde hizmet alıp almayacağımıza da karar veririz. Ücretlendirme hepimiz için oldukça önemlidir ve iyi hesap yaparak hizmet almayı tercih ederiz.

Göksu kurye, son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vererek müşterisinin takdirini kazanmayı başarmış bir firmadır. En iyi hizmeti en uygun fiyata vermekte olan firmamız, dönemsel olarak da indirimli kurye hizmeti vermek adına kampanyalar düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vererek hareket eden firmamız, en uygun fiyata hizmet vermeye devam ediyor. Sizler de uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız, firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Hemen hemen tüm firmalar, kurye hizmetini en hızlı ve iyi şekilde sunabilmek adına motosiklet kullanmaktadırlar. Göksu kurye de motosikletin ebat olarak küçük ve diğer büyük araçlardan daha hızlı olmasından kaynaklı motosiklet ile hizmet vermektedir. Motosikletin en büyük özelliği küçük olmasından kaynaklı en dar sokaklara ve engebeli yollara girebilmesidir. Kurye hizmeti vermekte olan elemanların gidecekleri semtler birbirinden farklıdır. Bu nedenle her semtin her sokağına büyük araç ile girilemeyeceğini bilmektedirler.

Göksu kurye, son model kaliteli motosikletleri ile her semte, her sokağa giriyor ve kurye hizmetini sunuyor. Sokakların dar olması veya yolların engebeli olması firmamıza engel değildir. Ulaştırılmasını istediğiniz her şeyi anında gideceği yere ulaştıran firmamız, sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Göksu Kurye Hizmeti

Şehirlerin içerisinde bulunduğu insan ve araç yoğunluğu sebebiyle hepimiz daha hızlı yöntemlere başvurmaya başladık. Bir yerden bir yere gitmek, sipariş kargoları beklemek ve bazen bir paket göndermemiz çok zorlu bir süreç olmaya başladı. Teknoloji ile beraber her geçen gün hızlanan dünyada bizlerde daha pratik seçenekler ile kolayca işlemlerimizi tamamlamak istiyoruz. Göksu kurye hizmetleri olarak bizler bu noktalarda devreye girerek hem işlerinizi kolaylaştırıyoruz hem de zaman tasarrufları sağlayarak yaşam kalitenizi arttırıyoruz.

Özel yaşamanızda ve iş hayatınızda ihtiyacınız olan hızı ve kaliteyi size sunmak ve memnuniyetinizi arttırmak için 7/24 çalışmaktayız. Son gelişmeleri takip ederek firmamıza yeni uygulamalar ekliyoruz. Hem şehir içinde hem de şehir dışında gerçekleştirdiğimiz teslimatlar ile fark yaratmakta ve her zaman tercih edilmekteyiz. Göksu kurye ile her zaman çalışmak isteyeceksiniz.

Standart gönderim yapan kurye firmalarının aksine Göksu kurye çok fazla teslimat seçeneğine sahiptir. Acil, gün içi, gece, nöbetçi, araçlı ve gümrük kurye gibi uygulamaları başta olmak üzere seçenekleriniz mevcuttur. Vip gönderim hizmetiyle de ekstra hızlı teslimat yapılmaktadır. Göndermek istediğiniz evrak, paket ve kolileriniz ağırlıklarına ve ölçülerine göre değerlendirilmektedir. Eğer kuryelerimiz taşıma yapamayacaklarsa arabalı kurye isteyebilirsiniz. Özellikle şirketlerin çoklu olarak taşınması gereken eşyalarında bu teslimat yöntemi tercih edilmektedir. Bizlere teslim ettiğiniz her ürün sigortalanarak koruma kapsamına alınmaktadır.

Gidilecek mesafe ve taşınacak yüke göre ücretlendirme farklılıkları olabilmektedir. Bizler ile iletişim kurduğunuz takdirde gerekli tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Göksu kurye personellerimiz ve iletişim merkezi çalışanlarımız sürekli olarak koordineli çalışmaktadır. Bu sebeple teslimat işlemleri tamamlanana kadar istediğiniz an bilgi alabiliyor gönül rahatlığıyla işlemlerinizin bitmesini bekliyorsunuz.

Kuryelerimiz kendi bölgeleri dahil olmak üzere İstanbul içindeki her bir noktaya, gelişmiş güzergâh bilgileri sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlamaktadırlar. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında aynı özenle teslimat yapabiliyorlar. Hızlı olmak şirketimizce çok önemli olsa da hızlı olmak isterken kaliteden ödün vermeyen bir çalışma sistemi benimsiyoruz. Ürünlerinizin zarar görmeden doğru bir şekilde yerlerine teslim edilmesi bizler için büyük bir önem arz etmektedir. Hem trafikteki diğer araçlar hem de kuryelerimizin sağlığı öncelikli dikkat edilmesi gereken kurallarımız arasındadır.

Bazı kurallarca belirlenmiş ürünlerin taşınması bu sebeple yasaktır. Göksu kurye araçlarının tamamı belirli sürelerde sistematik olarak denetlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. Bakımlarına dikkat edilmesi sayesinde hatasız teslimat hedeflerimize ulaşmaktayız. En kısa sürelerde en kaliteli hizmet anlayışını benimseyen tüm personellerimiz özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

  • Şehir içi ve Şehirler arası hızlı teslimat
  • 7/24 kurye hizmeti
  • Vip hizmetler
  • Gece ve nöbetçi kurye seçenekleri
  • Ürün ve taşıma sigortası
  • Müşteri iletişim merkezi
  • Ağır teslimatlar için araçlı kurye hizmeti
  • Deneyimli personeller
  • Çözüm odaklı hizmet anlayışı
  • Müşteri memnuniyeti hedefi ile Göksu kurye size birçok avantaj sağlıyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.

Günün her saati bizleri arayarak taleplerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olmak istemektedir. Temsilcilerimiz sorunlarınıza kalıcı ve pratik çözümleri sunarak işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Güvenli taşımacılık alanında her geçen gün yeni özellikleri bünyesine ekleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak ilerlemek istemektedir. Özel ve şirket gönderileriniz için bizleri mutlaka arayarak bilgi alınız. Kendiniz için gerekli kurye talebinde bulunduktan sonra bütçe dostu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizleri kaliteli ve Göksu kurye hizmetleri için şubelerimize davet ediyoruz. Sağlıklı ve mutlu günlerde beraber çalışmak dileğiyle her zaman sizler için göreve hazırız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara