Anasayfa » İncirli Kurye

İncirli Kurye

 İncirli, Bakırköy ilçesine bağlı semtlerden birisidir. Merkezi bir konumda bulunan İncirli, Bakırköy Adliyesine, Sad Konuk Hastanesine, Özgürlük Meydanına ve birçok alışveriş merkezine de ev sahipliği yapar. Bütün bunlar semtin günün her saatinde yoğun bir trafiğe sahip olmasına, hayatın hiç durmadan akmasına ve gerek kurumsal gerekse bireysel olarak bir adresten başka bir adrese taşınması gereken gönderilerin olmasına neden olur. İncirli kurye hizmetlerimiz de tam bu noktada müşterilerimizin hayatını kolaylaştırır.

İncirli kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle görev yapıyoruz. Tamamı alanında uzman, eğitimli, kendini sürekli geliştiren, teknolojiyi başarıyla kullanabilen, işini özveriyle yapan bir ekibe sahibiz. Ekiplerimiz yeni model, bakımları zamanında yapılan, gerekli güvenlik donanımlarına sahip araçlar kullanmaktadır. Bütün bunlar da müşterilerimizin kusursuz bir hizmetle karşılaşmasına vesile olmaktadır.

İncirli kurye hizmetlerimiz tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bunun için pek çok kurye türü ile hizmet veriyor, İncirli genelindeki bütün talepleri en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu noktada İncirli halkının tercihine sunduğumuz başlıca moto kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal İncirli moto kurye: İncirli içinde ya da İstanbul’un herhangi bir yerindeki gönderilerinizi belirteceğiniz adresten alıp aynı gün içinde belirteceğiniz adrese teslim ederiz. Teslimat sürelerimiz bölgelere göre değişkenlik gösterse de 120 ila 180 dakika arasında olmaktadır.
  • Hızlı İncirli moto kurye: Express kurye olarak da adlandırılan uygulamamızla en hızlı şekilde taşınmasını istediğiniz evraklarınızı, dosyalarınızı dahi taşıyabiliriz. İletişime geçtiğiniz anda size en yakın kuryemizi yönlendirir, bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında istediğiniz adresler arasında taşıma işlemini yapabiliriz.
  • Acil İncirli moto kurye: Eğer gönderinizin en seri, en güvenli ve en süratli biçimde taşınmasını isterseniz tercihinizi acil kuryemizden yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Vip Kurye olarak da geçen uygulamamızla bölgelere göre değişmekle birlikte 45 ila 60 dakika arasında istenilen adresler arasında motorlu kurye teslimatımız gerçekleşmektedir.
  • İncirli gece kurye: Mesai saatleri dışında ihtiyaç duyduğunuz gönderileriniz için tercihinizi gece kuryemizden yana kullanabilirsiniz. Belirteceğiniz adresten teslim alınan paketleriniz, dosyalarınız, evraklarınız güvenli şekilde taşınır. Teslimat sürelerimiz mesafeye, yol durumuna, hava koşullarına göre farklılık gösterebilir.

İncirli kurye uygulamalarımızın fazla olması ile birlikte pek çok avantaj müşterilerimizle buluşmaktadır. Her şeyden önce kurye hizmetimiz hızlıdır ve hangisi olursa olsun en kısa sürede teslimatlarımız gerçekleştirilir. Bakırköy Belediyesi ilçesinin trafiğinden etkilenmeyen motorlu kuryelerimiz her noktaya en kısa sürede ulaşım sağlayabilir. Böylece işlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz.

İncirli motor kurye hizmetlerimiz zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Zaman, İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarından birisidir ve bizler sizin adınıza gönderilerinizi taşırken sizler de asıl işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha verimli kullanır, sevdiklerinize, hobilerinize daha fazla zaman ayırma fırsatı elde edebilirsiniz.

Geleneksel kargo uygulamalarında çoğu kişinin mustarip olduğu konu paket güvenliğidir. Taşıma sırasında gönderilerin zarar görmesi çok yaygın bir durumdur. Oysa İstanbul Kurye çözümlerimizde gönderileriniz tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı şekilde karşı tarafa teslimatı yapılır. Yıpranma, ezilme, kaybolma durumları söz konusu olmaz.

İncirli kurye hizmetlerimizin fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Teslimat adresleri arasındaki mesafe, kurye türü, gönderi durumu gibi etkenler fiyatlar üzerinde belirleyici olur. Kaliteyi, güvenli hizmeti uygun fiyatla birleştirmeye çalıştığımız alanda SYS Kurye firmamız daima en uygun fiyat garantisi verir.