İçeriğe geç
Anasayfa » Kartaltepe Kurye

Kartaltepe Kurye

Kartaltepe kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız sektörün güvenilir isimlerinden biridir. Günümüzde kuryelere olan talep giderek artıyor. Bizler de sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda profesyonel kurye hizmetini hem sektöre hem de müşterilerimize sunuyoruz. Paket sahipleri tarafından kuryeler yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Kartaltepe üzerinde farklı iki adres arasında taşınması gereken paketlerin kısa sürede güvenilir bir şekilde teslim edilmesi önemli. Zamandan tasarruf ederken paket güvenliğini de sağlamak isteyen değerli müşterilerimiz doğrudan bizimle iletişime geçebilir. Bizler SYS Kurye ailesi olarak birçok avantajı paket sahiplerine kazandırıyoruz.

Kartaltepe üzerinde bulunan iki adres arasında paketlerin taşınması için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız tam donanımlı olmakla birlikte bilgi ve birikim sahibi kadroya sahiptir. Ekip olarak tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Her zaman planlı hareket ediyor, vermiş olduğumuz hizmetle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kartaltepe kurye alanında güvenilir ekiple çalışarak maddi ve manevi kazanç sağlamak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız taşıması gereken tüm özellikleri taşıyor. Firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyor. Sektörde bulunduğu süre içerisinde tecrübe kazanan ekibimiz aynı zamanda yeniliğe ve gelişime açıktır. Kurye firmamızın bazı özellikleri: 

  • 7/24 hizmet vermek 
  • Farklı özelliklerde paketleri taşımak
  • Doğru fiyat aralığında hizmet vermek
  • Paket gizliliğini ve güvenliğini korumak
  • Garantili hizmet vermek

Kurye firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde 7/24 hizmet vermektedir. Kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilir ve İstanbul Kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motosiklet üzerinde yapılan taşıma işlemlerinde farklı özelliklerde pek çok paket taşınmaktadır. Taşınan her paket için güvenlik önlemleri alınır. Paketlerin gizliliği ve güvenliği korunur, herhangi bir aksiliğin olmayacağının garantisi verilir. Firma olarak bizler değerli müşterilerimizin maddi zarara uğramaması için özen gösteriyoruz. Bu sayede her zaman doğru fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyoruz.

Kartaltepe kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, farklı özelliklerde pek çok paketin taşınmasını sağlıyor. Kurye firmamızın taşıdığı paketler arasında kimlik, pasaport, cüzdan, ehliyet gibi kişisel eşyalar bulunabiliyor. Aynı zamanda evrak, belge, zarf, dosya gibi özel eşyalar da bulunabiliyor. Kurye firmamız hediye, çiçek, pasta, yemek, telefon, anahtar, para, kart gibi paketleri de taşıyor. Kurye firmamız motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketleri taşırken yanıcı ve patlayıcı madde içeren paketleri taşımıyor. Motosiklet üzerinde canlı hayvan taşıma da yapılamıyor. Motosiklet üzerinde taşınması uygun boyuttaki ve ağırlıktaki paketler güvenli koşullarda taşınıyor.

Kartaltepe kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız 7/24 kesintisiz kurye hizmetini sizlere sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçerek vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz. Taşınması gereken paketleriniz için firmamıza gelebilir, taşınması gereken paketi firmamızdan adrese gönderebilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelmeden bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. Adresinize gelen kurye sizden paketi teslim alır ve istediğiniz adrese, alıcıya paketi teslim eder. Acil teslim edilmesi gereken paketler için acil kurye hizmeti veriyoruz. Eğer paketin teslim edilmesi için istenilen bir saat veya alıcı varsa o saatte veya o alıcıya paketi teslim ediyoruz. Paketlerin taşıma ve teslimat süresiyle ilgili tüm bilgiler hem firmamıza hem de müşteriye ulaştırılıyor. Bu sayede paket takibi kolaylıkla yapılabiliyor. Sizler de firmamızı tercih ederek güvenilir kurye hizmeti alabilir, maddi ve manevi zarara uğrama riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×