İçeriğe geç

Kartaltepe Kurye

Kartaltepe Kurye
Kartaltepe Kurye

Kartaltepe kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız sektörün güvenilir isimlerinden biridir. Günümüzde kuryelere olan talep giderek artıyor. Bizler de sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda profesyonel kurye hizmetini hem sektöre hem de müşterilerimize sunuyoruz. Paket sahipleri tarafından kuryeler yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Kartaltepe üzerinde farklı iki adres arasında taşınması gereken paketlerin kısa sürede güvenilir bir şekilde teslim edilmesi önemli. Zamandan tasarruf ederken paket güvenliğini de sağlamak isteyen değerli müşterilerimiz doğrudan bizimle iletişime geçebilir. Bizler SYS Kurye ailesi olarak birçok avantajı paket sahiplerine kazandırıyoruz.

Kartaltepe üzerinde bulunan iki adres arasında paketlerin taşınması için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız tam donanımlı olmakla birlikte bilgi ve birikim sahibi kadroya sahiptir. Ekip olarak tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Her zaman planlı hareket ediyor, vermiş olduğumuz hizmetle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kartaltepe kurye alanında güvenilir ekiple çalışarak maddi ve manevi kazanç sağlamak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız taşıması gereken tüm özellikleri taşıyor. Firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyor. Sektörde bulunduğu süre içerisinde tecrübe kazanan ekibimiz aynı zamanda yeniliğe ve gelişime açıktır. Kurye firmamızın bazı özellikleri: 

  • 7/24 hizmet vermek 
  • Farklı özelliklerde paketleri taşımak
  • Doğru fiyat aralığında hizmet vermek
  • Paket gizliliğini ve güvenliğini korumak
  • Garantili hizmet vermek

Kurye firmamız bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde 7/24 hizmet vermektedir. Kuryeye ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilir ve kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motosiklet üzerinde yapılan taşıma işlemlerinde farklı özelliklerde pek çok paket taşınmaktadır. Taşınan her paket için güvenlik önlemleri alınır. Paketlerin gizliliği ve güvenliği korunur, herhangi bir aksiliğin olmayacağının garantisi verilir. Firma olarak bizler değerli müşterilerimizin maddi zarara uğramaması için özen gösteriyoruz. Bu sayede her zaman doğru fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyoruz.

Kartaltepe kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, farklı özelliklerde pek çok paketin taşınmasını sağlıyor. Kurye firmamızın taşıdığı paketler arasında kimlik, pasaport, cüzdan, ehliyet gibi kişisel eşyalar bulunabiliyor. Aynı zamanda evrak, belge, zarf, dosya gibi özel eşyalar da bulunabiliyor. Kurye firmamız hediye, çiçek, pasta, yemek, telefon, anahtar, para, kart gibi paketleri de taşıyor. Kurye firmamız motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketleri taşırken yanıcı ve patlayıcı madde içeren paketleri taşımıyor. Motosiklet üzerinde canlı hayvan taşıma da yapılamıyor. Motosiklet üzerinde taşınması uygun boyuttaki ve ağırlıktaki paketler güvenli koşullarda taşınıyor.

Kartaltepe kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız 7/24 kesintisiz kurye hizmetini sizlere sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçerek vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz. Taşınması gereken paketleriniz için firmamıza gelebilir, taşınması gereken paketi firmamızdan adrese gönderebilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelmeden bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz.

Adresinize gelen kurye sizden paketi teslim alır ve istediğiniz adrese, alıcıya paketi teslim eder. Acil teslim edilmesi gereken paketler için acil kurye hizmeti veriyoruz. Eğer paketin teslim edilmesi için istenilen bir saat veya alıcı varsa o saatte veya o alıcıya paketi teslim ediyoruz. Paketlerin taşıma ve teslimat süresiyle ilgili tüm bilgiler hem firmamıza hem de müşteriye ulaştırılıyor. Bu sayede paket takibi kolaylıkla yapılabiliyor. Sizler de firmamızı tercih ederek güvenilir kurye hizmeti alabilir, maddi ve manevi zarara uğrama riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Kartaltepe Kurye Hizmeti

Geçmişten günümüze birçok sektörde hizmet vermekte olan yüzlerce firma kurulmuş ve büyümüştür. Hayatımızı bir nebze de olsa kolaylaştırmak ve daha rahat yaşayabilmemizi sağlamak için kurulmuş olan bu firmalar, sürekli olarak hizmet vermekte ve bu yönlü taleplerimizi karşılamaktalar. Gece gündüz demeden halk için çalışan ve hizmet sunan bu değerli firmalar hayatımızda son derece önemli bir yere sahiptir.

Özellikle uzak bir mesafeye göndermek istediğimiz herhangi bir şeyi taşımakta ve ulaştırmakta olan firmalar bizler için son derece can alıcı bir noktada yer almaktadır. Bizler bu hizmeti sunan firmalara kurye ismini vermekteyiz. Kuryelerin hayatımızda olmazsa olmaz olduğunu ve adeta hazır gibi geçen bir hizmet sunduklarını belirtmek isteriz. Kartaltepe kurye de halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve yüzlerce insanın kurye ihtiyacına cevap olmuş olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı da başarmıştır.

Kartaltepe kurye, müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve bunun için canla başla çalışıyor. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan kendini geliştiren ve büyüyen değerli firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Eşi benzeri olmayan hizmeti ile dilediğiniz zaman kapınıza gelen firmamız, siz değerli müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.  Bence eşi benzeri kalitede bir hizmet ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Her sektörün ve her firmanın kendine özgü bir ücretlendirme şekli mutlaka bulunmaktadır. Sektörün özgünlüklerine ve şartlarına bağlı olarak değişmekte olan hizmet bedeli aynı şekilde kurye hizmeti için de geçerlidir. Günümüzde bir taksinin mesafeye göre alacağı ücret nasıl değişiyorsa kurye hizmeti sunmakta olan bir firmanın da hizmet karşılığı alacağı ücret mesafe veya emanet alınan eşyanın ağırlığına göre değişim göstermektedir.

Günümüzde kurye hizmeti sunmakta olan firmalar, gidilen mesafenin uzaklığına, emanet alınan eşyanın büyüklüğüne ve ağırlığına göre ücretlendirme uygulamaktadır. Mesafeler arası ücretlendirme çok farklılık göstermese de mesafeden mesafeye küçük ücretlendirme farkı olduğunu da belirtmek isteriz. Bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olarak Kartaltepe kurye, ücretlendirme konusunda da diğer firmalara göre farkını ortaya koyuyor ve müşterisinin yüzünü güldürmeyi bir kez daha başarıyor. Hem uygun fiyata hem de hızlı bir hizmet almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Kartaltepe kurye farkı ile kaliteli hizmet ayağınıza geliyor.

Kurye hizmetinin doğuşunda kargo hizmeti önemli bir role sahiptir. Geçmişte öncelikle şehirlerarası ve uzak mesafelere ulaştırma hizmeti vermekte olan firmalar kurulmuştur. Yani uzak mesafelere eşya gönderimi yapabilmek adına kurye isimli sektör kurulmuştur. Uzun yıllardır hizmet sunmakta olan kargo hizmetinden sonra şehir içinde de ulaştırma hizmetine ihtiyaç duyulması sonucu kurye hizmeti kurulmuştur. Kargo hizmeti ile kurye hizmeti arasında belli başlı bazı farklar vardır. Bu iki sektör arasındaki farkları aşağıdaki gibi belirtebiliriz;

* Kargo uzak mesafeye hizmet sunar kurye ise şehir içindeki yakın mesafelere hizmet sunar

* Kargo oldukça ağır yükleri de taşımaktadır ancak kurye oldukça küçük ve az yer kaplayan eşyalar taşımaktadır.

* Kargo hizmeti sunan firmalar, uçak, tren, tır ve yük gemisi kullanmaktadır. Ancak kuryeler sadece motosiklet ile hizmet sunmaktadır.

* Kargoda birçok yiyecek ve içecek çeşidi taşımak yasaktır çünkü bu taşıma işlemi günler sürebiliyor ve yiyecekler bozulabiliyor. Ancak kurye, her türlü yiyecek ve içecek taşıma hizmetini de sunmaktadır.

Kartaltepe kurye, kurulduğu günden bu yana hiç durmadan büyümüş ve gelişmiştir. Bu nedenle düzenli olarak yeni çalışanlara ihtiyaç duyan firmamız, ilanlar ile işe alımları yapmaktadır. Her sektörde ve her firmada olduğu gibi Kartaltepe kurye de işe alımlarda belli başlı bazı kurallara tabi kalmaktadır. Bu kurallar aşağıda sıralamış olduğumuz gibidir:

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Herhangi bir kronik hastalığa sahip olmamak

* Panik atak olmamak

* Ehliyet sahibi olmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

* İşini severek ve büyük bir enerji ile yapmak.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara