İçeriğe geç

Saraçhane Kurye

Saraçhane Kurye
Saraçhane Kurye

Taşımacılık ve kargo alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Pek çok bölgede geniş bir hizmet ağına sahibiz. Özellikle İstanbul şehrinin en ücra mahallesine kadar ulaşmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda Saraçhane bölgesinde de faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un en kalabalık ve merkezi bölgelerinin başında gelmesi hasebiyle, Saraçhane kurye hizmetleri oldukça yoğundur.

İdari merkezlerin bu bölgede bulunmasının yanı sıra ticaret alanında da bir cazibe merkezidir. Biz firma olarak bu yoğunluğun farkındayız ve tüm plan programımızı ona göre ayarlamaktayız. Misyon olarak edindiğimiz zamanında ve hızlı kargo hizmetlerimiz sektörde fark yaratmaktadır.

Saraçhane kurye hizmetlerimizde müşterilerimiz için daima birincil tercih olmayı hedefliyoruz. Son derece memnun ve devamlı bir müşteri kitlesine sahibiz. Bu durum firma olarak işimizi ne denli iyi yaptığımızın göstergesidir.

Saraçhane kurye sektöründe en önemli şey hızdır. Bölge idari ve ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bir bölge olması hasebiyle çok sık acil gönderimlere sahne olmaktadır. Bu nedenle bu bölgede faaliyet gösterecek bir firmanın son derece hızlı bir teslimat hizmeti sunması gerekir. Biz firma olarak bu alanda üstümüze düşeni yapmaktayız. Tüm motorlu kuryelerimiz son derece profesyoneldir. İşinde uzman kimselerden oluşturduğumuz bir ekiple Fatih kurye sektöründe yeni bir hizmet anlayışının temellerini atıyoruz.

Sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan bu hizmet anlayışımızda amacımız olabilecek en hızlı teslimatı yapmaktır. Bu nedenle müşterilerimize vaat ettiğimiz süreleri aşmamaya özen gösteriyoruz. Son yıllarda daha çok insanın bizi tercih etmesi gösteriyor ki bu işte oldukça iyi bir konumdayız. İnsanların bizi gönül rahatlığıyla tercih etmesi hizmet kalitemizi ortaya koymaktadır. Bu kalitemizi bozmadan üstüne ekleyerek ve kendimizi geliştirerek sektörde daha da ileri gitmeyi hedefliyoruz.

İstanbul Kurye sektöründe pek çok farklı şekilde hizmet sunmaktayız. Özellikle aciliyet yönünden müşterilerimize kolaylık sağlayan firmalardan biriyiz. İş dünyasında veya günlük hayatta çoğu zaman acil bir gönderi postalamak zorunda kalabiliyoruz. Bu gönderinin en hızlı şekilde karşı tarafa ulaşması ise bazı firmalar dolayısıyla pek zordur. Fakat biz hız ve sürat konusunda hiçbir taviz vermeden motorlu kuryelerimizi en hızlı şekilde yönlendiriyoruz.

Saraçhane kurye sektöründe kişiden kişiye değişen gönderi şekillerini de sizlere sunmaktayız. Acil gönderiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gece gönderim yapabilir ve karşı tarafa daha çabuk ulaştırabilirsiniz. Expres kargo hizmetlerimiz de mevcuttur. Tüm hizmetlerimizin uygun fiyatlı olmasından mütevellit geniş bir müşteri çevresine hizmet vermekteyiz.

Hızın bu denli ön planda olduğu bir sektörde araçların düzenli bakımını yaptırmak da son derece önemlidir. Biz firma olarak tüm kurye motorlarımızın periyodik bakımlarını yaptırmaktayız. Tüm motorlarımız sizlere ulaşabilmek adına gerekli olan en uygun hızla hareket edebilmektedir. Moto kuryelerimizin almış olduğu ön eğitim müşterilerle kurdukları iletişimin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Saraçhane bölgesinde teknolojik alt yapısını tamamlamış bir firma daha iyi hizmet verebilir.

 Biz bu nedenle hem sahada hem de saha gerisinde gerekli olan en teknolojik cihazları kullanıyoruz. Paket teslim kuryesinin yanı sıra iletişim servisimiz de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Paketin takibi müşteri için son derece önemli olduğundan dolayı müşteri temsilcilerimiz en doğru bilgilendirmeyi yapabilecek düzeydedir. İletişimin belki de en sık kullanıldığı sektörlerden biriyiz. Bu durumda iletişimi sağlayan araçların da en iyi cihazlardan meydana gelmesi gerekir. Günceli yakalamak ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.

Saraçhane Kurye Hizmeti

Büyükşehirlerde yaşamanın getirdiği en önemli problemlerden biri her şeye yetişme telaşıdır. İkincisi ise güvenliktir. Nüfus artışı, iş yoğunluğu, yetişilmesi gereken pek çok uğraş beraberinde trafik sorununu getirmektedir. Bu sebeple günümüzde kimse basit ihtiyaçları karşılarken yol stresi çekmek istemiyor. Günlük koşturmacanın içinde alınması gereken bir yiyeceğe, giyilmesi gereken bir elbiseye, okunması gereken bir kitaba kolayca ulaşmak istiyor. Trafiğin artması bir yerden başka bir yere ulaştırılacak bir evrakta bile sorun yaşanmasına sebep oluyor. İnternet üzerinden verilen bir siparişin gecikerek gelmesine neden oluyor.

Nüfusu çok olan gelişmiş şehirlerde taşımacılık sektörü de bu durumdan nasibini alıyor ve olumsuz etkileniyor. Sektördeki pek çok firma gibi Saraçhane kurye olarak biz de en hızlı ve güvenilir şekilde en iyi taşımacılık hizmetini sunmak için çabalıyoruz. Sorunları fark ediyor, çözüm olarak en iyi hizmet misyonu ile moto kurye hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizi siparişlerine en kısa sürede kavuşturarak yardımcı oluyoruz. Sadece bireysel ihtiyaçlarda yardımcı olmuyoruz. Şirketlerin evrak gibi önemli dosyalarını da güvenle ve hızla taşıyoruz.

Sektörde sıklıkla adından söz ettiren firmamız Saraçhane kurye hizmetiyle de farkını ortaya koymuştur. Deneyimli personeliyle müşterisinin isteklerine ve düşüncelerine önem vererek müşteri odaklı hizmet politikasını her geçen gün geliştirir.

Güler yüzlü personeli işini titizlikle yapar. Zamandan tasarruf etmek isteyen, teslimatının güvenliğinden emin olmak isteyen müşterilerimize moto kurye ayrıcalığını tavsiye ediyoruz. Firmamızın da içinde bulunduğu bu yeni taşımacılık sistemi, hem hızdan hem zamandan hem de maliyetten önemli ölçüde tasarruf sağlar. Acil bir teslimat olduğunda Saraçhane kurye en hızlı şekilde özenle yerine ulaştırır.

Birçok farklı ürünü güvenliği de esas alarak tam zamanında adrese teslim ediyoruz. Kimlik, evrak gibi en küçük ve hafif paketlerden; telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik ihtiyaçlara kadar geniş bir yelpazede taşımacılık yapıyoruz. Motosikletin kapasitesine uygun büyüklükteki ve ağırlıktaki ürünlerle belirtilen adrese hızlı ve güvenilir teslim gerçekleştiriyoruz. Üstelik firmamız aynı gün teslim kurye hizmeti ile e-ticaret firmaları için de büyük kolaylık sağlıyor. Bu şekilde siparişlerine zamanında ulaşan her müşteri bizim de mutluluk kaynağımız oluyor.

Saraçhane kurye olarak taşımacılıkta sorun yaşamamak için en iyi donanımı ve ekipmanı sağlıyoruz. Motosikletlerin bakımlarını düzenli olarak yaptırıyoruz. Bu sebeple de dört mevsim rahatlıkla teslim yapabiliyoruz. İster rüzgârlı bir havada fırtına çıkmış olsun, ister yağmurlu bir havada sağanak başlasın, ister çok güneşli olsun, ister ağaçları örtecek kadar kar yağsın fark etmez.

Motosikletlerin trafikte en büyük avantajı araçların arasından kolayca geçebilmesidir. Yani kıvrak oluşlarıdır. Aynı zamanda küçük olmaları araç trafiğinden etkilenmelerine engel olmaktadır. Bu sebeple gerek personelimize gerekse motosikletlere gerekli olan son teknolojileri sağlıyoruz.

Günümüzde dağıtım işinde olan firmalar araçlarıyla taşımacılık yapmaya gayret etseler bile sorunlar ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman sürenin gecikmesi, kimi zaman teslim edilecek pakete özensiz davranılması gibi sıkıntılar yaşanmaktadır. Motor kurye sistemiyle hassas ve değerli eşyalar daha dikkatli taşınır. Trafikteki yoğunluktan daha az etkilenilir. Zamandan tasarruf sağlanır. Özetleyecek olursak Saraçhane kurye olarak sistemimizin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Zamandan tasarruf
  • Daha özenli bir taşıma
  • Daha güvenilir bir sistem
  • Alanında deneyimli kadro
  • Gizliliğe dikkat
  • Daha uygun fiyat
  • Bireysel ürün teslimi
  • Kurumsal paket alımı
  • Evrak veya dosya teslimi
  • e-ticaret sitelerinden sipariş teslimi

Yılların tecrübesiyle hizmet verdiğimiz bu sektörde son teknolojik gelişmeleri de takip ederek firmamızı her zaman daha ileriye taşımaya çalışıyoruz. Saraçhane kurye olarak haftanın her gününde, günün her saatinde 7/24 hizmet sloganıyla en iyisi için çabalıyoruz. Tecrübeli personelimizle müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyoruz. Her geçen gün sektördeki hizmet ağını genişleterek büyüyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara