İçeriğe geç

Saraçhane Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Saraçhane Kurye

Taşımacılık ve kargo alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Pek çok bölgede geniş bir hizmet ağına sahibiz. Özellikle İstanbul şehrinin en ücra mahallesine kadar ulaşmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda Saraçhane bölgesinde de faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un en kalabalık ve merkezi bölgelerinin başında gelmesi hasebiyle, Saraçhane kurye hizmetleri oldukça yoğundur.

İdari merkezlerin bu bölgede bulunmasının yanı sıra ticaret alanında da bir cazibe merkezidir. Biz firma olarak bu yoğunluğun farkındayız ve tüm plan programımızı ona göre ayarlamaktayız. Misyon olarak edindiğimiz zamanında ve hızlı kargo hizmetlerimiz sektörde fark yaratmaktadır.

Saraçhane kurye hizmetlerimizde müşterilerimiz için daima birincil tercih olmayı hedefliyoruz. Son derece memnun ve devamlı bir müşteri kitlesine sahibiz. Bu durum firma olarak işimizi ne denli iyi yaptığımızın göstergesidir.

Saraçhane kurye sektöründe en önemli şey hızdır. Bölge idari ve ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bir bölge olması hasebiyle çok sık acil gönderimlere sahne olmaktadır. Bu nedenle bu bölgede faaliyet gösterecek bir firmanın son derece hızlı bir teslimat hizmeti sunması gerekir. Biz firma olarak bu alanda üstümüze düşeni yapmaktayız. Tüm motorlu kuryelerimiz son derece profesyoneldir. İşinde uzman kimselerden oluşturduğumuz bir ekiple Fatih kurye sektöründe yeni bir hizmet anlayışının temellerini atıyoruz.

Sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan bu hizmet anlayışımızda amacımız olabilecek en hızlı teslimatı yapmaktır. Bu nedenle müşterilerimize vaat ettiğimiz süreleri aşmamaya özen gösteriyoruz. Son yıllarda daha çok insanın bizi tercih etmesi gösteriyor ki bu işte oldukça iyi bir konumdayız. İnsanların bizi gönül rahatlığıyla tercih etmesi hizmet kalitemizi ortaya koymaktadır. Bu kalitemizi bozmadan üstüne ekleyerek ve kendimizi geliştirerek sektörde daha da ileri gitmeyi hedefliyoruz.

İstanbul Kurye sektöründe pek çok farklı şekilde hizmet sunmaktayız. Özellikle aciliyet yönünden müşterilerimize kolaylık sağlayan firmalardan biriyiz. İş dünyasında veya günlük hayatta çoğu zaman acil bir gönderi postalamak zorunda kalabiliyoruz. Bu gönderinin en hızlı şekilde karşı tarafa ulaşması ise bazı firmalar dolayısıyla pek zordur. Fakat biz hız ve sürat konusunda hiçbir taviz vermeden motorlu kuryelerimizi en hızlı şekilde yönlendiriyoruz.

Saraçhane kurye sektöründe kişiden kişiye değişen gönderi şekillerini de sizlere sunmaktayız. Acil gönderiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gece gönderim yapabilir ve karşı tarafa daha çabuk ulaştırabilirsiniz. Expres kargo hizmetlerimiz de mevcuttur. Tüm hizmetlerimizin uygun fiyatlı olmasından mütevellit geniş bir müşteri çevresine hizmet vermekteyiz.

Hızın bu denli ön planda olduğu bir sektörde araçların düzenli bakımını yaptırmak da son derece önemlidir. Biz firma olarak tüm kurye motorlarımızın periyodik bakımlarını yaptırmaktayız. Tüm motorlarımız sizlere ulaşabilmek adına gerekli olan en uygun hızla hareket edebilmektedir. Moto kuryelerimizin almış olduğu ön eğitim müşterilerle kurdukları iletişimin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Saraçhane bölgesinde teknolojik alt yapısını tamamlamış bir firma daha iyi hizmet verebilir.

 Biz bu nedenle hem sahada hem de saha gerisinde gerekli olan en teknolojik cihazları kullanıyoruz. Paket teslim kuryesinin yanı sıra iletişim servisimiz de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Paketin takibi müşteri için son derece önemli olduğundan dolayı müşteri temsilcilerimiz en doğru bilgilendirmeyi yapabilecek düzeydedir. İletişimin belki de en sık kullanıldığı sektörlerden biriyiz. Bu durumda iletişimi sağlayan araçların da en iyi cihazlardan meydana gelmesi gerekir. Günceli yakalamak ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×