İçeriğe geç
Anasayfa » Aşiyan Kurye

Aşiyan Kurye

Zamanla gelişen teslimat seçenekleri arasında özellikle teslim edilmesi önemli ve acil olan paketlerde motor kuryeler sıklıkla tercih edilmektedir. Aşiyan kurye olarak uzun zamandır hizmetinizde olan firmamız özellikle teslim edilmesi önemli evrak ve belgelerinizin istenilen saatler arasında tam zamanlı teslimatlarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, güvenilir bir firmadır.

Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanan ve devamlı tercihi haline gelen firmamız, ihtiyaç duyulduğu her an faydalanabilmeniz adına çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Paketinizi güvenilir bir firmaya tercih etmek ve kaliteli bir hizmet almak istediğiniz her an firmamızı tercih edebilirisiniz.

Müşterileri ile yakından ilgilenen ve çalışmalarını da daima müşteri memnuniyetine özen göstererek yürüten Aşiyan kurye olarak kalitemizden ödün vermemek adına daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına Aşiyan kurye tarafından teslimatı güvenilir ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Çiçek buketleri ve pastalar

● Kimlik ve pasaportlar

● Önemli evrak ve belgeler

● Medikal sağlık malzemeleri

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

Aşiyan kurye çalışanlarımızın can sağlığını göz önünde bulundurarak, trafikteki insanları da tehlikeye atmamak adına çok ağır ve büyük olan eşyaların taşımacılığını motor kuryelerimize yaptırmamaktayız. Ayrıca taşınması resmi olarak yasaklanan ürünler de firmamız tarafından teslimatı gerçekleştirilmeyen ürünler arasında bulunmaktadır.

Bunların dışında kalan daha birçok ürünün teslimatı firmamız tarafından kaliteli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İnternet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak, teslimatı gerçekleştirilen ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni gösteren firmamız oluşabilecek sorunları önlemek ve müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına, bütün çalışma sürecini daima alanında profesyonel kişiler ile yürütmektedir.

Beşiktaş kurye çalışanlarımızın her birisi de motosiklet kullanma tecrübesine sahiptir ve her bir kuryemizin de sürücü belgeleri mevcuttur. Müşterilerimizin tam zamanında yetiştirilmesi gereken paketlerinin olumsuz hava şartları dışında gereksiz gecikmeler ile zamanında teslim edilememesini önlemek adına, daima yeterli konum bilgisine sahip kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz firmamız tarafından kaliteli ve sağlam bir şekilde paketlendikten sonra firmamıza ait depolarda, tarihinde teslim edilmek üzere beklemeye alınır. Bütün bu bekleme süreci boyunca da paketiniz güvenli bir şekilde korunduğu için başka bir paketle karışması ya da kaybolması gibi durumlar söz konusu değildir.

Uzun zamandır Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul Kurye olarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve kazanmış olduğumuz güveninizi sarsmamak oldukça önemlidir. Bu sebeple teslim edilmek üzere firmamıza emanet edilen paketlerinizin her birisiyle de yakından ilgilenilmektedir. Bütün paketlerimiz kalite standartlarına uygun bir şekilde paketlenir ve kuryelerimiz tarafından herhangi bir hasar meydana getirilmeden, sağlam bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız ya da paketinizin durumu hakkında detaylı ilgi almak istediğinizde, firmamıza kolay bir şekilde ulaşabilmeniz adına oluşturmuş olduğumuz müşteri hizmetleri numaramızdan, aklınıza takılan her konuda bilgi alabilir ve paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinize açık bir şekilde hizmet vermektedir.

Kişiye özel bir şekilde yürütülen teslimat hizmetimizde Aşiyan kurye tercih eden müşterilerimiz ile yakından ilgilenilmektedir. Sizlerde kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede teslimat hizmeti almak isterseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×