İçeriğe geç

Aşiyan Kurye

Aşiyan Kurye
Aşiyan Kurye

Zamanla gelişen teslimat seçenekleri arasında özellikle teslim edilmesi önemli ve acil olan paketlerde motor kuryeler sıklıkla tercih edilmektedir. Aşiyan kurye olarak uzun zamandır hizmetinizde olan firmamız özellikle teslim edilmesi önemli evrak ve belgelerinizin istenilen saatler arasında tam zamanlı teslimatlarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, güvenilir bir firmadır.

Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanan ve devamlı tercihi haline gelen firmamız, ihtiyaç duyulduğu her an faydalanabilmeniz adına çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Paketinizi güvenilir bir firmaya tercih etmek ve kaliteli bir hizmet almak istediğiniz her an firmamızı tercih edebilirisiniz.

Müşterileri ile yakından ilgilenen ve çalışmalarını da daima müşteri memnuniyetine özen göstererek yürüten Aşiyan kurye olarak kalitemizden ödün vermemek adına daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir teslimat hizmeti sunmak adına Aşiyan kurye tarafından teslimatı güvenilir ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Çiçek buketleri ve pastalar

● Kimlik ve pasaportlar

● Önemli evrak ve belgeler

● Medikal sağlık malzemeleri

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

Aşiyan kurye çalışanlarımızın can sağlığını göz önünde bulundurarak, trafikteki insanları da tehlikeye atmamak adına çok ağır ve büyük olan eşyaların taşımacılığını motor kuryelerimize yaptırmamaktayız. Ayrıca taşınması resmi olarak yasaklanan ürünler de firmamız tarafından teslimatı gerçekleştirilmeyen ürünler arasında bulunmaktadır.

Bunların dışında kalan daha birçok ürünün teslimatı firmamız tarafından kaliteli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İnternet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak, teslimatı gerçekleştirilen ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni gösteren firmamız oluşabilecek sorunları önlemek ve müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına, bütün çalışma sürecini daima alanında profesyonel kişiler ile yürütmektedir.

Aşiyan Kurye çalışanlarımızın her birisi de motosiklet kullanma tecrübesine sahiptir ve her bir kuryemizin de sürücü belgeleri mevcuttur. Müşterilerimizin tam zamanında yetiştirilmesi gereken paketlerinin olumsuz hava şartları dışında gereksiz gecikmeler ile zamanında teslim edilememesini önlemek adına, daima yeterli konum bilgisine sahip kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz firmamız tarafından kaliteli ve sağlam bir şekilde paketlendikten sonra firmamıza ait depolarda, tarihinde teslim edilmek üzere beklemeye alınır. Bütün bu bekleme süreci boyunca da paketiniz güvenli bir şekilde korunduğu için başka bir paketle karışması ya da kaybolması gibi durumlar söz konusu değildir.

Uzun zamandır Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul Kurye olarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve kazanmış olduğumuz güveninizi sarsmamak oldukça önemlidir. Bu sebeple teslim edilmek üzere firmamıza emanet edilen paketlerinizin her birisiyle de yakından ilgilenilmektedir. Bütün paketlerimiz kalite standartlarına uygun bir şekilde paketlenir ve kuryelerimiz tarafından herhangi bir hasar meydana getirilmeden, sağlam bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız ya da paketinizin durumu hakkında detaylı ilgi almak istediğinizde, firmamıza kolay bir şekilde ulaşabilmeniz adına oluşturmuş olduğumuz müşteri hizmetleri numaramızdan, aklınıza takılan her konuda bilgi alabilir ve paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinize açık bir şekilde hizmet vermektedir.

Kişiye özel bir şekilde yürütülen teslimat hizmetimizde Aşiyan kurye tercih eden müşterilerimiz ile yakından ilgilenilmektedir. Sizlerde kendinizi özel hissedeceğiniz kalitede teslimat hizmeti almak isterseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Aşiyan Kurye Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi il sınırlarında bulunan Beşiktaş ilçesinin, İstanbul boğazı manzaralı semtine Aşiyan ismi verilmektedir. Ev, hane ve yuva anlamına gelen aşiyan farzca bir kelimedir. Aşiyan kurye hizmetlerinin yoğun bir şekilde gerçekleştiği semt gün içerisindeki trafiği sebebiyle sık sık trafiğin aksamasına sebep olmaktadır. Şehrin merkezi noktalarından biri olan Aşiyan semti özellikle iş çıkış saatleri sırasında yaşanan yoğunluk yüzünden paket ve gönderilerin teslim noktalarına ulaşması zor olmaktadır.

Aksayan trafik oldukça bölgesel anlamda ulaşımda büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunların ana nedenlerinden biri dört tekerlekli otomobillerin daralan ve oldukça eski bir yerleşim bölgesi olan semtte hareket kabiliyetlerinin oldukça sınırlı olmasıdır. Bu sınırlı kapasiteye birde okul ve iş giriş çıkış saatleri eklendiğinde trafiğin durumu daha vahim bir hal almaktadır.

Dört tekerlekli araçların oluşturmuş olduğu trafiğin önüne geçmek açısından Aşiyan kurye hizmetlerini devreye sokan firmamız, bölgede sağladığı pratik ve hızlı teslimat işleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Motorlu kuryeler manevra kabiliyetleri ve navigazyon deneyimleri sayesinde tüm teslimat işlerinizin çok daha kolay gerçekleşmesini sağlayarak, işlerinizi yoluna koyuyor. Araçlı kuryelerin bekleyen trafikte çok fazla seçeneği olmamasından dolayı, teslimatınızın gecikmesine ve işleriniz ertelenmesine neden olmaktadır.

Oysaki Aşiyan kurye hizmeti yapacağınız tüm işlemlerin çok daha kısa sürelerde yoluna koyulmasını sağlayarak hem zamandan hem de cebinizden kazanmanızı sağlıyor. Firmamız hedeflenen teslimat zamanında paketlerinizi güvenle yerine bırakarak her hangi bir zarara uğramamanızı sağlamaktadır. Olası bir teknik aksaklıkta devreye giren uzman çözüm ekibimiz, saha personellerimizi hızlı bir şekilde yönlendirerek yedek kurye personellerini devreye sokmaktadır.

Böylece araç arızası, trafik kazası gibi her hangi bir sorundan teslimatın etkilenmemesini sağlamaktadır. Aşiyan bölgesindeki tüm sıkıntılara cevap veren firmamız en kaliteli moto kurye hizmetlerini, piyasanın en özel imkânları ile sizlerle buluşturmaktadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir parolasıyla çıktığımız bu yolda, geride bıraktığımız birikim ve tecrübe kapsamında Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden bölgeye özel hizmetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Aşiyan kurye hizmetlerinin önde gelen firması Sys Kurye olarak en iyi hizmetleri, çekirdekten yetişen uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız. Bölgede uygulamış olduğumuz şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde müşterilerimizin hiçbir sürprizle karşılaşmasına izin vermiyoruz. Aşiyan semtinin güvenilir firması olan Sys Kurye olarak en seçkin teslimat ekibiyle sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Karşılıklı güven essasi ile hizmet veren Sys Kurye, müşteri referanslarını her zaman önde tutuyor ve müşterilerine özel teslimat garantileri sağlıyor.

Hızlı kurye seçeneklerimiz olan VİP ve ekspres taşımacılık deneyimi ile sizleri buluşturan firmamız, acil gönderilmesi gereken paketleriniz için ekstra kalıcı çözümleri sizlere sunmaktadır. Konser, doğum günü, nikâh, nişan, kına, sünnet, sürpriz parti, baby shower, açılış, düğün, toplantı ve kokteyl gibi organizasyonlarınızın katılım davetiyelerini toplu dağıtım seçenekleri ile pratik bir şekilde konuklarınıza ulaştırmaktadır. Aşiyan kurye hizmetleri veren firmamız Sys Kurye bölgeye özel navigasyon ağı ile entegre edilmiş gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde teslimatın güvenle belirlenen noktaya ulaşmasını sağlamaktadır.

Tecrübesiyle güven veren firmamız müşterilerini yarı yolda bırakmadan sonuç odaklı operasyonlar yürütmektedir. Kurumsal kimliği ile müşterilerinin sıkıntılarını çözüme kavuşturan firmamız, müşteri çağrı merkezi personelleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Fiyat bilgisi, paketleme seçenekleri, ulaşım durumları, evcil hayvan taşımacılığı, değerli evrak ulaştırma gibi aklınıza takılan taşımacılık hizmetimiz ve kuryelerimizle ilgili tüm sorularınıza müşteri temsilcilerimizle cevap bulabilirsiniz. Aşiyan kurye hizmetlerimizle teslimat işleriniz her zaman güvende.

  • Toplu Dağıtım Ekipleri
  • Ekspres Kurye Taşımacılığı
  • Güvenilir Hizmet
  • Kaliteli Ve Profesyonel İş Ahlakı

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp