İçeriğe geç

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye
Kurtuluş Kurye

Kurtuluş hem tarihi dokusunu az çok muhafaza ederken hem de modernizmi yansıtmayı başarmakta, bu noktada çok sayıda işletmeye, firmaya ev sahipliği yaptığı gibi yoğun nüfusu ile de dikkat çekmektedir. Bütün bunlar içinde her gün Kurtuluş genelinde insanların bir yerden başka bir yere acil taşınması gereken gönderileri olmakta gerek bireysel gerekse kurumsal olarak nakliye gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada Kurtuluş kurye hizmetimiz devreye girmekte Şişli Belediyesi ilçesinin her noktasındaki müşterilerimizin acil taşınması gereken evrakları, paketleri, hediyeleri ve diğer gönderileri rahatlıkla taşınabilmektedir.

Kurye uygulamalarımızla motosikletlerle taşınması mümkün bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. İş detayları tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriliyor. Mesela Kurtuluş’tan İstanbul’un başka bir semtine gidecek paketinizi adresinizden alıp adrese teslim edebiliyoruz. Havalimanına ulaştırılacak bir paketi vaktinde ulaştırıp teslim edebiliyoruz ya da havalimanından alarak size getirebiliyoruz. Özel günlerde sevdikleriniz için hazırladığınız hediyeleri sizin adınıza taşıyıp tam vaktinde ilgili kişiye ulaştırabiliyoruz. Teklif dosyalarınızı güvenli şekilde taşıyabiliyoruz.

Kurye hizmetlerimizin esnekliği son derece fazladır. Bu da herkesin çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Kurtuluş’tan İstanbul’un bütün ilçelerine ya da herhangi bir noktadan Kurtuluş’a taşınması gereken paketleriniz için bizimle iletişime geçebilir, en yakın kuryemizi kısa sürede belirteceğiniz adrese göndermemizi sağlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelir. İstanbul’un tamamının olduğu gibi Kurtuluş’un da en büyük sorunlarından birisi yoğun trafiktir. Neredeyse günün her saatinde belli noktalarda trafik yoğunluğu oluşmakta, bu da en yakın noktalar arasında dahi ulaşımın saatler almasına neden olmaktadır. Oysa Kurtuluş motor kurye çözümlerimizde motosikletlerimiz yoğun trafikten etkilenmemekte, en hızlı şekilde hareket ederek hızlı ulaşım sağlamaktadırlar.

Moto kurye hizmetlerimizin bir diğer avantajı maliyettir. Geleneksel kargo uygulamalarına nazaran moto kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi çok daha hızlı ve çok daha uygun fiyata taşıtabilirsiniz. Böylece bütçenizden tasarruf edersiniz.

Uygulamamızın bir diğer avantajı 7 gün, 24 saat hizmet alabilmenizdir. Haliyle Kurtuluş’ta hayat kesintisiz devam ediyor ve günün her saatinde acil taşınması gereken gönderileriniz olabiliyor. SYS Kurye sadece gündüzleri değil, akşam ve geceleri de sizin adınıza yollarda yer alıyoruz. Böylece işlerinizi daha hızlı halledebiliyor, günün her saatinde kurye hizmeti alabiliyorsunuz.

Kurtuluş kurye uygulamamız son derece güvenlidir. Paketlerinizi doğru ambalajladığınız taktirde hava koşulları her ne olursa olsun hiçbir zarar görmez. Yıpranma, kaybolma, hasar alma riski söz konusu olmaz. Nasıl teslim etti iseniz karşı tarafa da aynı şekilde teslimatları yapılır.

Kurtuluş kurye çözümlerimizi farklı seçeneklerde tercihe sunuyoruz. Böylece gönderinizin aciliyetine ya da zamanına göre size en uygun kurye seçeneğimizi seçebiliyorsunuz. Normal moto kurye hizmetimiz aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için idealdir ve bölgelere göre değişmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika arasında adresler arası teslimat yapılabilmektedir.

Hızlı kurye uygulamamız aynı zamanda Express kurye olarak da geçer ve bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında teslimatlarınız yapılır. Acil kuryede ise teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika arasında değişir. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz ise gece kurye seçeneğimizle taşınır.

Kurtuluş Kurye Hizmeti

Geçmişten günümüze kadar ulaşımda kullanılan çeşit çeşit araçlar icat edilmiş ve geliştirilmiştir. Tekerleğin buluşundan günümüze kadar birçok şey değişmiş gelişmiş ve teknolojinin hat safhada olduğu bir seviyeye getirilmiştir. Geçmişte tekerleğin bulunmasından sonra ilk olarak at arabaları meydana gelmiştir. Daha sonraları at arabası da gelişerek motorlu araca dönüşmüştür.

Artık motorlu aracın da icat edilmesinden sonra kullanılmakta olan araçlar günümüze kadar değişip dönüştürülmüşlerdir. Hatta sadece karada ulaşım sağlanmamış havada ve denizde de ulaşım zamanla sağlanmıştır. Havada ve denizde kullanılmak üzere icat edilen ulaşım araçları tıpkı karada kullanılmakta olan araçlar gibi Zaman geçtikçe evirilmiş ve birer teknoloji harikası olarak hayatımızda yer almışlardır. Ulaşım araçlarının hayatımızda çok önemli bir yeri vardır. Bizleri bir yerlere ulaştırmalarının yanı sıra hayatımızda sürekli olarak dışarıdan gelen veya dışarıya giden eşyaların taşınmasında da önemli bir rol oynarlar. Kurtuluş kurye de ulaştırma hizmeti vermekte olan bir firma olarak hizmetinizdedir.

Kurtuluş kurye, motosiklet kullanarak şehir içinde her yere ulaştırma hizmeti sağlamaktadır. Bulunduğunuz konum neresi olursa olsun firmamız anında kapınıza geliyor ve sizin için en kaliteli ulaştırma hizmetini sunmaya başlıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmakla beraber çok yoğun bir tempo ile çalışmaktadır. Dosyalarınızı ve önemli belgelerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Kurtuluş kurye, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir firmadan hizmet almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Havada karada ve denizde kullanılmakta olan tüm ulaşım araçlarının boyutları son derece büyüktür. Tüm bu araçlar arasında en küçük boyuta sahip olan kara aracı bisiklettir. Ancak, bisiklet şehir içindeki uzak mesafelere ulaştırma hizmeti vermek için yeterli bir araç değildir çünkü motoru yoktur ve sürekli pedal çevirerek hizmet vermek imkânsızdır. Bu nedenle bisikletten biraz daha büyük olan motosiklet tercih edilmektedir. Motosiklet, boyutunun küçük olmasından ve büyük araçlardan daha az yakıt yakmasından kaynaklı özellikle kullanılmaktadır.

Kurtuluş kurye, hizmetlerinde motosiklet kullanarak büyük araçların giremediği engebeli ve dar sokaklara giriyor, trafikte hızlı ilerliyor, daha az yakıyor. Kurye hizmeti vermekte olan firmaların, çok ağır ve büyük eşyalar taşımamasından kaynaklı motosiklet yeterli olabilmektedir. Adeta ışık hızında ulaştırma hizmeti vermekte olan Kurtuluş kurye, motosikletler kullanarak hizmet vermeye devam ediyor.

Ulaştırma hizmeti ilk olarak şehirlerarası şeklinde meydana gelmiştir. Şehirlerarası ulaştırma hizmeti vermekte olan firmalara Kargo denmektedir. Kargo şirketleri ağır yük taşımakta ve bu ağır yükü hem şehirlerarası hem de ülkeler arası ulaştırmaktadır. Ancak kurye hizmetinin bundan bir farkı vardır o da şehir içi ile sınırlı kalmasıdır. Şehir içinde ulaştırma hizmeti vermekte olan kuryeler aynı zamanda belli başlı küçük eşyaların taşınmasında hizmet vermektedirler. Yani dosyalarınızı, evraklarınızı veya kişisel özel eşyalarınızı kuryeler üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Kurtuluş kurye, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yedi yirmi dört saat yanı başınızda yer almaktadır. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak kurye hizmeti alabilirsiniz. En sağlam kurye hizmetini almak için bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşmanız mümkün.

Geçmişten günümüze sürekli hizmet vermekte olan birçok firma belli başlı bazı adamlar ile güven oluşturmayı başarmıştır. Güven oluşturmak için farklı farklı adımlar atan firmalar bu şekilde müşterilerinin hem takdirini hem de güvenini kazanarak hizmet vermeye devam ederler. Kurtuluş kurye, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak resmi ve şeffaf bir şekilde hizmet vermektedir.

Her adımını belgelere dayandıran firmamız, müşterilerden emanet olarak aldığı ürünlerin üzerine belgeler imzalamak da ve bir nevi sigortasını oluşturmaktadır. Bu nedenle firmamızdan hizmet alırken içiniz rahat ve kendinizden emin bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara