Anasayfa » Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Şişli ilçesine bağlı, tarihi semtlerden birisidir ve aynı zamanda Tatavla adıyla da anılır. Yaklaşık 500 yıllık geçmişe sahip olan semt, İstanbul’un geçmişten günümüze geçirdiği aşamaları gözler önüne sermektedir.

Günümüzde Kurtuluş hem tarihi dokusunu az çok muhafaza ederken hem de modernizmi yansıtmayı başarmakta, bu noktada çok sayıda işletmeye, firmaya ev sahipliği yaptığı gibi yoğun nüfusu ile de dikkat çekmektedir. Bütün bunlar içinde her gün Kurtuluş genelinde insanların bir yerden başka bir yere acil taşınması gereken gönderileri olmakta gerek bireysel gerekse kurumsal olarak nakliye gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada Kurtuluş kurye hizmetimiz devreye girmekte Şişli Belediyesi ilçesinin her noktasındaki müşterilerimizin acil taşınması gereken evrakları, paketleri, hediyeleri ve diğer gönderileri rahatlıkla taşınabilmektedir.

Kurtuluş kurye uygulamalarımızla motosikletlerle taşınması mümkün bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. İş detayları tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriliyor. Mesela Kurtuluş’tan İstanbul’un başka bir semtine gidecek paketinizi adresinizden alıp adrese teslim edebiliyoruz. Havalimanına ulaştırılacak bir paketi vaktinde ulaştırıp teslim edebiliyoruz ya da havalimanından alarak size getirebiliyoruz. Özel günlerde sevdikleriniz için hazırladığınız hediyeleri sizin adınıza taşıyıp tam vaktinde ilgili kişiye ulaştırabiliyoruz. Teklif dosyalarınızı güvenli şekilde taşıyabiliyoruz.

İstanbul Kurye hizmetlerimizin esnekliği son derece fazladır. Bu da herkesin çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Kurtuluş’tan İstanbul’un bütün ilçelerine ya da herhangi bir noktadan Kurtuluş’a taşınması gereken paketleriniz için bizimle iletişime geçebilir, en yakın kuryemizi kısa sürede belirteceğiniz adrese göndermemizi sağlayabilirsiniz.

Kurtuluş kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelir. İstanbul’un tamamının olduğu gibi Kurtuluş’un da en büyük sorunlarından birisi yoğun trafiktir. Neredeyse günün her saatinde belli noktalarda trafik yoğunluğu oluşmakta, bu da en yakın noktalar arasında dahi ulaşımın saatler almasına neden olmaktadır. Oysa Kurtuluş motor kurye çözümlerimizde motosikletlerimiz yoğun trafikten etkilenmemekte, en hızlı şekilde hareket ederek hızlı ulaşım sağlamaktadırlar.

Moto kurye hizmetlerimizin bir diğer avantajı maliyettir. Geleneksel kargo uygulamalarına nazaran moto kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi çok daha hızlı ve çok daha uygun fiyata taşıtabilirsiniz. Böylece bütçenizden tasarruf edersiniz.

Uygulamamızın bir diğer avantajı 7 gün, 24 saat hizmet alabilmenizdir. Haliyle Kurtuluş’ta hayat kesintisiz devam ediyor ve günün her saatinde acil taşınması gereken gönderileriniz olabiliyor. Bizler sadece gündüzleri değil, akşam ve geceleri de sizin adınıza yollarda yer alıyoruz. Böylece işlerinizi daha hızlı halledebiliyor, günün her saatinde kurye hizmeti alabiliyorsunuz.

Kurtuluş kurye uygulamamız son derece güvenlidir. Paketlerinizi doğru ambalajladığınız taktirde hava koşulları her ne olursa olsun hiçbir zarar görmez. Yıpranma, kaybolma, hasar alma riski söz konusu olmaz. Nasıl teslim etti iseniz karşı tarafa da aynı şekilde teslimatları yapılır.

Kurtuluş kurye çözümlerimizi farklı seçeneklerde tercihe sunuyoruz. Böylece gönderinizin aciliyetine ya da zamanına göre size en uygun kurye seçeneğimizi seçebiliyorsunuz. Normal moto kurye hizmetimiz aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketleriniz için idealdir ve bölgelere göre değişmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika arasında adresler arası teslimat yapılabilmektedir.

Hızlı kurye uygulamamız aynı zamanda Express kurye olarak da geçer ve bölgelere göre 60 ila 90 dakika arasında teslimatlarınız yapılır. Acil kuryede ise teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika arasında değişir. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz ise gece kurye seçeneğimizle taşınır.