İçeriğe geç
Anasayfa » Riva Kurye

Riva Kurye

Günümüzde dünyanın sürekli değişmesi ve daha çok gelişmesi zamanla insanların da hızlı yaşama alışmasına sebep olmuştur. Hızlı teknoloji, hızlı yolculuk derken bu durum beraberinde hızlı teslimatı da getirmiştir. İçinde bulunduğumuz zorlu pandemi sürecinde Riva kurye son yılların çoğunlukla tercih edilen vazgeçilmez hızlı teslimat seçeneklerinden birisi olmuştur. Biz de değerli zamanınızın geri getirilemez olduğunu bilmekle beraber sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti sunmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. İstanbul’un zorlu trafik hayatına rağmen hızlı ve güvenli bir teslimat yapmak firmamızın en dikkat ettiği hususların başında geliyor. Bu noktada bir an önce elinize ulaşmasını istediğiniz evraklarınızı, önemli belgelerinizi ve paketlerinizi hızlı bir şekilde dilediğiniz adrese güvenle teslim etmekteyiz.

Riva kurye önemli evraklar, belgeler ve çok büyük olmayan paketlerin hızlı teslimatında tercih edilen en yaygın teslimat seçeneğidir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde arabalardan daha az yer kapladığı için teslimatın yapılacağı adrese daha önce ulaşır. Ayrıca başka bir adrese uğramadan doğrudan alıcıyla iletişim halinde olduğu için bu durum müşterinin kendisini daha özel ve teslim alacağı paketin güvenliğinden daha emin olmasını sağlar. Alıcıya ulaşan teslimatın teslim edilme süresi kadar nasıl teslim edildiği de önemlidir. Teslim alınan evrak veya paketlerin eksik ya da hatalı olması durumuna çok rastlanmaz. Ancak herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınması durumunda iletişim halinde olabileceğiniz bir müşteri hizmetleri muhakkak olmalıdır. Alıcının önerilerinin dikkate alınması ve var olan sorununun ortadan kaldırılması bu hususta çok önemlidir. Biz de firmamız olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için görüş ve önerilerinizi her zaman dikkate alarak çalışıyoruz.

Firmamıza ait Beykoz kurye tek bir adresi esas aldığı için teslim alınacak olan evrak veya paketlerin başka bir paketle karışması ya da yanlış bir adrese teslim edilmesi durumu mümkün değildir. Ürünün hazırlanma aşamasından dilediğiniz adrese teslim edilmesine kadar ki geçen zaman aralığında, büyük bir titizlikle çalıştığımız için teslim edilecek hiçbir bir ürünün herhangi bir hasar alması durumu mümkün değildir.

Riva kurye çalışanları en çok teslim etmesi gereken ürünlerin güvenliğinden sorumludur. Teslimatın yapılacağı adresin konumunu iyi bilmelidir. Eğer yeterli bilgiye sahip değilse bu durum teslimatın gecikmesine sebep olur. Bu çalışanlar firmanın yüzü olduğu için kibar ve güler yüzlü olmak zorundadır.

Biz İstanbul’da şehir içinde İstanbul Kurye hizmeti veriyoruz. İstanbul trafiğinde gönderilerinizin daha özenli ve hızlı taşınması talebinizi karşılıyoruz. Özellikle hassas kargolar ve önemli evrakların acil teslimatları bizim uzmanlığımızı teşkil ediyor. Daha büyük hacimli gönderileriniz için de araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul’da bize teslim edilen gönderileri yasal mevzuata uygun bir şekilde teslim alıyoruz. Mesleki yeterliliğe sahip kuryelerimizle gönderilerinizi, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun biçimde taşıyoruz. Müşterilerimizin paketlerini güvenli bir şekilde ve makul bir hızla alıcı adreslerine ulaştırıyoruz. Paketlerinizi zamanla yarışarak taşırken trafiğe ve bize emanet edilenlere önemle dikkat ediyoruz.

Fiyatlarımız; taşınacak gönderilerin ağırlık ve hacimlerine, alıcı adreslerine ve seçilecek çalışma modeline göre farklılık göstermektedir. Diğer Riva kurye hizmeti veren firmalar gibi biz de bireysel ve kurumsal çalışmaya göre hizmetlerimizi ücretlendiriyoruz. Bu noktada kurumsal olarak sürekli bizimle çalışan kişi ve kurumlara özel çalışmalar ve fiyat uygulamaktayız. Müşterilerimizin taleplerine göre iki temel çalışma modelimiz bulunmaktadır. Bunlar standart kurye ve ekspres kurye modelleridir. Standart kurye modelinde, öğleden önce teslim ettiğiniz gönderilerinizi gün içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Öğleden sonra teslim ettiğiniz gönderilerinizi ise talebinize göre gece veya ertesi gün alıcısına teslim ediyoruz. Çok acil gönderileriniz için ekspres kurye talep ettiğinizde paketinizi, başka hiçbir adrese uğramadan sadece sizin alıcınıza en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ekspres kurye hizmetimiz sayesinde teslim ettiğiniz gönderiniz; İstanbul’un (Avrupa ya da Asya) her bir yakası içinde, en geç bir saat içinde alıcısına ulaşabilmektedir. Siz de hızlı ve güvenilir kurye hizmetini en uygun fiyatlarla alın. Hem zamandan hem de teslimat giderlerinden tasarruf etmiş olun.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×