İçeriğe geç

Riva Kurye

Riva Kurye
Riva Kurye

Günümüzde dünyanın sürekli değişmesi ve daha çok gelişmesi zamanla insanların da hızlı yaşama alışmasına sebep olmuştur. Hızlı teknoloji, hızlı yolculuk derken bu durum beraberinde hızlı teslimatı da getirmiştir. İçinde bulunduğumuz zorlu pandemi sürecinde Riva kurye son yılların çoğunlukla tercih edilen vazgeçilmez hızlı teslimat seçeneklerinden birisi olmuştur. Biz de değerli zamanınızın geri getirilemez olduğunu bilmekle beraber sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti sunmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. İstanbul’un zorlu trafik hayatına rağmen hızlı ve güvenli bir teslimat yapmak firmamızın en dikkat ettiği hususların başında geliyor. Bu noktada bir an önce elinize ulaşmasını istediğiniz evraklarınızı, önemli belgelerinizi ve paketlerinizi hızlı bir şekilde dilediğiniz adrese güvenle teslim etmekteyiz.

Riva kurye önemli evraklar, belgeler ve çok büyük olmayan paketlerin hızlı teslimatında tercih edilen en yaygın teslimat seçeneğidir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu büyük şehirlerde arabalardan daha az yer kapladığı için teslimatın yapılacağı adrese daha önce ulaşır. Ayrıca başka bir adrese uğramadan doğrudan alıcıyla iletişim halinde olduğu için bu durum müşterinin kendisini daha özel ve teslim alacağı paketin güvenliğinden daha emin olmasını sağlar.

Alıcıya ulaşan teslimatın teslim edilme süresi kadar nasıl teslim edildiği de önemlidir. Teslim alınan evrak veya paketlerin eksik ya da hatalı olması durumuna çok rastlanmaz. Ancak herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınması durumunda iletişim halinde olabileceğiniz bir müşteri hizmetleri muhakkak olmalıdır. Alıcının önerilerinin dikkate alınması ve var olan sorununun ortadan kaldırılması bu hususta çok önemlidir. Biz de firmamız olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için görüş ve önerilerinizi her zaman dikkate alarak çalışıyoruz.

Firmamız tek bir adresi esas aldığı için teslim alınacak olan evrak veya paketlerin başka bir paketle karışması ya da yanlış bir adrese teslim edilmesi durumu mümkün değildir. Ürünün hazırlanma aşamasından dilediğiniz adrese teslim edilmesine kadar ki geçen zaman aralığında, büyük bir titizlikle çalıştığımız için teslim edilecek hiçbir bir ürünün herhangi bir hasar alması durumu mümkün değildir.

Riva kurye çalışanları en çok teslim etmesi gereken ürünlerin güvenliğinden sorumludur. Teslimatın yapılacağı adresin konumunu iyi bilmelidir. Eğer yeterli bilgiye sahip değilse bu durum teslimatın gecikmesine sebep olur. Bu çalışanlar firmanın yüzü olduğu için kibar ve güler yüzlü olmak zorundadır.

Biz İstanbul’da şehir içinde kurye hizmeti veriyoruz. İstanbul trafiğinde gönderilerinizin daha özenli ve hızlı taşınması talebinizi karşılıyoruz. Özellikle hassas kargolar ve önemli evrakların acil teslimatları bizim uzmanlığımızı teşkil ediyor. Daha büyük hacimli gönderileriniz için de araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul’da bize teslim edilen gönderileri yasal mevzuata uygun bir şekilde teslim alıyoruz. Mesleki yeterliliğe sahip kuryelerimizle gönderilerinizi, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun biçimde taşıyoruz. Müşterilerimizin paketlerini güvenli bir şekilde ve makul bir hızla alıcı adreslerine ulaştırıyoruz. Paketlerinizi zamanla yarışarak taşırken trafiğe ve bize emanet edilenlere önemle dikkat ediyoruz.

Fiyatlarımız; taşınacak gönderilerin ağırlık ve hacimlerine, alıcı adreslerine ve seçilecek çalışma modeline göre farklılık göstermektedir. Diğer Riva kurye hizmeti veren firmalar gibi biz de bireysel ve kurumsal çalışmaya göre hizmetlerimizi ücretlendiriyoruz. Bu noktada kurumsal olarak sürekli bizimle çalışan kişi ve kurumlara özel çalışmalar ve fiyat uygulamaktayız. Müşterilerimizin taleplerine göre iki temel çalışma modelimiz bulunmaktadır. Bunlar standart kurye ve ekspres kurye modelleridir. Standart kurye modelinde, öğleden önce teslim ettiğiniz gönderilerinizi gün içinde alıcısına ulaştırıyoruz.

Öğleden sonra teslim ettiğiniz gönderilerinizi ise talebinize göre gece veya ertesi gün alıcısına teslim ediyoruz. Çok acil gönderileriniz için ekspres kurye talep ettiğinizde paketinizi, başka hiçbir adrese uğramadan sadece sizin alıcınıza en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ekspres kurye hizmetimiz sayesinde teslim ettiğiniz gönderiniz; İstanbul’un (Avrupa ya da Asya) her bir yakası içinde, en geç bir saat içinde alıcısına ulaşabilmektedir. Siz de hızlı ve güvenilir kurye hizmetini en uygun fiyatlarla alın. Hem zamandan hem de teslimat giderlerinden tasarruf etmiş olun.

Riva Kurye Hizmeti

Riva kurye alanında uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vererek adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız Sys Kurye, her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı motorlarımız ile beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak sorun yaşamanızı önlüyoruz. Riva kurye hizmetlerimiz için hizmet veren kuryelerimize her türlü ekipmanı eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz.

Sys Kurye firması olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Garantili bir şekilde hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bir sorun yaşanmaması için alınması gereken her türlü önlemi alıyoruz. Problem çıkması durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Riva kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderinizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde doğru kişiye teslim ediyoruz. Kurye hizmeti vermiş olduğumuz gönderi çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Teknolojik ürünler
 • Giyim ürünleri
 • Ayakkabı çeşitleri
 • Aksesuarlar ve takılar
 • Sağlık ürünleri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Yedek parça çeşitleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Hobi ve müzik ürünleri
 • Petshop ürünleri
 • Dosya, belge, fatura, evrak vb.
 • Kimlik, pasaport, cüzdan, ehliyet, ruhsat, para vb.
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Ev ve yaşam ürünleri

Gibi daha birçok türden gönderiniz için taşıma hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Sektördeki yenilikleri her zaman yakından takip ederek modern bir şekilde Riva kurye hizmeti veriyoruz.

Riva kurye hizmetlerimiz için anlık konum seçeneği sunuyoruz. Gönderim şu an nerde? Gönderim ne zaman teslim edilir? Gönderim sorunsuz bir şekilde teslim edildi mi? Gibi sorularını için anlık konum hizmeti sunarak gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca istediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak da Riva kurye gönderiniz ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Gece gündüz demeden çalışan çağrı merkezi elemanlarımız size anında dönüş yapmaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızda herhangi bir soru işaretinin kalmasına izin vermemektedir.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için kuryemiz ve destek ekibimiz ortak bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, şehrin durumuna ve hava şartlarına göre kuryemizi yönlendirmektedir. Bu sayede en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

Riva kurye ücretleri tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına göre değişkenlik göstermektedir. Sys Kurye firması olarak bizler her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vererek müşterilerimize ekonomik açıdan destek oluyoruz. Kampanyalar ile de müşterilerimize avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken şu durumları göz önünde bulunduruyoruz:

 • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri
 • Gönderinizin teslim alındığı yer ile teslim edilmesini istediğiniz yer arasındaki uzaklık
 • Tercih etmiş olduğunuz kurye hizmeti
 • Tercih etmiş olduğunuz motor modeli

Gibi durumlara göre kaba bir fiyat belirliyoruz. Daha sonrasında müşterilerimiz ile ortak bir fiyatta anlaşma yaparak mutlu ediyoruz. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Riva Kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Size kısa süre içerisinde dönüş yaparak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp