İçeriğe geç

Balat Kurye

Balat Kurye
Balat Kurye

Zaman kaybı yaşamak istemeyen, paketin kısa sürede taşınmasını isteyen müşteriler için kurye hizmeti geliştirilmiştir. Kurye, zamandan tasarruf sağladığı için daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Müşteriler kısa sürede teslim edilmesi gereken ürünleri kuryeyle göndermeye başlamıştır. Balat kurye alanında hizmet veren firmamız da müşteri odaklı taşıma hizmeti sunmaktadır. Balat’ta farklı iki adres arasında taşınması gereken paketler için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Moto kurye, motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti veren görevlilerdir. Geçmiş yıllarda taşıma sektöründe insanların ihtiyaçlarına çözüm sunmak için kargo araçları geliştirilmiştir.

Kargo firmaları bu araçlarla farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti vermektedir. Fakat zamanla kargo çalışmalarına olan ilginin artması, kargoların teslimat adresine uzun sürede teslim edilmesine neden olmuştur.

Avrupa Yakası Kurye alanında hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firmamız bu sektörün önde gelen ismi olarak müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri sunmak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bizler kurye alanında farklı birçok ürünü taşıyoruz. Taşıdığımız ürünlerin motosikletle taşımaya müsait olması yeterlidir.

Evrak, dosya, belge, kimlik, pasaport, çiçek, pasta, yemek, elektronik cihaz gibi farklı kategorilere ait birçok ürün taşınabiliyor. Balat’ta taşınmasını istediğiniz tüm ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletle taşıması uygun olan ürünler için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktayız. Böylelikle ürünlerin herhangi bir hasar almadan adrese teslim edilmesini sağlamaktayız. Tecrübe sahibi ekibimiz bu doğrultuda sektörün güvenilir ve uygun fiyatlı taşıma hizmetini sunmaktadır.

Balat üzerinde bulunan iki farklı adres arasında birçok ürün taşınabilir. Motosikletle yapılan taşıma işlemlerinde ürünlerin motosikletle taşıması uygun olmalıdır. Kargo aracıyla taşıma yapmak zaman kaybına neden olabilir. Kargo araçları birden fazla adrese uğradığı için paketin kısa sürede teslimini yapamamaktadır.

Oysa kuryeler sadece paketi adrese teslim eder. Farklı adrese uğramadığı için zaman kaybına da neden olmaz. Kuryelerle hızlı paket taşımacılığı mümkündür. Yemek, evrak, telefon, tablet, çiçek gibi farklı birçok kategoride ürün taşınmaktadır. Kuryeler zamandan tasarruf sağladığı gibi maddi kayba neden olmaz. Kurye alanında yapılan taşıma işlemlerinin en önemli avantajı kısa sürede yapılan teslimattır.

Balat kurye fiyatları farklılık gösterebilir. Fiyatlarda görülen bu farklılığın temel nedeni ise taşıma durumundaki pakettir. Farklı kategorilere ait birçok ürün taşınabilir. Taşınan bu ürünlerin hangi kategoride yer aldığı fiyatları etkilemektedir. Paketin hangi kategoride yer aldığı, paket adedi ve ağırlığı, mesafe doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Doğru ve uygun fiyata kurye hizmeti almak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir.

SYS Kurye ailesi olarak bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak adına hataya asla yer vermiyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin zarar görmesini önlüyoruz.

Paketleri kısa sürede Fatih İlçesi içinde istediğiniz noktaya teslim ediyoruz. Eğer müşterinin istediği bir teslimat saati varsa paketi o saatte teslim ediyoruz. Geniş kapsamlı moto kurye hizmeti sunarak Balat halkının ihtiyaç ve isteklerine çözüm sunuyoruz.

Sizler de sektörün önde gelen ismini güvenle tercih edebilir, maddi ve manevi zarara uğrama riskini en aza indirebilirsiniz. Paket taşıma için uygun özellikteki motosikletlerle yapılan taşıma çalışmalarında bölgenin yol bilgisine hakim kişiler görev almaktadır. Böylelikle teslimat adresi zaman kaybı yaşanmadan bulunur.

Balat Kurye Hizmeti

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan kurye hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir. Kuryeler şehir içi hızlı ve küçük eşyaların taşınmasında hizmet vermektedirler. Dosyalarınızı ve özel evraklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz ve ulaştırılmasını sağlayacağınız kurye hizmetini, yetkili olan, firma kuran ve belli evraklarını bir araya getiren herkes verebilir.

Kurye hizmeti vermekte olan firmanın hesap verebilme ve şeffaf bir şekilde hizmet verme gibi belli başlı zorunlulukları vardır. Özel eşyaların ve evrakların taşınmasında hizmet veren firmalar, bunların sorumluluğunu almaktadırlar ve bir zarar görmeleri durumunda hesap vermek zorundadır. Balat kurye, bu konuda son derece kararlı ve şeffaf bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olan firmamız, özel eşyalarınızın ve evraklarınızın güvenliği için üst düzey bir çaba sarf etmektedir.

Balat kurye, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak kendini yenilemiş ve büyütmüştür. Bu sektörde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vererek müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. İşini son derece hızlı ve sağlam bir şekilde yapan aynı zamanda müşterilerine ait özel evrakları sıkı sıkıya koruyan kuryelerimiz, bu işin hakkını vermektedirler.

Sizlerin de bildiği gibi şehirlerarası hizmet vermekte olan firmalara kargo denmektedir. Birçok kargo şirketi vardır ve Türkiye’nin seksen bir iline hizmet vermektedirler. Kargo hizmeti şehirlerarası çalıştığı için şehir merkezine bu yönlü bir hizmet vermemektedir. Bu nedenle şehir merkezinde küçük eşyaların ve özel evrakların hızlı şekilde taşınmasında görev almak üzere yeni bir sektör doğmuştur. Bu sektörün ismi ise kurye olarak geçmektedir.

Kurye hizmeti kargo hizmetinden daha hızlı ve son derece yoğun bir şekilde talep gören bir hizmettir. Balat kurye de kurye hizmetini en iyi şekilde yerine getirmek için düzenli eğitimler vermiş ve tecrübeli kuryeler yetiştirmiştir. İçerisinde yaşamakta olduğumuz şehirdeki herkesin her an ihtiyaç duyacağı firmamız, sürekli tetikte beklemektedir. Kurye hizmeti demek hızlı ve uygun fiyata hizmet demektir.

Hepimizin de bildiği üzere kargo hizmeti vermekte olan firmalar şehirlerarası çalışmaktadır. Şehirlerarası çalışmakta olan kargo şirketleri en ufak şeyden tutun büyük çaplı ve en ağır şeye kadar taşıma hizmeti vermektedir. Kargo şirketleri için büyük veya küçük fark etmez tüm eşyalar taşınabilir. Ancak kurye hizmeti vermekte olan firmalar için bu tam tersidir. Hem şehirlerarası hizmet vermemekte hem de ağır yük taşımacılığı yapmamaktadır. Bu iki hizmet arasındaki en büyük fark budur.

Balat kurye, hızlı ve güvenilir hizmeti ile şehrin dört bir yanına evraklarınızı ve önemli eşyalarınızı taşımaktadır. Kurye hizmetinin kargo hizmetinden bir diğer farkı ise araç farkıdır. Kargo şirketleri gemiler, uçaklar, kamyonlar ve daha birçok araç ile taşıma ve ulaştırma hizmeti vermektedir. Ancak kurye hizmeti vermekte olan firmalar sadece motosiklet ile hizmet vermektedir.

Şeffaf ve hesap verebilirlik üzerine inşa edilmiş bu hizmet son derece güvenilir ve uygundur. Balat kurye, sigortalı hizmet vermekte ve kaybolan eşyalarınız için sorumluluk almaktadır. Şimdiye kadar verdiği hiçbir hizmette kaybolma veya eşyanın başına bir şey gelme olayı gerçekleşmemiştir. Zaten böyle bir olay olmamasına rağmen bunun önlemi alınmıştır.

Balat kurye, tecrübeli çalışan kadrosu ile verdiği hizmeti her geçen gün bir kademe daha üste taşımaktadır. Gönül rahatlığı ile evraklarınızı emanet edebileceğiniz firmamız, her hizmetinde müşteri ile sözleşme imzalamaktadır. Kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti almakta olduğunuzu unutmayınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp