Anasayfa » Şehir Dışı Kurye

Şehir Dışı Kurye

İstanbul’daki kurumların ya da bireylerin birçoğunun başka illerle de iletişim kurmaları, paket gönderip almaları, iş yapmaları gerekebiliyor. Bu durumda da çoğu zaman hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı lojistik faaliyetlerine gereksinim oluyor. SYS Kurye olarak bizler de şehir dışı kurye hizmetimizle sınırlarımızı genişletiyor, İstanbul’dan başka illere yüksek kalitede lojistik çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Şehir dışı kurye hizmetimiz hayat akışının hiç durmadığı, her an büyük bir hızla yaşamın devam ettiği modern yaşamda çok büyük kolaylık sağlıyor. İstanbul gibi dünyanın en büyük metropollerinden birisinden hem bireylerin hem de kurumların başka şehirlere gitmesi gereken acil paketleri oluyor. Bizler de bütün müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, işlerini hızlandıracak ayrıcalıklarla yollarda olmaya devam ediyoruz.

Şehir dışı kurye hizmetimizin detaylarını tamamıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Esnek çalışma sistemimizi tamamıyla size özel hale getiriyor, ihtiyacınızı en hızlı ve en güvenli şekilde çözebileceğimiz şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinde dahi en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamanın saatler alabildiği ortamda bizler sizin adınıza taşınması gereken her türlü gönderiyi yeni nesil motosikletlerimiz ve profesyonel ekiplerimizle taşıyoruz.

Kimi zaman şehir dışında bulunan müşterilerinize, tedarikçilerinize, ortaklarınıza, müvekkillerinize, avukatlarınıza, mahkemelere ya da başka kişilere acil ulaştırılması gereken belgeleriniz olabilir. Evrak tesliminin çok hızlı yapılması gerekebilir. Fakat bütün bu hallerde geleneksel kargolar hem yavaş hem de güvensiz gelebilir. Oysa şehir dışı kurye hizmetimizle bizler gidilecek ile en kısa sürede gidiyor, ne zaman teslimat yapacağımızı önceden belirliyor ve söz verilen sürede teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Üstelik taşıma sırasında paketlerinizin herhangi bir sorun yaşamasına, başına bir şey gelmesine müsaade etmiyor, tarafımıza nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde teslimatlarını yapıyoruz.

Şehirler Arası Kurye uygulamamızın kullanım alanları hususunda bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz konuda firmamızın uygulamasını tercih edebilirsiniz. Özellikle önceden öngörülemeyen, acil ortaya çıkan durumlarda uygulamamız hayat kurtarıcı olabilmektedir. Kurumsal ya da bireysel olarak başka bir ildeki adrese gönderilmesi gereken acil paketlerinizi ya da başka bir ildeki adresten acil teslim alınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. İşinin ehli, tam manasıyla profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Bu sayede işlerinizi aksatmanıza fırsat vermiyoruz.

Şehir dışı kurye uygulamamızın avantajları oldukça fazladır. Her şeyden önce hızlıdır. Geleneksel kargolarla günlerce sürebilecek teslimatı bizler aynı gün içinde yapıyoruz. Bu sayede adeta İstanbul içinde bir noktaya getir-götür yapıyormuşçasına hizmet veriyoruz.

Hızlı olmamız sayesinde aciliyeti bulunan, gecikmesi halinde tazminat ödemeniz, ceza yemeniz gereken hallerden sizi kurtarıyoruz. Uzun bir prosedür takip etmiş evraklarınızı, seyahatle, ticaretle ilgili belgelerinizi, konsoloslukla alakalı evraklarınızı, vizeye dair belgelerinizi ve bütün bunlar gibi hayati öneme sahip paketlerinizi başarıyla taşıyoruz.

Şehir dışı kurye hizmetimizin en büyük avantajlarından birisi de güvenli olmasıdır. Kesinlikle gönderilerinizin karışması, kaybolması, yıpranması söz konusu değildir ve taşımalarımız tamamıyla sigortalı olarak yapılmaktadır.

Şehir dışı kurye hizmetlerimizi her geçen gün genişletiyor, daha fazla noktaya taşımacılık yapmaya devam ediyoruz. Halihazırda ise Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, Sakarya, Tekirdağ, Yalova illerine hizmet veriyoruz. Bütün bu illere taşınması gereken ya da bütün bu illerden teslim alınarak İstanbul’daki adresinize getirilmesi gereken gönderilerinizde çözüm ortağınız oluyoruz. Şehir dışı kurye fiyatlarımız mesafeye, gönderinizin aciliyetine ve gönderi durumuna göre değişmekle birlikte her zaman en iyi hizmeti, en uygun fiyatla birleştirmeye çalışıyoruz.