İçeriğe geç

Adana Kurye

Adana Kurye
Adana Kurye

Profesyonel hizmetleri ile her zaman ön plana çıkmayı başaran firmamız Sys Kurye, Adana kurye hizmetleri ile de daima müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçenekleri sunuyoruz. Her zaman hizmetlerimizin arkasında durarak garantili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Adana kurye hizmetleri esnasında bir sorun yaşamamanız için gerekli olan her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz. Kurye hizmeti sırasında ve sonrasında destek hizmeti vererek aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz. Detaylı bir şekilde vererek endişelerinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderinizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Taşımış olduğumuz gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Kıyafet, ayakkabı, takı ve aksesuar çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknoloji ürünler
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Dosya, belge, evrak, fatura vb.
 • Petshop ürünleri
 • Hobi ve müzik ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Yedek parça
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Eczane ürünleri
 • Süpermarket ürünleri
 • Oto ve yapı market ürünleri
 • Ev ve mobilya ürünleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Para, cüzdan, kredi kartı vb.

Gibi daha birçok ürününüzü Adana kurye hizmetlerimiz ile tamamen güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese kadar taşıyoruz. Bünyemizde her zaman gerekli eğitimleri almış ve deneyimli olan kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek ve onları belirli testlerden geçirerek alanlarında daha uzman bir hale gelmelerini sağlıyoruz.

İstanbul Adana Kurye

İstanbul Adana kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşım sağlamanız durumunda sizlere anında dönüş yapıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün ile ilgili gerekli bilgileri alıyoruz. Adresinize en yakın konumda bulunan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. Kısa süre içerisinde paylaşmış olduğunuz adrese gelen kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşımak için uygun ürün olup olmadığını (Yanıcı ya da patlayıcı özellikte olan gönderilerinizin taşıma hizmetini vermiyoruz) belirlemektedir.

Taşımak için uygun olduğuna karar verirse zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa süre içerisinde alıcının adresine ulaşarak gönderinizi doğru alıcıya teslim etmektedir. Daha sonra hem alıcının hem de göndericinin hizmetlerden memnun kalıp kalmadığını öğrenmektedir. Adana kurye hizmetlerimiz ile ilgili memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak memnun kalmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz değerlendirme ve yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Kurye fiyatları kullanıcılar tarafından sık sık merak edilmektedir. Fiyatlar kurye firmasından firmasına göre değişkenlik göstermektedir. Sys Kurye firması olarak bizler her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Birçok kampanya düzenleyerek avantajlı fırsatlarımızdan müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimizin yanında olarak ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Gönderinizin boyutu, ağırlığı, gönderinizin sizden teslim alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklık, tercih ettiğiniz kurye hizmeti ve tercih ettiğiniz motor modelini göz önünde bulundurarak bütçenize uygun bir fiyat belirliyoruz. İhtiyacınız olan her an yanınızda olmak ve aradığınız hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmak için Adana Kurye olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Ulaşım sağlamanız durumunda kısa süre içerisinde size cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmetten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp