İçeriğe geç

Şırnak Uçak Kargo

Şırnak Uçak Kargo
Şırnak Uçak Kargo

Kargo hizmeti bize ulaştırılmak istenen veya bizim ulaştırmak istediğimiz ürünlerin belli vasıtalarla iletilmesidir. Teknolojinin gelişmesi ile hızlı olan kargo hizmeti daha da hızlı hale gelmiştir. SYS Kurye firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı hızlı kargo hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası en hızlı kargo hizmeti uçak ile yaptığımız kargo hizmetidir. 52 noktada verdiğimiz bu hizmette, Şırnak uçak kargo hizmetimiz bu noktalardan biridir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun artık Şırnak’tan ulaştırmak istediğiniz kargolarınızı firmamız vasıtası ile Şırnak uçak kargo hizmetimiz ile göndermeniz mümkündür.

Yaşadığımız çağ itibari ile hızlı ve teknolojik bir çağda yaşamaktayız. Bu da hayatımızın hızlı bir akışta olmasını sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde Türkiye’nin neresinde olursa olsun söz konusu olan uzaklık kavramı ortadan kalkmış durumdadır. Ulaşmak istediğimiz veya ulaştırmak istediğimiz her şeye birkaç saatte veya en fazla bir günde ulaşmamız mümkündür. Bunu mümkün kılan en büyük etkenlerden biri Uçak Kargo hizmetidir.

Müşterilerimizin kargo hizmetimizden genel olarak en çok faydalandıkları hizmetler, acil kargolar ve çabuk bozulabilen kargolardır. Gıda, ilaç vb. çabuk bozulabilen ürünlerin muhafaza edilip uzak bir şehre ulaştırılması çok meşakkatli bir süreçken Şırnak uçak kargo ile artık kolay ve çabuk hizmete dönüşmektedir. Çabuk bozulabilen ürünlerde firmamız ürünün cinsine göre muhafaza edip müşterilerimizin arzu ettikleri tarihte adreslerine ulaştırmaktayız.

Çabuk bozulabilen ürünlerin yanı sıra kırılabilen hassas ürünlerde veya genel olarak müşterilerimiz için aciliyet ve önem arz eden her ürün için aynı kalitede hassasiyeti göstermekteyiz. SYS Kurye bünyesinde bulunan uçak kargo hizmetinden uygun şekilde faydalanmanız mümkündür. Sizler için mesafeyi ortadan kaldırıp en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. Birçok firmanın üç günde ulaştırdığı kargoyu biz sizler için bir günde ulaştırmaktayız.

Şırnak uçak kargo hizmetimizde kargonuzun aciliyetlik durumuna göre farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

  • Hava Kargo hizmetinden 7/24 istediğiniz zaman faydalanmanız mümkündür. Çabuk ulaştırılmasını istediğiniz kargonuzu en kısa sürede ulaştırmaktayız.
  • Acil kargolarınızda Turkish Cargo hizmetinden faydalanabilir, normal kargo hizmeti dışında uzun süre beklemeden kargonuzu hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bu sayede 24 saat içerisinde teslimat dahil bütün işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Anadolu’nun neresinde olursanız olun Şehirler Arası Kurye hizmetimiz sayesinde aynı gün içinde hizmet almanız mümkündür.
  • Uçak kargo hizmetimiz içerisinde vip kargo hizmetini de sunmaktayız. Son derece önemli, paha biçilemez, yüksek derecede hassasiyet içeren kargolarınız için vip kargo hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Bu tarz kargolarınız için özel donanımlı personellerimiz ve ekipmanlarımız mevcuttur. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla koordineli bir kargo ulaştırma süreci gerçekleştirmekteyiz.

SYS Kurye bünyesinde bulunan Şırnak uçak kargo hizmetimiz ile Anadolu’nun birçok yerinde hizmet vermekteyiz. Geniş çalışma yelpazemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve olumlu dönüşler yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve müşteri çözüm odaklı çalışma sistemimiz firmamızı en çok tercih edilen firmalar arasına yer almasını sağlamıştır.

Çalışma sistemimizde hızlı ve kaliteli kargo hizmetini müşterilerimizle anlaştığımız süre ve tarihte gerçekleştirmemiz müşteri güvenini ve devamlı çalışmayı getirmektedir. Profesyonel çalışanlarımızla kargo olarak aldığımız ürünleri herhangi bir deformasyona uğramadan aldığımız ilk haliyle teslim adresine ulaştırmaktayız. Kargolarınız güven içinde kendisini bekleyen sahiplerine ulaşmaktadır. Sizde güvenilir ve kaliteli bir kargo firması ile çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Şırnak uçak kargo müşteri hizmetlerini arayarak bizlere ulaşmaktır. Bizler, güvenli ve kaliteli kargo hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Şırnak Uçak Kargo

SYS Kurye olarak havayolu taşımacılığında 52 farklı noktaya hizmet götürüyoruz. Şehir dışına kargo yollamak isteyen, en acil şekilde gönderisi olan müşterilerimiz sıklıkla hava yolu ile taşımacılığı tercih etmektedir. Hızlı bir yöntem olduğu kadar uzun bir mesafede paketin güvenliğini sağlamak da kolay değildir. Fakat uçak kargo ile bu hizmeti daha kolay sağlayabiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz noktalardan biri de Şırnak’tır. İstanbul Şırnak uçak kargo ile il dışına en kaliteli yöntemi kullanarak gönderinizi ulaştırabilirsiniz. Hangi ilde olursanız olun, mesafe ne kadar uzak olursa olsun kullandığınız yöntem hızlıysa ulaşım da külfet olmaktan çıkar. Biz de firma olarak müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlamak istiyoruz. Ayrıca verdiğimiz hizmetin en yüksek kalitede olmasını arzu ediyoruz. Bunun için de en hızlı yol olarak hava yolu taşımacılığıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Şırnak uçak kargo ile pek çok farklı ürün taşıyoruz. Bu, müşterilerimizin ihtiyacına göre değişiyor. Bu, bazen bireysel gönderi olurken bazen de firmaların ticarî ürün ve malzemeleri olabiliyor. Gıda, elektronik, tekstil, belge, tıbbî malzeme gibi birbirinden çok farklı ürünün şehir dışına en süratli yöntemle ulaşmasını sağlıyoruz.

Ayrıca hassas, kırılabilecek, nadir bulunan değerli eşyalarınız için de farklı bir seçenek sunuyoruz. Vip kargo seçeneğimiz özel tasarlanmış taşıma ekipmanı içerir. Kargonuzun üst seviyede muhafaza edilmeye ihtiyacı varsa firma olarak bu seçenekle hizmet veriyoruz.

Şırnak uçak kargo ile hiç beklemeden aynı gün içinde farklı bir ile gönderim yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda müşteri hizmetlerimiz sizi en doğru şekilde yönlendirmektedir. Bilgileriniz alındıktan sonra sizin için bir gönderi planı oluşturulur. Ona göre de belirlenen saatlerde kargonuz alınır, uçağa yetiştirilir. Kuryemiz teslimatı yaptıktan sonra uçak kalkar ve indiğinde yine diğer ildeki kuryemiz havalimanından kargonuzu karşılar ve istediğiniz adrese iletebilir.

Şırnak uçak kargo ile farklı bir ile gönderim yaptığınızda kargonuzun durumunu merak edebilirsiniz. Her zaman da müşteri temsilcisini arayıp bilgi almak istemek size külfet gibi gelebilir. Bu nokta da işinizi kolaylaştıracak bir yöntemimiz var. Kargonuzu takip edebileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Size bir numara veriyoruz, o numaradan kargonuzun nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz. Dijital platformdan veya mobil uygulamadan kolaylıkla bakılabiliyor.

Şırnak uçak kargo hizmetini aksatmadan yapabilmek için 7/24 saat ilkesiyle çalışıyoruz. İstediğiniz anda merkezimizi arayıp bizden hizmet talep edebilirsiniz. Profesyonel bir kadro ile hizmet veriyoruz. Yılların taşımacılık tecrübesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını görüyor ve bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için bütün taşımacılık alanlarında hizmet açıyoruz. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnuniyetini bildirmesi de doğru adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir.

Hizmet misyonumuz müşterilerimizin taşımacılık alanında en iyi hizmeti almasını sağlamak üzerine kuruludur. Bütün çalışanlarımızla aynı misyon için hareket eder, en kaliteli hizmeti sunmak için çabalarız.

Şırnak uçak kargo hizmeti hem en kaliteli hem en hızlı yöntemlerin başında gelir. Düşünüldüğü gibi pahalı bir yol da değildir. İl dışına çıkarak en uzak mesafelere kargo göndermek, hatta en hassas kargoyu taşımak ciddi bir sorumluluk gerektirir. Yöntemler arasında en süratli ve en güvenli yöntem hava yolu taşımacılığıdır. Getirdiği avantajlar yanında talep edilen ücret de düşünüldüğü gibi maliyetli değildir. Zaten firmamız herkesin bu hizmetten faydalanabilmesi için en ekonomik fiyatları vermeye gayret eder.

Kişiye özel sağladığımız bu hizmetin fiyat belirlemesi de yine şahsa özeldir. Çünkü gönderilen ilin mesafesi, kargonun boyutu hesaplamaları etkilemektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara