İçeriğe geç

Haramidere Kurye

Haramidere Kurye
Haramidere Kurye

İstanbul’un ağır akan trafiğinde bir yerden bir yere gitmek saatler alabilir. Zamanınız yokken veya yetiştirmeniz gereken bir sürü iş varken bir yerden bir şey alıp başka bir yere teslim etmeniz gerekebilir. Bu ve benzeri durumlarda Haramidere kurye sizin yerinize bu işlemleri güven içinde yapmaktadır. Gelişen ve değişen dünyada konforu yaşayan insanlar kısıtlamalara takılıp kalmak istememektedir. Klasik kargoculuk anlayışı günümüz insanının fiziksel taşıma ve iletme ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalmaktadır.

Klasik kargoculukta bir paketin teslim edileceği en erken sabah saat sekizdir. Yine bir paketin size ulaşacağı en geç saat akşam beştir. Akşam beşten sabah sekize kadar olan süre günümüz şartlarında sürekli devam eden hayat için oldukça uzun bir süre olup bu aralıkta oluşan ihtiyaçlara cevap vermekten çok uzaktır. Avrupa Yakası Kurye gece gündüz demeden 7 gün 24 saat mantığıyla hizmet vermektedir. Akşam saat sekiz veya gece saat üç fark etmez, ihtiyaç anında ve zamanında, tarafımızdan paketiniz alınır ve teslim edilir.

Klasik kargoculuk işleyişi ayrıca şehir içi iletimde eksik kalmaktadır. Elektronik ortam sayesinde birçok resmi evrak işlemi yapılmasına karşın elden evrak teslim edilmesi gereken birçok durum karşımıza çıkmaktadır. Sadece evrak değil organ nakli gibi zamanın hayati olduğu durumlardan bize kâbuslar yaşatabilecek evde unutulmuş bir telefon, bir kimlik belgesi, bir ehliyet ya da bir pasaport gibi birçok şeyin acilen bize iletilmesi gerekebilmektedir.

Esenyurt Belediyesi ilçe sınırları içinde bir yerden acilen bir şey alınmalıyken o meşhur yetişmez ki sözü hemen aklınızdan mı geçti? İhtiyacınız olan şey belli. İşinizi zamanında yetiştirecek biri lazım size. Yani şehrin vaktinizi yiyip bitirdiği halde size hiçbir şey vermeyen trafiğine takılmadan hızlı hareket edebilecek ve sizin yerinize teslimat yapacak biri lazım. Acil kurye hizmetimiz sayesinde yarım saat ile iki saat aralığında değişen bir sürede paketiniz istediğiniz yerde elinizde olsun.

Haramidere Kurye hizmeti motosikletli kurye hizmeti olmakla beraber araba ve uçak hizmetleri ile başka illere ve ülkelere, bir paketten iş araçlarının nakliyesine kadar geniş bir portföyde kurye hizmeti vermektedir. Göndereceğiniz şeyi sizden biz alalım, onu istediğiniz yere tam zamanında ve güven içinde teslim edelim. Bizimle çalışarak işleriniz yolunda olsun. Siz de istediğiniz şeyleri yapmanın konforunu yaşayın.

Haramidere kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz haftanın her günü istediğiniz saatte sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle kurye ağımızın sürekli bir gelişim içerisinde devamını sağlamak adına sizlerin önerilerini de göz önüne alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Çalışanlarımız, sizlere daha güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek için işe alım sürecinde kurumumuz tarafından gerçekleştirilen ön eğitimlerden sonra işe başlamaktadır.

İstanbul’un yoğun trafik işleyişinde acaba gönderim zamanında yetişir mi? endişesini duymayacağınızın garantisini tüm ekibimizle sizlere veriyoruz. İnternet üzerinden ya da telefonla bizlerle iletişime geçerek her türlü gönderiminizi (evrak, paket, koli vb.) bulunduğunuz adresten teslim alarak istediğiniz konuma en kısa sürede ulaştırıyoruz. Uzman kadromuz, işini titizlikle ve severek yapan tüm çalışma arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz ve zamanında teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

SYS Kurye ile iletişime geçerek teslimatınızla ilgili sorularınıza anında geri dönüş alabilirsiniz. Deneyimli ve işini ciddiye alarak yapan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmak en önemli prensiplerimizden biridir.

Müşteri hizmetlerimiz ile de tüm sorunlarınıza çözüm üretmek için 7/24 bağlantı sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar hizmet sektöründe yer alan kurumumuz, her geçen gün yenilenen ve gelişen dünya şartlarına uygun olacak şekilde çalışma politikasını belirli bir plan ve program çerçevesinde geliştirmektedir.

Değişen yaşam koşulları bugünlerde kurye hizmet sektörü içerisinde daha fazla yer almamıza ve daha yoğun bir tempoda çalışmamıza yön vermekte. Tüm önlem ve tedbirlerimizle bu süreçte yürüttüğümüz çalışmalarımızla önce sağlık ve sosyal mesafe ilkelerimiz ile daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Aklınızda tek bir soru işareti bırakmadan güvenilir bir kurum olma yolunda ilerlemeye devam edeceğimizin teminatını sizlere veriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için pişmanlık duymayacağınızdan eminiz.

Haramidere Kurye Hizmeti

İşini bilen uzman ekibi, donanımlı motorları ve sektörde edindiği tecrübe ve deneyimlerle verdiği hizmetleri ile müşterilerini oldukça mutlu eden Sys Kurye, Haramidere kurye hizmetiyle de her zaman sizinledir. Sektördeki taşımacılık işlemlerine çözüm olarak sunulan motor kurye hizmetiyle müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Haramidere kurye hizmetimizi donanımlı motorlarımızla gerçekleştirerek İstanbul’ da bitmek bilmeyen trafiklere takılmıyor, geçilmesi zor olan dar sokaklardan rahatlıkla geçiyoruz. Geleneksel kargo hizmetlerinin çok ötesinde hizmet vererek sizleri memnun ediyoruz. Gönderilerinizi adresinize kadar gelip teslim alarak istediğiniz adrese direkt ulaştırıyoruz. Bu sayede hem daha güvenilir hem de daha hızlı hizmet sunuyoruz. Ayrıca hizmetlerimizden yararlanmanız için mesai saatlerini ve dağıtım gününü beklemenize gerek yok. Sizler için gece gündüz demeden çalışarak vakit kaybetmeden işlemlerinizi hallediyoruz.

Haramidere kurye hizmetlerimiz için sunduğumuz hizmetlerden birisi de Express kurye hizmetimizdir. Express kurye hizmetimizi daha donanımlı motorlarımızla vermekteyiz. Gönderinizi göndermek istediğiniz mesafe yakın ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, uzak ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz. Böylelikle daha hızlı yapılması gereken evrak teslim etme, ihtiyaç malzemesi yetiştirme gibi işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Haramidere kurye hizmetimiz için destek ekiplerimiz ve kuryelerimiz organize şekilde çalışmaktadır. Destek ekibimiz yol durumunu takip ederek, yolda bir sorun varsa veya kaza yaşanmışsa kuryemizi daha sakin yola yönlendirerek işlemlerinizin aksamasını önlemektedir.

Haramidere kurye hizmetimiz ile pek çok avantajı sizlere sunuyoruz. Sizler için sunduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Gönderinizin teslim edilme zamanı bellidir. Bu sayede plan ve program düzenleyebilirsiniz.
 • Hizmetlerimiz uygundur. Ekonomik açıdan tasarruf edebilirsiniz.
 • Giyim ürünlerinden yiyeceklere, ilaçtan hediyelik eşyaya, evraktan pasaporta kadar pek çok ürününüzü güvenilir şekilde taşıttırabilirsiniz.
 • Express kurye ve Vip kurye hizmetinden yararlanarak daha acil işlemlerinizi halledebilirsiniz.
 • 7/24 hizmet verdiği için istediğiniz saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan saniyeler içinde teslimat yapabilirsiniz.
 • Anlık konum uygulamamız sayesinde gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Bunlar gibi daha pek çok avantajdan yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Sys Kurye olarak her zaman haklarınızı koruyarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Haramidere kurye hizmetimiz için net fiyatlarla çalışmıyoruz. Aldığınız hizmete uygun şekilde makul fiyatlar sunarak sizlere yardımcı sunuyoruz. Fiyatlarımız için belirli şartları göz önünde bulunduruyoruz. Fiyat belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şunlardır:

 • Gönderinizin boyutu ve ağırlığı
 • Seçtiğiniz kurye hizmeti
 • Seçtiğiniz motor modeli
 • Gönderinizin taşınacağı konumun uzaklığı

Hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz zaman ilk olarak yükünüzün özelliklerini ve ölçülerini hesaplayarak uygun motorlar sunuyoruz. Bu motor modelini ihtiyacınıza ve tercihinize uygun şekilde seçiyoruz. Daha sonra gönderinizin adresinizden teslim alındığı konum ile göndermek istediğiniz adresin konumuna olan uzaklığa göre de uygun bir fiyat belirliyoruz.

Haramidere Kurye olarak müşterilerimize her zaman aradığı hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun alternatifler sunarak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa, fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı ekibimiz anında dönüş yaparak sizleri bilgilendirir ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Bizi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara