Anasayfa » Haramidere Kurye

Haramidere Kurye

İstanbul’un ağır akan trafiğinde bir yerden bir yere gitmek saatler alabilir. Zamanınız yokken veya yetiştirmeniz gereken bir sürü iş varken bir yerden bir şey alıp başka bir yere teslim etmeniz gerekebilir. Bu ve benzeri durumlarda Haramidere kurye sizin yerinize bu işlemleri güven içinde yapmaktadır. Gelişen ve değişen dünyada konforu yaşayan insanlar kısıtlamalara takılıp kalmak istememektedir. Klasik kargoculuk anlayışı günümüz insanının fiziksel taşıma ve iletme ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalmaktadır.

Klasik kargoculukta bir paketin teslim edileceği en erken sabah saat sekizdir. Yine bir paketin size ulaşacağı en geç saat akşam beştir. Akşam beşten sabah sekize kadar olan süre günümüz şartlarında sürekli devam eden hayat için oldukça uzun bir süre olup bu aralıkta oluşan ihtiyaçlara cevap vermekten çok uzaktır. Haramidere kurye gece gündüz demeden 7 gün 24 saat mantığıyla hizmet vermektedir. Akşam saat sekiz veya gece saat üç fark etmez, ihtiyaç anında ve zamanında, tarafımızdan paketiniz alınır ve teslim edilir.

Klasik kargoculuk işleyişi ayrıca şehir içi iletimde eksik kalmaktadır. Elektronik ortam sayesinde birçok resmi evrak işlemi yapılmasına karşın elden evrak teslim edilmesi gereken birçok durum karşımıza çıkmaktadır. Sadece evrak değil organ nakli gibi zamanın hayati olduğu durumlardan bize kâbuslar yaşatabilecek evde unutulmuş bir telefon, bir kimlik belgesi, bir ehliyet ya da bir pasaport gibi birçok şeyin acilen bize iletilmesi gerekebilmektedir.

Esenyurt Belediyesi ilçe sınırları içinde bir yerden acilen bir şey alınmalıyken o meşhur yetişmez ki sözü hemen aklınızdan mı geçti? İhtiyacınız olan şey belli. İşinizi zamanında yetiştirecek biri lazım size. Yani şehrin vaktinizi yiyip bitirdiği halde size hiçbir şey vermeyen trafiğine takılmadan hızlı hareket edebilecek ve sizin yerinize teslimat yapacak biri lazım. Acil kurye hizmetimiz sayesinde yarım saat ile iki saat aralığında değişen bir sürede paketiniz istediğiniz yerde elinizde olsun.

Haramidere kurye hizmeti motosikletli kurye hizmeti olmakla beraber araba ve uçak hizmetleri ile başka illere ve ülkelere, bir paketten iş araçlarının nakliyesine kadar geniş bir portföyde kurye hizmeti vermektedir. Göndereceğiniz şeyi sizden biz alalım, onu istediğiniz yere tam zamanında ve güven içinde teslim edelim. Bizimle çalışarak işleriniz yolunda olsun. Siz de istediğiniz şeyleri yapmanın konforunu yaşayın.

Haramidere kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz haftanın her günü istediğiniz saatte sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle kurye ağımızın sürekli bir gelişim içerisinde devamını sağlamak adına sizlerin önerilerini de göz önüne alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Çalışanlarımız, sizlere daha güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek için işe alım sürecinde kurumumuz tarafından gerçekleştirilen ön eğitimlerden sonra işe başlamaktadır.

İstanbul’un yoğun trafik işleyişinde acaba gönderim zamanında yetişir mi? endişesini duymayacağınızın garantisini tüm ekibimizle sizlere veriyoruz. İnternet üzerinden ya da telefonla bizlerle iletişime geçerek her türlü gönderiminizi (evrak, paket, koli vb.) bulunduğunuz adresten teslim alarak istediğiniz konuma en kısa sürede ulaştırıyoruz. Uzman kadromuz, işini titizlikle ve severek yapan tüm çalışma arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz ve zamanında teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

SYS Kurye ile iletişime geçerek teslimatınızla ilgili sorularınıza anında geri dönüş alabilirsiniz. Deneyimli ve işini ciddiye alarak yapan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmak en önemli prensiplerimizden biridir.

Müşteri hizmetlerimiz ile de tüm sorunlarınıza çözüm üretmek için 7/24 bağlantı sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar hizmet sektöründe yer alan kurumumuz, her geçen gün yenilenen ve gelişen dünya şartlarına uygun olacak şekilde çalışma politikasını belirli bir plan ve program çerçevesinde geliştirmektedir.

Değişen yaşam koşulları bugünlerde İstanbul Kurye  hizmet sektörü içerisinde daha fazla yer almamıza ve daha yoğun bir tempoda çalışmamıza yön vermekte. Tüm önlem ve tedbirlerimizle bu süreçte yürüttüğümüz çalışmalarımızla önce sağlık ve sosyal mesafe ilkelerimiz ile daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Aklınızda tek bir soru işareti bırakmadan güvenilir bir kurum olma yolunda ilerlemeye devam edeceğimizin teminatını sizlere veriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için pişmanlık duymayacağınızdan eminiz.