İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye
Çubuklu Kurye

Çubuklu kurye, geçmişten bugüne taşımacılık alanında gelinen noktayı en iyi şekilde bilmiş ve buna tecrübesini katarak halka hizmet sunmaya başlamıştır. Firmamız, bulunduğu ilin merkezinde en kaliteli ve hızlı şekilde kurye hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli, bakımlı, bilgili ve hızlı çalışan kadrosu ile firmamız, bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara fark atıyor. Müşteri memnuniyetinin en son derece önem vermekte olan firmamız, kurye hizmeti denince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır.

Geçmişten günümüze teknoloji büyük bir hız ile ilerlemekte ve gelişmektedir. Hemen hemen her alanda yapılan yenilikler ile hayat oldukça kolaylaştırılmış ve zamandan tasarruf edilmiştir. Geçmişten günümüze taşımacılıkta kullanılan araçlar sürekli olarak gelişmiş ve her geçen yıl yeni bir model ortaya çıkmıştır. İlk olarak tekerlek bulunmuş ve at arabası ile taşımacılık sağlanmıştır. Lakin günümüzde hem karadan hem havadan hem de denizden taşımacılık yapılmaktadır.

İstanbul Kurye, halk için kaliteli ve uygun fiyata bir hizmet oluşturabilmek adına yıllarca çalışmış ve kendini oldukça geliştirmiştir. Firmamızın gelmiş olduğu seviye ve verdiği hizmet oldukça profesyoneldir. Sizler de son derece profesyonel olan bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer, iletişim numaramız üzerinden arayarak hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği üzere her hizmette olduğu gibi kurye hizmetinde de belli başlı çalışma saatleri vardır. Bu çalışma saatlerine göre Beykoz kurye, çalışanları ile sistemli bir şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, vardiyalı hizmet vermeye başlamış ve bu şekilde her an müşterisinin yanında olmayı başarmıştır.

Çubuklu kurye, belirlemiş olduğu 2 vardiya için belli kişiler seçmekte ve bu kişileri 2 vardiyaya düzenli olarak yaymaktadır. Biri gündüz biri de gece vardiyası olmak üzere oluşan iki vardiyada da firmamız, en iyi hizmeti sunmaktadır. Hem gece hem de gündüz durmadan çalışıp çabalayan ve müşterisine kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı da başarmıştır. Bu nedenle vardiya farkının sunulan hizmette olumsuz bir etkisi yoktur rendelediğiniz var diye seçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin de bildiği gibi birçok araç vardır. Ancak bu araçlar arasında her ufak hem de hızlı ve çok özellikli olan araç motosiklettir. Bir motosiklet normal bir otomobilden çok daha süratli ilerleyebilmektedir. Bunun yanı sıra bir motosiklet bir otomobilin giremeyeceği her yere rahatlıkla girip çıkabilir.

Çubuklu kurye olarak bizler de tüm hizmetlerimizde, hızlı ve ufak olan motosikleti kullanmaktayız. Motosiklet yardımı ile dilediğimiz her yere dilediğimiz hızla ulaşabilmekteyiz. Bu nedenle bulunduğunuz konum her ne kadar engebeli ve kötü bir yerde olursa olsun, firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşımı sağlamaktadır. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer, bizlere iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermekte olan Çubuklu kurye, belli başlı bazı eşyaların taşıma hizmetini vermektedir. Sizlerin de bildiği üzere her şey taşınmaz ve her şeyin sorumluluğu alınamaz. Firmamızın, taşımacılığını yapmakta olduğu eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

*Mini elektronik ürünler

*Kişisel bakım ürünleri

*Kişisel tekstil ürünleri

*Ağır olmayan gıda ürünleri

*Belgeler, evraklar, tebligatlar, kimlik, ehliyet veya banka kartı gibi ürünler

*Anlık sipariş edilen yemekler

*Hediyelik eşyalar

Çubuklu Kurye Hizmeti

Modern çağımızın en önemli teknik hizmetlerinden olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli nitelikli ve seçeneklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın pek çok farklı noktalarında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça büyük oranda hayata geçirilmekte olan kurye hizmetleri, özellikle motosikletli kurye çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ülkemizin en kalabalık bölgesi olan İstanbul için de elzem olan motosikletli kurye çalışmaları, SYS Ekspres Kurye markamız çatısı altında da hayata geçirilmektedir. Özellikle İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde yer alan Çubuklu bölgesi için etkin seviyede Çubuklu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, global ölçekte hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Özellikle Çubuklu kurye işlerinde oldukça nitelikli ve doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet anlayışı ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, birinci sınıf kalitede hizmet skalası ve oldukça yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınmaktadır. Çubuklu kurye hizmetleri alanında haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz şekilde hizmet sunmakta olan markamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü ticari kaygının üzerinde tutması ile öne çıkmaktadır. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini için oldukça hızlı ve kesintisiz seviyede acil motor kurye çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, oldukça seçkin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

İstanbul içi Çubuklu kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça kapsamlı ve geniş içerikli bir teknik hizmet ağı ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, birinci sınıf kalitede ve son model kurye araç filosunu da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Özellikle Çubuklu kurye işleri alanında en popüler işletmelerin başında gelmekte olan firmamız, direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet portföyünü de marka çatısı altında ihtiva etmektedir.

Profesyonel seviyede temel hizmet standartları ve oldukça uygun seviyede ücret skalası ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmet sunmasıyla da tercih edilmektedir. İstanbul’un pek çok çeşitli bölgelerine direkt olarak acil motorlu kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, global çapta kalite ve hizmet standartları ve oldukça cazip fiyatlı ücret skalasına da sahip olması ile tanınmaktadır.

Özel olarak Çubuklu kurye hizmetleri alanında kendi sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü ticarin kriterin üstünde tutması ile tercih edilmektedir. Bilhassa Çubuklu kurye işlerinde oldukça nitelikli ve etkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye firmamız, uluslararası düzeyde temel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır.

Direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinin yanı sıra oldukça uygun fiyatlı bir ücret skalasına da sahip olan markamız, pek çok çeşitli modern iletişim yollarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde SYS Ekspres Kurye firmamızın envaiçeşit hizmet seçeneklerine;

  • İşletme internet web sitemiz, kurumsal GSM telefon numaramız, firma e-posta adresimiz veya
  • Marka genel şube merkez ofisimiz aracılığı ile oldukça kolay ve pratik bir şekilde erişebilirsiniz.
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp