İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Çubuklu Kurye

Çubuklu kurye, geçmişten bugüne taşımacılık alanında gelinen noktayı en iyi şekilde bilmiş ve buna tecrübesini katarak halka hizmet sunmaya başlamıştır. Firmamız, bulunduğu ilin merkezinde en kaliteli ve hızlı şekilde kurye hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli, bakımlı, bilgili ve hızlı çalışan kadrosu ile firmamız, bu sektörde hizmet vermekte olan diğer firmalara fark atıyor. Müşteri memnuniyetinin en son derece önem vermekte olan firmamız, kurye hizmeti denince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır.

Geçmişten günümüze teknoloji büyük bir hız ile ilerlemekte ve gelişmektedir. Hemen hemen her alanda yapılan yenilikler ile hayat oldukça kolaylaştırılmış ve zamandan tasarruf edilmiştir. Geçmişten günümüze taşımacılıkta kullanılan araçlar sürekli olarak gelişmiş ve her geçen yıl yeni bir model ortaya çıkmıştır. İlk olarak tekerlek bulunmuş ve at arabası ile taşımacılık sağlanmıştır. Lakin günümüzde hem karadan hem havadan hem de denizden taşımacılık yapılmaktadır.

İstanbul Kurye, halk için kaliteli ve uygun fiyata bir hizmet oluşturabilmek adına yıllarca çalışmış ve kendini oldukça geliştirmiştir. Firmamızın gelmiş olduğu seviye ve verdiği hizmet oldukça profesyoneldir. Sizler de son derece profesyonel olan bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer, iletişim numaramız üzerinden arayarak hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği üzere her hizmette olduğu gibi kurye hizmetinde de belli başlı çalışma saatleri vardır. Bu çalışma saatlerine göre Beykoz kurye, çalışanları ile sistemli bir şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, vardiyalı hizmet vermeye başlamış ve bu şekilde her an müşterisinin yanında olmayı başarmıştır.

Çubuklu kurye, belirlemiş olduğu 2 vardiya için belli kişiler seçmekte ve bu kişileri 2 vardiyaya düzenli olarak yaymaktadır. Biri gündüz biri de gece vardiyası olmak üzere oluşan iki vardiyada da firmamız, en iyi hizmeti sunmaktadır. Hem gece hem de gündüz durmadan çalışıp çabalayan ve müşterisine kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı da başarmıştır. Bu nedenle vardiya farkının sunulan hizmette olumsuz bir etkisi yoktur rendelediğiniz var diye seçerek hizmet talep edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin de bildiği gibi birçok araç vardır. Ancak bu araçlar arasında her ufak hem de hızlı ve çok özellikli olan araç motosiklettir. Bir motosiklet normal bir otomobilden çok daha süratli ilerleyebilmektedir. Bunun yanı sıra bir motosiklet bir otomobilin giremeyeceği her yere rahatlıkla girip çıkabilir.

Çubuklu kurye olarak bizler de tüm hizmetlerimizde, hızlı ve ufak olan motosikleti kullanmaktayız. Motosiklet yardımı ile dilediğimiz her yere dilediğimiz hızla ulaşabilmekteyiz. Bu nedenle bulunduğunuz konum her ne kadar engebeli ve kötü bir yerde olursa olsun, firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşımı sağlamaktadır. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer, bizlere iletişim numarası üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermekte olan Çubuklu kurye, belli başlı bazı eşyaların taşıma hizmetini vermektedir. Sizlerin de bildiği üzere her şey taşınmaz ve her şeyin sorumluluğu alınamaz. Firmamızın, taşımacılığını yapmakta olduğu eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

*Mini elektronik ürünler

*Kişisel bakım ürünleri

*Kişisel tekstil ürünleri

*Ağır olmayan gıda ürünleri

*Belgeler, evraklar, tebligatlar, kimlik, ehliyet veya banka kartı gibi ürünler

*Anlık sipariş edilen yemekler

*Hediyelik eşyalar

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×