İçeriğe geç

Libadiye Kurye

Libadiye Kurye
Libadiye Kurye

Yaşam kalitesi doğrudan etkilenirken günlük planlarda gecikmeler gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda bir noktadan başka bir noktaya gönderilmesi gereken evrakların, eşyaların teslimi mevcut trafik nedeniyle geç yapılabilmektedir. Libadiye kurye kapsamında verdiğimiz hizmetlerle yaşanabilecek tüm problemleri sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Kargonuzu kolay bir şekilde teslim alıyor, talep ettiğinizi noktaya hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştirirken trafikte vakit kaybetmeyen motosikletlerimizi kullanıyor, böylece kolay bir şekilde paketlerinizi taşıyoruz.

İstanbul, insan kalabalığının en yoğun olduğu şehirlerden birisidir. Buna istinaden araç kullanımında giderek artış gözlemlenmekte ve trafik sorunu daha da kritik bir noktaya gelmektedir. Öyle ki günlük yaşamamızı etkileyen trafik faktörü, yapılması gereken birçok işin akmasına sebebiyet vermektedir.

Sunduğumuz hizmetler dahilinde yaşanabilecek aksaklıkları göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede günlük yaşamınızı etkileyecek kritik noktalarda sizlere yardımcı olarak kaliteli bir şekilde kargo taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Kurye hizmetleriyle kargo taşımacılığı deneyiminden yararlanarak sizler de her türlü evrak, değerli eşya gibi paketlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerimizle sizleri ve kargonuzu önemsiyoruz. Bunun neticesinde paketinizi en güvenli ve en hızlı şekilde istediğiniz noktaya taşıyoruz. Günlük yaşam içerisinde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan, acil gerçekleşmesi gereken bazı durumlar olabilir. Bunun için bir noktadan başka bir noktaya evrak gönderimi yapılması gerekebilir. Üsküdar Belediyesi’nin trafiği düşünüldüğünde ise tüm bu gönderim işlemleri insanlar için problem yaratabilir. Ancak biz, Libadiye Kurye olarak sunduğumuz hizmetlerimizle sizlerin yaşadığı acil durumları anında çözümler buluyor, hızlı bir şekilde trafikte vakit kaybetmeden kargolarınızı ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz faaliyetlerde kalite standartlarını önemsiyor, bu sebeple taşımacılığın her anında özenle ve titizlikle çalışıyoruz.

Her cinsten paketin taşımasını güvenle yapıyoruz. Taşıması yapılacak paketin her türlü koruma işlemlerini özenle gerçekleştirerek yol boyunca herhangi bir zarara uğrama riskini sıfıra indiriyoruz. Bu sayede güvenli bir taşımacılık imkanını sizlere sunuyoruz. Araç trafiğine takılmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz taşımacılığın yanında paketinizi güvenle muhafaza ederek kaliteli hizmet anlayışımızı her noktada Libadiye kurye ile sağlıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışı için olmazsa olmaz etkenlerden birisi de uzman çalışanlardır. Deneyimli ve yetkin çalışanlar ile kargo taşımacılığının her alanında titizlikle faaliyet sürdürmek mümkündür. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyor ve bunun için deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Her geçen gün çalışanlarımızla birlikte gelişip büyüyerek sizlere çok daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Libadiye kurye ile verdiğimiz hizmetlerimizde uzman kadromuz sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Donanımlı motosikletlerle paketlerinizi taşırken, onların doğru bir şekilde yerleştirildiğine emin olmakta, sarsıntı gibi durumlarda herhangi bir hasar olmaması adına önlem almaktadırlar. Tüm bunlarla birlikte alanında yetkin çalışanlarımız, sizlerin yaşayabileceği herhangi bir problem karşısında gerekli aksiyomları almakta, sizleri mağdur etmeden hızlı çözümler bulmaktadır.

Sizleri ve kargonuzu önemseyen bir hizmet anlayışımızla birlikte her alanda memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktayız. Libadiye kurye ile yürüttüğümüz faaliyetlerde taşınmasını istediğiniz paketlerin cinslerine, büyüklük ve ağırlıklarına göre ücretlendirmeyi belirliyoruz. Ücretlerimiz sizlerin her noktada kaliteli hizmetler almanız için belirlenmiştir. Bunun neticesinde memnuniyetin fiyatlandırma alanında da gerçekleşmesine için en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.  Sizler de özen ve titizle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilir, doğru ve kaliteli bir şekilde kargolarınızı bizlere gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Libadiye Kurye Hizmeti

Globalleşen dünya standartları neticesinde oldukça kritik bir konuma kadar yükselmiş olan genel lojistik hizmetleri, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Özellikle teknolojinin de ciddi anlamda gelişmesi ile son dönemlerde çok daha yaygın hale gelen motosikletli kurye hizmetleri de bu noktada oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Ülkemiz olan Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul içerisinde oldukça popüler bir noktada yer alan motorlu kurye hizmetleri, dünyanın birçok farklı noktasında olduğu gibi ülkemizde de alanında profesyonel işletmeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde herhangi bir teknik envanter ve dokümanların oldukça hızlı ve etkin bir şekilde taşınması için elzem olan motosikletli kurye hizmetleri alanında pek çok çeşitli markalar da direkt olarak hizmet vermektedir.

16 milyona yakın nüfusu ile ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, pek çok farklı semt ve ilçeyi de bünyesinde ihtiva etmektedir. İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir tanesi olan Üsküdar’ın Bulgurlu Mahallesine bağlı olan Libadiye Caddesi de temel motosikletli kurye hizmetlerinin en çok kullanıldığı bölgelerin başında gelmektedir. Libadiye kurye hizmetleri anlamında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız da bu alanda oldukça geniş içerikli hizmet skalasına sahip olması ile tanınmaktadır.

Oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de genel işletme bünyesinde ihtiva etmekte olan firmamız, hizmetlerine de haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Teknolojinin gelişimi ile doğru orantılı olarak oldukça yenilikçi ve modernize düzeyde hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, genel müşteri memnuniyetini odak alan çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Gün içerisinde 7 gün ve 24 saat olmak üzere Libadiye kurye hizmetlerinde oldukça nitelikli ve etkin seviyede teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, kendi sektöründe oldukça geniş kapsamlı bir hizmet ağına da sahiptir. Profesyonel düzeyde motosikletli kurye hizmetleri ve oldukça uygun fiyatlı genel hizmet skalası ile öne çıkmakta olan işletmemiz, birinci sınıf kalitede kurye araç filosu ile tanınmaktadır. Oldukça yüksek düzey kalitede ve en son model teknik araç filosu ile tanınan firmamız, pek değerli müşterileri için oldukça hızlı ve etkin düzeyde motorlu kurye hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi kurye personel kadrosu ile öne çıkmakta olan işletmemiz, güler yüzle hizmet sunan genel firma personel ekibine de sahip olması ile tanınmaktadır. Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet skalasına da firma çatısı altında yer veren markamız, kendi alanında en çok tercih edilen firmaların da başında gelmektedir.

Özellikle Libadiye kurye hizmetleri kapsamında oldukça başarılı ve doğrudan hizmet odaklı teknik çalışmaları ile öne çıkmakta olan firmamız, oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde söz konusu markamızın envaiçeşit teknik hizmet seçeneklerine;

  • Firma internet web sitemiz,
  • Marka GSM telefon numaramız,
  • Kurumsal e-posta adresimiz veya
  • İşletme genel şube merkezimiz aracılığı ile kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp