İçeriğe geç

Kuledibi Kurye

Kuledibi Kurye
Kuledibi Kurye

Günümüzde moto kuryeler yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Motosiklet kullanılmadan yapılan taşıma çalışmalarında paket sahipleri zaman kaybına uğrayabiliyor. Geniş araçlarla yapılan taşıma işleminde birden fazla müşteriye ait paketler taşınır. Bu nedenle araçlar birden fazla adrese uğruyor. Kuledibi üzerinde bulunan adresinizden paket göndermek veya paketi adrese getirtmek için zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmıyor. Artık çok daha kısa sürede paket taşıma işleminden faydalanabiliyorsunuz. Paketler özel motosikletlerle taşınıyor.

Paket taşıma için kullanılan motosikletler kapalı hazneli modellerdir. Sepet olarak da adlandırılan bu kısımda paketler daha güvenli ve rahat ortamda taşınır. Taşınacak paketin bu sepete yerleştirilmesi önemlidir. Herhangi bir tehlikenin yaşanmaması adına paketler motosiklet üzerinde taşıma için uygun olmalıdır. Bizler Kuledibi kurye alanında taşıma hizmeti verirken birçok noktaya dikkat ediyoruz. Taşınan paketin özelliği, paketin taşıma için uygun olup olmadığı önemlidir. Ekibimiz dikkatle hareket ederek paket taşıma işlemini yapar. Özenle ve dikkatle yapılan çalışmalar sayesinde herhangi bir aksilik yaşanmaz.

Moto kuryeler beraberinde birçok avantajı getirir. Bu avantajlardan faydalanmak için doğru firmayı tercih etmek önemlidir. Sektörün güvenilir ismi olarak bizler yoğun ilgiyle tercih ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunarken gizlilik ve güvenlik ihlaline müsaade etmiyor, zaman kaybının yaşanmasını önlüyoruz. Kuledibi üzerinde paket taşıma hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kuledibi kurye alanında motosikletle yapılan taşıma işlemi yoğun ilgi görüyor. Motosikletle yapılan taşıma işleminin ilgi görmesinin başlıca nedenleri:

 • Motosikletler trafikte ve yollarda daha rahat ilerliyor. 
 • Motosikletle yapılan taşıma işleminde zaman kaybı yaşanmıyor. 
 • Paketler adresten alınıp istenilen adrese teslim ediliyor. 
 • Paketler gönderici isteği üzerine sadece belirli alıcıya teslim edilebiliyor. 
 • Motosikletle farklı özelliklerde pek çok paket taşınabiliyor.

Motosikletle yapılan taşıma işlemi son yılların en çok tercih edilen taşıma yöntemi oluyor. Kuledibi kurye alanında hizmet veren firmamız müşteriler tarafından yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Paket taşıma için özel tasarlanmış motosiklet modeli tercih ediliyor. Motosiklette bulunan kapalı hazne sayesinde paketler güvenli koşullarda taşınıyor. Araçlara göre daha hızlı ve rahat hareket eden motosiklet özellikle dar yollarda ve trafikte daha kolay ilerliyor. Bu sayede zaman kaybının yaşanmasını önlüyor. Kurye çalışmalarında paketler adresten alınıp adrese teslim ediliyor. İki adres arasında taşıma yapılırken başka bir adrese uğranmıyor.

Müşteri isteği üzerine paketler sadece belirli alıcıya teslim ediliyor. Bu sayede paket güvenliği sağlanıyor. Motosiklet üzerinde farklı özelliklerde pek çok paket taşınıyor. Motosikletle taşınması uygun olan tüm paketler kolaylıkla taşınıyor. Kurye alanında firmamız profesyonel hizmet veriyor. Son yılların en çok tercih edilen moto kurye hizmeti tecrübeli ekibimiz tarafından müşterilere sunuluyor.

Kurye alanında farklı özelliklerde pek çok paket taşınıyor. Taşınan paketlerin can ve mal güvenliğini riske atmaması, motosikletle taşıma için uygun olması gerekiyor. Motor kuryeyle taşınan başlıca paketler:

 • Kimlik, pasaport veya ehliyet
 • Cüzdan, kart, para veya fatura
 • Telefon, bilgisayar veya tablet 
 • Çiçek, pasta veya hediye paketi 
 • Tıbbi malzeme
 • Yemek
 • Evrak, belge, dosya, zarf

Kuledibi kurye alanında tercih edeceğiniz firma SYS Kurye olmalı. Firmamız sektörde profesyonel hizmet sunarken 7/24 çalışmaları sürdürmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızın vermiş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. Eğer teslim etmeniz veya teslim almanız gereken paket kısa sürede adreste olmalıysa sizin için acil kurye hizmeti verilecektir. Bu sayede zaman kaybetmeden paketi gönderebilir veya teslim alabilirsiniz.

Kuledibi Kurye Hizmeti

İstanbul’da verdiği hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri ile sektöre yenilikçi ve modern bir anlayış getiren Sys Kurye, İstanbul sınırlarının dışına çıkarak, Antalya’da ki hizmet noktalarını arttırarak Kuledibi kurye hizmetine başlamıştır. Bu sayede Antalya içerisinde aynı hız ve güvenle, dakikalar içerisinde kargo ve kurye taşımacılığı yapılması sağlanmakta, Türkiye’nin turizm cennetine bir yenilik daha gelmiş olmaktadır.

Büyük yüz ölçümü, Torosları boylu boyunca takip eden yerleşim yapısı ve bir uçtan diğer uca uzanan yerleşkeleri ile Antalya, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir. Sadece fiziksel olarak değil, sanayi, tarım ve turizm sektörlerinde de gelişmiş olan ve her yerinde aktif faaliyet bulunan şehirde, gelişmiş kargo ve kurye taşımacılığı hizmetlerine hemen hemen her noktada ihtiyaç duyulmaktadır. Kargo ve kurye taşımacılığının en modern halini sunan Sys Kurye, Antalya’ya yakışan Kuledibi kurye ekibi ile her an, en hızlı ve kaliteli kurye işlemlerini yapabilin diye faaliyete geçmiştir.

Rahat ulaşıma uygun olan yolları ile Antalya’da en hızlı ulaşım yolu olarak kabul edilen motosikletler, firmamız tarafından hızlı kurye taşımacılığının anahtarı olarak kabul edilmektedir. Kuleli kurye ekibimizle Antalya’nın her köşesine dakikalar içinde paket teslimatı yapabiliyor, evleriniz ya da iş yerlerinizde modern taşımacılık hizmetlerimizle tanışmanızı sağlıyoruz. Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz birçok hizmetten yararlanmanız için, profesyonel ekibimiz, teknolojik altyapımız ve donanımlı ekipman ve araçlarımızla 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Sektörün en gelişmiş ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan bizler, modern çağa uygun hizmet anlayışımızı herkese sunmak için çalışıyoruz. Her an her yerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayarak faaliyetlerimize devam ediyor, kalite ve güven dolu bir hizmet almanız için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Antalya il sınırları içerisinde ya da şehir dışına göndereceğiniz her pakette, ikinci kez düşünmeden güvenle bizleri tercih edebilin diye Kuledibi kurye ekibimizle birçok farklı çözüm seçeneğini sizlere sunuyoruz. En çok tercih edilen hizmetlerimiz:

 • Gün içi teslim kurye: standart kurye seçeneğidir. Gönderiniz diğer gönderilerle birlikte aynı gün içerisinde sırayla teslim edilir.
 • Ekspres kurye: hızlı teslimat talep ettiğinizde tercih edebileceğiniz bu hizmetimizle, sadece sizin gönderinizin teslimatı için işlem yapılır.
 • Acil kurye: acil durumlarda, 7/24 faydalanabileceğiniz bu hizmetimiz, çok kısa sürelerde teslimat sağlayan VIP hizmetimizdir.

Bunların dışında şehir dışı ve uçak kargo hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İhtiyacınız olan en uygun çözüme kolayca kavuşmanız, detaylı bilgi almanız ve talebinizi ileterek teslimat sürecinizi başlatmanız için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şehri boylu boyunca takip aran sahilleri, sıcacık güneşi, eşsiz doğası ve tarihi alt yapısı ile Antalya, bütün bir sene hem yerli hem de yabancı turistlerin ziyaret ettiği, capcanlı bir şehirdir. Sürekli değişen ve gelişen bu şehirde verilen hizmetlerde şehre uygun olarak gelişkin ve modern olmak zorundadır. Kuledibi kurye ekibi, Antalya’yı tanıyan, yerel halk ve turistlerden oluşan müşterilerinin ne istediğini bilen profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşmaktadır. Şehir içinde hızlı ama güvenle sürüş yapabilecek ekibimiz sayesinde, şehrin her yerine aynı kalite ile hizmet götürebilmekteyiz.

İşiniz ya da özel hayatınızda Kuledibi kurye ekibi ile çalışmayı tercih ettiğinizde:

 • Güvenli ve hızlı taşımacılık,
 • Güler yüzlü hizmet,
 • 7/24 müşteri desteği ve
 • Ekonomik çözümler sizlere sunulmaktadır.

Şirket politikamız haline getirdiğimiz kaliteli ve modern iş anlayışımızla, ihtiyacınız olan doğru çözümleri size sunuyor, hep daha iyisini verebilmek için çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp