İçeriğe geç

Hasdal Kurye

Hasdal Kurye
Hasdal Kurye

Trafik sorunun giderek derinleşmesiyle beraber taşımacılık sektörüne yeni alternatifler ortaya çıkmaya başladı. Bu alternatiflerin en başında kurye sistemi gelmektedir. Özellikle şehrin yoğun addedilen bölgelerinde motorlu kurye sistemi büyük kolaylık sağlar. Yakıttan, vakitten, insan gücünden ve ekonomiden tasarruf sağlaması açısından artık kargolama işlemlerinde kuryeler kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kuryeler kimi zaman kurtarıcı etki yaratabiliyor. İstanbul’un kalabalık semtlerinden biri de Hasdal’dır. Biz firma olarak Hasdal bölgesinde faaliyetlerde bulunmaktayız. Hasdal kurye sistemi içerisinde gönderim yapmanız dahilinde en kısa sürede ulaştırmak adına elimizden geleni yapmaktayız. Hasdal kurye elemanlarımızın engin saha tecrübeleri buna elverişlidir. Özellikle acil gönderimler için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimizin bize tam güven duyması tüm maddi kazançlardan daha evladır. Bu nedenle karşılıklı güven ilişkisini temin edebilmek adına elimizden gelen maksimum itinayı gösteriyoruz. Hassas bir gönderi politikası takip ediyoruz. Hem sahada hem de saha gerisinde sizlerin tüm gönderilerini adres ve isim gizliliğine dikkat ederek iletiyoruz. Kurye çalışanlarımızın tamamı dahi bu gizliliğe önem verir. Kişisel bilgilerin sadece gönderinin teslimatı sırasında kullanılması için işlendiğinin güvencesini veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde sunduğumuz bu hizmetler bize gösteriyor ki bu hassasiyetimizde oldukça başarılıyız.

Müşterilerimizin güven duyacağı bir ortam yaratarak gönül rahatlığıyla bizi tercih etmesini sağlıyoruz. Bizi düzenli olarak tercih eden ve çevresine tavsiye eden müşterilerimizin bulunması bu durumun en büyük kanıtıdır. Küçük veya büyük fark etmeksizin tüm gönderilere aynı özeni gösteriyoruz. Gönderilerin sağlam ve tahrip olmamış bir şekilde alıcıya ulaşması son derece önemlidir. Biz bu duruma özel bir hassasiyet geliştirdiğimiz için bugüne dek sorun yaşamadık ve yaşatmadık. Bu tutumumuz gelecek politikalarımızın güvencesidir.

Kurye personelimizin tamamı kendi alanlarında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Son derece seçici bir elemeden sonra göreve gelen her bir çalışanımız sizlere en iyi hizmeti sunabilecek kalibrededir. Çalışanlarımızı seçerken insan ilişkilerindeki tutumlarına önem veriyoruz. Bilhassa nazik ve yapıcı bir tavır takınmaları konusunda son derece hassas bir politika güdüyoruz. Bugüne dek her zaman müşterilerimizin memnun kalacağı teslimatlar yaptık.

Bu durum çalışanlarımızın belirlediğimiz kriterlere ne denli uyduğunu göstermektedir. Firma olarak sizlere her daim çözüm odaklı bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Tüm müşterilerimizle aramızda meydana gelebilecek aksaklıklarda en uygun olan ve müşterilerimizin lehine sonuçlanacak olan yolu bulmaya çalışıyoruz. Bu düsturumuz hem saha çalışanlarımız hem de saha gerisi çalışanlarımız tarafından benimsenmiştir. Hasdal kurye çalışanlarımız da bu politikalarımıza itinayla uymaktadır ve taviz vermemektedir.

Hasdal kurye hizmetlerimizde sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bu amaçla düzenli çalışacak ve günceli yakalayacak araç filomuzu ve teknolojik alt yapımızı kurmuş bulunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetin kesintiye uğramaması ve herhangi bir aksaklığın meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Tüm motorlarımızın periyodik bakımları önceden yapıldığından mütevellit hiçbir şekilde vazife başındayken kargonuzun yarı yolda kalması gibi bir durum oluşmaz.

Sahada en iyi şekilde işimiz yapabilmek adına tüm araçlarımızın standartlara ve mevzuata uygun olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede Hasdal bölgesindeki faaliyetlerimiz hiçbir şekilde kesintiye uğramamaktadır. Saha çalışanlarımıza ek olarak iletişim ekibimizle de kesintisiz görüşme ağını kurmak adına teknolojik gelişmelerden geri kalmıyoruz. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizle çözüm odaklı görüşmeler yapabilmeniz için her şeyi planlamış bulunmaktayız.

Hasdal Kurye Hizmeti

Değişen ihtiyaçlara göre sürekli gelişen hizmet sektörünün bazı dalları zaman geçtikçe daha çok ilgi görmeye başladı. Kurye hizmetleri bu kategoride en çok ilgi gören ve ihtiyaç duyulan hizmet çeşitlerinden birine dönüşmüştür. Özellikle E-ticaret sektörünün bu denli yaygınlaşması beraberinde kurye hizmetine olan talebi de yükseltmiştir. Müşterilerin bu sektörden bekledikleri hızlı güvenli hizmet anlayışını tam olarak benimseyen Hasdal kurye, faaliyete başladığı ilk günden profesyonelliğini verdiği tüm kurye hizmetlerde göstermiştir.

Kurye mesleğinin inceliklerine vakıf ekip arkadaşlarıyla çalışmalarını yürüten firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir. Ayrıca gece gündüz paketlerin teslimatında herhangi aksama veya bekleme yaşanmaması için 7/24 çalışmakta, sizlere hizmet vermekteyiz. Uzun kargo bekleyişlerinin önüne geçen Hasdal kurye, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize en yakın kuryeyi ivedilikle tarafınıza yönlendirmekte, güler yüzlü ekibiyle hizmetinize koşmaktadır.

Tüm çalışmalarını yasal sınırlandırmalar çerçevesinde yürüten Hasdal kurye, hem hız ayarında hem de taşınacak ürün çeşitliliğinde de güvenirliğini ispatlamıştır. Kuryemizi ve çevreyi tehlikeye atmayacak yasal olarak sakınca bulunmayan her türlü ürünün teslimatını gerçekleştiren firmamız taşıdığı tüm paketlerin sağlam bir şekilde adresine ulaşması için önceden tedbirler almakta ve bu nedenle tam güvenli teslimat sağlamaktadır. Hasdal kurye aracılığıyla birçok çeşitte ürününüzün karşı tarafa teslimatını gerçekleştirebilirsiniz:

  • Temel ihtiyaca dayalı ürünler
  • Kırtasiye araç gereçleri
  • Tıbbı malzemeler
  • Hediyelik eşyalar ve çiçekler
  • Pasaport, ehliyet gibi önemli resmi evraklar
  • Şirketler arası büyük önem taşıyan belgeler
  • Küçük ve orta boy ev dekorasyon ürünleri
  • Tekstil malzemeleri
  • Günlük kullanıma uygun elektronik ev aletleri

Tüm çalışmalarını müşteri odaklı yürüten Hasdal kurye, ister hizmet prensibi isterse de çalıştığı ekip arkadaşları konusunda oldukça titizdir. Müşteriye verdiği hizmeti her geçen gün geliştirmeye odaklanan bu nedenle de müşterilerin geri dönüşlerini oldukça önemseyen firmamızın en büyük misyonu kazandığı güvenirliğini koruyup saklayarak en üst düzeyde hizmet sunmaktır.

Sizlerin müracaatı üzerine kuryemiz taşınması gereken paketleri teslim aldığı zaman tarafınıza kargo takip numarası iletilmektedir. Bu takip numarası ile paketlerinizi anlık takip edebilir, kuryemizin özverili çalışmasına kendiniz tanık olabilirsiniz. Paketlerinizi doğru adrese ve doğru kişiye iletmekte oldukça dakik çalışan ekibimiz kusursuz teslimat anlayışı ile çalışmaktadır. İster standart kurye hizmetlerimizde isterse özel kurye hizmetlerimizde tüm müşterilerimize özenle dikkatli bir şekilde yaklaşmaktayız.

Özel kurye hizmeti aracılığıyla sadece bir müşteriye odaklanarak hızlı ve talep üzerine sigortalı taşıma gerçekleştirmekteyiz. Şirketler arası büyük önem taşıyan evrakların taşınması ve teslimatında oldukça başarılı olan ekibimiz kurumsal müşteriler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Taşınan evrakın hiçbir zarar görmeden sadece yetkili kişi veya birime ulaşımını gerçekleştiren kuryelerimiz müşterilerimiz tarafından tam puan almaktalar.

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz için hizmetin kalitesine önem verdiğimiz kadar ekonomik olmasına da dikkat ediyoruz. Müşterilerin hizmet sektöründen beklentileri arasında hem kaliteli hizmet hem de ekonomik maliyet olduğunun bilincinde olan Hasdal kurye, bu konuda da müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Standart kurye hizmeti ile özel kurye hizmetleri arasında fiyat farkını da yüksek tutmamaya, minimum seviyelerde müşteriye sunmaya özen gösteriyoruz. Bütçe dostu fiyatlarla hizmet alan müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde daimi müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır. Bu da firmamızın büyümesine ve daha geniş kadroyla çok daha hızlı teslimat yapabilmesine imkan sağlıyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp