İçeriğe geç

Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye
Ambarlı Kurye

İstanbul’un Avcılar Belediyesi ilçe sınırları içinde yer alan Ambarlı bölgesi için kurye hizmetleri sunmakta olan markamız, kendi sektöründe lider ve öncü düzeyde teknik kurye çalışmalarıyla tanınmaktadır. Ambarlı kurye işleri kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında en üst sıralarda kendisine yer bulan firmamız, oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli işletme web sitesine de sahiptir.

Günümüzde kurye hizmetleri, oldukça önemli bir konumda yer almaktadır ve dünyanın pek çok farklı bölgesinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok farklı sektör içerisinde doğrudan hizmet sunmakta olan söz konusu kurye çalışmaları, kendi alanında profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Dünyanın pek çok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça önemli bir konumda bulunan genel kurye hizmetleri, özellikle ülkemizin en kalabalık ili olan İstanbul içerisinde de oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir.

Oldukça hızlı ve etkin düzeyde gerçekleştirilmesi elzem olan genel kurye hizmetleri, pek çok farklı tarz ve niteliklerde karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle motosikletli kurye hizmetleri anlamında öne çıkmakta olan birçok farklı kurum ve kuruluş bu noktada profesyonel düzeyde çalışmaları ile tanınmaktadır. Gün içerisinde herhangi bir noktadan diğer bir noktaya kadar oldukça hızlı ve etkili bir şekilde ürün taşıma işlemini gerçekleştirmekte olan motorlu kurye çalışmaları, Avrupa Yakası Kurye markamız tarafından da hayata geçirilmektedir.

Ülkemiz olan Türkiye sınırları içerisinde en çok tercih edilen motor kurye markalarından bir tanesi olarak öne çıkan işletmemiz, kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesiyle de bilinmektedir. Kurye hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde çalışmaları ile tanınan firmamız, uluslararası hizmet kalite standartları kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Ambarlı kurye hizmetleriyle öne çıkmakta olan işletmemiz, sektöründe oldukça zengin ve geniş bilgi içerikli marka internet web sitesine de sahiptir.

İstanbul ili içerisinde ve özellikle Avcılar semti Ambarlı bölgesi için profesyonel düzeyde motorlu kurye hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, oldukça zengin ve geniş içerikli hizmet portföyüne de sahiptir. Kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi motorlu kurye kadrosu ve direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, alanında en çok tercih edilen işletmelerin de başında yer almaktadır. Gün içerisinde işletme web sitemiz üzerinden bizlere anında erişim sağlayabilir ve oldukça geniş içerikli hizmet portföyümüze de oldukça yakın bir şekilde göz atabilirsiniz.

Özellikle kendi sektörü olan kurye işleri kapsamında en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan markamız, kendi alanında en popüler markaların da başında gelmektedir. Ambarlı kurye işlerinde; deneyimli motorlu kurye kadrosu, profesyonel düzeyde hizmet sunan müşteri destek ekibi ve oldukça modernize düzeyde çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme web sitesine de sahiptir. Gün içerisinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz SYS Kurye ile beraber; envai çeşit teknik hizmetlerimize anında ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Ambarlı Kurye Hizmeti

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar ticarette hızlı bir alışveriş aşamasına rağbet etmiştir. Bu doğrultuda bireyler, istediği her şeye hemen ulaşma talebine girmiştir. Ancak büyük olan şehirlerde, yoğun trafik akışı ticarette ve alışverişte hızlı ulaştırmayı geciktirmektedir. Bu durum arabayla kurye hizmetine alternatif olarak motor kurye hizmetini getirmiştir. Yoğun trafiğe, insan kalabalığına ve çarpık kentleşmeye çok fazla sahip olan İstanbul’da ulaşım problemi her ne kadar çözülmeye çalışılsa da motorlu kurye ihtiyacı hala çok fazladır.

Hız ve kullanışlılığı açısından motor ile kurye hizmeti, yoğun trafik akışında çokça tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Bu bağlamda SYS Kurye olarak, bizlerde vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamak için kurye hizmetinde özveriyle çalışan bir firmayız. Firmamız, İstanbul’un birçok noktasında bulunan kurye şubelerimizde hizmet vermektedir. Ambarlı kurye hizmetimizde bu şubelerimizden birini oluşturmaktadır.

Motorlu kurye hizmeti, gün geçtikçe daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Ambarlı kurye hizmetinin sağlamış olduğu belli başlı avantajlar, bireylerin bu hizmeti seçmesinde etkisi büyüktür. Ambarlı kurye hizmetimizin başlıca avantajları şunlardır;

  • Dosya, paket, evrak veya önemli bir belgelerin kısa bir sürede belirtilen adrese teslim edilmesi
  • Ulaşması zor olan yoğun tarikte ve dar sokaklarda hızlı bir şekilde ulaşımın sağlanılması,
  • Kargonun belirtilen adresten telim alınarak, gönderilen adrese kısa bir sürede ulaştırılması,
  • Gönderilen eşyalar ezilmeden, yıpranmadan ve hasar görmeden teslimatının sağlanması,
  • İş hayatında acillik barındıran evrakların çok kısa süre içinde alıcı firmaya teslim edilmesi gibi birçok önemli faydası bulunmaktadır.

SYS Kurye olarakbizler, Ambarlı kurye hizmetini yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteyle yapmaktayız. Müşteri memnuniyetimiz, bu alandaki hizmet kalitemizin en büyük referansını oluşturmaktadır.

Acil kurye ihtiyacı gün ve saat fark etmeksizin her an gerekebilmektedir. Ambarlı kurye olarak bu ihtiyacı fark edip müşterilerimize 7/24 kurye hizmeti sunmaktayız. Firma olarak, mesai saatleri dışında nöbetçi kurye imkânı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Acil kuryeleriniz için SYS müşteri temsilcisi irtibatlarından iletişim kurarak, size en yakın kuryeyi talep edebilirsiniz.  Firma olarak, ihtiyacınız olan kuryeyi en kısa sürede size yönlendirmekteyiz. Personelimiz tarafından paketiniz teslim alınır ve en kısa sürede belirtilen adrese ulaştırılır.

7/24 hızlı kurye hizmeti verdiğimiz gibi 4 mevsime uygun kurye hizmeti vermekteyiz. Kuryeleriniz yağmur, kar, sıcaklık, rüzgâr, çamur vb. her türlü dış etkenlere karşı özenle korunmaktadır. Bunun yanında ürünün cinsine göre personellerimiz tarafından özenle taşınmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul civarında bulunan illere de kurye hizmetimiz mevcuttur.

Motorlar ulaşım noktasında her türlü trafiğe rağmen, en hızlı ulaşım aracıdır. Bu sayede bireyler istedikleri noktaya hızlı varmaktadır. Bu ulaşım aracını firma olarak müşterilerimiz için kurye hizmetinde kullanmaktayız. Motor ile kurye hizmeti ilk izlenimde güvenli gelmese de deneyimli ve profesyonel personellerimiz ile bu problemi aşmış, bu noktada en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Motorla kurye hizmeti verdiğimiz ürünler ebat ve hacim noktasında motora uygundur. Aynı zamanda ürünlerin cinsine göre gereken güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Göstermiş olduğumuz bu özveriyle siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli Ambarlı kurye hizmeti vermekteyiz. Ürünleriniz alındığı andan itibaren teslim edilene kadar herhangi bir deformasyona uğramadan hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Sizlerde bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey irtibat adreslerimizden bizimle iletişime geçmektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp